MENÜ

Ne Zaman

Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 289.940 Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Ne Zaman Haberleri

Gomis o sevincin nedenini açıkladı

Gomis o sevincin nedenini açıkladı

Bafetimbi Gomis, golden sonra gözlerini kapatıp, yumruğunu havaya kaldırmasının nedenini açıkladı...

19.11.2017Spor Arena
Mevlid Kandili ne zaman ihya edilecek Diyanet Mevlid Kandili tarihi

Mevlid Kandili ne zaman ihya edilecek? Diyanet Mevlid Kandili tarihi

Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecek sorusuna Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verdiği cevabı arayan vatandaşlar, konuyla ilgili araştırmalarını sürdürüyor. Hz. Muhammed S.A.V'in dünyaya gelişinin ihya edildiği bu gün, doğum zamanı anlamına gelmektedir. Duaların edilip, bugünün feyzi ile ibadetlerin yerine getirileceği Mevlid Kandili, Rebiülevvel ayının 12. günü idrak edilmektedir. Peki, miladi takvime göre Mevlid Kandili ne zaman idrak edilecektir? İşte, detaylı bilgiler

19.11.2017Gündem
Cem o yarışı ne zaman yapmış

Cem o yarışı ne zaman yapmış?

Yılmaz Erdoğan, Cem Yılmaz’ın “Ben komedyenler arasında son sırada geliyorum. Bunun nedeni de onlara tur bindirmem” sözlerine yanıt verdi.

19.11.2017Magazin
Çocuklar Duymasın bu akşam neden yok

Çocuklar Duymasın bu akşam neden yok?

Çocuklar Duymasın, Kanal D yayın akışında yer almaması nedeniyle dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Her pazar akşamı Kanal D ekranlarında yer alan Çocuklar Duymasın, yayın akışında olmayınca neden yok sorusu ile karşı karşıya kaldı. Peki, Çocuklar Duymasın ne zaman yayınlanacak? İşte, konuyla ilgili bazı detaylar

19.11.2017Televizyon
Yine deplasman yine puan kaybı

Yine deplasman yine puan kaybı

Adanaspor, bir deplasmandan daha üç puanla dönemeyerek mevcut gidişatı değiştirmeyi başaramadı. Turuncu- Beyazlıların, Samsunspor'u kötü bir gününde yakalamışken, üç puanla dönüp üst sıralara iyice yerleşmesi işten bile değildi.

19.11.2017Halit Gürer
Kuzey İrlandalı parti başkanı istifa edeceğini açıkladı

Kuzey İrlanda'lı parti başkanı istifa edeceğini açıkladı

Kuzey İrlanda'lı parti başkanı istifa edeceğini açıkladı

19.11.2017Merkez
YÖKDİL sonuçları ne zaman açıklanacak Merakla beklenen tarih detayı

YÖKDİL sonuçları ne zaman açıklanacak? Merakla beklenen tarih detayı

YÖKDİL sonuçları konusunda araştırmalar devam ediyor. Akademik anlamda yabancı dillerini belgelendirmek isteyen vatandaşların katılım sağladığı YÖKDİL sınavı, sonuçları ile merak konusu oldu. YÖK tarafından her yıl gerçekleştirilme kararı alınan, akademik dil sınavı kapsamı taşıyan sınav akademik anlamda kariyer yapmak isteyenlerce kullanılacak. Peki, YÖKDİL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merakla beklenen sonuçlar hakkında bazı bilgiler

19.11.2017Gündem
ALES yorumları | Zor muydu Sorular ve cevaplar yayınlandı mı

ALES yorumları | Zor muydu? Sorular ve cevaplar yayınlandı mı?

ALES sonbahar dönemi sınavı bugün gerçekleşti. Sınav yönelik değerlendirmelerini çeşitli forumlardan ve sosyal medya hesaplarından yapan adaylar bir yandan da ALES soruları ve cevaplarının yayımlanıp yayımlanmadığını merak ediyor. Peki ALES zor muydu? Sorular ve cevaplar yayınlandı mı?

