MENÜ

Ne Zaman Öldü

Ne Zaman Öldü ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ne Zaman Öldü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ne Zaman Öldü haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 123.500 Ne Zaman Öldü haberi bulunmuştur.

Ne Zaman Öldü Haberleri

Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu, 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı

Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu, 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı

12 yıl önce vefat eden Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu, 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı. Hatice Akarsu, oğlunun fotoğraflarının canlı yayında verilmesi üzerinde duygusal anlar yaşadı. İşte, Barış Akarsu’nun annesi Hatice Akarsu’nun açıklamalarından satır araları

25.04.2019Magazin
Türkiye’nin müzik hafızasını takdimimizdir

Türkiye’nin müzik hafızasını takdimimizdir

Müzeyyen Senar’dan Safiye Ayla’ya, Ajda Pekkan’dan Nilüfer’e, Tanju Okan’dan Ayten Alpman’a, Hümeyra’dan Füsun Önal’a bir resmigeçit... Ortak özellikleri hepsinin yolunun bir dönem Odeon Müzik’ten geçmiş olması. Bu efsane arşiv şimdi emin ellerde. Firmayı devralan Avrupa Müzik’in sahipleri Cengiz ve Deniz Erdem kardeşlerle buluştuk. (Murat Yeşilyurt)

23.03.2019Hürriyet Cumartesi
Kemeri alırsam milyonerim

Kemeri alırsam milyonerim

2,5 aydır Antalya’da çalışan şampiyon bir boksörümüz var... Avni Yıldırım... Gidip kampını ziyaret ettim: Mike Tyson’ı deviren Lennox Lewis’in eski hocası ‘işkence yapar gibi’ ağır çalıştırıyor. Ve Avni Yıldırım 23 Şubat’ta Minneapolis’te daha önce Muhammed Ali’nin Mike Tyson’ın taktığı altın kemeri kazanmak için ringe çıkacak. Kazanırsa profesyonel boksun Şampiyonlar Ligi’ne yükselecek. Tek eksiği bugüne kadar kimseden göremediği manevi destek...

3.02.2019Magazin
Şampiyon at Bold Pilot ne zaman öldü  Bold Pilotun hikayesi

Şampiyon at Bold Pilot ne zaman öldü? Bold Pilot'un hikayesi

Veliefendi'nin gelmiş geçmiş en iyi yarış atları arasında yer alan Bold Pilot’un hikayesi bir sinema projesiyle yeniden gündeme geldi. Bold Pilot, Jokey Halis Karataş ile adını Türk atçılık tarihine yazdırmıştı. İşte, Bold Pilot'un hikayesi…

14.12.2018Gündem
Gündüz Alp ne zaman ve nasıl öldü İşte Gündüz Alpin hayatı hakkında bilgiler

Gündüz Alp ne zaman ve nasıl öldü? İşte Gündüz Alp'in hayatı hakkında bilgiler

Gündüz Alp, Osmanlı Devleti'nin kuruluşu aşamasında Kayı Obasında gösterdiği mücadelelerle tarihi belgelerde kayıt altına alınmıştır. Ertuğrul Gazi'nin oğullarından birisi olan Gündüz Alp, Osman Gazi'nin ise abisidir. Peki, tarihi kaynaklara göre Gündüz Alp ne zaman ölmüştür? İşte, merak edilen konuyla ilgili detaylı bilgiler

28.11.2018Televizyon
Fransız ihtilali nedir Ne zaman oldu

Fransız ihtilali nedir? Ne zaman oldu?

Fransız ihtilali ne zaman oldu sorusunun yanıtı vatandaşların araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Dünya tarihinde önemli bir dönüm noktası olarak kabul edilen Fransız İhtilali, Avrupa'nın siyasi, sosyal ve ekonomik hayatında köklü değişikliklere sebebiyet vermiş olaylardan biridir. Peki, Fransız ihtilali nedir? Ne zaman oldu?

31.10.2018Gündem
Müslüm Gürses ne zaman öldü İşte hayatı hakkında bilgiler

Müslüm Gürses ne zaman öldü? İşte hayatı hakkında bilgiler

Müslüm Gürses ne zaman öldü sorusunun yanıtı sevilen sanatçının hayranları tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Vefatının 5. senesinde saygıyla anılmaya devam eden Müslüm Gürses'in hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. İşte Müslüm Gürses'in hayatı hakkında bilgiler.

24.10.2018Kelebek
Her üreticinin ‘cebine’ zirai danışman

Her üreticinin ‘cebine’ zirai danışman

DenizBank Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Pervin Dinçer Altunhan, “Bankamız nezdinde, mobil satış, mobil uygulamalar, internet bankacılığı, ATM gibi alternatif dağıtım kanalları kullanımı en yüksek olan bölgeyiz. Çiftçilere tarlalarında bankacılık hizmeti veriyoruz. Deniz’den Toprağa uygulamamız sayesinde de her üreticimizin cebine bir zirai danışman koyduk” dedi.

11.10.2018Ekonomi
Alişan  kendi başına dert  açıyor

Alişan kendi başına dert açıyor

1 ay önce evlenen Alişan ve Buse Varol çocuk sahibi olmaya hazırlanıyor. Eşinin 4.5 haftalık hamile olduğunu söyleyen Alişan, haklarında yapılan yorumlara tepki gösterdi, “Ne zaman evlendiler, bebek ne zaman oldu diye salak salak hesaplamalar yapmayın” dedi. Alişan’ın bu tepkisini yorumlayalım...

17.06.2018Magazin
Daha basit, daha insancıl işlere doğru bir eğilim var

'Daha basit, daha insancıl işlere doğru bir eğilim var'

Y&R Team Red reklamcılığın Türkiye'deki değişiminden bahsederken "Reklamcılık sürekli kendini yenilemek zorunda olan bir meslek. Dünyada olan değişimleri Türk reklamcılığında da hissediyoruz. Daha basit, daha insancıl işlere doğru bir eğilim var. Teknolojinin sürekli geliştiği bir dönemde sektörün geleceğini öngörmek ise pek kolay değil. Ama tüm gidişat daha entegre ve daha ayakları yere basan bir reklamcılık anlayışı üzerine olacak gibi duruyor" ifadesinde bulundu.

9.06.2018Ekonomi
Kerim Sükan: Kırmızının sektör için özellikle önemli olduğunu düşünüyorum

Kerim Sükan: Kırmızı'nın sektör için özellikle önemli olduğunu düşünüyorum

Ajans Zon Ajans Başkanı Kerim Sükan Kırmızı Ödülleri'yle ilgili yaptığı açıklamada; "Kırmızı ile ilk kurulduğundan itibaren haberdarım ve takip ediyorum. Çok başarılı bulmakla birlikte, basın özelinde bir etkinlik olmasından dolayı sektör için özellikle önemli olduğunu düşünüyorum. Mecra çeşitliliği her geçen gün artıyor ancak bu mecraların etkisinden ve markaya olan katkılarından emin olacak kadar geçmişe ve vaka sayısına sahip değiliz. Bu sebeple Kırmızı sayesinde ana mecralardan biri olan basının, bu derece ön plana çıkarılmasının ve yaratıcılığın her şartta sınır tanımaz olduğunun ortaya konulmasının sektör için çok değerli olduğunu düşünüyorum" ifadesinde bulundu.

9.06.2018Ekonomi
Arda Erdik: Enteresan bir geçiş süreci yaşıyoruz

Arda Erdik: Enteresan bir geçiş süreci yaşıyoruz

Tribal Worldwide Istanbul Ajans Başkanı Arda Erdik reklamcılık sektörünün geleceğiyle ilgili; "Bu epey uzun bir tartışma konusu aslında. Yeni medyalarla birlikte dönüşen ajanslar, dönüşemeyen ajanslar, dönüşmüş gibi yapan ajanslar, bütün ajanslarını tek bir çatıda toplayan networkler, reklam işini içine alan müşteriler, reklam işine giren araştırma şirketleri… Enteresan bir geçiş süreci yaşıyoruz. Herkes bir şekilde pozisyon almaya çalışıyor. Hep birlikte, geleceği gelince göreceğiz" açıklamasında bulundu.

9.06.2018Ekonomi
Emre Kuzuoğlu: Umarım bir gün dünya reklamcılığına yön veren bir konuma geliriz

Emre Kuzuoğlu: Umarım bir gün dünya reklamcılığına yön veren bir konuma geliriz

Svstudios Ajans Yetkilisi Emre Kuzuoğlu reklamcılık sektörünün geleceğiyle ilgili; "Türk reklamcılığı dünya ile birlikte hareket eden bir sektör. Yeni koşullara, şartlara, mecralara kolay uyum sağladığımızı düşünüyorum. Umarım bir gün dünya reklamcılığına yön veren bir konuma da geliriz" dedi.

8.06.2018Ekonomi
Aslı Yorgancıoğlu: Yaratıcı işleri göreceğimiz bir dönem olacağını umuyorum

Aslı Yorgancıoğlu: Yaratıcı işleri göreceğimiz bir dönem olacağını umuyorum

Rafineri Genel Müdürü Aslı Yorgancıoğlu sektörün geleceği ile ilgili; "Mecra ve içerik çeşitliliği, dijital kanalların oluşturduğu alışkanlıklar, büyüyen pazarda iletişim gürültüsü, ekonomik sebepler vs gibi bir çok sebepten ötürü son 3 senedir tüketicilerin (her mecrada) reklama duyarlılığı ve ilgisi anlamlı şekilde düşüyor. İşimizin olmazsa olmazı dediğimiz ve artık neredeyse klişeleşmiş temel reklam prensipleri şu anda her zamankinden daha önemli hale geldi. Dikkat çekici, dikte etmeden etkileşim yaratan ama aynı zamanda tüketici içgörüsü ile markaya anlam katan ve tabii ki iş hedeflerini aşacak şekilde etkili ve fayda odaklı olmak gibi zorlu bir vazife var her işte önümüzde. Buna hem zaman hem de bütçe kısıtlarını da ekleyince denklem daha da eğlenceli hale geliyor. Öldürmeyen güçlendirir prensibiyle, ezber ve vasatın azalıp, yeni bir akıl ve ses ile üretilmiş daha yaratıcı işleri göreceğimiz bir dönem olacağını düşünüyor ve umuyorum" açıklamasında bulundu.

8.06.2018Ekonomi
Can Faga: Dünyadaki trend fikrin özüne, yaratıcılığa geri dönüyor

Can Faga: Dünyadaki trend fikrin özüne, yaratıcılığa geri dönüyor

Executive Creative Directorü Can Faga; "Benim bu işe başladığım günle bugün arasındaki temel fark; fikre verilen değer aslında. Eskiden fikir her şeyden daha önemliydi. Yıllar ilerledikçe müşteriler, test ve araştırma dünyaları, hatta satın alma süreçleri daha fazla dikkat çeken taraf oldu. Televizyonu açtığınız zaman kendiniz görüyorsunuz zaten. Neyse ki bunun böyle gitmeyeceğini anlayan markalar çoğalmaya başladı. Dünyadaki trend yine fikrin özüne, yani yaratıcılığa geri dönüyor. Daha güçlü içgörüler, daha sağlam uygulamalarla hayatımızda yer alacak ve kreatiflerin sesi daha çok duyulacak diye düşünüyorum. Ümit ediyorum desem daha doğru olacak" açıklamasında bulundu.

7.06.2018Ekonomi
Yusuf Muslubaş: Reklam yaratıcılığı yarışmalarına değer veriyoruz

Yusuf Muslubaş: Reklam yaratıcılığı yarışmalarına değer veriyoruz

MullenLowe İstanbul/Stratejik Planlama Başkanı Yusuf Muslubaş yaptığı açıklamada; "MullenLowe Istanbul olarak reklam yaratıcılığı yarışmalarına tabi ki değer veriyoruz. Birçoğuna katılmaya çalışıyoruz. Hürriyet Gazetesi’nin yıllar önce hem ulusal hem de yerel basın ilanlarında yaratıcılığı desteklemek için başlattığı Kırmızı Ödülleri de bu yarışmalardan biri" dedi.

