MENÜ

Okulların Açılış Tarihi

Okulların Açılış Tarihi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Okulların Açılış Tarihi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Okulların Açılış Tarihi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 131 Okulların Açılış Tarihi haberi bulunmuştur.

Okulların Açılış Tarihi Haberleri

Okullar ne zaman açılacak İşte 15 tatilin biteceği tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte 15 tatilin biteceği tarih

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan yaklaşık 18 milyon öğrenci, 17 Ocak'ta karne almanın mutluluğunu yaşayıp, '15 tatil' ve 'sömestr' olarak da adlandırılan yarıyıl tatiline başlamıştı. Gözler şimdi, eğitim faaliyetlerinin yeniden başlayacağı ve okulların açılacağı tarihte. Peki, okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman bitecek?

2.02.2019Gündem
15 tatil (sömestr tatili) ne zaman bitecek İşte okulların açılış tarihi

15 tatil (sömestr tatili) ne zaman bitecek? İşte okulların açılış tarihi

15 tatil ne zaman hangi gün bitecek sorusunun yanıtı milyonlarca öğrenci tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının ikinci yarısı için hazırlıklarını tamamlayan öğrenciler, okullarda ikinci dönemin ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Peki, 15 tatil ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?

28.01.2019Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak?

Eylül ayının ilk haftası geride kaldı, okulların açılış tarihi için araştırmalar hız kazandı. Okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul ve imam hatip ortaokullarının 5’inci sınıflarındaki öğrencilerin eğitim ve öğretime hazırlanması amacıyla 11-15 tarihlerinde uyum eğitimi yapılacak. Ancak diğer sınıflar için tatil henüz bitmedi. Peki okulların açılmasına kaç gün kaldı? 9. sınıflar okula ne zaman başlayacak?

10.09.2017Gündem
Okullar ne zaman açılacak Okulların açılmasına kaç gün kaldı

Okullar ne zaman açılacak? Okulların açılmasına kaç gün kaldı?

Eylül ayının ilk haftasında en çok araştırılan konulardan biri de okulların açılış tarihi oldu. Haziran ayında zorlu bir süreci geride bırakan öğrenciler ve öğretmenler artık yaz tatilinin son günlerini yaşıyor. Sınavlar, dersler ve ödevlerle geçecek olan 2017 - 2018 eğitim öğretim yılı için çok az bir süre kaldı. Peki Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan çalışma takvimine göre okullar ne zaman açılacak, yaz tatili ne zaman bitecek?

3.09.2017Gündem
Okulların açılmasına kaç gün kaldı Okullar ne zaman açılacak

Okulların açılmasına kaç gün kaldı? Okullar ne zaman açılacak?

Okulların açılış tarihi için araştırmalar başladı, haziran ayında zor bir dönemi geride bırakan öğrenciler ve öğretmenler 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı takvimini merak ediyor. Peki okullar ne zaman açılacak? Yaz tatilinin bitmesine kaç gün kaldı? İşte okulların açılış tarihiyle ilgili tüm bilgiler ve yeni müfredatın detayları!

18.08.2017Eğitim
Okullar ne zaman açılacak İşte yeni müfredat ve okulların açılacağı tarih

Okullar ne zaman açılacak? İşte yeni müfredat ve okulların açılacağı tarih

Hem veliler hem de öğrenciler okullar ne zaman açılacak sorusunun cevabını arıyor.. Yeni eğitim öğretim yılında uygulanacak takvim MEB tarafından belirlendi.

18.08.2017Gündem
2017 yaz tatili ne zaman sona erecek Okullar ne zaman açılacak 2017-2018 eğitim yılı takvimi

2017 yaz tatili ne zaman sona erecek? Okullar ne zaman açılacak? 2017-2018 eğitim yılı takvimi

2017 yaz tatili ne zaman bitecek, okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtını merak eden yüz binlerce öğrenci konuyla ilgili araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Eylül ayının gelmesine çok az bir zaman kala tatil planlarını şekillendiren öğrenciler, okulların ne zaman açılacağıyla ilgili tam tarihi merak ediyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışma takvimiyle ilgili genelge, illere gönderildi ve okulların açılacağı tarih belli oldu. Peki, 2017 yaz tatili ne zaman sona erecek? Okullar ne zaman açılacak?

9.08.2017Eğitim
2017 - 2018 okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitiyor

2017 - 2018 okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

Ağustos ayının ilk haftasında okulların açılış tarihi için araştırmalar yoğunlaştı. Haziran ayında yaz tatili sürecine giren öğrenciler ve öğretmenler, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı hazırlıklarına başlamak için 'Yaz tatili ne zaman bitecek? Okullar ne zaman açılacak?' gibi sorulara yanıt arıyor. İşte 2017 - 2018 eğitim öğretim yılı takvimi...

6.08.2017Eğitim
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitecek İşte MEB tarafından belirlenen tarih

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek? İşte MEB tarafından belirlenen tarih

Okullar ne zaman açılacak, yaz tatili ne zaman bitecek sorusunun cevabını merak eden milyonlarca öğrenci konuyla ilgili araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlamasına çok az bir zaman kala milyonlarca öğrenci hazırlıklarını yapmaya başladı. Yaz tatilinde olan öğrenciler ise okulların açılacağı tarihle ilgili net bir bilgiye sahip olmak istiyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanan iş takvimine göre okulların açılacağı zaman belli oldu. Peki, Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitecek?

30.07.2017Eğitim
Yüz binlerce öğrenci o günü sorguluyor Okullar ne zaman açılacak

Yüz binlerce öğrenci o günü sorguluyor! Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak sorusu, yaz tatilini gerçekleştiren öğrencilerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Tatil planlarına Milli Eğitim Bakanlığı'nın iş takvimine göre şekil verecek olan öğrenci ve veliler, konuyla ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki, 2017/2018 eğitim öğretim dönemi ne zaman başlayacak? İşte, okullar ne zaman açılacak sorusu hakkında detaylı bilgiler

11.07.2017Gündem
2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek Okullar ne zaman açılacak

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Okullar ne zaman açılacak?

2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusu binlerce vatandaş tarafından Ramazan ayının bitmesine az bir zaman kala sorgulanmaya başlayan konular arasında yer aldı. Kurban Bayramının bu yıl ne zaman olacağı Diyanet İşleri Bakanlığı tarafından yayımlanan dini takvimle beraber belli oldu. Öte yandan okulların ne zaman açılacağı da merak edilen konular arasında yer aldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan 2017-2018 eğitim öğretim yılı çalışma takvimine göre okulların açılış tarihi de belli oldu. Peki, 2017 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Okullar ne zaman açılacak?

19.06.2017Eğitim
Çocuklarla gidilebilecek parklar

Çocuklarla gidilebilecek parklar

Okulların açılış tarihi ileri alındı. Peki ele avuca sığmayan, enerjileri tükenmeyen ve sürekli eğlenmek isteyen çocuklarla uzatmalı tatilde ne yapmalı? İşte bir öneri: Tema parkları... Parklarda her yaş çocuğa ve elbette onlara eşlik eden yetişkinlere uygun faaliyetler mevcut. İşte sunduğu imkânlarla Türkiye’deki en eğlenceli parklardan bazıları...

11.01.2017Seyahat
2016 Okullar ne zaman açılacak

2016 Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanlığı milyonlarca öğrencinin heyecanla beklediği tarihi açıkladı. Okulların açılacağı yönünde çıkan haberlere yanıt veren Bakan İsmet Yılmaz, okulların açılış tarihi ile ilgili bir değişiklik olmadığını, okulların 19 Eylül Pazartesi günü açılacağını belirtti.

13.09.2016Gündem
2016 Okullar ne zaman açılacak Yeni eğitim yılının başlangıcı...

2016 Okullar ne zaman açılacak? Yeni eğitim yılının başlangıcı...

Okullar ne zaman açılacak sorusunun yanıtı belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı okulların açılacağı tarih ile ilgili bir ertelemenin olmadığını bildirdi. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz da konuya değindi. Okullar daha önce belirlendiği gibi 19 Eylül'de açılacak dedi.

11.09.2016Gündem
Okulların ne zaman açılacağı belli oldu... İşte beklenen tarih..

Okulların ne zaman açılacağı belli oldu... İşte beklenen tarih..

2016-2017 Eğitim öğretim yılı okulların ne zaman açılacağı belli oldu. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, okulların açılış tarihi ile ilgili erteleme söz konusu değil. okullar daha önce de belirlendiği gibi 19 Eylül'de açılacak, dedi. Yeni eğitim yılı 19 Eylül 2016 Pazartesi günü başlayacak.

9.09.2016Gündem
Okullar ne zaman açılacak - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz açıkladı

Okullar ne zaman açılacak? - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz açıkladı!

