MENÜ

Ofis Elbisesi

Ofis Elbisesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ofis Elbisesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 33 Ofis Elbisesi haberi bulunmuştur.

Ofis Elbisesi Haberleri

Rusya’nın ‘Demirbilek’i  en büyüklerde

Rusya’nın ‘Demirbilek’i en büyüklerde

Antep kökenli Bahattin Demirbilek Ankara’da büyüdü. 5 yaşından itibaren babasının baklavacı ve kebapçısında çalıştı. Hiç top oynamadı, bisiklete binmedi.

22.10.2017Ekonomi
Can dostlar abonesi

Can dostlar abonesi!

Dijital dünyanın öne çıkan iş modelleri arasında yer alan aylık ödeme sistemine sahip olan abonelik modeli, evcil hayvan ürünlerini de kapsamaya başladı. ‘Banamama’ adındaki girişim, evcil hayvan sahiplerinin belirli bir ürünü düzenli olarak tedarik etmesini sağlıyor.

21.06.2017Ekonomi
Trend yükselişi: Rahat ayakkabılar

Trend yükselişi: Rahat ayakkabılar

Seksi görünüm yerine cool bir stile sahip olmak artık daha trend! Bu stilin baş kahramanı ise düz ve rahat ayakkabılar.

29.03.2016Stil
İşe giderken ne giysem

İşe giderken ne giysem?

Biliyoruz, yazın giyinmek zor, hele işe giderken... İnce askılı, püfür püfür uçuşan elbiseleriniz, işyerinde hoş karşılanmıyor. Klasik modeller de iş çıkışı programlarınıza uymuyor. Ara yol bulmak mümkün: Dolabınız sezon koşullarıyla uzlaşsın. İşte trendleri yakalayan şık ve kullanışlı ofis giysileri...

21.08.2015Stil
KOBİ’ler tasarım yeteneklerini geliştirmek zorunda

KOBİ’ler tasarım yeteneklerini geliştirmek zorunda

TÜRKİYE’nin 10 büyük ekonomi arasına girme hedefine ulaşmak için ‘tasarım’ gücünü hızla artırması gerekiyor. Tasarım, şirketler bazında da çok önemli. Özellikle ürün tasarımındaki başarı rekabette bir anda öne geçirebiliyor.

24.05.2014Ekonomi
43 ülkeye mermer satıyor

43 ülkeye mermer satıyor

EGE Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra eşiyle birlikte mermer ihracat şirketi kuran Reyhan Sezgin, 6 yılda büyük bir başarıya imza atarak başta ABD, Çin, Hindistan olmak üzere 43 ülkeye ihracat yapar hale geldi.

24.05.2014Ege
Mermer Kraliçesi

Mermer Kraliçesi

İzmirli kadın girişimci Reyhan Sezgin, 20. Marble Uluslar arası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'nın yıldız girişimcisi oldu.

28.03.2014Ege
Sulukulede aidat şoku

Sulukule'de aidat şoku

Sulukule’de evleri yıkılan ve TOKİ-Özkar İnşaat ortaklığında yapılan yeni konutlarda hak sahibi olan ailelerin derdi bitmek bilmiyor. Yüz binlerce lira borca giren hak sahipleri, şimdi de aidat şokuyla sarsıldı. ‘Sulukule Toplu Konutları Site Yönetimi’nden ev sahiplerine yollanan bilgi notuna göre 96 metrekarelik dairelerin aylık aidatı 227 lira olacak. Yine 96 metrekarelik daire için bir defaya mahsus olmak üzere 307 lira ‘ortak gider avansı’ istendi.

