MENÜ

On Numara

On Numara ile ilgili tüm haberleri, son dakika On Numara haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün On Numara haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.875 On Numara haberi bulunmuştur.

On Numara, Milli Piyango İdaresi tarafından 6 Ağustos 2002 tarihinde oynatılmaya başlanan bir şanş oyunudur. On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır. 22 adet numaradan 10 tanesini doğru bilenler büyük ikramiyeye hak kazanmaktadır. Büyük ikramiye isabet eden numaraları tahmin edebilen olmadığı durumda, büyük ikramiye bir sonraki haftaya devretmektedir. Her hafta Pazartesi akşamları sayılar çekilmektedir.

On Numara Haberleri

On Numarada 129 bin TL sahibini buldu 16 Eylül MPİ On Numara çekiliş sonuçları

On Numara'da 129 bin TL sahibini buldu! 16 Eylül MPİ On Numara çekiliş sonuçları

MPİ'nin en çok tercih edilen oyunlarından On Numara'da 893'ncü hafta çekilişleri pazartesi akşamı gerçekleşti. Noter huzurunda gerçekleşen kura sonrası On Numara'nın 16 Eylül tarihli çekilişinde 10 bilen 4 kişi, 129 bin 773 lira 45'er kuruş ikramiye kazandı. Büyük ikramiyeyi kazanan kuponun, İstanbul, Mersin, Karaman ve Tokat'tan yatırıldığı öğrenildi. İşte, MPİ On Numara çekiliş sonuçları.

16.09.2019Gündem
Milli Piyango On Numara sonuçları ekranı 9 Eylül On Numara sonuçları

Milli Piyango On Numara sonuçları ekranı! 9 Eylül On Numara sonuçları

On Numara sonuçları 9 Eylül akşamı gerçekleştirilen çekilişin ardından kamuoyu ile paylaşıldı. Milli Piyango İdaresi'nin Galatasaray şubesinde gerçekleştirilen On Numara çekilişinde, kazanan rakamların, Bursa ve İstanbul'dan oynandığı açıklandı. İşte, On numara sonuçları ve kazandıran numara bilgileri

10.09.2019Gündem
MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı | 9 Eylül On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı | 9 Eylül On Numara çekilişi tamamlandı

MPİ'nin en çok tercih edilen oyunlarından On Numara'da 892'nci hafta çekilişi tamamlandı. MPİ'nin İstanbul Galatasaray Şube Müdürlüğü'nde düzenlenen On Numara çekilişinin ardından, çekilişte kazandıran şanslı numaralar sorgulanmaya başladı. Peki, bu hafta On Numara'da hangi numaralar kazandı?

9.09.2019Gündem
Ömer Faruk Beyaz kimdir ve kaç yaşında

Ömer Faruk Beyaz kimdir ve kaç yaşında?

Ömer Faruk Beyaz, futbolu yakından takip eden birçok kişinin araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Yükselen performansı dolayısıyla gözlemcilerin de yakından takip ettiği Ömer Faruk Beyaz, kariyeri ile merak ediliyor. Peki, Ömer Faruk Beyaz kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

8.09.2019Spor Arena
On Numarada büyük ikramiye 1 kişiye çıktı MPİ 2 Eylül On Numara çekiliş sonuçları

On Numara'da büyük ikramiye 1 kişiye çıktı! MPİ 2 Eylül On Numara çekiliş sonuçları

Şans oyunu meraklıları tarafından ilgi gören On Numara oyununun 891. hafta çekilişleri Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce (MPİ) gerçekleşti. On Numara'nın bu haftaki çekilişinde 10 bilen 1 kişi 343 bin 57 lira 15 kuruş ikramiye kazandı. Çekilişin ardından, On Numara'da hani numaraların çıktığı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İşte, 2 Eylül Milli Piyango On Numara sonuçları.

2.09.2019Gündem
Göztepe’ye Aleksic’ten kötü haber

Göztepe’ye Aleksic’ten kötü haber

Göztepe’nin prensip anlaşmasına vardığı Sırp on numara Danijel Aleksic’in, Avrupa kupalarında oynamak için Başakşehir’e gideceği öğrenildi.

