MENÜ

Nihat Doğan Tweet

Nihat Doğan Tweet ile ilgili tüm haberleri, son dakika Nihat Doğan Tweet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Nihat Doğan Tweet haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 82 Nihat Doğan Tweet haberi bulunmuştur.

Nihat Doğan Tweet Haberleri

Bir insan bu kadar kötü olabilir mi

Bir insan bu kadar kötü olabilir mi?

Kelebek yazarı Savaş Özbey, son günlerin en çok konuşulan ismi Nihat Doğan'ı kaleme aldı.

5.04.2018Magazin
Özgecanın babasından Nihat Doğana: Karaktersizliğini bir kez daha ortaya koydu

Özgecan'ın babasından Nihat Doğan'a: Karaktersizliğini bir kez daha ortaya koydu

Vahşice katledilen Özgecan Arslan'ın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki çeken Nihat Doğan, Özgecan'ın babası Mehmet Aslan ile 2 yıl önce çekildiği bir fotoğrafı dün sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımdan bir gün sonra ise Mehmet Aslan'dan sert bir çıkış geldi. Facebook hesabından açıklama yapan Aslan, "Nihat Doğan'ın adımızı insanlığımızı ve nezaketimizi kullandığı için şahsiyetsizliğini ve karaktersizliğini bir kez daha ortaya koymuş ve bizleri de kendisini ve annesini kabul ettiğimiz için pişman etmiştir. Kendisini kınıyorum" mesajını paylaştı.

2.04.2018Magazin
Nihat Doğandan eleştirilere fotoğraflı cevap

Nihat Doğan'dan eleştirilere fotoğraflı cevap

Nihat Doğan, Mersin’in Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015’te bindiği minibüste vahşice öldürülen Özgecan Aslan'ın babası Mehmet Aslan ile çekildiği bir fotoğrafı sosyal medyada paylaşıp eleştirilere cevap verdi.

2.04.2018Magazin
Nihat’ın biletini millet kesti

Nihat’ın biletini millet kesti

Kelebek yazarı Savaş Özbey, Nihat Doğan'ın Survivor'dan neden elendiğini kaleme aldı.

15.03.2018Magazin
Özgecanın ölüm yıl dönümünde Nihat Doğana şok

Özgecan'ın ölüm yıl dönümünde Nihat Doğan'a şok

Özgecan Aslan'ın tecavüz edilerek katledilmesinin ardından paylaştığı Tweet nedeniyle büyük tepki çeken Nihat Doğan'a kötü haber. Doğan ,kendisini eleştiren iki gazeteci Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'a karşı açtığı davayı kaybetti.

11.02.2018Magazin
Nihat Doğan Galatasarayda

Nihat Doğan Galatasaray'da

Attığı tweet yüzünden Galatasaray Kongre Üyeliği'nden ihraç edilen Nihat Doğan, mahkeme kararıyla üyeliğini geri aldı.

30.11.2017Futbol
Nihat Doğan yıllar sonra yeniden Survivorda

Nihat Doğan yıllar sonra yeniden Survivor'da

Survivor All Star 2018'de ünlüler takımında ter dökecek olan iki yarışmacının daha ismi belli oldu. Survivor yarışmasının bu sene All Star versiyonu ile oynanacak olması nedeniyle, yarışmaya önceki senelerde başarılı olmuş isimler seçiliyor. İşte Survivor 2018'de yarışacak olan iki isim

27.11.2017Televizyon
Volkan Konak, Nihat Doğan’ı savcılığa şikayet etti

Volkan Konak, Nihat Doğan’ı savcılığa şikayet etti

Ünlü sanatçı Volkan Konak, kızının eğitimi için ABD’ye gitmesine ilişkin bir televizyon programında yorumlar yapan Nihat Doğan, Gülşah Saraçoğlu, Ömür Varol ve Bircan İpek hakkında suç duyurusunda bulundu. Hakkında soruşturma başlatılan Nihat Doğan "Sosyolojik tespitte bulundum" dedi.