7.06.2018Ekonomi
Burcu Kurtuluş İnselel: Kurulduğumuz günden beri Kırmızı hayatımızda

Burcu Kurtuluş İnselel: Kurulduğumuz günden beri Kırmızı hayatımızda

Kırmızı Uygulamada Ustalık – En İyi Dijital Animasyon Film Prodüksiyonu ve Kırmızı Kampanya - En İyi Kurumsal İmaj Kampanyası Beşiktaş JK “ Come To Beşiktaş” kampanyası ile ödül kazanan Muhabbet Genel Müdürü Burcu Kurtuluş İnselel, Kırmızı Ödülleri'yle ilgili yaptığı açıklamada; "Kırmızı’yı hayatımıza girdiği ilk günden beri takip ediyoruz. Genç bir ajans olarak ise kurulduğumuz günden beri Kırmızı hayatımızda. Bu yıl aldığımız 2 ödülle ise muhabbetimizi derinleştirdik" dedi.

7.06.2018Ekonomi
Ertuğ Tuğalan: Marka ekibinizin cesareti kadar yaratıcı iş yaparsınız

Ertuğ Tuğalan: Marka ekibinizin cesareti kadar yaratıcı iş yaparsınız

Reklamcılığın ve yaratıcılığın yaklaşımlarını değerlendiren Medina Turgul DDB Kreatif Direktörü Ertuğ Tuğalan; "Artık her yarışmada alınan ödüllerden görüyoruz ki reklamverenlerin de reklam ajansları kadar büyük bir katkısı var. Aynı formül sanırım yıllardır işlemeye devam ediyor: Marka ekibinizin cesareti kadar yaratıcı iş yaparsınız. Ödül almış tüm işlerin reklamverenlerine mesleğim adına buradan tekrar teşekkür ederim" ifadesinde bulundu.

6.06.2018Ekonomi
Tuğbay Bilbay: Vizyon kaldığı sürece Kırmızı da kalmalı

Tuğbay Bilbay: Vizyon kaldığı sürece Kırmızı da kalmalı

Manajans J. Walter Thompson CEO ve CCO'su Tuğbay Bilbay Kırmızı ile tanışmasını şöyle anlattı; "Biz Manajans’ız! Sektörün kurucu ajansıyız. Her itibarlı yarışmada, her yenilikte mayamız vardır. İlk arayış toplantılarından beri Kırmızı’nın içindeyiz. Zaman zaman kıpkırmızı da olduk… Kırmızı olmalıydı çünkü Türkiye’nin yayıncılık konusundaki lider markasının desteği ve vizyonuyla ortaya çıkmıştı. Vizyon kaldığı sürece Kırmızı da kalmalı."

6.06.2018Ekonomi
Nurettin Yay: Reklamcılığın ham maddesi içgörüdür

Nurettin Yay: Reklamcılığın ham maddesi içgörüdür

DWT Mandalina Ajans Başkanı Nurettin Yay Kırmızı Jürisi tarafından ödüllendirmelerini şu şekilde değerlendirdi; "Reklamcılığın ham maddesi içgörüdür. Yaratıcı zihinlerin kabiliyetleriyle şekillenen saf bir içgörü; tüketicinin hislerine dokunan, kitleleri harekete geçiren, algıları ve tutumları değiştiren etkin bir iletişim fikri doğurabilir. Bu yaklaşımla ele aldığımız iki iletişim çalışmamızın da Kırmızı Jürisi tarafından ödüllendirilmesi doğru iş yaptığımızın en değerli göstergesi."

5.06.2018Ekonomi
TBWA\İstanbul, 15’inci Kırmızı ödüllerine damga vurdu

TBWA\İstanbul, 15’inci Kırmızı ödüllerine damga vurdu

Bu yıl 15’incisi düzenlenen Kırmızı Ödülleri’nde 2 Kıpkırmızı ve 12 Kırmızı ödülü kazanan TBWA\İstanbul Genel Müdürü Burcu Kayımtu ödül alan işlerin hikayelerini anlattı.