29.08.2019Futbol
MPİ 26 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları On Numarada 57 bin TL sahibini buldu

MPİ 26 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları! On Numara'da 57 bin TL sahibini buldu

Şans oyunu meraklılarının ilgiyle takip ettiği On Numara oyununun 890. hafta çekilişi Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından tamamlandı. Noter huzurunda gerçekleşen On Numara çekilişinde, ikramiye kazandıran numaralar MPİ'nin internet sitesinde ilan edildi. Peki, On Numara'da bu hafta şanslı numaralar hangileri oldu? İşte, haftanın On Numara çekilişinde ikramiye kazandıran numaralar...

26.08.2019Gündem
On Numarada büyük ikramiye sahiplerini buldu MPİ 19 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları

On Numara'da büyük ikramiye sahiplerini buldu! MPİ 19 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları

On Numara oyununun 19 Ağustos 2019 tarihli çekilişi noter huzurunda Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından tamamlandı. On Numara oyununun 889. hafta çekilişinde 10 bilen 2 kişi 172 bin 444 lira 25'er kuruş ikramiye kazandı. Peki, On Numara'da bu hafta hangi numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 19 Ağustos MPİ On Numara sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.

19.08.2019Gündem
Aksel Aktaş Kayserisporda

Aksel Aktaş Kayserispor'da

İstikbal Mobilya Kayserispor, Fransa'nın Stade Reims takımında forma giyen Aksel Aktaş ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

13.08.2019Futbol
On Numara çekilişleri tamamlandı.. MPİ 12 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları

On Numara çekilişleri tamamlandı.. MPİ 12 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce On Numara'nın 888'nci hafta çekilişleri tamamlandı. MPİ tarafından noter huzurunda çekilişi gerçekleşen On Numara'da bu hafta 10 bilen 3 kişi, 84 bin 973 lira 55'er kuruş ikramiye kazandı. Peki, ikramiye kazandıran talihli numaralar hangileri oldu? İşte, MPİ 12 Ağustos On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.

12.08.2019Gündem
5 Ağustos On Numara çekilişi tamamlandı MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı

5 Ağustos On Numara çekilişi tamamlandı! MPİ On Numara sonuç sorgulama ekranı

Şans oyunu müdavimlerinin heyecanla beklediği haftanın On Numara çekilişi tamamlandı. Milli Piyango İdaresi'nce (MPİ) haftanın ilk iş günü çekilişi düzenlenen On Numara oyununda, 887'nci hafta heyecanı sona erdi. Noter huzurunda yapılan MPİ On Numara çekilişi sonrası, haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Peki, bu hafta On Numara'da hangi numaralar kazandı?

5.08.2019Gündem
Son dakika transfer haberleri: Göztepe eski futbolcusu Leo Schwechlen ile anlaştı

Son dakika transfer haberleri: Göztepe eski futbolcusu Leo Schwechlen ile anlaştı

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Göztepe, sol bek bölgesi için eski futbolcusu Leo Schwechlen ile büyük ölçüde anlaştı.

30.07.2019Futbol
29 Temmuz MPİ On Numara çekiliş sonuçları On Numarada bu hafta 66 bin TL sahibini buldu

29 Temmuz MPİ On Numara çekiliş sonuçları! On Numara'da bu hafta 66 bin TL sahibini buldu

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü (MPİ) tarafından düzenlenen On Numara şans oyununun 29 Temmuz tarihli çekiliş sonuçları açıklandı. 886. hafta heyecanının yaşandığı On Numara'da bu hafta ikramiye kazanan numaralar MPİ'nin internet sitesinde yapılan canlı çekilişin ardından belli oldu. Peki, On Numara'da hangi numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 29 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları...

29.07.2019Gündem
Başvurular yarın sona eriyor Sayısal oyunlar için 150 adet terminal dağıtılacak

Başvurular yarın sona eriyor! Sayısal oyunlar için 150 adet terminal dağıtılacak

Milli Piyango İdaresi 143 yerleşim yerine kura ile 150 adet Sayısal Oyunlar Bayiliği verme kararı aldı. Dağıtılacak terminaller için Milli Piyango İdaresi bazı şartların yerine getirilmesini istiyor.