7.12.2016Magazin
Sıla’nın Açıkhava konseri yapılmalı (Magazin Konseyi)

Sıla’nın Açıkhava konseri yapılmalı (Magazin Konseyi)

Erol Evgin’den Melek Baykal’a, Beren Saat’ten Genco Erkal’a son bir yılda açıklamaları yüzünden tepki görmeyen sanatçı kalmadı neredeyse. Bu listeye Sıla da eklendi...

14.08.2016Magazin
Nihat Doğan : Vatanı Nihat Doğan savunur edebiyatını Cem Yılmaz yapar

Nihat Doğan : Vatanı Nihat Doğan savunur edebiyatını Cem Yılmaz yapar

Darbe girişimine karşı sessiz kaldığı için eleştirilen Cem Yılmaz'a bir tepki de Nihat Doğan'dan geldi.

29.07.2016Magazin
Nihat Doğan :Biz zaten sokakta tankların üzerindeydik

Nihat Doğan :Biz zaten sokakta tankların üzerindeydik

Darbe girişiminin olduğu cuma gecesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla sokağa çıkanlar arasında ünlü  şarkıcı Nihat Doğan da vardı.

18.07.2016Magazin
Nihat Doğan, Özgecanın ailesini ziyaret etti

Nihat Doğan, Özgecan'ın ailesini ziyaret etti

Bir yıl önce Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın evinegitmek üzere bindiği minibüsün şoförü tarafından hunharca katledilmesi ülkedeinfial yaratmıştı. Ünlü türkücü Nihat Doğan'ın o dönem attığı “Siz de minieteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacizeuğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” tweet’i büyük tepkiye neden olmuştu. Doğan, geçtiğimiz günlerde Özgecan'ın ailesine ziyaret etti.Bu sürpriz buluşmayı sadece Magazin D ekibi görüntüledi.

27.03.2016Ne Oluyor
Nihat Doğan, Özgecan Aslanın ailesini ziyarete gitti

Nihat Doğan, Özgecan Aslan'ın ailesini ziyarete gitti

Bir yıl önce Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın evine gitmek üzere bindiği minibüsün şoförü tarafından acımasızca katledilmesi ülkede infial yarattı.

27.03.2016Magazin
Nihat Doğan yine tweet attı Büyük tepki aldı

Nihat Doğan yine tweet attı! Büyük tepki aldı!

Geçtiğimiz yıl Mersin’de vahşice katledilen Özgecan Aslan’ın ölümünden sonra attığı tweet ile büyük tepki alan ve tüm işleri alt üst olan Nihat Doğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için attığı tweet ile büyük tepki topladı. Detaylar haberimizde…

9.03.2016Kelebek
Magazin Konseyi

Magazin Konseyi

Magazin dünyası üç popüler erkeğin düğün törenlerine kilitlendi... Mahsun Kırmızıgül avukat sevgilisi Ece Hanım’la Los Angeles’ta, Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çifti Paris’te, Kenan İmırzalıoğlu-Sinem Kobal ise Cunda’da yapacakları düğünle peşpeşe evliliğe adım atacaklar... Kelebek yazarları Melike Karakartal, Cengiz Semercioğlu, Ömür Gedik ve Onur Baştürk’ten oluşan Dört Benzemez ekibi, hem çiftleri hem düğünleri masaya yatırdı...

14.02.2016Magazin
Nihat Doğan, Galatasaraya açtığı davayı kazandı

Nihat Doğan, Galatasaray'a açtığı davayı kazandı!

Galatasaray Kulübü'nden ihraç edilen Nihat Doğan, Sarı-kırmızılı kulübe açtığı davada haklı bulundu.

29.12.2015Futbol
Nihat Doğan’a o ’tweet’lerden takipsizlik

Nihat Doğan’a o ’tweet’lerden takipsizlik

ÜNİVERSİTE öğrencisi Özgecan Aslan’ın Mersin’in Tarsus İlçesi’nde öldürülmesi sonrasında attığı tweet’ler nedeniyle hakkında suç duyurusunda bulunulan türkücü Nihat Doğan için takipsizlik kararı verildi.

