MENÜ

Mutfak Tüyoları

Mutfak Tüyoları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mutfak Tüyoları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 Mutfak Tüyoları haberi bulunmuştur.

Mutfak Tüyoları Haberleri

Çalışanlar için önemli mutfak tüyoları: Buzdolabınızda haşlama sebze bulunsun

Çalışanlar için önemli mutfak tüyoları: Buzdolabınızda haşlama sebze bulunsun

Diyetisyen Nurdan Balakçı, ofis çalışanlarının daha az hareket ettiklerini daha çok beyin enerjilerini kullandıklarını belirterek, "Akşam eve döndüğünüzde dolabınızda mutlaka haşlama sebze bulunsun. Örneğin karnabahar, brokoli, kabak, taze fasulye vb. Sebzeler hazır olduğu takdirde ister sade halde ister salata sosu ekleyerek tüketebilirsiniz" dedi.

Türkiye’de kalsaydım Mehmet Öz olamazdım ama Türk olmasaydım da ABD’de başaramazdım

Türkiye’de kalsaydım Mehmet Öz olamazdım ama Türk olmasaydım da ABD’de başaramazdım

Dünyanın sağlık gündemine yön veren yazarımız Dr. Mehmet Öz’le İstanbul’da buluştuk. Hem çok faydalı tüyolar aldık hem de danışmanı olduğu ABD BaşkanıTrump’ın dedikodusunu yaptık: “Onunla çalışma konusunda çok tereddüt ettim ama zaten bana söz hakkı verilmedi. Ivanka aradı, ‘Sizi konseye koymak istiyoruz, halka yarın söyleyeceğiz’ diye haber verdi. ‘Hayır’ desem ayıp olurdu.”

21.07.2018Hürriyet Pazar
Suçlu bulundu: Beyin

Suçlu bulundu: Beyin!

Kadınların en sık kullandığı cümle galiba; ‘Beni hiç anlamıyor!’ Anlamasını da beklememeli. İşte gerçek: Erkekler ve kadınlar beyinlerinin farklı bölümlerini kullanıyor...

17.02.2016Hayat
Sosyal medya fenomeni villaya taşındı

Sosyal medya fenomeni villaya taşındı

Sosyal medyada fenomen haline gelen Zoe Sugg, milyonlarca hayranı sayesinde villaya taşındı.

19.02.2015Avrupa
Ben daha tükenmedim

Ben daha tükenmedim

“Yalan Dünya”nın Nurhayat’ı Gupse Özay, yaz döneminde Kanal D’nin yeni yarışma programı “Rekorlar Dünyası”yla izleyici karşısına çıkacak. Teklif geldiğinde ilk tepkisinin “Ben bunu hayatta yapamam” olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, şimdi biraz rahatlamış görünüyor.

11.07.2013Kelebek
Artık halı ve mobilya da internetten

Artık halı ve mobilya da internetten

Son dönemde hızlı büyüyen sanal alışveriş sektöründe, şimdi de mobilya ve ev dekorasyon ürünleri ivme kazandı. Erkekler daha çok halı alırken, kadınların tercihi ise yeni ürünler oldu.

4.05.2013Ekonomi
Yeniçağa genetik ve dijital alan damgasını vuracak

Yeniçağa genetik ve dijital alan damgasını vuracak

Gelecekte hangi meslekler ön plana çıkacak, hangi mesleklerin önemi azalacak? Üniversite öğrencileri tercihlerini yaparken neleri gözönünde bulundursunlar?

18.02.2013Eğitim
Tercihi Agent Provocateur

Tercihi Agent Provocateur

InStyle dergisi ünlüleri alışverişte yakaladı.

17.11.2008Kelebek
Dünyadaki bütün köfteler aşkına

Dünyadaki bütün köfteler aşkına!

25 iştah açıcı soğuk, 18 iştah açıcı sıcak, 21 köfteli çorba, 38 ızgara, 77 kızartma, 23 haşlama, 39 fırın ve 62 tencere köftesi olmak üzere tam 303 çeşit köfte tarifi bir araya geldi ve "Tok karnına dokuz topak köfte" adı altında bir kitapta toplandı. Gurme ve yemek kitapları yazarı Deniz Gürsoy tarafından kaleme alınan kitapta, ayrıca iyi köfte yapmanın püf noktaları, önde gelen köfteciler ve köfte tariflerinin illere göre dağılımları var.

18.04.2008Kelebek
Gençlik ve güzelliğin 5 altın prensibi

Gençlik ve güzelliğin 5 altın prensibi

Artık kremler, bitkisel çözümler ve plastik cerrahi bir kenara bırakıldı! Gençleşmenin son modası burada!

14.06.2007Sağlık
Yüz yogasıyla 10 yaş genç

Yüz yogasıyla 10 yaş genç

Gençlik ve güzellik denince kadınlar için akan sular duruyor. Bu uğurda ameliyat dahil her yöntem deneniyor. Şimdilerde ise kremler, bitkisel çözümler, plastik cerrahi ve yardımcı yöntemler bir kenara bırakıldı! Gençleşmenin son moda yöntemi yüz yogası oldu. Filipin asıllı Lourdes Julian Doplito Çabuk, verdiği yoga dersleri gençleşmek isteyen kadınlar tarafından keşfedildi.

8.04.2007Sağlık

Yazar Sonuçları

Bir küçük kafem olsa...

Haftasonu pazar gezmesinde ya da gittiği tatil yerinde şirin bir kafe görüp, “Benim de olsa” diye hayallere dalmayan yok gibi.

26.02.2016

Sevgili sinüzitim

Başım kalkmıyor a dostlar, sevgili sinüzitim bayramın son iki günü beni yoklamaya çekti.

12.08.2013

Kasık ağrısı neden önemli?

Kasık ağrısı deyip geçmeyin, önemsiz zannedip hafife almayın! İki üç haftadır devam eden bir kasık ağrısı yumurtalık kanserinin ilk işareti bile olabileceğini unutmayın...

9.05.2012