24.07.2019Ekonomi
On Numara çekilişinde 10 bilen 1 kişi ikramiyeyi kazandı.. 22 Temmuz MPİ On Numara sonuçları

On Numara çekilişinde 10 bilen 1 kişi ikramiyeyi kazandı.. 22 Temmuz MPİ On Numara sonuçları

Her hafta pazartesi günleri çekilişi yapılan On Numara'nın 22 Temmuz tarihli sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi'nden yapılan açıklamaya göre, On Numara'nın 885. hafta çekilişinde 10 bilen 1 kişi 343 bin 499 lira 65 kuruş ikramiye kazandı. 885. hafta heyecanının yaşandığı On Numara oyununda, kuponlarına ikramiye isabet edip etmediğini merak edenler MPİ'nin internet sitesine yoğun talep gösteriyor. İşte, 22 Temmuz MPİ On Numara sonuçları ve sonuç sorgulama sayfası.

22.07.2019Gündem
Yevhen Konoplyanka kimdir ve kaç yaşında Konoplyanka hangi takımda oynadı

Yevhen Konoplyanka kimdir ve kaç yaşında? Konoplyanka hangi takımda oynadı?

Yevhen Konoplyanka, transfer gündeminde yer alan futbolcular arasında bulunması dolayısıyla araştırılan isim olmaya başladı. Futbola Ukrayna topraklarında başlayan Konoplyanka, İspanya ve Almanya Liglerinde boy göstermiştir. Peki, Yevhen Konoplyanka kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

16.07.2019Spor Arena
On Numarada 164 bin TL sahiplerini buldu - MPİ 15 Temmuz On Numara çekiliş sonucu

On Numara'da 164 bin TL sahiplerini buldu - MPİ 15 Temmuz On Numara çekiliş sonucu

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü (MPİ) tarafından düzenlenen On Numara şans oyununun 15 Temmuz tarihli çekiliş sonuçları tamamlandı. Kurumun yaptığı açıklamaya göre, On Numara oyununun 884. hafta çekilişinde 10 bilen 2 kişi 164 bin 112 lira ikramiye kazandı. Peki, On Numara'da bu hafta hangi şanslı numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, MPİ 15 Temmuz On Numara çekiliş sonucu.

15.07.2019Gündem
883üncü On Numara çekilişi tamamlandı MPİ On numara sonuç sorgulama ekranı

883'üncü On Numara çekilişi tamamlandı! MPİ On numara sonuç sorgulama ekranı

MPİ'nin en çok tercih edilen oyunlarından On Numara'da 883'üncü hafta çekilişi tamamlandı. On Numara çekilişinin ardından, bu hafta kazandıran şanslı numaralar sorgulanmaya başladı. Peki, bu hafta On Numara'da hangi numaralar kazandı?

8.07.2019Gündem
Jimmy Durmaz kimdir ve hangi mevkide forma giyiyor Türk takımlarında da oynamıştı

Jimmy Durmaz kimdir ve hangi mevkide forma giyiyor? Türk takımlarında da oynamıştı

Jimmy Durmaz transfer gündeminde yer alması dolayısıyla araştırılan isimler arasında yer buldu. Jimmy Durmaz kimdir ve kaç yaşındadır sorusu ile oyuncunun bilgilerine erişmek isteyen futbolseverler tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Peki, Türk takımında da forma giyen Jimmy Durmaz kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

2.07.2019Spor Arena
On Numarada 327 bin TL sahibini buldu MPİ 1 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları

On Numara'da 327 bin TL sahibini buldu! MPİ 1 Temmuz On Numara çekiliş sonuçları

MPİ'nin en çok ilgi gören şans oyunlarından olan On Numara'nın, 1 Temmuz 2019 tarihli çekilişleri noter huzurunda tamamlandı. On Numara oyununun 882. hafta çekilişinde 10 bilen 1 kişi 327 bin 932 lira 65 kuruş ikramiye kazandı. Peki, On Numara'da bu hafta hangi numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 882'nci hafta Milli Piyango On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.

1.07.2019Gündem
Max Kruse kimdir ve kaç yaşında Hangi takımlarda oynadı

Max Kruse kimdir ve kaç yaşında? Hangi takımlarda oynadı?