4.06.2018Ekonomi
Kerem Özkut: Bir dizi de olan her şey vardı

Kerem Özkut: Bir dizi de olan her şey vardı

Kırmızı Dijital ’de “En İyi Dijital Reklam” kategorisinde ve Kırmızı Kampanya’da “En İyi Dayanıklı Tüketim Ürünü Kampanyası” kategorisinde Vestel “Viziizle – Dünyanın ilk Bumper AD Dizisi” aynı zamanda Kırmızı Dijital’de büyük ödül Kıpkırmızı’yı kazanan Concept'in Kreatif Direktörü Kerem Özkut yaptığı açıklamada "Yaratıcılık yarışmalarını önemsiyoruz. Özellikle müşterilerimizin işlerine de yarayan, ticari başarı amacıyla yapılmış işlerin ödüllendirilmesi bizim için önemli. Hem ajans içinde hem ajans dışında çıtayı yükseltmek adına çok yararı olduğunu düşünüyoruz" ifadesinde bulundu.

4.06.2018Ekonomi
Uygulamada Ustalıkta Dijital Kıpkırmızı Autonomy Filmin

Uygulamada Ustalık'ta Dijital Kıpkırmızı Autonomy Film'in

BU yıl Kırmızı Uygulamada Ustalık” Garanti Bankası için Autonomy Film’in hazırladığı projeye gitti. Autonomy Film Kurucu Ortağı Berent Baytekin çalışmanın hikayesini şöyle anlattı: “Prodüksiyon şirketi olarak Kırmızı ile biz bu sene tanıştık. Biz de elimize doğan ve 4 yıl boyunca büyüttüğümüz, geçmiş yıllarda hem Komputer’in ve hem de Garanti Bankası’nın sayısız ödül aldığı ‘Deneysel Bankacılık’ projesinin final bölümüyle belki bir ödül de biz alabiliriz diyerek katılmak istedik. Ne mutlu bize ki, bu kategorinin birinci yılında ofisimize hem Kırmızı hem de Kıpkırmızı ödülleriyle döndük.”

4.06.2018Ekonomi
Bu filmde bir saçmalık var dedirten 5 senaryo boşluğu

Bu filmde bir saçmalık var dedirten 5 senaryo boşluğu

Film izlerken birden içinize bir kurt düştüğü oluyor mu hiç? Bu da nereden çıktı ya da ne zaman oldu ki bu gibi elinizi bir anda patlamış mısırdan alıp başınıza götüren bu boşluk hissini çoğumuz yaşamışızdır. Özellikle popüler filmlerde olursa tadından yenmeyen bu senaryo boşluklarını araştırdık. Nedeni çok basit bir daha bu filmleri izlerken canınız sıkılmasın istedik.

30.05.2018Hayat
Vecihi Hürkuş kimdir Ne zaman öldü İşte Vecihi Hürkuşun hayatı hakkında bilgiler

Vecihi Hürkuş kimdir? Ne zaman öldü? İşte Vecihi Hürkuş'un hayatı hakkında bilgiler

Vecihi Hürkuş’un hayatı sinema ve dizi projeleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Peki vefatının üzerinden yıllar geçmesine rağmen genç kitle tarafından da tanınmaya devam eden Vecihi Hürkuş kimdir? İşte Kurtuluş Savaş’ı döneminde yaşayan Vecihi Hürkuş hakkında detaylar!

22.03.2018Televizyon
Alaaddin Keykubat  kimdir Sultan Alaaddin Keykubat  ne zaman öldü

Alaaddin Keykubat kimdir? Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman öldü?

Türkiye Selçuklu Devleti'nin sultanı Alaaddin Keykubat, Diriliş Ertuğul dizisinin yayınlanan son bölümüyle tekrar gündeme geldi. Alaaddin Keykubat'ın hayatını ve nasıl ödüüğünü merak eden vatandaşlar internette bu konu hakkında araştırma yapıyor. Alaaddin Keykubat, hükümdarlığı boyunca Selçuklu devletinin yükselmesi için gayret etmiş ve günümüze kadar gelen birçok mimari eser yaptırmıştır. Peki, Alaaddin Keykubat kimdir? Alaaddin Keykubat nasıl öldü? Alaaddin Keykubat'ın yerine kim geçti?

1.03.2018Gündem
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Alaaddin Keykubat ölüyor mu

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında Alaaddin Keykubat ölüyor mu?

