MENÜ

Nazlı Ay

Nazlı Ay ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nazlı Ay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.140 Nazlı Ay haberi bulunmuştur.

Nazlı Ay Haberleri

Demirden leblebiler yutmuş bir yalnız kalp NAZAN ÖNCEL

Demirden leblebiler yutmuş bir yalnız kalp NAZAN ÖNCEL

Demirden leblebiler yutmuş, asi sokak kızı. Aynı zamanda duygulu, duyarlı, kırılgan yalnız kalp. Aşkın üstüne korkmadan giden cesur aşık. Bir yandan örgüler ören, sevdiğine börekler açan, komşu çocuklarına gitar çalıp okuma yazma öğreten, kendi halinde ev kadını. "Sokak Kızı" evde pantolon dikerken içinden geçirdiği sözlerden çıkmış, gerisini düşünün artık. Ayrıca kendi bildiğini okuyan, duruma göre şekillenmeyen, delikanlı ve dahası...

29.07.2006Kelebek
Traktörle otomobil çarpıştı: 7 yaralı

Traktörle otomobil çarpıştı: 7 yaralı

Çorum'un Mecitözü ilçesinde traktörle otomobilin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.

17.08.2009Gündem
ÖFKELİ DAMAT DEHŞET SAÇTI

ÖFKELİ DAMAT DEHŞET SAÇTI

Antalya'da tartıştığı eşi Nazlı Ay'ın sürekli babasının evine gitmesine sinirlenen Özkan Ay, kayınpederi Halis Çayçınar'ın işyerini bastı. Pompalı tüfekle Çayçınar'ı öldüren, bir müşteriyi de ağır yaraladı.İşyerindeki olayın ardından mavi renkli araçla kayınpederinin Konuksever Mahallesi'ndeki evine giden Özkan Ay, birinci kattaki dairenin penceresine bu kez yanındaki tabancayla ateş etti. Korkudan kendilerini banyoya kilitleyen Nazlı Ay ile kardeşleri Özlem ve Özgür Çayçınar, cep telefonuyla aradıkları polisten yardım istedi. Akif ARICI/Süleyman EKİN/ANTALYA/DHA

3.01.2014Haber
Babasını öldüren eşini affetti

Babasını öldüren eşini affetti

Antalya'da babası Halis Çalçınar ile müşterisi Ahmet Altuntaş’ı öldüren eşi Özkan Ay hakkındaki şikayetini geri çeken Nazlı Ay, önceki duruşmalarda tartıştığı eşine bu kez gülümsemeyle karşılık verdi.

8.11.2014Avrupa
Ablasıyla düet yaptı

Ablasıyla düet yaptı

Nazan Öncel en sevilen şarkılarının Sezen Aksu ve Tarkan gibi sanatçı dostları tarafından seslendirildiği ‘Ve Nazan Öncel Şarkıları’ albümünde bir sürprize de yer verdi. Sanatçı, bu albüm için ablası Neylan Okan’la stüdyoya girdi.

15.08.2018Magazin
İstiklal Caddesinde bir ören bayan

İstiklal Caddesi'nde bir ören bayan

Beyoğlu’nda yürüyüş yaparak örgü ören Nazlı Ay isimli kadın ilgi odağı oldu. Bakmadan örgü işini yapan kadınla fotoğraf çektiren vatandaşlar ördükleri hediyeliklerden de almayı ihmal etmedi.Beyoğlu, İstiklal Caddesi’nde yürüyüş yaparak örgü ören kadına vatandaşlar ilgi gösterdi. Bakmadan örgü ören kadını gören vatandaşlar şaşkınlık yaşarken, Nazlı Ay ise meraklı bakışlar altında örgü örmeye devam etti. Yıllardır geçimini ördüğü hediyeliklerle sağlayan Nazlı Ay 'ın gösterdiği azim ise görenleri duygulandırdı. Caddenin tanınmış simalarından biri haline gelen Nazlı Ay’ın vatandaşlar tarafından takdir edildiği de görüldü. Çevredeki esnafların da dikkatini çeken ‘ören kadın’ onların bu dikkatini geri çevirmeyerek sohbet etti. Nazlı Ay’ın gösterdiği performansın takdire şayan olduğunu belirten bir esnaf, “Yaptığı iş herkesin yapabileceği bir şey değil. Kendisini takdir ediyorum’’ ifadelerini kullandı.Yürüyerek örmenin ayrı bir meziyet olduğunu belirten Nazlı Ay, ’’ Eskilerden gelen bir alışkanlık bu. Üç yıldır yapıyorum. Vatandaşlar merak ediyor. Hem örüyorum hem yürüyorum. Sporda yapmış oluyorum. Turistler ilgi duyup soruyorlar. Bakıp inceliyorlar. Beğenip sipariş verenler oldu. Kazak, lif, patik ve hediyelik şeyler örüyorum. Herkes oturduğu yerden örebilir ancak yürüyerek örmek meziyet istiyor. Ördükçe satıyorum, ekonomik olarak çok faydası oluyor. Şükürler olsun’’ şeklinde konuştu.Bakmadan örgü ören Nazlı Ay, vatandaşların meraklı bakışları altında İstiklal Caddesi’nde bir süre sonra gözden kayboldu.

1.11.2018Haber
Nazlı Ay düeti

Nazlı Ay düeti

Nazan Öncel, “Goncam ‘Nazan Öncel Şarkıları’nın ikinci albümünde bir şarkımızı okuyacak” dedi.

22.04.2019Keyif
Sergiler

Sergiler

27.03.1998Gündem
Giresun

Giresun

24.02.1999Gündem

Yazar Sonuçları

Ahmet Oktay’ın kitaplarına girmeyen şiirleri

İyi şair, yazar Ahmet Oktay’ın kitaplarına girmeyen şiirleri Mehmet Yılmaz (1) araştırmaları sonucunda tekrar gün ışığına çıktı ve bu şiirler Hürriyet Gösteri’de (2) yayımlandı.

24.10.2013

‘Fasa Fiso’ Bitmesin

2 aydır bitmesin diye resmen küçük paragraflarla okuyarak kendimce ekonomi yaptığım Teoman’ın ‘Faso Fiso’ adlı kitabını sonunda bitirdim. Gerçekten kitap bitmesin çok istedim. Teoman resmen kitapta içini dökmüş. Bence müzik sektörüne dair, bir sanatçının hayatına dair çok içten bir bakış olmuş ‘Faso Fiso’.

15.08.2018

‘Sokak kızı’na saygı

Kimler saygı albümünü hak eder? Bu, yanıtı zor bir soru. Kestirmeden şöyle tarif edelim: Bir külliyat sahibi olmak şart. Besteyle veya yorumla yol açmış, bir döneme damga vurmuş olmak da öyle... Nazan Öncel; şarkılarının yapısı, sözlerinin samimiyeti, değindiği konular, hayatı, müzik yapma hikâyesine eşlik eden algılayış biçimiyle fark yaratmış bir isim. Yani ‘Ve Nazan Öncel Şarkıları’, isabetli bir saygı albümü...

24.08.2018