17.06.2015Magazin
Çelik: Nihat Doğana tecavüz edildi

Çelik: Nihat Doğan'a tecavüz edildi

Nihat Doğan, Mersin'in Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015'te tecavüz girişimine direndiği için bir minibüste öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'la ilgili attığı tweet sonrası eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

3.05.2015Magazin
Nihat Doğanın Özgecan tweetine takipsizlik

Nihat Doğan'ın Özgecan tweetine takipsizlik

MERSİN’de vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ı (20) ima eden sosyal medya mesajı üzerine tepki çeken şarkıcı Nihat Doğan hakkında takipsizlik kararı verildi.

10.04.2015Gündem
Nihat Doğanın o tweeti hakkında flaş karar

Nihat Doğan'ın o tweeti hakkında flaş karar

Tarsus'ta üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın canice öldürülmesinin ardından attığı tweet nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan türkücü Nihat Doğan için takipsizlik kararı verildi.Kararla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Nihat Doğan, paylaşılan haberleri twitter'da retweet'ledi.

10.04.2015Magazin
Aydemir Akbaş Nihatı Allah ıslah etsin

Aydemir Akbaş 'Nihat'ı Allah ıslah etsin'

Özgecan Aslan'ın öldürülmesinin ardından 'Siz de mini eteği giyinip, soyunup lail sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız' şeklinde attığı tweet'le büyük tepki toplayan Nihat Doğan, kongre üyesi olduğu Galatasaray'dan ihraç edildi.

31.03.2015Magazin
Galatasarayda tarihi kongre

Galatasaray'da tarihi kongre

Galatasaray Kulübü Olağan Mali Genel Kurulu'nda eski başkan Ünal Aysal ile şimdiki başkan Duygun Yarsuvat'ın yönetimleri ayrı ayrı ibra oylamasına tabi tutuldu. Nihat Doğan'ın kulüpten ihracı için yapılan oylamada da, oy çokluğu ile 'ihraç' kararı çıktı.

29.03.2015Futbol
İşte Galatasarayın Nihat Doğan kararı

İşte Galatasaray'ın Nihat Doğan kararı

Galatasaray genel kurulunda yapılan oylama sonucu Nihat Doğan için oy çokluğu ile kulüp üyeliğinden ihraç kararı çıktı.Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, Özgecan Aslan’ın katledilmesi ile alakalıattığı tweet sebebiyle büyük tepki görmüştü. Yazdıklarının ardından herkesimden büyük tepki alan Doğan’a bir tepki de takımından geldi.Galatasaray genel kurulunda yapılan oylama sonucu ünlü şarkıcı içinihraç kararı çıktı. İHA

28.03.2015Spor
Nihat Doğanda konuşabilir

Nihat Doğan'da konuşabilir!

Önerge kabul edilirse mali genel kurulda bir ilk gerçekleşecek ve Galatasaray’da iki başkanın dönemi ayrı ayrı ibra oylamasına tabii tutulacak. Gözler özellikle transfer harcamaları tepki çeken Ünal Aysal döneminde çevrilecek.

28.03.2015Avrupa

Tek kulüp iki başkan

Önerge kabul edilirse mali genel kurul bir ilke sahne olacak ve Galatasaray’da iki başkanın dönemi ayrı ayrı ibra oylamasına tabii tutulacak. Yarsuvat ve Aysal eleştirileri cevaplayacak.

27.03.2015Futbol
İşte Nihat Doğanı yakan madde

İşte Nihat Doğan'ı yakan madde

Tarsus'ta öldürülen Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweet nedeniyle Galatasaray Kulübü'nden ihracından istenen Nihat Doğan'ın, kulüp üyeliği ile ilgili oylama yarın yapılacak. Doğan'ın ihraç gerekçesi ise son derece önemli...

26.03.2015Futbol
Nihat Doğan soruşturulmasında Ahu Sungur ifade verecek

Nihat Doğan soruşturulmasında Ahu Sungur ifade verecek

Özgecan Aslan ile ilgili tweet atan şarkıcı Nihat Doğan hakkında başlatılan soruşturmada oyuncu Ahu Sungur ifadeye çağrıldı.