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Sultan Aleaddin Keykubat'ın oba beyini ölüme götüreceği esnada bazı gerçekleri duyması ve akabinde zehirlenmesi, Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanında ortalığı karıştıracaktır. Zehirlenen sultanın hızlıca tedavi altına alınmasının ardından Gıyaseddin Keyhüsrev ise boş durmayacaktır. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

1.03.2018Televizyon
Necmettin Erbakan ölüm yıl dönümünde unutulmadı - Necmettin Erbakanın hayatı

Necmettin Erbakan ölüm yıl dönümünde unutulmadı - Necmettin Erbakan'ın hayatı

Türk mühendis, akademisyen ve siyasetçi Necmettin Erbakan ölüm yıl dönümünde unutulmadı. Yaşadığı uzun dönemli rahatsızlıkların sonucunda, 27 Şubat 2011 tarihinde hayatını kaybeden Necmettin Erbakan, 7. ölüm yıl dönümünde anılıyor. İşte Necmettin Erbakan'ın hayatı!

27.02.2018Gündem
Hocalı katliamı nedir Hocalı katliamı ne zaman oldu Katliamın tanıkları o günleri anlattı

Hocalı katliamı nedir? Hocalı katliamı ne zaman oldu? Katliamın tanıkları o günleri anlattı

Karabağ Savaşı sırasında gerçekleşen Hocalı katliamı, Türkiye'nin dört bir yanında anılıyor. Sosyal medyanın da en çok konuşulan konularından biri olan Hocalı katliamının tarihi ve o dönemdeki yaşananlar araştırılıyor. Peki Hocalı katliamı ne zaman oldu, üzerinden kaç yıl geçti?

26.02.2018Gündem
Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman öldü İşte hayatı hakkında bilgiler

Sultan Alaaddin Keykubat ne zaman öldü? İşte hayatı hakkında bilgiler

Sultan Alaaddin Keykubat, TRT 1 ekranlarının amiral dizisi Diriliş Ertuğrul nedeniyle araştırılmaya başlandı. Türkiye Selçuklu Devleti'nin sultanı olan Alaeddin Keykubat, hükümdarlığı boyunca birçok yapı inşa etmiştir. Peki Alaaddin Keykubat ne zaman ölmüştür? İşte, Sultan Alaaddin Keykubat'ın ölümü hakkında merakla araştırılan hakkında detaylı bilgiler

7.02.2018Televizyon
Hayme Ana kimdir Hayme Ana ne zaman öldü İşte ölüm tarihi

Hayme Ana kimdir? Hayme Ana ne zaman öldü? İşte ölüm tarihi

Ertuğrul Gazi'nin anası, Osman Gazi'nin ise ninesi olan Hayme Ana, Osmanlı Devleti'nin kuruluşu esnasında çok önemli rol oynamıştır. Gündüz Alp'ın (Süleyman Şah) eşi olan Hayme Ana, eşinin vefatının ardından en bilge kişi olarak aşiretinin başına geçmiş ve 400 çadırlık aşiretini alarak Anadolu'ya doğru ilerlemiştir. Peki, tarihin en güçlü kadınlarından birisi olarak bilinen Hayme Ana nasıl ve ne zaman ölmüştür? İşte, Osmanlı Devleti için çok önemli bir yere sahip olan isim hakkında tüm detaylar

31.01.2018Televizyon

Rauf Denktaş kimdir? Ölüm yıl dönümünde anılıyor…

Rauf Denktaş ölüm yıl dönümünde unutulmadı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş vefatının 6. yılında sevgi ve saygıyla anılıyor. İşte Rauf Denktaş’ın hayatı!

13.01.2018Gündem
Seren Serengilin babası Öztürk Serengil kimdir Ölüm yıl dönümünde unutulmadı

Seren Serengil'in babası Öztürk Serengil kimdir? Ölüm yıl dönümünde unutulmadı

Öztürk Serengil, ölüm yıl dönümünde unutulmadı. Kendine has oyunculuğuyla Türk sinemasına damga vuran Öztürk Serengil, sosyal medyada büyük bir özlemle anılıyor. Peki Öztürk Serengil kimdir, ne zaman öldü?

11.01.2018Magazin
Ölüm yıl dönümünde anılıyor... Kıvırcık Ali kimdir, gerçek ismi ne

Ölüm yıl dönümünde anılıyor... Kıvırcık Ali kimdir, gerçek ismi ne?

