MENÜ

Nato

Nato ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nato haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.207 Nato haberi bulunmuştur.

Nato Haberleri

Estonya, AB dönem başkanı

Estonya, AB dönem başkanı

Estonya’nın 1 Temmuz’da resmi olarak Malta’dan Avrupa Birliği (AB) Dönem Başkanlığı’nı devralacak olması dolayısıyla tören düzenlendi.

30.6.2017Dünya
Tartışmalı NATO Zirvesi Brüksel’de

Tartışmalı NATO Zirvesi Brüksel’de

NEREDE yapılacağı uzun süredir tartışılan 2018’deki NATO Zirvesi için karar verildi.

29.6.2017Dünya
Kurtulmuş: Afrinden gelecek her türlü taciz ateşi, misliyle karşılık bulacak

Kurtulmuş: Afrin'den gelecek her türlü taciz ateşi, misliyle karşılık bulacak

Kurtulmuş: Afrin'den gelecek her türlü taciz ateşi, misliyle karşılık bulacak

29.6.2017Adıyaman
Kurtulmuş: Açılan ateş misliyle karşılık bulacaktır

Kurtulmuş: Açılan ateş misliyle karşılık bulacaktır

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Türkiye’nin PYD/YPG konusundaki hassasiyetlerinin dikkate alınması gerektiğini bir kez daha çok net şekilde ifade ediyorum. Kaldı ki bu bu örgütün Afrin bölgesinden Türkiye’ye doğru açtığı her türlü taciz ateşi misliyle, angajman kuralları çerçevesinde karşılık bulacaktır." dedi.

29.6.2017Gündem
NATOnun savunma harcamalarında büyük artış

NATO'nun savunma harcamalarında büyük artış!

Reuters haber ajansı, NATO üyesi Avrupa ülkelerinin 2017 yılında savunma harcamalarını yüzde 4.3 oranında artıracağını duyurdu.

28.6.2017Dünya
Bazı maddeleri yerine getirmek çok zor

"Bazı maddeleri yerine getirmek çok zor"

ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson Katar'a gönderilen 13 maddelik listede yer alan bazı maddelerin yerine getirilmesinin çok zor olduğunu açık bir dille belirtti. İngiliz basını ise Türkiye'nin Katar krizine müdahalesinin 'işi ciddileştirdiğini' belirtirken, söz konusu müdahalesinin NATO'yu bölgesel bir kavgaya sürükleyebileceği yorumu yapıldı.

26.6.2017Dünya
Türkiye, NATOyu bölgesel bir kavgaya sürükleyebilir

"Türkiye, NATO'yu bölgesel bir kavgaya sürükleyebilir"

Suudi Arabistan ve Katar arasındaki krizde Türkiye'nin tutumunu ele alan İngiliz The Times gazetesi, "Türkiye'nin Katar'a desteği NATO'yu aptalca bir bölgesel kavganın içine sürükleyebilir" yorumunda bulundu.

26.6.2017Dünya
Suudi Arabistana: Çok çirkin yaklaşım

Suudi Arabistan'a: Çok çirkin yaklaşım

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Katar’dan Türk askerinin çekilmesi önerisine sert tepki göstererek, “Türkiye’nin Katar ile attığı bu adıma müdahil olmak çok çok çirkin bir yaklaşım” dedi. Bayram namazını Ataşehir Mimar Sinan Camisinde kılan ve Haliç Kongre Merkezi’nde bayramlaşma törenine katılan Erdoğan özetle şunları söyledi:

25.6.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriyenin kuzeyinde, sınırlarımızda bir terör devleti kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriye'nin kuzeyinde, sınırlarımızda bir terör devleti kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Suriye'nin kuzeyinde, sınırlarımızda bir terör devleti kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz

25.6.2017İstanbul
Cumhurbaşkanı Erdoğandan son dakika mesajları

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika mesajları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi’ndeki bayramlaşma töreninde konuşuyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı YPG'ye ABD'nin silah vermesine ilişkin çok önemli açıklamalar yapıyor. Erdoğan “Suriye'nin kuzeyinde, sınırlarımızda bir terör devletinin kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz” dedi. Cumhurbaşkanı, "Bu terör örgütüne verilen silahları daha sonra geri alacaklarını söyleyerek Türkiye'yi kandırdıklarını sananlar, hayati bir yanlış yaptıklarını eninde sonunda anlayacaklar ama onlar için iş işten geçmiş olacak. Bir taraftan NATO’da beraber olacağız öbür taraftan terör örgütleriyle beraber hareket edeceğiz. Bu nasıl iştir? O zaman NATO’nun yeniden gözden geçirilmesi gerekir. Bu atılan adımların hepsi NATO’ya aykırıdır" diye konuştu. Erdoğan konuşmasında FETÖ'ye değindi, "Hepinize sesleniyorum; nerede, bildiğiniz, bulduğunuz bir FETÖ terör örgütü mensubu varsa bunu bizlere muhakkak bildireceksiniz" dedi.

25.6.2017Gündem
Siber saldırılara karşı NATO’ya Türk başkan

Siber saldırılara karşı NATO’ya Türk başkan

NATO Bilim ve Teknoloji Organizasyonu Teknik Çalışma Grubu’nun başkanı 25 yaşındaki Berke Çaplı oldu.

24.6.2017Dünya
ABD ve Rus uçakları aşırı yaklaştı

ABD ve Rus uçakları aşırı yaklaştı!

Hafta başında ABD'nin duyurduğu haberin fotoğrafları paylaşıldı, bazı karelerde SU-27'deki Rus pilot bile görülebiliyor.

24.6.2017Dünya

Danimarka, Afganistan’a asker gönderme kararını askıya aldı

Danimarka’nın ABD’den gelen talep üzerine Afganistan’a 55 asker gönderme kararını askıya aldığı ve NATO’nun konuyla ilgili kararına göre adım atacağı bildirildi.

23.6.2017Dünya
Baltık Denizindeki it dalaşının görüntüleri

Baltık Denizi'ndeki 'it dalaşı'nın görüntüleri

NATO uçağı Baltık üzerinde Rusya Savunma Bakanı Şoygu'nun uçağına tehlikeli bir şekilde yakınlaşınca Rus uçakları acil havalandı. NATO'nun F-16 uçağının Baltık suları üzerinde Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu'nun uçağına tehlikeli bir şekilde yakınlaştığı, fakat Rus Su-27 uçağının bu durumu engellediği belirtildi. Rus haber ajansı Ria Novosti'de yer alan haberde, NATO'nun uçaklarının Şoygu'nun uçağı Kaliningrad'a doğru giderken eşlik etmek istediği, fakat Rus Su-27 uçağının havalanarak iki uçağın arasına girdiği belirtildi. Bakanın bulunduğu uçak Su-27 uçağının eşliğinde uçuşuna devam etti. Kremlin bu konuyu yorumlamaktan kaçınarak tüm soruları Savunma Bakanlığı'na yönlendirdi.

22.6.2017Haber
İzmirde NATOya ait askeri arazinin yanında patlama

İzmir'de NATO'ya ait askeri arazinin yanında patlama!

İZMİR'in Gültepe Semtinde NATO'ya ait ve duvarla çevrili askeri arazinin yanında saat 08.00 bir patlama meydana geldi. İzmir'in Konak ilçesinde askeri arazi ile mezarlık arasında patlama meydana geldi. Patlamada, askeri araziyi çevreleyen duvar yıkıldı, cevrede bulunan binaların camları kırıldı.

22.6.2017Haber
İzmirde NATOya ait askeri arazinin yanında patlama

İzmir'de NATO'ya ait askeri arazinin yanında patlama!

İZMİR’in Konak İlçesi Gültepe semtindeki Güney Deniz Saha Komutanlığı Haberleşme Merkezi vericilerinin bulunduğu askeri alanın yanında bu sabah patlama meydana geldi. Ölen ve yaralananın olmadığı patlamanın, duvar dibine bırakılan ses bombasından kaynaklandığı belirlendi. Mahalle sakinleri, patlamanın bölgede zaman zaman devriye atan askeri aracın geçişinden hemen sonra meydana geldiğini söyledi.

22.6.2017Gündem
Patlamada NATO tesisinin duvarı hasar gördü (1)

Patlamada NATO tesisinin duvarı hasar gördü (1)

Patlamada NATO tesisinin duvarı hasar gördü (1)

22.6.2017İzmir
Havadaki krize ilişkin ilk görüntüler

Havadaki krize ilişkin ilk görüntüler!

Rus basını, Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu'yu taşıyan uçağa NATO'ya ait bir F-16'nın yaklaşmasına ait ilk görüntüleri yayınladı. Öte yandan, Rusça yayın yapan Korrespondent.net internet sitesine göre, Su-27 ve F-16'nın havada yakınlaşması üzerine bir NATO temsilcisi yaptığı açıklamada Savunma Bakanı Şoygu'nun uçakta olduğunu bilmediklerini belirtti.

21.6.2017Dünya
Son dakika... Havada tehlikeli yakınlaşma

Son dakika... Havada tehlikeli yakınlaşma!

Reuters haber ajansı, Rus savaş jetlerinin NATO'ya ait bir F-16 uçağının Rusya savunma bakanını taşıyan uçağa yaklaşması nedeniyle havalanarak NATO uçağını uzaklaştırdığını duyurdu. Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ise uçaktan indikten sonra açıklama yaptı.

21.6.2017Dünya
Yardım gemisi, törenle Gazzeye uğurlandı

Yardım gemisi, törenle Gazze'ye uğurlandı

Yardım gemisi, törenle Gazze'ye uğurlandı

18.6.2017Merkez
Sol Parti’nin ‘İktidara talibiz’ palavrası

Sol Parti’nin ‘İktidara talibiz’ palavrası

DDR kısa adıyla tanınan ve eski Doğu Almanya olarak bilinen Almanya Demokratik Cumhuriyeti’nde Marksist-Leninist ideolojiyi benimseyen komünist Almanya Sosyalist Birlik Partisi’nin (SED) uzantısı konumundaki Sol Parti’nin kurultayı vardı geçen hafta sonu Hannover’de.

14.6.2017Dünya
Yaşıyor olsaydı ona şunu söylemek isterdik: Nâzım, Türkiye seni seviyor

Yaşıyor olsaydı ona şunu söylemek isterdik: Nâzım, Türkiye seni seviyor!

Biri Nâzım Hikmet’le aynı cezaevinde kaldı; onun sayesinde ressam oldu. Diğeri, onu eşi Vera’yla birlikte Paris’te ağırladı; onunla röportajlar yaptı. Üçüncüsüyse Nâzım Hikmet’in Türkiye’de ‘vatan haini’ ilan edildiği yıllarda kendisiyle Moskova’da iki hafta geçirdi; onunla Rusya’da görüşen son Türk gazeteci oldu. Nâzım Hikmet’in ölümünün 54’üncü yıldönümünde, Nâzım’ın hayatta kalan üç arkadaşını, ressam İbrahim Balaban, gazeteci-yazar Hıfzı Topuz ve gazeteci-yazar Orhan Karaveli’yi Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde bir araya getirdik. Sanat ve edebiyat dünyasının bu üç çınarı, bize Nâzım Hikmet’le olan anılarını ve büyük şairin bilinmeyen yönlerini anlattı.

10.6.2017Hayat
Vahdettinin torunu Neslişah Evliyazade: Ailemizin sonu Türk halkının kurtuluşu oldu

Vahdettin'in torunu Neslişah Evliyazade: Ailemizin sonu Türk halkının kurtuluşu oldu

Son Osmanlı Padişahı Vandettin'in torunu Neslişah Evliyazade 'Aileniz Atatürk'e kızgın mı?' sorusuna "Süründüler, evet. Ama aksi olsaydı şimdi bu ülkede oturmazdık. Ne olurdu hain denmeseydi, biraz paraları olsaydı, bu dramları yaşamasalardı… Sadece bu var. 35 padişahın mezarı burada, Vahdettin'inki Suriye'de. Niye orada kalsın? Ama asla Atatürk'e düşman ya da kızgın değiller. Belki ailemin, Osmanlı hanedanının sonu oldu ama Türk halkının da kurtuluşu oldu" dedi.

10.6.2017Gündem
Bilderberg hâlâ dünyanın en gizli hükümeti mi

Bilderberg hâlâ dünyanın en gizli hükümeti mi?

Bilderberg toplantıları oturum üstüne oturum, konuşma üstüne konuşma… Hepsi de gizli… Ama her şey bu kadar değil: Google’ı Google yapan Eric Schmidt’le siber savaşlar üzerine bir tartışmada kayboluyorsunuz... Eski MI6 Başkanı’yla akşam yemeğindeki kuzu etinin kıvamını çekiştiriyorsunuz… ‘Bilderberg erkekleri’ Juventus-Real Madrid maçıyla kendinden geçiyor… Peki ‘Bilderberg kadınları’ ne yapıyor? Söylemesi zor; çünkü pek kadın çağırmamışlar… ‘Dünyanın zirvesi’nde neler görüp yaşadım; anlatıyorum.

10.6.2017Dünya
Katar krizinde süreç Sünni-Şii çatışmasına evrilmek isteniyor

"Katar krizinde süreç Sünni-Şii çatışmasına evrilmek isteniyor"

"Katar krizinde süreç Sünni-Şii çatışmasına evrilmek isteniyor"

9.6.2017Merkez
Merkel, Türkiye konusunda çok açık konuştu

Merkel, Türkiye konusunda çok açık konuştu

Türkiye, Alman vekillerin İncirlik ziyaretine izin vermedi. Bunun gerekçelerini hükümet yetkilileri hiç incitmeden Alman tarafına anlattı.

9.6.2017Dünya
Putinden ABDye uyarı: O savaşta kimse hayatta kalamaz

Putin'den ABD'ye uyarı: O savaşta kimse hayatta kalamaz

Rusya Devlet Başkanı Putin, ABD ile Rusya arasında olası bir savaşta "kimsenin hayatta kalamayacağını" söyledi.

8.6.2017Dünya
Alman Savunma Bakanı: Ürdün bizim için Konya’dan çok daha uygun

Alman Savunma Bakanı: Ürdün bizim için Konya’dan çok daha uygun

Almanya, İncirlik’te konuşlu asker ve keşif uçağı Tornadoları Ürdün’e taşımaya hazırlanıyor. Bakanlar kurulu toplantısı öncesi ZDF’e konuşan Almanya Savunma Bakanı Ursula von der Leyen, “İncirlik’ten adım adım, kademeli taşınacağız” dedi.

7.6.2017Dünya
Montenegro NATO’nun 29. üyesi oldu

Montenegro NATO’nun 29. üyesi oldu

Montenegro NATO’nun 29. üyesi oldu

7.6.2017Merkez
Türkiye ile derin görüş ayrılıkları var

Türkiye ile derin görüş ayrılıkları var

Dışişleri Bakanı Gabriel, Alman Deutschlandfunk Radyosuna Türkiye ziyaretini değerlendirdi.

6.6.2017Dünya
Dünya en tehlikeli dönemde

'Dünya en tehlikeli dönemde'

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Rusya, İran ve uluslararası terör tehdidini dünyanın en büyük tehlikeleri olarak nitelendirerek, bu tehlikelerle mücadele için NATO'daki müttefiklerine yardım etmeye hazır olduklarını söyledi.

6.6.2017Dünya
Bill Clinton ‘Rusya’nın NATO üyeliği’ seçeneğine karşı çıkmamış

Bill Clinton ‘Rusya’nın NATO üyeliği’ seçeneğine karşı çıkmamış

RUSYA Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD Başkanı olduğu dönemde Bill Clinton’a Rusya’nın NATO’ya katılmasını önerdiğini söyledi.

4.6.2017Dünya
Putin: Rusyanın NATOya üye olmasını önerdim

Putin: Rusya'nın NATO'ya üye olmasını önerdim

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ABD başkanı olduğu dönemde Bill Clinton'a, Rusya'nın NATO'ya katılmasını önerdiğini söyledi. Putin'in anlattığına göre, Clinton'ın buna karşı olmadığını söylemesi, görüşme odasındaki diğer ABD'liler arasında gerginliğe neden oldu.