24.03.2015Magazin
Benden önce gidin anne babaları linç edin

Benden önce gidin anne babaları linç edin

MERSİN’de Özgecan Aslan’ın vahşice öldürülmesinin ardından “Siz de mini eteği giyip, soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” mesajını Twitter’da paylaşan şarkıcı Nihat Doğan, İstanbul Adalet Sarayı’nda şüpheli sıfatıyla savcıya ifade verdi.

19.03.2015Gündem
Nihat Doğan kendisini Ahmet Kaya ile savundu

Nihat Doğan kendisini Ahmet Kaya ile savundu

"Özgecan tweet'i" nedeniyle açılan soruşturma kapsamında savcıya ifade veren Nihat Doğan "Ahmet Kaya'ya yapmaya çalıştıklarını bana da yapmaya çalışıyorlar" diye konuştu.

19.03.2015Gündem
Nihat Doğan Özgecan Tweeti nedeniyle ifade verdi

Nihat Doğan Özgecan Tweet'i nedeniyle ifade verdi

Özgecan Aslan'ın ölümünün ardından attığı tweet nedeniyle, bir vatandaşın şikayeti üzerine hakkında soruşturma başlatılan türkücü Nihat Doğan  bugün İstanbul Adalet Sarayı'na geldi. Avukatıyla adliyeye gelen Nihat Doğan, basın savcısı Umut Tepe'ye yaklaşık bir saat ifade verdi. Nihat Doğan ifadesinde üzerine atılı suçlamaları redderek, Hakkımda basında linç kampanyası yürütülmektedir. Özgecan'ın hunharca öldürülmesine üzüldüm. Buna ilişkin başsağlığı mahiyetinde bir çok tweet attım dedi. Serpil KIRKESER - Yüksel Koç  - Ümit TÜRK  İstanbul DHA 

19.03.2015Haber
Nihat Doğan ’Özgecan’ için adliyede

Nihat Doğan ’Özgecan’ için adliyede

Nihat Doğan savcılık ifadesinde üzerine atılı suçlamaları redderek, "Hakkımda basında linç kampanyası yürütülmektedir. Özgecan'ın hunharca öldürülmesine üzüldüm. Buna ilişkin başsağlığı mahiyetinde bir çok tweet attım" dedi.

19.03.2015Magazin
Çanakkale Zaferi töreninde İzmir Valisine Atatürk tepkisi

Çanakkale Zaferi töreninde İzmir Valisi'ne 'Atatürk' tepkisi

Çanakkale Zaferi'nin 100'üncü yıl dönümü, yurt genelinde törenlerle kutlandı. İzmir'de gerçekleştirilen törende adı öğrenilemeyen bir kadın, Vali Toprak'a, "Neden konuşmanızda bir kez olsun Mustafa Kemal Atatürk'ün adını geçirmediniz. Rica ediyorum" diye tepki gösterdi.

18.03.2015Gündem
Nihat Doğan ifadeye çağrıldı

Nihat Doğan ifadeye çağrıldı

Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın öldürülmesinin ardından yazdığı bir tweet nedeniyle başlatılan soruşturma kapsamında, şarkıcı Nihat Doğan? ifadeye çağrıldı.

13.03.2015Çukurova
Nihat Doğan Özgecan tweeti nedeniyle ifadeye çağrıldı

Nihat Doğan Özgecan tweeti nedeniyle ifadeye çağrıldı

Özgecan Aslan için attığı tweet nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan ünlü şarkıcı Nihat Doğan, savcılık tarafından ifadeye çağrıldı.

11.03.2015Gündem
Nihat Doğan Disiplin Kuruluna sevkedildi

Nihat Doğan Disiplin Kurulu'na sevkedildi

Galatasaray Kulübü'nden ihraç edilmesi gündemde olan Nihat Doğan, Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

6.03.2015Futbol
Nihat Doğan vazgeçmiyor Yine...

Nihat Doğan vazgeçmiyor! Yine...

Galatasaray Kulübü Üyeliği'nden ihracı için çalışma başlatılan Nihat Doğan, 200 liralık aidatını yatırdı ve 21 Mart'taki Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı'nda oy kullanma hakkını elde etti.