19.11.2017Gündem
İki çocukla ‘cruise’ olur mu

İki çocukla ‘cruise’ olur mu?

Bebekle, çocukla gemi yolculuğuna çıkılır mı? Mahalle baskısına karşı cevabım, anne babanın isteği ve cesareti varsa çocuklar her yere gider. Üstelik bebekken gemi yolculuğu taze ebeveynler için en keyifli seçenek.

19.11.2017Seyahat
Savcılarına İstanbuldan soruşturma

Savcılarına İstanbul'dan soruşturma

İSTANBUL Cumhuriyet Başsavcılığı, ABD’deki Reza Zarrab soruşturmasını başlatan New York Güney Bölgesi eski savcısı Preet Bharara, savcı Joon H. Kim ve diğer savcılık görevlileri hakkında soruşturma başlattı.

18.11.2017Gündem
Bylock nedir Telefona yüklemek yasak mı

Bylock nedir? Telefona yüklemek yasak mı?

Bylock nedir sorusu şu sıra oldukça gündemi meşgul ediyor. Peki bylock nedir? Whatsapp gibi bir anlık mesajlaşma uygulaması mı? Yoksa kriptolu bir gizli sohbet uygulaması mı? Bylock üzerine çok şey yazılıp çizildi, her gün haber bültenlerine konu oluyor. Bylock App Store veya Google Play'den indirecebileceğiniz bir uygulama mı? Telefonunuza kolayca yükleyebilir misiniz? Daha da önemlisi bylock kullanmak yasak mı?

18.11.2017Teknoloji
Perinçek: Türkiye, NATO dayatmasından kurtulmalıdır

Perinçek: Türkiye, NATO dayatmasından kurtulmalıdır

Perinçek: Türkiye, NATO dayatmasından kurtulmalıdır

18.11.2017Bilecik
İstanbulda ilk kar ne zaman yağacak

İstanbul'da ilk kar ne zaman yağacak?

İstanbul'da ilk kar ne zaman yağacak sorusu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarı sonrasında milyonlarca vatandaş tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Önümüzdeki haftalarda İstanbul'da sıcaklıkların oldukça düşmesi bekleniyor. Peki, İstanbul'da ilk kar ne zaman yağacak?

18.11.2017Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtını merak eden milyonlarca vatandaş konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp artık dinlenmek isteyen vatandaşlar ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtını sorguluyorlar. SGK emeklilik yaşı hesalama robotuyla, vatandaşlar emeklilik yaşlarını kolayca öğrenebiliyor.

18.11.2017Gündem
İstanbulda ilk kar ne zaman yağacak Meteoroloji Genel Müdürlüğünden soğuk hava uyarısı

İstanbul'da ilk kar ne zaman yağacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden soğuk hava uyarısı

Hava sıcaklıklarının düşmesi ardından ilk karın tarihi gündeme geldi. Meteoroloji kar soğukları uyarısında bulundu. İstanbul'da yeni haftada sıcaklıklar hızla düşecek. Özellikle salı ya da çarşamba gecesi soğuk havayla birlikte kentin yüksek kesimlerine kar yağışı görülebileceği yorumu yapılıyor. Peki ilk kar ne zaman yağacak?

18.11.2017Gündem
Başsavcılıktan ABD’li 2 savcı hakkında soruşturma

Başsavcılıktan ABD’li 2 savcı hakkında soruşturma

Başsavcılıktan ABD’li 2 savcı hakkında soruşturma

18.11.2017Merkez
ABDlı savcılara soruşturma açıldı: O belgeleri kimlerden buldunuz

ABD'lı savcılara soruşturma açıldı: O belgeleri kimlerden buldunuz?