Kıvır Ali ölüm yıl dönümünde unutulmadı. Çok genç yaşta geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Kıvırcık Ali, kendi şarkılarıyla anılıyor. Pek çok sosyal medya kullanıcısı ünlü türkücüye olan sevgilerini dile getiriyor. Kıvırcık Ali kimdir? Ne zaman öldü?

11.01.2018Magazin
Müşfik Kenter unutulmadı… İşte usta sanatçının hayatı

Müşfik Kenter unutulmadı… İşte usta sanatçının hayatı

Müşfik Kenter ölüm yıl dönümünde unutulmadı. Rol aldığı tiyatro oyunları, filmler ve dizilerle, Türkiye'nin en önemli tiyatro sanatçıları arasında yer alan Müşfik Kenter, vefatının 5. yılında sosyal medyada saygıyla anılıyor. Peki sanat dünyasına ismini altın harflerle yazdıran Müşfik Kenter kaç yaşında, ne zaman öldü? İşte usta sanatçının hayatı!

15.08.2017Magazin
Kırmızı ilk günden itibaren hep hayatımızda oldu

'Kırmızı ilk günden itibaren hep hayatımızda oldu'

Y&R İstanbul Kreatif Direktörü Ayşe Aydın Baba Radyo için hazırladıkları çalışmayla kazandıkları Kırmızı Basın / En İyi Kültür, Sanat ve Eğlence Reklamı kategorisindeki ödülüne ulaşma süreçlerinden bahsetti.

26.06.2017Ekonomi
Uyanık Kal kampanyası ne söylediğiyle kazananlardan

'Uyanık Kal kampanyası ne söylediğiyle kazananlardan'

Nestle/Nescafe için hazırladığı çalışma ile Kırmızı Basın / Hızlı Tüketim Ürünü kategorisinde Kırmızı kazanan Publicis İstanbul Kreatif Direktörü Can Faga, 'Yaratıcılık, cesaret yaptığımız işin temeli. Ama günlük iş yoğunluğu, bütçesel gerçekler, zamanlama ve müdahaleler işin içine girince yaratıcı ekiplerin bazen cesareti kırılabiliyor. Kırmızı ve benzeri yarışmalarsa tüm sektöre yaratıcılığın ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.' dedi.

25.06.2017Ekonomi
Dünya’nın ilk TV Remarketing uygulamasını hayata geçirdik

'Dünya’nın ilk TV Remarketing uygulamasını hayata geçirdik'

Volkswagen için hazırladıkları “Volkswagen & Bein Digiturk: Dünya'nın İlk TV Remarketing Uygulaması” çalışması ile Kırmızı Dijital /En İyi Dijital Mecra Kullanımı kategorisinde Kırmızı kazanan Mediacom Strateji Başkanı (CSO) Özlem Ergazi, ödüle giden süreci anlattı.

25.06.2017Ekonomi
Böyle bir yarışmanın olması yaratıcılık açısından oldukça önemli

'Böyle bir yarışmanın olması yaratıcılık açısından oldukça önemli'

Saysen Anaokulları için hazırladıkları “Atlama” çalışması ile Kırmızı Bölge / Hizmet kategorisinde Kırmızı kazanan MandalAjans Başkanı Serkan Saysen; 'Amacımız; ‘’Atlama’’ sloganıyla insanların farkındalıklarını arttırıp, okul öncesi eğitim almış/almamış bir çocuğun ileriki hayatındaki başarılarını ne denli etkileyeceğini vurgulamaktı' ifadesinde bulundu.

25.06.2017Ekonomi
İyi fikirlerin nadide türler arasına girdiğini söyleyebiliriz

'İyi fikirlerin nadide türler arasına girdiğini söyleyebiliriz'

Groupama Sigorta için hazırladığı ''Anayurt Oteli'' çalışması ile Kırmızı Zanaat / En İyi Tipografi Kullanımı kategorisinde Kırmızı kazanan Lokal'den Ali Göral; 'Anayurt Oteli’nin restorasyon afişini, filmin ruhunu ve karanlık dünyasını kelimelerle “resim” yaparak tasarladık' dedi.