Fenerbahçe'nin yeni transferi Max Kruse, futbolseverlerin yakından takip ettiği isimler arasında yer almaya başladı. Werder Bremen formasını uzun yıllardır terleten Max Kruse, yeni sezonda Sarı Lacivertli formayı terletecek. Peki, Max Kruse kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı detaylar

29.06.2019Spor Arena
Son dakika transfer haberleri | Ömer Toprak ve Shinji Kagawa Beşiktaşa

Son dakika transfer haberleri | Ömer Toprak ve Shinji Kagawa Beşiktaş'a

Beşiktaş, İspanya'da istediği şartlarda kulüp bulamayan ve Dortmund'a dönmeye sıcak bakmayan Kagawa ile Alman ekibinde mevkisinde forma şansı azalan stoper Ömer Toprak için harekete geçti. Kartal, iki oyuncu için ilk temasları sağladı.

27.06.2019Futbol
Milli Piyango 24 Haziran On Numara çekilişi sorgulama | Bu ayın sonuncu On Numara sonuçları açıklandı

Milli Piyango 24 Haziran On Numara çekilişi sorgulama | Bu ayın sonuncu On Numara sonuçları açıklandı

MPİ'nin en çok ilgi gören şans oyunlarından On Numara'nın 24 Haziran 2019 tarihli 881'inci çekilişi tamamlandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün İstanbul’daki Galatasaray Şubesi’nde yapılan çekiliş sonucu bu haftanın şanslı numaraları ve kazanan talihlileri belli oldu. Peki, On Numara'da büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı?

24.06.2019Gündem
On Numarada 4 kişi büyük ikramiyeyi paylaştı | MPİ 17 Haziran On Numara sonuçları

On Numara'da 4 kişi büyük ikramiyeyi paylaştı | MPİ 17 Haziran On Numara sonuçları

Noter huzurunda Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen On Numara oyununda bir haftalık heyecanlı bekleyiş sona erdi. Saat 21:15'te düzenlenen çekilişin ardından, On Numara'nın 880'inci haftasında, 10 bin 4 kişi 83 bin 421 lira ikramiyenin sahibi oldu. Vatandaşların kuponlarını İstanbul, İzmir, Sivas ve Zonguldak'tan yatırdığı öğrenildi. Peki, On Numara'da hangi şanslı numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, MPİ 17 Haziran On Numara sonuç sorgulama sayfası.

17.06.2019Gündem
Bu haftanın On Numara çekilişi tamamlandı | On Numara sonuçları hangi illere isabet etti

Bu haftanın On Numara çekilişi tamamlandı | On Numara sonuçları hangi illere isabet etti?

On Numara çekilişinin 10 Haziran 2019 tarihli sonuçları açıklandı. Kazandıran numaralar, noter huzurunda MPİ'nin İstiklal Caddesi'nde bulunan merkezinde belirlendi. İşte, On Numara'nın 10 Haziran tarihli kazandıran numaraları...

10.06.2019Gündem
Beşiktaştan son dakika transfer haberi Dünyaca ünlü yıldız...

Beşiktaş'tan son dakika transfer haberi! Dünyaca ünlü yıldız...

Beşiktaş transferde büyük oynuyor. Siyah beyazlılardan son dakika hamlesi geldi. Yaz transfer döneminde gündeme gelen, 12 yıl Napoli forması giyen yıldız futbolcu için sürpriz bir iddia ortaya atıldı...

6.06.2019Futbol
Son dakika transfer haberi Beşiktaş...

Son dakika transfer haberi! Beşiktaş...

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Napoli'den yüksek bonservis bedeliyle Çin'e transfer olan ve yıllık ücreti 9 milyon euro civarında olan yıldız futbolcu siyah beyazlı takıma önerildi.

5.06.2019Futbol
On Numara sonuçları açıklandı | Milli Piyango 3 Haziran On Numara çekilişi sorgulama

On Numara sonuçları açıklandı | Milli Piyango 3 Haziran On Numara çekilişi sorgulama

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her haftanın ilk iş günü düzenlenen On Numara çekilişi bu akşam noter huzurunda tamamlandı. 878'inci hafta heyecanının yaşandığı On Numara'da haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı?

