MENÜ

Nişanlısı

Nişanlısı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nişanlısı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.670 Nişanlısı haberi bulunmuştur.

Nişanlısı Haberleri

Egenin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman

Ege'nin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Ege'nin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok sorusu diziseverler tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. TRT 1 ekranlarının eğlenceli dizisi Ege'nin Hamsisi bu hafta kanal tarafından yayın akışından çıkartıldı. Peki, Ege'nin Hamsisi dizisi bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

18.11.2018Televizyon
New York Timestan Kaşıkçı cinayeti videosu

New York Times'tan "Kaşıkçı cinayeti" videosu

Amerikan New York Times gazetesinin internet sitesinde yayınlanan videoda, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinin detayları ele alındı.New York Times gazetesinin videosunda, Suudi Arabistan'dan İstanbul'a gelen 15 kişilik suikast timinin, hedeflerindeki Kaşıkçı'ya tuzak kurdukları aktarıldı. Kaşıkçı'nın, Suudi Arabistan yönetimini ve Veliaht Prens Muhammed Bin Selman'ı eleştiren isimler arasında yer aldığı vurgulanan videoda, cinayetin ardından, Türk medyasının Suudi yetkililerin olayla ilgisini ortaya koyan kanıtları paylaştığı belirtildi ve cinayetin kronolojisi ortaya konuldu. Kaşıkçı cinayetiyle ilgili 15 kişinin fotoğrafları ve görüntülerine de yer verilen videoda, söz konusu kişilerden bazılarının, Muhammed Bin Selman ile bağlantılı olduğuna işaret edildi. Cinayetin nasıl planlandığının anlatıldığı videoda, Kaşıkçı'nın başkonsolosluk binasına girdikten sonra saldırıya uğradığı bilgisine yer verildi. Kaşıkçı'nın cesedinin parçalandığı ifade edilen videoda, daha sonra konsolosluk binasından çıkan bir minibüse dikkat çekilerek, bu araçla cesedin taşındığı ileri sürüldü.Yayınlanan videoda, operasyonun lideri olduğu belirtilen Suudi güvenlik yetkilisi Mahir Abdulaziz Mutreb'in, cinayetin ardından bir telefon görüşmesi gerçekleştirerek, konuştuğu kişiye, "Patronuna söyle, işi bitirdik" dediği de öne sürüldü. Videoda, Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz ile İstanbul'daki evlendirme dairesindeki görüntülerine de yer verildi.

17.11.2018Haber
Kaşıkçı nasıl öldürüldü... Tüm detaylarıyla tek tek anlattılar

Kaşıkçı nasıl öldürüldü... Tüm detaylarıyla tek tek anlattılar

Amerikan New York Times gazetesinin internet sitesinde yayınlanan videoda, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetinin detayları ele alındı. Videoda Kaşıkçı'nın Selman'ı eleştiren isimler arasında yer aldığı vurgulandı. Cinayetle ilgili 15 kişinin fotoğrafları ve görüntülerine yer verilen videoda söz konusu kişilerin Selman ile bağlantılı olduğuna işaret edildi.

17.11.2018Gündem
Uçak kazasında yaşamını yitiren nişanlısının isteğini yerine getirdi

Uçak kazasında yaşamını yitiren nişanlısının isteğini yerine getirdi

Düşen uçakta ölen nişanlısı için tek başına düğün fotoğrafı çektirdi.

14.11.2018Dünya
Üç PKK’lıya para ödülü: Meşrulaştırma oyununa gelmeyiz

Üç PKK’lıya para ödülü: Meşrulaştırma oyununa gelmeyiz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump’la Paris’te yaptığı görüşmenin detaylarını anlatarak, Washington’ın üç PKK’lı elebaşı için para ödülü koyması konusunda, “Biz bunu, PKK ile PYD’nin ayrı yapılar olduğu iddiasını meşrulaştırmak için ortaya atılmış bir oyun biçiminde telakki ediyoruz. Bu oyuna gelmeyiz” dedi. Trump ile PYD/YPG, FETÖ, Suriye ve Halkbank konularını ele aldıklarını belirten Erdoğan, Fransa dönüşünde uçakta özetle şu açıklamaları yaptı:

13.11.2018Gündem
Cemali son arzusundan mahrum ettiler

"Cemal'i son arzusundan mahrum ettiler"

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz, "Kaşıkçı'nın öldürüldükten sonra eritilerek yok edildiği" iddialarına ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

9.11.2018Gündem
Erdoğan’ın yeni keşfi

Erdoğan’ın yeni keşfi

Ezgi Mola, Yılmaz Erdoğan, Bensu Soral ve Atakan Çelik’in rol aldığı ‘Organize İşler 2’nin tanıtımı için objektif karşısına geçti.

