MENÜ

Netice Taşdelen

Netice Taşdelen ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Netice Taşdelen haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22 Netice Taşdelen haberi bulunmuştur.

Netice Taşdelen Haberleri

Şıh geldi temyiz gitti

'Şıh' geldi temyiz gitti

Eşini bıçakla yaralayıp balkondan atarak intihar süsü veren ve ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Abdulhakim Taşdelen’e yardım suçundan beraat eden 5 erkek kardeşi için temyizden vazgeçildi. Kurbanın abisi: “Memleketten şıh geldi, araya girdi. Kardeşleri Kuran’a el basıp yemin ettiler. İnanmadık ama Kuran’a yalan söylenmez diye affettik.”

17.09.2018Gündem
Kadın cinayeti davasında 3 yaralı

Kadın cinayeti davasında 3 yaralı

Esenyurt’ta yaklaşık 1,5 yıl önce eşi Netice Taşdelen’i (31) 28 yerinden bıçakladıktan sonra balkondan atıp ölümüne intihar süsü verdiği iddiasıyla yargılanan Abdulhakim Taşdelen’in ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldığı dava sonrası çıkan kavgada 3 kişi yaralandı.

16.05.2018Gündem
Bakırköy Adliyesinde ortalık karıştı Yaralılar var...

Bakırköy Adliyesi'nde ortalık karıştı! Yaralılar var...

Esenyurt’ta yaklaşık 1,5 yıl önce eşi Netice Taşdelen’i (31) 28 yerinden bıçakladıktan sonra beşinci kattaki evinin balkonundan atıp ölümüne intihar süsü verdiği iddiasıyla yargılanan Abdulhakim Taşdelen ‘eşi kasten öldürmek’ suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Ailesiyle aynı apartmanda oturan Abdulhakim Taşdelen’in 5 kardeşi ise ‘Suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirmek’ ile ‘kasten öldürme suçuna katılmak’tan beraat etti. Duruşma salonu önünde Netice Taşdelen’in ailesi ve akrabaları ile Taşdelen ailesi yakınları arasında gerginlik çıktı. Adliye dışına taşan kavga sırasında beraat eden iki tutuksuz sanık ve 1 yakınları bıçakla yaralandı.

16.05.2018Gündem
Bilirkişi: İntihar mektubu onun değil

Bilirkişi: İntihar mektubu onun değil

Esenyurt’ta 5. kattaki evinin balkonundan atlayarak öldüğü öne sürülen 2 çocuk annesi Netice Taşdelen’in (31) ölümüne ilişkin davada ilginç bir gelişme yaşandı. Bilirkişi raporunda, okuma yazma bilmeyen Taşdelen’in bıraktığı iddia edilen mektup için “Aynı elden yazılmamış” denildi.

17.03.2018Gündem
Soruşturmanın seyrini değiştiren detay sahte çıktı

Soruşturmanın seyrini değiştiren detay sahte çıktı

Esenyurt’ta beşinci kattaki evinin balkonundan atlayarak intihar ettiği öne sürülen iki çocuk annesi Netice Taşdelen’in (31) ölümüne ilişkin görülen davada yeni bir gelişme yaşandı. Dava dosyasına gelen bilirkişi raporunda okuma, yazması olmamasına rağmen Netice Taşdelen’in yazdığı iddia edilen  “Canım aşkım bir tanemsin sen çok temiz birisin, ben sana layık değilim. Ama seni çok seviyorum. Allah’ım canıma kıyıyorum” yazılı intihar mektubunun genç kadına ait olmadığı ortaya çıktı.

17.03.2018Gündem
Şüpheli intihara ‘olağan’ raporu

Şüpheli intihara ‘olağan’ raporu

İki çocuk annesi Netice Taşdelen’in cesedi 2 Aralık 2016’da, oturduğu apartmanın arka tarafında bulunmuştu. Evde yapılan incelemede kan izleri ile bir bıçak, bir de intihar mektubu bulundu. İddiaya göre Netice Taşdelen okuma yazma bilmiyordu.

7.02.2018Gündem
Şüpheli intihara olağan rapor: 29 kesikle balkondan atlayabilir

'Şüpheli' intihara 'olağan' rapor: 29 kesikle balkondan atlayabilir

ADLİ Tıp Kurumu, Esenyurt’ta beşinci kattaki evinin balkonundan atlayarak intihar ettiği öne sürülen ancak vücudunda çok sayıda bıçak yarası bulunan Netice Taşdelen’le (31) ilgili raporunda “29 kesikle balkona kadar gidip atlayabilir” ifadesine yer verdi. Son duruşmada ifade değiştiren 8 yaşındaki kızı anne ve babasının olay gecesi kavga etmediğini söyleyerek, “Annem o gece hiç bağırmadı” dedi.

7.02.2018Gündem
Yazamıyordu ama intihar mektubu bırakmıştı: Savcı cinayet dedi

Yazamıyordu ama intihar mektubu bırakmıştı: Savcı cinayet dedi

Esenyurt’ta beşinci kattaki evinin balkonundan atlayarak intihar ettiği öne sürülen iki çocuk annesi Netice Taşdelen’in ölümüyle ilgili soruşturma tamamlandı. Savcı, Netice Taşdelen’in kocası Abdulhakim Taşdelen tarafından banyoda bıçaklandığını ve yaralı haldeyken battaniyeyle balkondan aşağı atıldığını saptadı. Taşdelen ile cinayete yardım ettiği belirlenen beş kardeşine dava açıldı.

31.12.2017Gündem
Yazamıyordu ama intihar mektubu bulundu... Soruşturmanın seyrini değiştiren detay

Yazamıyordu ama intihar mektubu bulundu... Soruşturmanın seyrini değiştiren detay

İstanbul Esenyurt’ta 5’inci kattaki evinin balkonundan atlayarak intihar ettiği öne sürülen iki çocuk annesi 31 yaşındaki Netice Taşdelen’in vücudunda 29 kesik, evin banyo ve mutfağında kan lekelerine rastlanınca, kocası Abdulhakim Taşdelen (32) hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis, 5 kardeşi hakkında da 6 aydan 5 yıla kadar hapis ve müebbet hapis cezası istendi.

31.12.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Olmasaydı Sevr olacaktı; oldu, Atatürk’le Cumhuriyet oldu

“Olmasaydı da olurduk” diye başlık atanlara neden sitem edip kızıldığını anlayamadım!

20.11.2013

Gençlik ve eğitim

GENÇLİK deyince umumiyetle buluğ çağına ulaşmış kişiler ile 25-30 yaş arasında olan fertler grubu akla gelir.

10.06.2004

Sıra sizde

Yalçın Granit, sarı kırmızılı kulüpte büyük adımlar attı. İnşaallah kısa bir sürede özerklik elde edilir ve bu yol Beşiktaş ile F.Bahçe'ye örnek olur. Kulüplere destek sürmeli...

25.12.2002