Okullar ne zaman açılacak? Binlerce öğrenci merakla 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı takvimini öğrenmek istiyordu. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz sorulan sorulara yaptığı açıklamayla noktayı koydu. Son günlerde okulların açılış tarihi ertelenecek diye çıkan dedikodu yalandı. Daha önceden de belirlendiği üzere 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı 19 Eylül'de başlayacak.

8.09.2016Gündem
Bakan Yılmaz: Okullar 19 Eylül’de açılacak

Bakan Yılmaz: Okullar 19 Eylül’de açılacak

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, okulların açılış tarihinin erteleneceği iddialarına, "Okulların açılış tarihi 19 Eylül 2016'dır" diye cevap verdi.

7.09.2016Eğitim
Okullar ne zaman açılacak Milli Eğitim Bakanı açıkladı...

Okullar ne zaman açılacak? Milli Eğitim Bakanı açıkladı...

Okullar ne zaman açılacak sorusu dünün yanıtı en çok merak edilen sorularından biri oldu. Okulların geç açılacağı söylentisi sosyal medyada çığ gibi büyüyünce en yetkili isimden açıklama geldi. Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, okulların açılış tarihinin erteleneceğine ilişkin iddialara ilişkin, "Okulların açılış tarihi 19 Eylül 2016'dır." dedi.

7.09.2016Gündem
Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: Okullar 19 Eylülde açıklacak

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz: Okullar 19 Eylül'de açıklacak

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, okulların açılacağı tarihi duyurdu.

6.09.2016Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte merak edilen sorunun yanıtı..

Okullar ne zaman açılacak? İşte merak edilen sorunun yanıtı..

Yaz tatilinin bitmesine kısa bir süre kala öğrenciler ve veliler merakla bu sorunun yanıtını arıyor. Okullar ne zaman açılacak? Okulların açılış tarihi kesinleşti. 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı 19 Eylül'de başlayacak.

6.09.2016Gündem
Okullar ne zaman açılacak İşte o tarih..

Okullar ne zaman açılacak? İşte o tarih..

Okullar ne zaman açılacak merak konusu. Öğrenciler ve velilerin okullar ne zaman açılacak sorusuna cevabı Başbakan'dan geldi. Başbakan Binali Yıldırım, okulların açılış tarihi ile ilgili bir değişiklik söz konusu değil; okullar 19 Eylül'de açılacak, dedi.

23.08.2016Gündem
Okullar ne zaman açılacak (2016-2017 Eğitim yılı)

Okullar ne zaman açılacak? (2016-2017 Eğitim yılı)

Okullar ne zaman açılacak? Milyonlarca öğrenci bu sorunun yanıtını merak ediyor. Okulların ne zaman açılacağı sorusunun yanıtı Başbakan Binali Yıldırım'dan geldi. Yıldırım, okulların açılış tarihi ile ilgili bir erteleme söz konusu değil. Okullar daha önce belirlendiği gibi 19 Eylül'de açılacak, dedi.

20.08.2016Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2016

Okullar ne zaman açılacak 2016?

Okullar ne zaman açılacak sorusunun cevabı günlerdir merak ediliyordu. Darbe girişimi nedeniyle geç açılacağı iddialarına Başbakan'dan ve Milli Eğitim Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Yapılan açıklamada okulların belirlenen tarihte 19.09.2016 Pazartesi günü açılacağı belirtildi.

9.08.2016Gündem
2015-2016 MEB okulların açılış tarihi ne zaman

2015-2016 MEB okulların açılış tarihi ne zaman!

2015-2016 yılı okulların açılış günü belli oldu. Okullar ne zaman açılacak ve tatile ne zaman girecek. Öğrencilerin merak ettiği bu soru için cevaplar ayrıntılarda...

20.08.2015Gündem
2015 2016 dönemi okullar ne zaman açılacak

2015 2016 dönemi okullar ne zaman açılacak?

2015 2016 dönemi okulların açılış tarihi ne zaman? Eğitim öğretim hayatı ne zaman başlıyor? Öğrenciler için tatil ne kadar sürecek? Detaylarda...