3.03.2015Futbol
Nihat Doğan kara liste hazırlamış

Nihat Doğan 'kara liste' hazırlamış

Nihat Doğan'ın kendisine selam vermeyen, eleştiren ve kötü davrananların isimlerinden oluşan bir 'kara liste' hazırladığı ileri sürüldü.

1.03.2015Keyif
Hackerlar Nihat Doğanın telefon numarasını paylaştı

Hacker'lar Nihat Doğan'ın telefon numarasını paylaştı

Hacker'lar genellikle hack'ledikleri kullanıcıların veya şirketlerin bilgilerini çalar ve kendi afişlerini yayınlayarak eylemlerini göstermeye çalışır. Ancak Nihan Doğan'ı hedef alan bu hacker grubu Doğan'ın hesabını hack'lemek yerine sadece telefon numarasını paylaşmakla yetindi.

26.02.2015Teknoloji
Nihat Doğan’dan şok açıklama şok tweet

Nihat Doğan’dan şok açıklama şok tweet

Türkiye'yi yasa boğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından oyuncu Ahu Sungur ile girdiği polemik sonrası " Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” diye yazan Nihat Doğan büyük tepki görmüştü. Sözleri infial uyandıran Nihat Doğan'ı Survivor'dan ve Galatasaray'dan attılar, menajeri istifa etti, hakkında suç duyurusunda bulunuldu, radyolar yasakladı... Ancak Nihat Doğan, üç gündür mutluluk gözyaşları döktüğünü söyledi.

19.02.2015Magazin
Nihat Doğana bir darbe de MESAM vurdu

Nihat Doğan'a bir darbe de MESAM vurdu

Özgecan Aslan cinayetinin ardından attığı “Siz de mini eteği giyip, soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca bas bas bağırmayacaksınız” tweet’iyle tepki çeken Nihat Doğan’a bir darbe de MESAM’dan geldi.

19.02.2015Magazin
Nihat Doğana bir darbe de İbodan

Nihat Doğan'a bir darbe de İbo'dan

İdo Tatlıses, Özgecan Aslan cinayetine tepki için siyah giyindi. Oğlunun fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses, Nihat Doğan'ı isim vermeden eleştirdi.

18.02.2015Magazin

Yazar Sonuçları

Bir insan bu kadar kötü olabilir mi?

Bu, dayanamayıp yazdığım üçüncü Nihat Doğan yazısı. Uzak kalayım, takip etmeyeyim, lüzumsuz yere sinirim hoplamasın diyorum. Çünkü sadece sinirlenmiyorum, canımı da yakıyor Nihat Doğan. Ama olmuyor. Dönüp dönüp tekrar önümüze geliyor. Bence anlamıyor. Yaptığının farkında değil, ondan susmuyor, çekilmiyor.

5.04.2018

Nihat’ın biletini millet kesti

Nihat Doğan Survivor’dan elendi. Yok filanca oyunda yeterli performans gösteremedi, yok falanca oyuncu kuyusunu kazdı... Yarışmanın matematiği çerçevesinde onlarca açıklama getirilebilir bu elemeye. Ben başka bir şeye inanmak istiyorum.

15.03.2018

Kadınlar Günü’nde kafama takılan sorular….

Bir Kadınlar Günü’nü daha geride bıraktık. Bu yıl kadın ölümlerine ve tecavüzlerine, din adına (!) dile getirilen kadına yönelik ayrımcılık söylemlerine isyan hâli hâkimdi. Aktiviteler, yürüyüşler, kurumların kadın videoları vs. emek veren, gönül veren kadın ve erkeklere teşekkür ederim. Hakikaten duyarlılık üst sevideydi.

9.03.2018

Haftaya hangi duygularla giriyoruz?

Bilin:Ekimde başınıza ‘Terazi’ yağacak

12.02.2018

Delikanlı Nihat!

Özgecan, gönüllerimizde derin izler bırakarak gitti. Acısını en derinden hisseden ailesinin gösterdiği yüceliği bizler gösteremedik ardından.

18.02.2015