24.06.2017Ekonomi
Bu sürece “Kırmızı” yakışırdı dedik

'Bu sürece “Kırmızı” yakışırdı dedik'

Reklam Merkezi Marka Direktörü Yiğit Sal, Kırmızı Bölge / En İyi Özel Hedef Kitle Uygulaması kategorisi ve En İyi Gündem Bağlantılı Reklam kategorisi ödüllerini kazandıran çalışmalarını anlattı.

24.06.2017Ekonomi
Kırmızı yıllardır bildiğimiz takip ettiğimiz bir ödül

'Kırmızı yıllardır bildiğimiz takip ettiğimiz bir ödül'

MSA için hazırladığı çalışma ile Kırmızı Dijital / En İyi Site kategorisinde Kırmızı kazanan Agency Look Tüketici Deneyimi ve Tasarım Başkanı Tolga Güldallı, projelerinin detaylarından bahsetti.

24.06.2017Ekonomi
İlk adımı iş işten geçmeden atmaları için gençleri motive ettik

'İlk adımı iş işten geçmeden atmaları için gençleri motive ettik'

Mindshare Müşteri İlişkileri Başkanı (CCO) Aslıhan Anarat, Unilever-Knorr Programatik Açıkhava ve Cornetto Son Şans çalışmaları ile Kırmızı Dijital / En İyi Açık Hava veya Etkinlik Bağlantılı Reklam ve En İyi İnovatif Teknoloji Çözümü kategorilerinde Kırmızı kazanma hikayelerini anlattı.

23.06.2017Ekonomi
Türkiye basketbol sahalarının ilk engelsiz tribününü inşa ettik

'Türkiye basketbol sahalarının ilk engelsiz tribününü inşa ettik'

People Initiative Chief Business Development Officer (CBDO) Atakan Kural, “En İyi Dijital Reklam” ve “En iyi Sosyal Sorumluluk” ödüllerine gelen kadar geçen süreci paylaştı.

23.06.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Kemeri alırsam milyonerim

2,5 aydır Antalya’da çalışan şampiyon bir boksörümüz var... Avni Yıldırım... Gidip kampını ziyaret ettim: Mike Tyson’ı deviren Lennox Lewis’in eski hocası ‘işkence yapar gibi’ ağır çalıştırıyor. Ve Avni Yıldırım 23 Şubat’ta Minneapolis’te daha önce Muhammed Ali’nin Mike Tyson’ın taktığı altın kemeri kazanmak için ringe çıkacak. Kazanırsa profesyonel boksun Şampiyonlar Ligi’ne yükselecek. Tek eksiği bugüne kadar kimseden göremediği manevi destek...

4.02.2019

Yok böyle cenaze yok böyle yas!

Sepin İnceer’in eşi Okan İnceer, mayıs ayında Kaçkar Dağları’nda ‘istasyon patlaması’ sonucu düştü ve öldü.

3.11.2018

Hayatımın en iyi eğitmenleri kadındı

Usta oyuncu Tom Hanks, Barbaros Tapan’la Los Angeles’ta Kelebek için bir araya geldi. Son filmi “The Post” ve geçen yıl çıkardığı kitabı “Uncommon Type”tan bahseden oyuncu, kariyeriyle ilgili merak edilen her şeyi anlattı.

17.03.2018

Toplumsal dönüşüme ihtiyacımız var

11 gencecik insanın hayatını kaybettiği uçak kazasından sonra yapılan yorumlar ve söylemler üzerine bir çok insan aynı soruyu soruyor; İnsanlık ne zaman öldü?

14.03.2018

Omnivore Paris’in Ardından…

Art-deko cephesiyle göz kamaştıran bir bina, Maison de la Mutualité… Paris’te 4-6 Mart tarihleri arasında, Omnivore’a ev sahipliği yaptı, ufak bir şehir gibiydi neredeyse Maison de la Mutualité, yemek, içecek, sohbet, kitaplar, neye ihtiyacımız varsa içinde barındırıyordu…

9.03.2018

‘İlk’leri merak ederim

Süleyman Faruk Göncüoğlu’nun ‘İstanbul’un İlkleri’ kitabını görür görmez okumaya başladım. Bugüne kadar o kadar çok İstanbul kitabı okumama rağmen bu kez başka bir heyecanla çevirdim sayfaları.

22.09.2017