ADALET Bakanlığı, ABD’deki Reza Zarrab soruşturmasını başlatan New York Güney Bölgesi eski savcısı Preet Bharara, savcı John H Kim ve diğer savcılık görevlileri hakkında soruşturma başlatan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine ABD Adalet Bakanlığı’na resmi yazı ile “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının kendi aralarında yaptığı iddia edilen iletişim kayıtlarına nasıl ulaştığını, bu kayıtların kim veya kimler tarafından soruşturma savcısına sunulduğunu” sordu. Yazıda, Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı’nın ABD Adalet Bakanlığı’na bugüne kadar bu konuya ilişkin herhangi bir resmi belge veyahut ses kaydı verilmediğinin altı çizilerek, bu belge ve ses kayıtlarının içeriklerinin en kısa süre içinde Türk Adalet Bakanlığı’na gönderilmesi istendi. ABD Adalet Bakanlığı’na, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talebi üzerine Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı tarafından gönderilen yazıda, “Adli yardımlaşma talep edildiği” vurgulandı.

18.11.2017Gündem
15 yıldır, şehirlerin kimliğini feda ederek büyüyoruz

15 yıldır, şehirlerin kimliğini feda ederek büyüyoruz

Erdoğan’ın son dönemde İstanbul’la ilgili yaptığı “İhanet ettik”, “Yatay mimariden yanayım”, “İnsan toprağa yakın olmalı” gibi açıklamaları üzerine, Prof. Dr. Murat Güvenç’in kapısını çaldık. Bir şehir planlamacısı ve Kadir Has Üniversitesi İstanbul Çalışmaları Merkezi Müdürü olan Güvenç, “Sadece konut değil, altyapı yatırımlarıyla ekonomi rahatlatılıyor. Şehirlerimizin kimliğini, peyzajını feda ederek 15 yıllık büyüme süreci yaşadık” diyor.

18.11.2017Hürriyet Pazar
Atletico Madrid Real Madrid maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda

Atletico Madrid Real Madrid maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Atletico Madrid Real Madrid maçı ile bu akşam heyecan seviyesi yüksek bir karşılaşma sahne alacak. Spor severler karşılaşmanın hangi kanalda saat kaçta canlı olarak yayınlanacağını merak ediyorlardı. Canlı yayın bilgileri açıklandı. Peki Atletico Madrid Real Madrid maçı ne zaman saat kaçta hangi kanaldan canlı olarak yayınlanacak?

18.11.2017Spor Arena
Cenazede Hangi artistler gelecek diye sordular bu nasıl insanlık

Cenazede 'Hangi artistler gelecek' diye sordular bu nasıl insanlık?

Türk sinemasının usta oyuncusu Eşref Kolçak’la 35 yıldır yaşadığı ve canı gibi sevdiği eşiyle oğlunu toprağa verdiği Gemlik’te buluştuk. Hem 90 yaşında yalnız bir hayatı nasıl sürdürdüğünü öğrenmek hem de elini öpüp helallik almak istedim. Harun Kolçak’ın vefatından sonra yazdığım yazı üzerine usta oyuncuyla beni karşı karşıya getirenler olmuştu. Eşref Kolçak, “O yazıdan dolayı sana kırılmadım. Hakkımı helal ediyorum” dedi Harun Kolçak’ın mezarı başında...

18.11.2017Magazin
Van YYÜ Senatosu, NATO skandalını kınadı

Van YYÜ Senatosu, NATO skandalını kınadı

Van YYÜ Senatosu, NATO skandalını kınadı

18.11.2017Van
Odunpazarında sistemli ilaçlama

Odunpazarı'nda sistemli ilaçlama

Odunpazarı'nda sistemli ilaçlama

18.11.2017Eskişehir
AÖF sınav yerleri Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı

AÖF sınav yerleri Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandı

AÖF sınav yerleri, sınava bir hafta kala öğrencilerin erişimine açıldı. Sınava nerede gireceklerini öğrenen öğrenciler, buna göre hazırlıklarını gerçekleştirecek. 25-26 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan AÖF sınav yerleri, Anadolu Üniversitesi internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. İşte, AÖF sınav yerleri ve sınava dair detaylı bilgiler

18.11.2017Gündem
Kavga çıksa adamı yere serebilirim

Kavga çıksa adamı yere serebilirim

“Justice League” (Adalet Birliği) adlı filmin başrol oyuncularından Gal Gadot ile Londra’da Kelebek için buluştuk. Önceki gün vizyona giren filmle ilgili merak edilenleri anlatan oyuncu, rekabeti sevdiğinin de altını çizdi.