3.06.2019Gündem
Yacine Brahimi kimdir ve kaç yaşında Hangi takımda oynuyor

Yacine Brahimi kimdir ve kaç yaşında? Hangi takımda oynuyor?

Yacine Brahimi, transfer gündeminde yer alması dolayısıyla pek çok vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Kariyeri boyunca Fransa ve İspanya kulüplerinde forma giyen Yacine Brahimi, forvet ve sol kanat pozisyonlarında yer alıyor. Peki, Yacine Brahimi kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

29.05.2019Spor Arena
27 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları | Milli Piyango On Numara sorgulama ekranı

27 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları | Milli Piyango On Numara sorgulama ekranı

877'nci hafta heyecanının yaşandığı On Numara şans oyununun 27 Mayıs tarihli çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen çekilişle, On Numara'da haftanın kazandıran şanslı numaraları belli oldu. Peki, On Numara'da bu hafta hangi şanslı numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 27 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye sorgulama ekranı.

27.05.2019Gündem
20 Mayıs On Numara sonuçları açıklandı | Milli Piyango On Numara ikramiye sorgulama

20 Mayıs On Numara sonuçları açıklandı | Milli Piyango On Numara ikramiye sorgulama

Şans oyunu meraklılarının ilgi gösterdiği On Numara oyununun 876. hafta çekilişleri tamamlandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından düzenlenen çekilişle, 10 bilen 3 kişi, 108 bin 85'er lira ikramiye kazandı. Peki, On Numara oyununda bu hafta hangi numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 20 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar.

20.05.2019Gündem
İşte 875’inci hafta On Numara sonuçlarında büyük ikramiyenin şanslı numaraları

İşte 875’inci hafta On Numara sonuçlarında büyük ikramiyenin şanslı numaraları

875’inci hafta On Numara çekilişi 13 Mayıs Pazartesi günü tamamlandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, On Numara çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin kuponunu Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinden yatırdığı belirlendi. İşte 875’inci hafta On Numara çekilişinin şanslı numaraları ve detaylar

13.05.2019Gündem
6 Mayıs Milli Piyango On Numara sonuçları | On Numara sorgulama ekranı

6 Mayıs Milli Piyango On Numara sonuçları | On Numara sorgulama ekranı

Şans oyunu tutkunlarının rağbet gösterdiği On Numara oyununun bu haftaki çekiliş sonuçları Milli Piyango idaresi (MPİ) tarafından açıklandı. On Numara'nın 6 Mayıs tarihli çekilişinde, 10 bilen 4 kişi, 78 bin 68 lira 60'ar kuruş ikramiye kazandı.Peki, On Numara'nın bu haftaki çekilişinde hangi talihli numaralar ikramiye kazandırdı? İşte, 6 Mayıs On Numara çekiliş sonuçları ve ikramiye kazandıran iller.

6.05.2019Gündem
Milli Piyango 29 Nisan On Numara çekilişi sorgulama | On Numara oyunu sonuçları açıklandı

Milli Piyango 29 Nisan On Numara çekilişi sorgulama | On Numara oyunu sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her haftanın ilk iş günü düzenlenen On Numara çekilişi bu akşam noter huzurunda MPİ'nin İstanbul'daki Galatasaray Şube Müdürlüğü'nde yapıldı. 873. hafta heyecanının yaşandığı On Numara'da haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı?

29.04.2019Gündem
On Numarada büyük ikramiye devretti - 22 Nisan On Numara sonuçları

On Numara'da büyük ikramiye devretti - 22 Nisan On Numara sonuçları

Şans oyunu tutkunlarının her pazartesi heyecanla beklediği On Numara'nın 872. hafta çekilişi dün akşam gerçekleşti. Toplam 1 milyon 981 bin 560 lira 90 kuruş ikramiyenin dağıtıldığı On Numara'da 10 bilen çıkmayınca 349 bin 691 lira 77 kuruşluk ikramiye haftaya devretti. İşte 22 Nisan On Numara sonuçları