29.08.2013Ekonomi
Tatar Ramazan ve Melek Anneden destek istedi

Tatar Ramazan ve Melek Anne'den destek istedi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan “Şimdi artık topyekün kucaklaşma zamanı. Şimdi artık kardeşlik hukukunun gereklerini yerine getirme zamanı. Şimdi ayrılıklara vurgu yapmanın değil ortaklıklara vurgu yapmanı, acıları öne çıkarmanın değil ortak zaferleri, ortak sevinçleri öne çıkarmanın zamanı. Şimdi ayrıştırmanın değil bayramlaşmanın, müsafahanın zamanı, hesaplaşmanın değil helalleşmenin zamanı. Şimdi artık sosyal restorasyon dönemini başlatıp kararlılıkla büyütme zamanı” dedi. Başbakan Erdoğan, "Bütün annelerin melek olduğunu bize öğreten Hülya Koçyiğit’ten. Unutulmaz Tatar Ramazan rolünde oynayan Kadir İnanır’dan 76 milyonun kardeşliğine destek olmasını bekliyoruz" dedi.

4.04.2013Gündem
Sonbaharda mutlu olma kılavuzu

Sonbaharda mutlu olma kılavuzu

Yaz bitti diye depresyona girmeyin. Hayatımıza renk geliyor. İşte zihninize, evinize, kentinize ruh katacak öneriler.

21.09.2012Kelebek
T.box artık kutusuna sığamıyor

T.box artık kutusuna sığamıyor

2003’te basit bir tişörtü minik bir kutunun içine sıkıştırma fikriyle ortaya çıkan T.box, bu aydan itibaren daha büyük mağazalarda geniş ürün yelpazesi ve yepyeni mağazacılık konseptiyle tüketicilerle buluşuyor. Tasarım ekibinin başına New York’ta yaşayan, kendi markasını dünyaya tanıtan genç, neşeli ve başarılı Aslı Filinta transfer edildi. Filinta dört kişilik ekibiyle renkli, neşeli, ulaşılabilir ve moda algısı yüksek bir koleksiyon hazırladı. T.box koleksiyonunda, kadın ve erkek kategorileri altında elbiseden ayakkabıya, pantolondan çantaya, aksesuvardan pijamaya ve kırtasiyeye kadar çok sayıda ürün ve pek çok sürpriz uygun fiyatlarla sizi bekliyor

8.04.2011Kelebek
85 yaşında ama hâlâ seksi

85 yaşında ama hâlâ seksi

'Dünyaya bir giysi şeklinde gelseniz ne olmak isterdiniz?' sorusunu istediğiniz modacıya sorun, çoğu 'küçük siyah elbise' der.

31.10.2009Kelebek
85 yaşında ama hâlâ küçük, hâlâ siyah ve hâlâ seksi

85 yaşında ama hâlâ küçük, hâlâ siyah ve hâlâ seksi

“Dünyaya bir giysi şeklinde gelseniz ne olmak isterdiniz?” sorusunu istediğiniz modacıya sorun, çoğu “küçük siyah elbise” der.

30.10.2009Kelebek
Dünya çiftlikten yönetilir mi

Dünya çiftlikten yönetilir mi

Başkan Bush bir aylık tatil için Teksas'taki çiftliğine çekilince ‘işten kaytarıyor’ suçlamalarına hedef oldu. Washington Post'a göre Bush, görevinin % 42'sini tatilde geçirdi ve son 32 yılın en uzun başkanlık tatilini yapıyor.

14.08.2001Dünya

11.01.2000Gündem

Yazar Sonuçları

Takım Elbiseler Çöpe!

Mad Man serisini izlediniz mi bilmiyorum.

11.11.2016

Ah, mavilim!

İster sarışın ister esmer, mavi erkeklere çok yakışıyor. Davetlerde çekilecek ‘lacilerden’ deniz kenarında giyilecek şorta, bu sezon mavinin her tonu moda. Gelin, en iyi modelleri inceleyelim.

10.07.2015

Kadınlar başrolde erkekler figüran!

GQ dergisi “Yılın erkekleri” ödüllerini dağıttı ama kadınlar başroldeydi...

14.12.2013

Türk ailesini ‘Vavien’ açıyor

"İki Dil Bir Bavul”dan sonra izlediğim hiçbir Türk filminden etkilenmemiştim.

20.12.2009

13 milyon Euro ne oldu Karen Hanım?

AVRUPA Birliği (AB) Komisyonu Türkiye Temsilcisi Karen Fogg, sonunda Türkiye'yi iki cepheye böldü!..

4.03.2002