18.11.2017Magazin
Kadıköyün ortasında fuhuş pazarlığı yapan kadınlardan ilginç savunma: Kaşınanı kaşıyoruz

Kadıköy'ün ortasında fuhuş pazarlığı yapan kadınlardan ilginç savunma: Kaşınanı kaşıyoruz

İstanbul, Kadıköy’deki vapur iskelesi önünde bekleyen bir grup kadın, gözlerine kestirdikleri erkeklerle fuhuş pazarlığı yapıyor. Fiyatta anlaştıkları kişileri otele gitmek vaadiyle ara sokaklara götüren kadınlar, çeşitli bahanelerle kargaşa çıkararak ceplerindeki parayı alıp, kaçıyor. Yakalanan ve 7591 kez işlem yapılıp serbest kalan kadınlar kendilerini "Kaşınanı kaşıyoruz" diye savunuyor.

18.11.2017Gündem
Fi dizisi bu akşam saat kaçta yayınlanacak Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölüm fragmanı

Fi dizisi bu akşam saat kaçta yayınlanacak? Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölüm fragmanı

Azra Kohen'in çok satan kitabından uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi'den beklenen görüntüler geldi. İlk bölümüyle sosyal medyaya da konu olan Çi'nin 2. bölüm fragmanıyla birlikte yayın tarihi de netleşmiş oldu. Deniz aylar sonra ülkeye dönüş yapıyor, Duru'yu kaybetme korkusu yaşayan Can Manay için yeni bir savaş başlıyor. Peki Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

17.11.2017Televizyon
15 tatil ne zaman başlayacak İşte MEB sömestr tatili tarihi

15 tatil ne zaman başlayacak? İşte MEB sömestr tatili tarihi

15 tatil ne zaman başlayacak sorusu yüz binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yopğun sınav temposundan bunalan öğrenciler 15 tatil fırsatını değerlendirmek istiyorlar. Peki, 15 tatil ne zaman başlayacak? İşte MEB sömestr tatili tarihi.

17.11.2017Gündem
AÖF sınav yerleri sorgulama sayfası... Sosyal medyadan açıklandı iddiaları kafa karıştırdı

AÖF sınav yerleri sorgulama sayfası... Sosyal medyadan açıklandı iddiaları kafa karıştırdı

AÖF sınav yerleri açıklandı mı sorusu yüz binlerce Açıköğretim Fakültesi öğrencisi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Genellikle sınava 1 hafta kala açıklanan AÖF sınav yerleri için sosyal medyada yazılan yorumlar kafa karıştırdı. Anadolu Üniversitesinin resmi sosyal medya adresinde yazılan yorumlar, 'AÖF sınav yerleri açıklandı mı?' sorusunu merak ettirdi. İşte, AÖF sınav yerleri sorgulama sayfası.

17.11.2017Gündem
İnsan beynini okuyacak cihazlar geliştiriliyor

İnsan beynini okuyacak cihazlar geliştiriliyor

İnsan beynini okuyacak cihazlar geliştiriliyor

17.11.2017Merkez
iPhone X ne zaman satışa çıkacak iPhone X Türkiye fiyatları

iPhone X ne zaman satışa çıkacak? iPhone X Türkiye fiyatları

Apple'ın iPhone'un 10'uncu yılına özel geliştirdiği iPhone X’in Türkiye satış tarihi için kısa bir süre kaldı. Apple'ın son ve gözde ürünü iPhone X'in Türkiye satış fiyatı için araştırmalar yoğunlaştı. Peki pek çok ülkede piyasaya sunulan iPhone X Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak? iPhone X Türkiye fiyatı ne kadar olacak? İşte Apple'ın yeni gözdesiyle ilgili merak edilenler!

