MENÜ

Noodle Nedir

Noodle Nedir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Noodle Nedir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Noodle Nedir haberi bulunmuştur.

Noodle Nedir Haberleri

Noodle nedir Tamirat işlerinde de kullanılıyor

Noodle nedir? Tamirat işlerinde de kullanılıyor

Noodle, yurt dışında hazır yemek sektörünün önemli unsurları arasında yer almaktadır. Birçok yemeğin alt yapısını oluşturan noodle, son zamanlarda araştırılan gıda ürünleri arasında yer buluyor. Peki, noodle nedir? İşte, ülkemizde de çok sevilen noodle hakkında bazı bilgiler

29.05.2019Gündem
Noodle nedir Sebzeli noodle tarifi

Noodle nedir? Sebzeli noodle tarifi

Noodle, Çin mutfağının en sevilen lezzetlerinden biridir. Erişteye benzer bir yapısı olan noodle, beraberinde bir sosla veya bir çorbada servis edilebilir. Kendi içinde birlikte kullanılan malzemelere göre bir çok çeşidi vardır. En temel çeşitleri tavuklu ve sebzeli noodledır. Peki, noodle nedir? Noodle nasıl pişirilir?

Evde son sözü ben söylerim: “Gülüm sen ne dersen o olsun”

Evde son sözü ben söylerim: “Gülüm sen ne dersen o olsun!”

İzzet Çapa, Mecmua dergisinin yeni sayısı için Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve eşi Beyhan Bağış’la görüştü. Egemen Bey’in eşini “gülüm”, oğlunu “koçum”, kızını “kuşum” diye çağırdığını, Beyhan Hanım’ın ise eşinin üzerine nasıl titrediğini öğrendi.

27.05.2011Kelebek

Yazar Sonuçları

Alacakaranlık’ın final mesajları

Yakışıklı sofistike vampir, sümsük romantik insan kız ve sadık kaslı kurt oğlan arasındaki gişelere doyamayan aşk üçgeninin son filmini büyük bir iştahla izledim.

23.11.2012

Kebabı solladık, hedefimiz simitten ucuza pizza satmak

10 yıl önce ’evlere servis pizza’ hizmeti vermeye başlayan Amerika merkezli Domino’s Pizza’nın Genel Müdürü Aslan Saranga, "İlk başladığımızda evlere serviste kebaptan 2-3 kat daha pahalıydık. Şimdi kebabı geçtik. Hedefimiz yaygınlıkta ve ucuzlukta simidi yakalamak" dedi.

24.12.2006