MENÜ

Nikon

Nikon ile ilgili tüm haberleri, son dakika Nikon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Nikon haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 282 Nikon haberi bulunmuştur.

Nikon Haberleri

Aletler de küçüldü fuar da

Aletler de küçüldü fuar da

12-19 Mart tarihleri arasında Almanya Hannover kentinde düzenlenen dünyanın en büyük bilgi teknolojileri fuarı CeBIT'te bilişim sektöründe yaşanan son yıllardaki daralma ve durgunluğun yanı sıra, savaşın gölgesinin de etkilediği gözlendi. İlgi geçen yıllara oranla daha az oldu.

28.03.2003Gündem
Yıllardır hastalarının fotoğrafını çekiyor

Yıllardır hastalarının fotoğrafını çekiyor

İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Korhan Taviloğlu, her hastasının hastalık öncesine ve sonrasına ait fotoğraflarını çekiyor. İlk aşamada, hastanın vücudunun sorunlu kısmını görünteleyen Taviloğlu, tedavi sonrası çektiği kareleri seyredince operasyonuyla gurur duyuyor.

13.01.2003Kelebek
Nikondan toplatma kararı

Nikon'dan toplatma kararı

Fotoğraf makinesi üreticisi Nikon, Coolpix 2000 model dijital fotoğraf makinelerini teknik bir hata nedeniyle toplatma kararı aldı. Nikon firması tarafından Almanya'nın Düsseldorf kentinde yapılan açıklamada, pil haznesinin aşırı ısınması halinde, makinenin dışının eriyebileceği belirtildi.

13.08.2002Gündem
Cehennemi fitness

Cehennemi fitness

Bu aygıtın broşürünü okuduğunuzda, ‘Bu aygıt üzerinde 4 dakika kalmanız, 45 dakikalık bir fitness programına eşdeğer’ cümlesiyle karşılaşıyorsunuz. Söz konusu cihazla kasları çalıştırmak, stretching ve kalp Ğ damar egzersizlerini aynı zamanda yapmak mümkün.

15.03.2002Spor
İpeğin peşinde 11 yıl

İpeğin peşinde 11 yıl

Geleneksel sanatlarımız denince hat, minyatür ve tezhip gibi el sanatları olur akla gelen. Aslında geçmiş sanatlarımız çok geniş bir yelpaze içinde değerlendirilebilir.

16.12.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Dijital fotoğraf makinesi ‘kızarmış göz’ü bitirdi

CONSUMER Reports ‘un yaptığı testlerde, dijital fotoğraf makineleriyle kaliteli fotoğraf çekmek için, 2 megapiksel çözünürlükteki iyi bir makinenin yeterli olduğu ortaya çıktı. Dijital makinelerle fotoğrafta gözlerin kırmızı görünmesi olayı ortadan kalktı.

17.02.2003