12.08.2015Gündem
MEB TEOG Sonuçları - TEOG 2014 Lise Kontenjanları - TEOG Puan Hesaplama

MEB TEOG Sonuçları - TEOG 2014 Lise Kontenjanları - TEOG Puan Hesaplama

MEB TEOG Sonuçları - TEOG 2014 Lise Kontenjanları - TEOG Puan Hesaplama, TEOG Tercih Kılavuzu, Lise Kayıt İşleri, Lise Kayıt Zamanları, Milyonlarca öğrencinin beklediği TEOG Sonuçları Başladı. TEOG Tercihleri Ne Zaman Başlayacak? TEOG Tercihleri Nasıl Yapılır? TEOG ile ilgili her şey hurriyet.com.tr'de

25.07.2014Gündem
Yurtlarda 20 bin Suriyeli

Yurtlarda 20 bin Suriyeli

7 ildeki öğrenci yurtlarında 20 bin 501 Suriyeli sığınmacının yerleştirildiği ortaya çıktı.

29.08.2012Gündem
Karne için son hafta

Karne için son hafta

İlköğretim okulları, liseler ve yaygın eğitim kurumlarında öğrenim gören yaklaşık 16 milyon öğrenci, gelecek hafta karne almaya hazırlanıyor. 2002-2003 eğitim-öğretim yılının 16 Eylül 2002 Pazartesi günü başlayan birinci dönemi, 31 Ocak Cuma günü sona erecek. Bu çerçevede yarıyıl tatili 3 Şubat 2003 pazartesi günü başlayacak.

20.01.2003Gündem
16 milyon öğrenci okullu oldu

16 milyon öğrenci okullu oldu

Yaklaşık 16 milyon öğrenci dersbaşı yaptı. 1 milyondan fazla çocuk ise okulla yeni tanıştı. İlköğretim ve liselerde halen görev yapan yaklaşık 540 bin öğretmenin yanı sıra 30 bin yeni öğretmen de bu öğretim yılında eğitim kadrosundaki yerini alıyor.
 Özel Dosya: Fiyatlar, sorunlar, çözümler

16.09.2002Gündem
Tatil bitti, okullar açılıyor

Tatil bitti, okullar açılıyor

İlköğretim okulları, liseler ve yaygın eğitim kurumlarında öğrenim gören yaklaşık 16 milyon öğrenci, yarın dersbaşı yapacak. Yeni eğitim-öğretim yılında 1 milyonun üzerinde çocuk okulla tanışacak.
 Özel Dosya: Fiyatlar, sorunlar, çözümler

15.09.2002Gündem
Okullar pazartesi açılıyor

Okullar pazartesi açılıyor

İlköğretim okulları, liseler ve yaygın eğitim kurumlarında öğrenim gören yaklaşık 16 milyon öğrenci, 16 Eylül Pazartesi günü ders başı yapacak.

14.09.2002Ekonomi
Atatürk ve arkadaşları bugün bizimle Türkiye’ye baksalardı ‘Bardağın  yarısı dolu, devam’ derlerdi

Atatürk ve arkadaşları bugün bizimle Türkiye’ye baksalardı ‘Bardağın yarısı dolu, devam’ derlerdi

100 yıl önce bugün Cumhuriyet’in ilk adımı atıldı. Mustafa Kemal, Samsun’a indiğinde sadece Milli Mücadele’yi değil, modern bir ülkeyi de planlamaya başlamıştı. O kahramanlar önce bağımsızlığımızı kazandılar.

19.05.2019Hürriyet Pazar
Okullar ne zaman açılacak Yaz tatili ne zaman bitiyor

Okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

Uzun ve yorucu geçen bir eğitim döneminin ardından geçtiğimiz günlerde yaz tatiline çıkan öğrenciler henüz tatilin ilk günlerinde olmalarına rağmen, şimdiden okulların yeniden açılacağı tarihi sorguluyor. 2018 - 2019 eğitim öğretim yılının açılış tarihini öğrenmek isteyen öğrenciler, bir yandan tatillerine devam ederken bir yandan da tatilin ne zaman biteceği konusunda bilgi almak istiyor. Peki, okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman bitiyor?

22.06.2018Gündem
Baba dostu şirketler

Baba dostu şirketler

Günümüzde babalar da anneler gibi iş ve özel yaşam dengesini tutturamamaktan, çocuklarıyla istedikleri kadar vakit geçirememekten şikayetçi. Bugün pek çok ailede kadın ve erkek beraber iş hayatında yer alıyor, evde de işleri, çocuk bakımını paylaşıyor. Fakat pek çok şirket annelere esneklik tanırken, babalar çoğu zaman göz ardı ediliyor. Bugün İngiltere babalık iznini 12 haftaya çıkarmayı düşünürken, pek çok global şirket de babalara daha uzun babalık izinleri ve esnek çalışma imkanları sunmaya başladı.