22.04.2019Gündem
Gündem 24 Saat-17.04.2019

Gündem 24 Saat-17.04.2019

Gündem 24 Saat-17.04.2019

17.04.2019Özet
4 kuponla 8 ikramiye kazandı: ‘Sistem’i çözmüş

4 kuponla 8 ikramiye kazandı: ‘Sistem’i çözmüş'

On Numara şans oyununun bu haftaki çekilişinde 12 büyük ikramiyeden 8’i Bursa’nın Karacabey ilçesinde aynı kişiye çıktı. Bu durum sosyal medyada tartışma yaratırken, Milli Piyango (MP) Genel Müdürlüğü’nden açıklama geldi. Açıklamada aynı kişi tarafından oynanan 4 kupona 8 büyük ikramiyenin çıktığı ve bunun ‘sistemli oyun’ yöntemiyle sağlandığı belirtildi.

17.04.2019Gündem
Büyük ikramiye aynı ilçeden 8 ayrı kupona isabet etti

Büyük ikramiye aynı ilçeden 8 ayrı kupona isabet etti

Pazartesi günü yapılan On Numara çekilişinde büyük ikramiye aynı ilçeden 8 ayrı kupona isabet etti. Şanslı ilçede kuponları yatıran 8 ayrı talih mi? Yoksa tek kişi mi? merak konusu olmuştu. Ancak kuponların oynandığı bayi 8 kuponu da aynı kişinin oynadığını söyledi.

16.04.2019Haber
Milli Piyangodan On Numara açıklaması

Milli Piyango'dan 'On Numara' açıklaması

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden, dün akşam gerçekleştirilen "On Numara" çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan 12 talihliden 8'inin Bursa'nın Karacabey ilçesinden çıkmasına ilişkin tartışmalar hakkında açıklama yapıldı.

16.04.2019Ekonomi
On numara tesadüf

'On numara' tesadüf

Milli Piyango'nun oyunlarından olan On Numara'nın son çekişinde büyük tesadüf yaşandı. Bursa Karacabey'de 8 kupona büyük ikramiye isabet etti.

16.04.2019Ekonomi
Milli Piyango On Numara çekiliş sonucu 15 Nisan On Numara çekiş sorgulama

Milli Piyango On Numara çekiliş sonucu! 15 Nisan On Numara çekiş sorgulama

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta pazartesi günleri çekilişi tamamlanan On Numara oyununda kazandıran talihli numaralar açıklandı. On Numara'nın 15 Nisan tarihinde yapılan 871. hafta çekilişinde,  yine zengin olma hayali kuran vatandaşların yüzü güldü. Peki, On Numara'da bu haftanın şanslı numaraları hangileri oldu? İşte, 15 Nisan Milli Piyango On Numara çekiliş sonuçları ve sorgulama ekranı...

15.04.2019Gündem

Yazar Sonuçları

On numaralar ölmedi Süper Lig’de yaşıyor!

Premier Lig’de sadece üç adet on numaraya yer verilirken Türkiye’de bu sayı 13...

8.09.2019

'Bizim sistem' ve 'onların sistemi'

Abdullah Avcı, Beşiktaş ile henüz aidiyet ilişkisi kuramamış.

23.08.2019

Makamın büyüdükçe boynun bükülsün

Bugüne kadar duyduğum en iyi konuşmalardan biriydi Ekrem İmamoğlu’nun konuşması.

25.06.2019

İzlanda Fransa'nın antitezi gibi

Fransızlar bize karşı adeta formalarını kirletmeden kazanmaya kalktılar, İzlandalılar’sa savaşmak için olacaklardır sahada. Fransızlar’a karşı topu havaya kaldırmak işimize geldi, İzlandalılar havada daha rekabetçi. Fransa maçında orta sahada pas arası ve top kazanma rekoru kırdık; Dorukhan-Mahmut ikilisi İzlanda önünde kafalarının üzerinden geçen topları izlemek zorunda kalabilirler. İzlanda, Fransa’nın antitezi gibi. Çok farklı bir sınav olacak bu doğrusu.

11.06.2019

Tek itiraz Valbuena'dan

Fenerbahçe’nin son yarım saatteki dönüşünün mimarı Valbuena idi.

28.04.2019