MENÜ

Nurten Özkaya

Nurten Özkaya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nurten Özkaya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 20 Nurten Özkaya haberi bulunmuştur.

Nurten Özkaya Haberleri

Sinopta 3 kişinin öldüğü yangında kemikler hayvanlara ait çıktı

Sinop'ta 3 kişinin öldüğü yangında kemikler hayvanlara ait çıktı

Sinop'un Türkeli ilçesinde tek katlı ahşap evde çıkan, Nurten (28) ve oğlu Ramazan Özkaya (4) ile eşinin anneannesi Hanife Özcan'ın (105) yaşamını yitirdiği belirtilen yangının ardından enkazdan elde edilen kemiklere Ankara Adli Tıp Kurumu'nda DNA testi yapıldı. Ancak testte kemiklerin hayvanlara ait olduğu ortaya çıktı. Yangın sırasında sıcaklığın 600-700 santigrat derecelere ulaşması nedeniyle 3 kişinin tamamen yandığı üzerinde durulurken İstanbul Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek ikinci rapor bekleniyor.

7.05.2019Gündem
Sinoptaki ev yangınında kayıp 2 kişinin sırrını DNA testi çözecek

Sinop'taki ev yangınında kayıp 2 kişinin sırrını DNA testi çözecek

Sinop'un Türkeli ilçesinde pazartesi günü tek katlı ahşap evde çıkan ve 3 kişinin yaşamını yitirdiği belirtilen yangında cesetleri bulunamadığı ifade edilen Nurten (28) ve oğlu Ramazan Özkaya (4) için yanan evin enkazında başlatılan arama çalışmaları tamamlandı. Kayıp anne ve oğluna ait olabileceği düşünülen ve Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderilen bulgulara, DNA testi yapılacak.

25.04.2019Gündem
Sinoptaki yangın faciasında şoke eden iddia: 2 kişinin cesedi kayıp

Sinop'taki yangın faciasında şoke eden iddia: 2 kişinin cesedi kayıp

Sinop'un Türkeli ilçesinde önceki gün tek katlı ahşap evde çıkan ve 3 kişinin yaşamını yitirdiği belirtilen yangınla ilgili dikkat çeken gelişme yaşandı. Evin enkazında bulunan yanmış haldeki kemiklerin Hanife Özcan'a (105) ait olduğu, Nurten Özkaya (28) ve oğlu Ramazan'ın (4) cesetlerinin ise bulunamadığı iddia edildi. Enkazda kemiklerin karışmış olabileceği ileri sürüldü. Valilik olayla ilgili adli soruşturmanın çok yönlü sürdürüldüğünü, diğer cesetler için arama çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

24.04.2019Gündem
Korkunç detaylar ortaya çıktı Kemik parçaları hayvanlara ait…

Korkunç detaylar ortaya çıktı! 'Kemik parçaları hayvanlara ait…'

Sinop'un Türkeli ilçesine bağlı Yazıcı köyünde meydana gelen ve 3 kişinin hayatını kaybettiği bildirilen yangının enkazından alınan kemik parçalarının hayvanlara ait olduğu ortaya çıktı.

7.05.2019Gündem
İşte HDPnin milletvekili adayları

İşte HDP'nin milletvekili adayları

Halkların Demokratik Partisi (HDP), 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdi.

21.05.2018Gündem
Şehitlerimizi on binler uğurladı

Şehitlerimizi on binler uğurladı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Yeşiltaş Karakolu'na düzenlenen saldırıda şehit olan 8 asker için Van'da tören düzenlendi. Genelkurmay Başkanı Necdet Özel’in gözyaşlarına boğulduğu törenin ardından şehitler, son yolculuğuna uğurlanmak üzere memleketlerine gönderildi. Şehitler Trabzon havalimanında alkışları, gözyaşları ve sloganlarla karşılandı. Daha önce askerlerini, davul zurna eşleğinde kışlaya yollayan aileler ve yakınları bu kez, Türk bayraklarıyla süslenmiş yaklaşık 100 araçlık kahır konvoyu ile son görevlerini yerine getirmek üzere onlara eşlik etti. Şehitler memleketlerinde on binlerin eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

20.06.2012Gündem
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

İŞTE KAZANANLARIN LİSTESİ

En güzel manzara fotoğraflarını hurriyet.com.tr okurları seçti. İşte kazananların isimleri...

12.11.2009Gündem
Hürriyet 61 yaşında

Hürriyet 61 yaşında

Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana doğru ve güvenilir habercilik ilkesinden vazgeçmeyen Hürriyet’in 61’inci kuruluş yıldönümü Hürriyet Media Towers’ta düzenlenen törenle kutlandı.

11.05.2009Gündem
Şemdinli hakimlerine sürgün

Şemdinli hakimlerine 'sürgün'

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu, Şemdinli soruşturması kapsamında Yargıtay’ın verdiği karara uymayan Van 3. Ağır Ceza Mahkemesi üyelerini başka illere atadı. Van 3. Ağır ceza Mahkemesi Başkanı İlhan Kaya ve üye Eşref Aksu’nun görev yerinin kararname ile değiştirildiği öğrenildi.

28.06.2007 Gündem
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem
GPnin adayları

GP'nin adayları

GP'nin milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena