MENÜ

Nathan Sales

Nathan Sales ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Nathan Sales haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Nathan Sales haberi bulunmuştur.

Nathan Sales Haberleri

ABD Dışişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Koordinatörü Sales Ankarada

ABD Dışişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Koordinatörü Sales Ankara'da

Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Gülnur Aybet, ABD Dışişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Koordinatörü Büyükelçi Nathan Sales ile görüştü.

13.06.2019Dünya
ABDden kritik ziyaret... Türkiyeye geliyor

ABD'den kritik ziyaret... Türkiye'ye geliyor

ABD Dışişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Koordinatörü Nathan Sales'in, Türkiye'ye ziyaret ederek, birtakım resmi temaslarda bulunacağı bildirildi.

12.06.2019Gündem
ABD Dışişleri Bakanlığından terör örgütü PKK açıklaması

ABD Dışişleri Bakanlığından terör örgütü PKK açıklaması

ABD Dışişleri Bakanlığı Terörle Mücadele Koordinatörü Nathan Sales, PKK'nın ABD tarafından ilk "terör listesine" alınan örgütlerden birisi olduğuna dikkat çekerek, "Müttefiklerimize, sadece DEAŞ ve El-Kaide’ye karşı değil aynı zamanda İran destekli terör gruplarına ve PKK’ya karşı pozisyon almalarını da söylüyorum." dedi.

19.07.2018Dünya
İsrail-Rusya anlaşmaya yakın... İran, Suriye’nin  güneyinden çıkacak

İsrail-Rusya anlaşmaya yakın... İran, Suriye’nin güneyinden çıkacak

Suriye’nin güneybatısındaki İran askeri varlığından rahatsız olan İsrail’in, Rusya ile uzlaşmaya vardığı iddia edildi. Buna göre İran, güçlerini sınırdan 60-70 kilometre uzağa çekecek ve bölgedeki hâkim güç Suriye ordusu olacak. Rusların da yardımcı kuvvet olarak İsrail’e yakın bölgelere kendi güçlerini sevk etmesi planı masada.

1.06.2018Dünya
ABD, terör örgütü listesine o grupları da aldı

ABD, terör örgütü listesine o grupları da aldı

ABD Dışişleri Bakanlığı, dünyanın farklı bölgelerinde terör örgütü DEAŞ ile işbirliği içerisinde olduğu gerekçesiyle çeşitli grupları terör listesine aldı.

27.02.2018Dünya
Cannes Lions 2018 juri üyelerini açıkladı

Cannes Lions 2018 juri üyelerini açıkladı

21 Mayıs 2018- Uluslararası Yaratıcılık Festivali Cannes Lions, dünyanın her yanından katılan en iyi yaratıcı işleri ödüllendirecek 413 juri üyesini açıkladı.

25.05.2018Ekonomi
Microsoft proposes to buy Yahoo search: sources

Microsoft proposes to buy Yahoo search: sources

Microsoft Corp has proposed to buy Yahoo Inc's search business and take a minority stake in the Web pioneer, stopping short of a full-out merger, a person familiar with the discussions said on Monday.

20.05.2008Gündem