MENÜ

Öldürüp Yaktı

Öldürüp Yaktı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Öldürüp Yaktı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 65 Öldürüp Yaktı haberi bulunmuştur.

Öldürüp Yaktı Haberleri

Annesini sevgilisiyle öldürüp madende yaktı

Annesini sevgilisiyle öldürüp madende yaktı

Zonguldak’ta 37 yaşındaki Gülüm Güneş, 16 yaşındaki kızı Y.B.’nin, 34 yaşındaki taksici Osman Demir ile ilişkisine karşı çıkınca canından oldu.

24.05.2008Gündem
PKK, köylüyü öldürüp kamyonetini yaktı

PKK, köylüyü öldürüp kamyonetini yaktı

Hakkari'nin Şemdinli İlçesi kırsalında yol kesen PKK'lı teröristler, köyüne giden İzmail Özkan'ı öldürüp, otomobilini ateşe verdi. Olayın ardından bölgede hava destekli geniş çaplı bir operason başlatıldı.

18.09.2007Gündem
Hamastan Abbasın sözlerine cevap

Hamas'tan Abbas'ın sözlerine cevap

Nursel Gürdilek - Hamas, kendileriyle diyaloğu reddeden ve Hamas'ı “kanlı teröristler” diye tanımlayan Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'a, Gazze'de gece yarısı topladığı kalabalıklarla gövde gösterisi yaparak cevap verdi.

21.06.2007Dünya
Yaz aylarında şiddet artıyor

Yaz aylarında şiddet artıyor

Türkiye'de son dönemde cinayet, yaralama, gasp gibi suçlardan toplam bin 624 olay meydana geldi. Meydana gelen olaylarda 182 kişi yaşamını yitirirken, 165 kişi de çeşitli şekillerde yaralandı.

28.07.2006Gündem
Irak’ın işgalinin üçüncü yıldönümünde on binler ABDyi protesto etti

Irak’ın işgalinin üçüncü yıldönümünde on binler ABD'yi protesto etti

Irak’ın işgalinin üçüncü yıldönümünde, ABD işgali, yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen gösterilerle protesto edildi.

18.03.2006Gündem
21 saksıda 1 ceset

21 saksıda 1 ceset

İhracatçı Mert Kulabaş, kendisinden haraç isteyen Ali Cafer Lüle'yi öldürüp yüzlerce parçaya böldü ve parçalarını saksılara gömdü. Sonra da annesi, babası ve kardeşinin yardımıyla Şarköy'e götürüp yaktı.

3.02.2002Gündem
Aileye göre ölmedi öldürüldü

Aileye göre ölmedi öldürüldü

Albayraklar'ın avukatı Vildan'ın ölmeden önce, polisin evinde kahve içip şeftali yediği, ardından da kustuğu öğrenildi. Boğulma olayına inanmayan aile, kızlarının cinayete kurban gittiğini iddia etti.

31.07.2001Gündem

Yazar Sonuçları