17.11.2017Teknoloji
KPSS ne zaman İşte KPSS-2017/2 tercihleri için son gün

KPSS ne zaman? İşte KPSS-2017/2 tercihleri için son gün

KPSS-2017/2 tercihleri için süreç 13 Kasım’da başladı, gözler önümüzdeki yılın sınavlarına çevrildi. ÖSYM, memur olma hayalini bir sonraki yıla erteleyenler için 2018 KPSS tarihlerini duyurdu. İşte KPSS 2018 tarihleri ve 2017/2 tercihlerini merak edenler için tüm detaylar!

17.11.2017Gündem
Mardinde 200 kişinin alınacağı iş için uzun kuyruk

Mardin'de 200 kişinin alınacağı iş için uzun kuyruk

Mardin'de 200 kişinin alınacağı iş için uzun kuyruk

17.11.2017Merkez
Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak THY Avrupa Ligi

Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak? THY Avrupa Ligi

Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam oldukça heyecan seviyesi yüksek kritik bir karşılaşmayı futbolseverlerin ekranlarına taşıyacak. Euroleague'in son şampiyonu temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş bu akşam kendi sahasında CSKA Moskova ile karşı karşıya gelecek. Sarı-lacivertliler, geçen sezon ilk 8 haftada sadece bir yenilgi yaşamıştı. Sahasında ilk yenilgisini dün, son finalist Yunan temsilcisi Olympiakos karşısında alan Fenerbahçe Doğuş, Rusya'da tekrar çıkışa geçmek istiyor. Peki, Fenerbahçe Doğuş CSKA Moskova maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak?

17.11.2017Spor Arena
Müjde... Whatsappta o tuş tarih oluyor

Müjde... Whatsapp'ta o tuş tarih oluyor

WhatsApp geçtiğimiz günlerde kullanıcıların gönderdikleri mesajları 7 dakika içinde isteklerine göre silme özelliği getirmişti. WhatsApp şimdi de, kullanıcıların ses kaydı gönderirken kullandıkları bas-konuş özelliğini kaldırabilir.

17.11.2017Teknoloji
Düşler vardır, satılmaz

Düşler vardır, satılmaz

Kadıköy’ün şenlikli tiyatro mekânlarından Taşra Kabare’den ‘musikili, arabeskli, poplu, cazlı’ bir kabare-oyun: Düşperest. Şu günlerde biraz gülmek isteyenlere...

17.11.2017Hürriyet Cumartesi
Ne olduğunu anlayamadı bile Cep telefonu elindeyken alev aldı

Ne olduğunu anlayamadı bile! Cep telefonu elindeyken alev aldı!

Zonguldak’ın Çaycuma yaşayan 38 yaşındaki Sezar Sapmaz’ın 5 ay önce sıfır olarak satın aldığı cep telefonu elinde yanmaya başladı. O anları kızına ait cep telefonuyla kaydeden talihsiz adam, firma yetkilisi ile yaptığı görüşmeyi “Hanımefendi dalga geçer gibi ‘Bizim şirketimiz kusursuzdur. Biz kusursuz çalışırız’ dedi” diye anlattı.

17.11.2017Gündem
Bir Türkle politika tartışmasına girmem çünkü asla bitmez

Bir Türk'le politika tartışmasına girmem çünkü asla bitmez

Polisiye romanların usta ismi Glenn Meade, bu kez Irak Savaşı’nı konu alan ‘Huzursuz Hayaletler’le okurlarının karşısında. Eski bir gazeteci olan İrlandalı Meade, vaktiyle ülkesindeki çatışmalarda arkadaşlarını kaybettiğini anlattı: “İrlanda’da anlaşmazlık yaşayan taraflar masaya oturup çözüm bulmak zorunda kaldı. İnsanların bunu savaşmadan yapamaması aptalca.”

17.11.2017Hürriyet Cumartesi
Wikipedia ne zaman açılacak BTKdan flaş açıklama

Wikipedia ne zaman açılacak? BTK'dan flaş açıklama

Wikipedia ne zaman açılacak? Wikipedia neden yasaklandı? Türkiye'yi DAEŞ terör örgütüyle aynı zeminde gösteren içerikleri kaldırmayan, aksine koruma altına alan Wikipedia hakkında BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaya göre Wikipedia, süreç olumlu geçerse kademeli olarak erişime açılabilir. Peki Wikipedia neden kapatılmıştı?

