MENÜ

Ödül Töreni

Ödül Töreni ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ödül Töreni haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 9.636 Ödül Töreni haberi bulunmuştur.

Ödül Töreni Haberleri

Bakan açıkladı: 18 ilde 33 millet bahçesi yapılıyor

Bakan açıkladı: 18 ilde 33 millet bahçesi yapılıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Millet Bahçeleri Cumhurbaşkanımızın, vatandaşımızın talebini çok net görerek açıkladığı büyük bir projedir. " açıklamalarında bulundu.

7.11.2018Ekonomi
Sahne sırası liselilerin

Sahne sırası liselilerin

6.11.2018Karşıyaka
Avrasya (İstanbul) Maratonu ne zaman gerçekleşecek

Avrasya (İstanbul) Maratonu ne zaman gerçekleşecek?

Her yıl büyük bir ilgi gören Avrasya (İstanbul) Maratonu 2018 kayıtları kasım ayının ilk haftası itibariyle başladı. Farkı ülkelerden onlarca katılımın olacağı maratona, yüz binlerce İstanbullu’nun da katılması bekleniyor. Peki, Avrasya Maratonu ne zaman gerçekleşecek?

5.11.2018Gündem
Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su açıklandı: Pazarlama kadınlara emanet

Türkiye’nin 'En Etkin 50 CMO’su açıklandı: Pazarlama kadınlara emanet!

Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklandı. Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliği ile yapılan araştırma sonuçlarına göre, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin pazarlama koltuğunda kadınlar çoğunluğu ele geçirmiş durumda. Araştırmaya göre CMO’ların yüzde 51’i kadın. Araştırmaya göre CMO’lar, bu şirketlerdeki total bütçenin ortalama yüzde 10,3 ünü yönetiyor. Geçtiğimiz yıla kıyasla gözlenen yüzde 1,2’lik artış oranı, CMO’ların şirketlerde artan değerinin göstergesi olarak kabul ediliyor. CMO’ların yaptıkları çalışmalarda dijitale ayırdıkları bütçe ise ortalama yüzde 25’i buluyor.

2.11.2018Ekonomi
Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklanıyor

Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklanıyor

Yönetim kademelerindeki dinamiklerin değişmesi ile kurumların büyüme stratejilerinin kilit noktasında konumlanan CMO’lar; Türkiye’nin en büyük şirketlerinde pazarlama fonksiyonunu en üst düzeyde temsil eden pazarlama yöneticilerini kapsayan “En Etkin 50 CMO” araştırmasıyla mercek altına alınıyor.

1.11.2018Ekonomi
Özel eğitime renk katan materyaller ödüllendirildi

Özel eğitime renk katan materyaller ödüllendirildi

MEB tarafından düzenlenen ‘Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Materyal ve Etkinlik Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buldu. Özel eğitim alanı etkinlik kategorisinde ‘Down Efe’ adlı etkinlikle Ali Erbay; özel eğitim alanı materyal kategorisinde ‘Matematik Dünyası’ adlı materyalle Funda Polat; rehberlik hizmetleri alanı etkinlik kategorisinde ise ‘Öfkem Beni Yönetemez, Ben Öfkemi Yönetirim’ adlı etkinlikle Büşra Batımor birinci oldu.

1.11.2018Eğitim
Rüzgârın götürdüğü yere gittik

Rüzgârın götürdüğü yere gittik

Bu yıl 30. kez düzenlenen The Bodrum Cup, Akdeniz’de büyük bir deniz festivaline dönüşmüş durumda. Geçen yıl 150, bu yıl da yaklaşık 200 teknenin katıldığı ‘yelkenli yarışları’nı denizci ve izleyici toplam 10 bin kişi takip etti. Hürriyet Seyahat olarak iki hafta süren yarışların parçası olduk...

30.10.2018Seyahat
Türkiyenin oyun fabrikası 10 yaşında

Türkiye'nin "oyun fabrikası" 10 yaşında

ODTÜ Teknokent tarafından 2008 yılında kurulan ve Türkiye'nin ilk tematik ön kuluçka merkezi olan Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (ATOM) 10’uncu yaşını kutlamaya hazırlanıyor. Türkiye'de sektörün gelişiminde önemli bir rol oynayan ATOM, geride kalan süreye birçok başarı sığdırdı.

29.10.2018Teknoloji
İhracatta ödüller verildi

İhracatta ödüller verildi

İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB), 5 farklı kategoride, 2017 yılının 333 başarılı firmasını “İhracatta Fark Yaratanlar” Ödül Töreni ile ödüllendirdi.

26.10.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Dijital alemden son havadisler

Bugünlerde dijital dünyanın yeni mesleği “influencer”ların merakla beklediği bir ödül töreni var. INFLOW Summits adlı platform tarafından ilk ödülleri salı gecesi dağıtılacak: INFLOW Awards.

27.10.2018

‘Zeytinin kalbi’nden bildiriyorum

Sevmeye, gitmeye, görmeye, tatmaya doyulmaz yerlerin liste başı Ayvalık’ta bu yıl 26-29 Ekim’de düzenlenen Uluslararası Zeytin Hasat Günleri’ndeyiz.

26.10.2018