7.11.2018Keyif
Hemşire Gizemin hayatını kaybettiği kazada flaş gelişme

Hemşire Gizem'in hayatını kaybettiği kazada flaş gelişme

Maltepe’de hemşire Gizem Berfu Altunoğlu’na çarparak ölümüne neden olan alkollü sürücü ve nişanlısı hakkında “taksirle ölüme ve yaralanmaya neden olma” suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

6.11.2018Gündem
Suudi Arabistandan Kaşıkçı açıklaması

Suudi Arabistan'dan Kaşıkçı açıklaması

Suudi Arabistan İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Bender El Aiban Birleşmiş Milletler (BM) İnsan Hakları Konseyi'ne yaptığı açıklamada, gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesini araştırdıklarını ve faillerin adalete teslim edileceğini söyledi.

5.11.2018Dünya
Şenol İpek kimdir, nişanlısı kim

Şenol İpek kimdir, nişanlısı kim?

Şenol İpek ve nişanlısı Nur Şipka, 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı. İlişkileri hakkında konuşan ikilinin açıklamaları ardından gözler hem Şenol İpek’in hem de nişanlısının hayatına çevrildi. İşte, Şenol İpek ve nişanlısı hakkında bilgiler

5.11.2018Magazin
Cemal Kaşıkçının çocukları konuştu

Cemal Kaşıkçı'nın çocukları konuştu

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın oğulları, "Babamızın cesedi bize verilmeden, ailemiz yas tutamaz ve bu konuyu kapatamaz." açıklamasında bulundu.

5.11.2018Dünya
Hiçbiri unutulmaz değildi

Hiçbiri unutulmaz değildi

Ünlü model geçmişteki dört nişanlısı hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

2.11.2018Magazin
Washington Post: Cesedin asitte eritilmiş olabileceği olasılığı üzerinde durulduğunu söyledi

Washington Post: Cesedin asitte eritilmiş olabileceği olasılığı üzerinde durulduğunu söyledi

ABD'de yayımlanan Washington Post gazetesine konuşan üst düzey bir Türk yetkili, 2 Ekim'de Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cesedinin parçalara ayrıldıktan sonra asitte eritilmiş olabileceği ihtimalinin değerlendirildiğini ifade etti.

1.11.2018Dünya
İstanbul Havalimanından ilk tarifeli sefer

İstanbul Havalimanı'ndan ilk tarifeli sefer

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul Havalimanı'ndan ilk tarifeli seferini icra eden uçak, Ankara Esenboğa Havalimanı'nda su takıyla karşılandı. Havalimanından saat 11.15'te havalanan uçakta THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı,nişanlısı Tuğçe Saatman,Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, şarkıcı Mustafa Keser, davetli basın mensupları ile bazı yolcular yer aldı. 

31.10.2018Ekonomi
İndirimli perde kavgasında ayağından vurulan genç evlendi

'İndirimli perde' kavgasında ayağından vurulan genç evlendi

Antalya'da alışveriş merkezinde indirimli perdeyi alma konusunda tartıştığı polis memuru A.K. tarafından, nişanlısı Esra Toprak'ın (22) gözleri önünde sol ayağından vurulan engelli Hakan Susam (24), dünyaevine girdi. Susam, acılara rağmen düğünün güzel geçtiğini söyledi.

30.10.2018Gündem
Emri veren kişiden uygulayanlara kadar herkes yargılansın

'Emri veren kişiden uygulayanlara kadar herkes yargılansın'

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda 2 Ekim'de öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, BBC Türkçe'ye röportaj verdi.

30.10.2018Dünya
Kaşıkçının nişanlısından Trumpa çağrı

Kaşıkçı'nın nişanlısından Trump'a çağrı

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz, ABD Başkanı Donald Trump’a seslenerek, “Başkan Trump, gerçeğin ortaya çıkarılmasına ve adaletin icra edilmesine yardım etmeli. Başkan Trump, nişanlımın cinayetinin üzerinin örtülmesine izin vermemeli.” dedi.

29.10.2018Dünya
Konsolosluğun yakılan şöminesinden örnek alındı

Konsolosluğun yakılan şöminesinden örnek alındı

Cemal Kaşıkçı soruşturmasında, cesedin nerede olduğunu araştıran polis, her detayı inceliyor. Polisin Konsolosluk Rezidansı’nı incelerken şöminenin bacasından ve şömineden örnekler alındığı öğrenildi.

29.10.2018Gündem
Ben işimle evliyim

Ben işimle evliyim

Hande Yener, Ataşehir Watergarden İstanbul’da sahneye çıktı.

28.10.2018Magazin
Suikastçıları taşıyan şoför konuştu: Neşeliydiler, içki içtiler

Suikastçıları taşıyan şoför konuştu: Neşeliydiler, içki içtiler

Cemal Kaşıkçı cinayetine karışan ekibin başındaki Maher Abdulaziz Mutreb'i taşıyan aracı kullanan Türk şoför, cinayetin hemen sonrasını anlattı. Şoför, "Havaalanına doğru giderken yemek yenilecek bir yer sordular, bunları dönerciye götürdüm. Gayet neşelilerdi. Arabada da sigara, alkol kullandılar" dedi.