4.6.2017Dünya
Başbakan Yıldırım: Rakka operasyonu başladı

Başbakan Yıldırım: Rakka operasyonu başladı

Başbakan Binali Yıldırım, "2 Haziran'ı 3 Haziran'a bağlayan gece daha önce planlanan Rakka operasyonu başlatıldı. Bu konuda Amerika Birleşik Devletleri gerekli bilgilendirmeyi operasyon öncesinde yaptı" dedi. Rakka operasyonunda Türkiye'nin, ABD'nin uyguladığı yönetimi tasvip etmediğini vurgulayan Yıldırım, "Bu konuda her düzeyde rahatsızlığımızı ifade ettik ancak onlar bize, 'Bunun bir seçim olmadığını, mecburiyet olduğunu ve bu operasyon sonrası PYD/YPG ile ilişkilerin uzun süreli devam ettirilmeyeceğini, taktiksel bir iş birliği olduğunu' ifade ettiler ve bize gereken güvenceleri verdiler. Verilen güvence ne? Burada kullanılacak silahların daha sonra ülkemizde terör gruplarının eline geçmemesi" değerlendirmelerinde bulundu. Sürecin yakından takip edildiğini belirten Yıldırım, "Bizim değişmeyen bir stratejimiz var, ülkemizi tehdit eden terör grupları ister yurt içinde isterse yurt dışında olsun, adı da ne olursa olsun PKK/PYD/YPG, DEAŞ, DHKP-C, ne kadar örgüt varsa hepsi bizim için aynıdır, hedeftir" diye konuştu.

4.6.2017Gündem
Washington-Berlin hattında sarsıntı

Washington-Berlin hattında sarsıntı

SON dönemlerde Washington ile Berlin arasında tam bir sarsıntı yaşanmaya başladığı yönündeki sinyaller yoğunlaştı.

2.6.2017Dünya
NATO zirvesi Türkiyede yapılabilir

'NATO zirvesi Türkiye'de yapılabilir'

Türkiye'nin 24-25 Mayıs'ta Brüksel'de düzenlenen NATO zirvesinde, bir sonraki zirveyi ev sahipliği yapma isteğinin Fransa ve Almanya tarafından engellendiği yönündeki haberlere NATO'dan bir açıklama geldi... NATO Sözcü Vekili Piers Cazalet  "Türkiye geçen haftaki NATO zirvesi sırasında bir sonraki zirveye ev sahipliği yapmaya hazır olduğunu duyurdu. Ancak davet sadece önümüzdeki yılı ilgilendirmiyordu” derken, 2018'deki zirvenin Brüksel'de düzenlenmesinin kesin olmadığını belirtti.

1.6.2017Dünya
Alman hükümeti, Kabil’deki bombalı saldırıyı kınadı

Alman hükümeti, Kabil’deki bombalı saldırıyı kınadı

Almanya, Afganistan’ın başkenti Kabil’deki bombalı saldırıyı kınadı. Hükümet Sözcü Yardımcısı Ulrike Demmer, Alman hükümetinin ve Başbakan Angela Merkel’in saldırıyı sert şekilde kınadığını belirterek, “Bu, birçok insanın hayatına mal olan hain bir olay” dedi.

1.6.2017Dünya
Die Welt: NATO’nun İstanbul’da toplanması engellendi

Die Welt: NATO’nun İstanbul’da toplanması engellendi

ALMANYA’nın İncirlik krizinde Türkiye’yle çözüm yolları ararken, 2018’de İstanbul’da yapılması önerilen NATO zirvesini engellediği öne sürüldü. Alman ‘Die Welt’ gazetesinin haberine göre 2016’da Varşova’da yapılan NATO zirvesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki yıl sonraki NATO zirvesinin İstanbul’da yapılmasını önerdi.

31.5.2017Dünya
Teamviewer nasıl kullanılır Uzaktan bilgisayara bağlanma

Teamviewer nasıl kullanılır? Uzaktan bilgisayara bağlanma

Teamviewer ile uzak bir PC'ye bağlanıp, onu her yerden yönetip kullanmak son derece kolay! Peki ne yapmanız gerekiyor?