17.11.2017Teknoloji
LGBTİ varoluşu yargılanıyor

'LGBTİ varoluşu yargılanıyor'

BEYOĞLU İstiklal Caddesi’nde haziran ayında 25. LGBTİ+Onur Yürüyüşü’ne katıldıkları gerekçesiyle “Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Yasası’na muhalefet suçundan dava açılan 25 tutuksuz sanığın yargılanmasına başlandı.

16.11.2017Gündem
Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak Ver Elini Aşk 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Ver Elini Aşk 10. bölüm fragmanı yayınlandı

Ver Elini Aşk dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Ver Elini Aşk dizisinin yayın tarihi değişti ve sevilen dizi Ver Elini Aşk artık salı günleri izleyici karşısına çıkacak. Dizinin yeni bölümünde ise neler yaşanacağı oldukça merak konusu. İşte, Ver Elini Aşk dizisinin 10. bölüm fragmanı.

16.11.2017Televizyon
Kadınlara ilham ve cesaret veren gerçekçi bir hikâye

Kadınlara ilham ve cesaret veren gerçekçi bir hikâye

Yaşınız ne olursa olsun değişiklik hep yorar. Ama orta yaşa yaklaştığınızda ve kendinizi aşırı rahat hissettiğiniz dönemde yaşanan değişiklikler hayatınızı altüst edebilir. Pınar Çelikel, ilk kitabı ‘35 Çok Güzel Gelsene’ ile bu değişimin izlerini anlatıyor.

16.11.2017Kitap Sanat
Beşiktaş Porto Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda

Beşiktaş Porto Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Beşiktaş Porto maçı bu hafta oldukça heyecan seviyesi yüksek kaliteli bir karşılaşmayı futbolseverlerin ekranlarına taşıyacak. UEFA Şampiyonlar Ligi G Grubu 5. hafta maçında temsilcimiz Beşiktaş, güçlü rakibi Porto'yla kendi sahasında karşılaşacak. Beşiktaş maçı yendiği takdirde gruptan çıkmayı garantileyecek. Peki, Beşiktaş Porto Şampiyonlar Ligi maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

16.11.2017Spor Arena

Yazar Sonuçları

“Felsefe”nin Baltık zaferi ve Türkiye’ye mesajı

Kendi kendime bir karar almıştım. Artık Türkiye’nin eğitim sistemiyle ilgili konularda yazmayacaktım.

19.11.2017

Hayallerine inan, adım at!

DÜNYANIN en başarılı girişimci ekosistemlerinin sıralandığı listede Berlin var, Tel Aviv var, Bangalore var ama Türkiye’den tek bir şehir yok.

18.11.2017

Güvenilir olmak sevilmekten daha büyük bir övgüdür

Fenerbahçe Doğuş çok zor bir haftayı daha geride bıraktı dün akşam.

18.11.2017

EuroLeague’de 7. ve 8. Maçlar: Final-Four Provası

EuroLeague’in çift maçlı haftasında, Fenerbahçe Doğuş önce Olympiacos’la, hemen ardından CSKA Moskova ile oynadı. Final-Four provası gibi geçen haftayı 1 galibiyet-1 mağlubiyetle tamamladık. İki maçı da kaybetseydik, belki Game of Thrones dizisinin en niş bölümü “Red Wedding”’i yaşayacaktık ama bu sefer orkestradan gelen bozuk harmoniyi duyabildik.

17.11.2017

Bacım daha ne kadar sürecek bu başörtü ‘mağduriyetizmi’

İNTERNET Haber’deki yazılarını ilgiyle okuduğum bir yazar Hatice Kübra...

17.11.2017

Yuh olsun! Beter olsun! Kapıcı 10 yaşındaki çocuğa tecavüz etti

FUNDA Yurtören çok cesur bir anne. Yel değirmenlerine karşı tek başına savaşan bir anne.

16.11.2017