26.10.2018Gündem
Cemal Kaşıkçının nişanlısı Hatice Cengizden canlı yayında çarpıcı sözler

Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz'den canlı yayında çarpıcı sözler

Suudi Arabistan Konsolosluğu’nda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Hatice Cengiz ilk kez canlı yayında konuştu. Görüntü: Habertürk

26.10.2018Haber
Cemal Kaşıkçının nişanlısı Hatice Cengizden canlı yayında çarpıcı sözler

Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz'den canlı yayında çarpıcı sözler

Suudi Arabistan Konsolosluğu’nda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın evlilik hazırlığı yaptığı nişanlısı Hatice Cengiz ilk kez canlı yayında konuştu.

26.10.2018Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan kritik mesajlar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ekim ayı Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuştu. Erdoğan Fırat'ın doğusuna operasyon mesajı verirken, "Bu sözlerimiz son ikazlarımız olarak kabul edilmelidir" dedi. Erdoğan ayrıca Suudi başsavcının Cemal Kaşıkçı cinayetiyle ilgili olarak Pazar günü Türkiye'ye geleceğini açıkladı. Fındık fiyatlarıyla ilgili de açıklama yapan Erdoğan, "TMO ile 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren kalite fındığın kilosunu 14 liradan, Giresun kalite fındığın kilosunu da 14,5 kilodan almaya başlayacağız. Kayıtlı fındık alımlarında 2 lira da destekleme ödemesi yapıyoruz" dedi.

26.10.2018Gündem
Ünlü oyuncu evleniyor

Ünlü oyuncu evleniyor

Ünlü oyuncu Murat Parasayar, nişanlısı Burçin Özevin ile dünyaevine giriyor.

26.10.2018Magazin
Kaşıkçı cinayeti soruşturmasında flaş gelişme Kuyuyu arama izni verilmedi

Kaşıkçı cinayeti soruşturmasında flaş gelişme! Kuyuyu arama izni verilmedi

Cemal Kaşıkçı cinayeti soruşturması kapsamında Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nun bahçesindeki kuyuda arama izni verilmedi. Kuyudaki sudan örnek alındı.

25.10.2018Gündem
Sorulara yanıt yok

Sorulara yanıt yok

Eski manken Ebru Şallı, nişanlısı Uğur Akkuş’la beraber Nişantaşı’ndaydı.

24.10.2018Magazin
Cemal Kaşıkçının nişanlısı APye başvurdu

Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı AP'ye başvurdu

Avrupa Parlamentosu (AP) Başkanı Antonio Tajani, öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısının AP'ye başvurduğunu belirterek, "Sadece suçluların değil, suçun emrini verenlerin de adalet önüne çıkarılacağı titiz ve bağımsız bir soruşturma çağrısında bulunuyoruz." ifadesini kullandı.

23.10.2018Dünya
Cemal Kaşıkçı kimdir Cemal Kaşıkçının biyografisi

Cemal Kaşıkçı kimdir? Cemal Kaşıkçı'nın biyografisi

2 Ekim'de Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra haber alınamayan ve günler sonra öldürüldüğü açıklanan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın kim olduğu merak konusu oldu. Cemal Kaşıkçı'nın kim olduğunu, özel yaşamı ve kariyerini öğrenmek isteyen vatandaşlar, detayları internette araştırıyor. Peki, Cemal Kaşıkçı kimdir?

22.10.2018Gündem
Yeni görüntüler ortaya çıktı Ölüme böyle gitmiş

Yeni görüntüler ortaya çıktı! Ölüme böyle gitmiş

Suudi Arabistan’ın İstanbul’daki Konsolosluğu’nda öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın son anlarını gösteren yeni görüntüler ortaya çıktı.

22.10.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Hatice Cengiz Suudi Arabistan’a gitmeye cesaret edebilir mi?

Rahatsızlığımdan dolayı yazılarıma ara vermiştim. Yakından takip ettiğim gündemi rötarlı olarak kaleme aldığım için bağışlamanızı istirham ediyorum.

5.11.2018

Suud savcı Kaşıkçı’nın telefonunun peşinde

Kaşıkçı cinayetini soruşturmak üzere ülkemize gelen Başsavcı Suud el Muceb, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan ile iki kez görüştükten sonra dün cinayet mahalli olan Başkonsolosluk’ta incelemelerde bulundu.

30.10.2018

Haspel’in Türkiye ziyareti ve çıplak gerçekler

Amerika Birleşik Devletleri’nde gazeteci olarak istihbarat kurumlarının faaliyetleriyle ilgili soru sorduğunuzda kameralar önünde alacağınız yanıt standarttır; ‘İstihbarat alanına giren konularda yorum yapmıyoruz’.

26.10.2018