31.5.2017Teknoloji
Nato, Rusyanın yeni Armata T-14 tanklarından endişelenmeli mi

Nato, Rusya'nın yeni Armata T-14 tanklarından endişelenmeli mi?

Rusya'nın geliştirdiği yeni zırhlı savaş araçları Norveç'i tanksavar sistemlerini yenilemeye zorladı.

31.5.2017Teknoloji
NATOnun İstanbulda toplanması engellendi

NATO'nun İstanbul'da toplanması engellendi

Alman Die Welt gazetesinin haberine göre, Türkiye, 24-25 Mayıs tarihlerinde Brüksel'de düzenlenen NATO zirvesinde, 2018'deki NATO zirvesinin İstanbul'da düzenlenmesi önerdi. Ancak bu öneriye başta Almanya ve Fransa olmak üzere bazı NATO ülkeleri karşı geldi. 2018 yılındaki zirve bu sene olduğu gibi tekrar Brüksel'de toplanması beklenirken, Der Spigel haber sitesi Almanya'nın 'Türkiye'nin zirve önerisine çelme takmasının' iki ülke arasında hâlihazırda mevcut krizin yeni bir perdesi olduğunu yazdı...

31.5.2017Dünya
Trump-Merkel geriliminde bir açıklama daha

Trump-Merkel geriliminde bir açıklama daha

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, ABD ile Almanya arasındaki ikili ilişkilerin çok iyi olduğunu belirterek, "Başkan'ın (Trump) Merkel ile olan ilişkisi inanılmaz; çok iyi anlaşıyorlar ve Başkan ona (Merkel) çok saygı duyuyor." dedi.

30.5.2017Dünya
Beyaz Saraydan Almanya açıklaması

Beyaz Saray'dan "Almanya" açıklaması

Beyaz Saray Sözcüsü Sean Spicer, ABD ile Almanya arasındaki ikili ilişkilerin çok iyi olduğunu belirterek, "Başkan'ın (Trump) Merkel ile olan ilişkisi inanılmaz; çok iyi anlaşıyorlar ve Başkan ona (Merkel) çok saygı duyuyor." dedi.

30.5.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Şüpheli durum

Yüzlerce askerin hastalanmasına ne diyorsunuz?

20.6.2017

Dış politika bir 'zeytin dalı'na muhtaç durumda

Almanya'nın İncirlik'teki askeri uzmanlarını çekme kararı ile Katar'ın diplomatik ablukaya alınması birbirini izleyince Türkiye'nin dış politikası hakkındaki soru işaretleri arttı.

7.6.2017

Katar'a bunu yapan bize neler yapmaz

SUUDİ Dışişleri Bakanı El Cubeyr, Katar’ın tepesine hiç istemeden binmeye niye mecbur kaldıklarını... Ve durumu düzeltme şartlarının ne olduğunu açıkladı.

7.6.2017

Terör, terörizm ve Katar

TERÖR, çağın en önemli siyasal/toplumsal tehlikelerinin başında geliyor.

7.6.2017

Ah Trump, vah Karadağ

 ABD Başkanı Trump’ın devirdiği çamlara ve kırdığı camlara artık alıştık.

2.6.2017

Demokratik değerlere sahip çıkmak gerekiyor

Son yıllarda tüm dünyada popülizmin yükselişe geçmesi siyaset sahnesini etkileyen önemli gelişmelerden biri olarak görülüyor. Milliyetçi, aşırıcı ve duygusallığa dayalı politikalar üreterek kitleleri etkileri altına almaya çalışan siyasetçilerin toplumları giderek kutuplaştırdığından, bu kutuplaşmanın sadece toplumların iç sorunu olmanın ötesine geçmeye başladığından dem vuruluyor. Hal böyle olunca, demokratik değerlere saygı duyan ve toplumsal huzuru bu değerler üzerinden arayan çevrelerle yeni akımlara prim veren çevreler arasında giderek tırmanan bir gerginlik gözleniyor.

31.5.2017

Seyir defteri

Köklü kurumlar, hafıza kaybı olmasın diye kadrolarını “havuzun suyu gibi” yavaş yavaş değiştirirler.

31.5.2017