MENÜ

Mutfak Dekorasyonu

Mutfak Dekorasyonu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mutfak Dekorasyonu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mutfak Dekorasyonu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 295 Mutfak Dekorasyonu haberi bulunmuştur.

Mutfak Dekorasyonu Haberleri

Mutfağınız için ilham alabileceğiniz 10 fikir

Mutfağınız için ilham alabileceğiniz 10 fikir

Eğer mutfak dekorasyonlarınızda kullanım kolaylığı açısından bazı pratik fikirlere ihtiyacınız varsa bugünkü yazımız tam size göre!

6.11.2016Stil
Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Mutfağınızın daha rahat ve kullanışlı olmasını ister misiniz? O halde kesinlikle beyaz mutfak dekorasyonuna göz atın...

14.11.2014Ev Dekorasyon
Kırmızı Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Kırmızı Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Evlerimizde en çok özendiğimiz yerlerden biri de mutfaklar... Sizin için hazırladığımız kırmızı beyaz mutfak modellerine bir göz atın!

23.07.2014Ev Dekorasyon
Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır

Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Mutfak dekorasyonu yaptırılmadan önce dikkat edilmesi ve tercihlerinize odaklanmadan önce atlanılmaması gereken husus, mutfak gereçlerinin kapladığı alanı gözden geçirmek ve yeni dekorasyonunuzda kullanacağınız işlevselliğin alanını belirlemek olacaktır...

30.04.2014Ev Dekorasyon
2014 Amerikan mutfak dekorasyonu

2014 Amerikan mutfak dekorasyonu

Bu senenin mutfak dekorasyonunda, en çok tercih edilen Amerikan mutfak tasarımlarına değindik.

30.10.2013Ev Dekorasyon
Dünyanın en lüks otobüsü

Dünyanın en lüks otobüsü

Amerikalı bir şirket 2.5 milyon dolara müşterilerinin isteği doğrultusunda dünyanın en lüks otobüsünü üretti. Her detayında kusursuz işçilik ve kaliteli malzemenin öne çıktığı otobüs isteğe bağlı olarak üretilecek.

18.07.2006Seyahat
Yurt dışındaki Türk markalarının mağaza sayısı 5 bine koşuyor

Yurt dışındaki Türk markalarının mağaza sayısı 5 bine koşuyor

Türkiye'nin önde gelen markalarını bünyesinde barındıran BMD'nin, yurt dışındaki mağaza sayısını 3 yılda yaklaşık yüzde 100 artıran markaları, sınır ötesi büyümeyi hedef alarak rotayı yurt dışına çevirdi.

8.08.2019Ekonomi
Mutfak sektöründen cari açığın çözümüne çifte katkı

Mutfak sektöründen cari açığın çözümüne çifte katkı

İstanbul Demir ve Demir dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) Tahsin Öztiryaki, mutfak ürünleri sektöründe ihracatın geçen yıl 4,55 milyar dolara ulaştığını belirterek, "Geçen yıl sektörümüz ülkemize 3,5 milyar dolar dış ticaret fazlası sağladı. Mutfak sektörü bir yandan ihracatını artırırken diğer taraftan ithal ürünleri Türkiye'de üreterek cari açık probleminin çözümüne çifte katkı sağlıyor." açıklamasını yaptı.

13.02.2019Ekonomi
Mutfak ihracatçıları 15 milyar dolarlık Almanya pazarı için atakta

Mutfak ihracatçıları 15 milyar dolarlık Almanya pazarı için atakta

İMMİB tarafından 24 yıldır milli katılım organizasyonu ile Türk ürünlerinin görücüye çıktığı ve bu yıl 165 Türk firmasının katılacağı Ambiente 2019, 8 Şubat'ta Frankfurt'ta kapılarını açacak.

5.02.2019Ekonomi
2018’in en iyileri Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

2018’in en iyileri! Onlarla zenginleştik, güzelleştik, eğlendik

Koskoca bir yılı daha geride bırakıyoruz. Yaşam koşturmacası içinde bazen zor ve yorucu zamanların üstesinden dizilerle, filmlerle, kitaplarla, sergilerle, şarkılarla ve yeni açılan mekânlarla geldik. Yıl boyu, bu alanlardaki yenilikleri sizlerle paylaşmıştık. 2018’i uğurlamaya hazırlanırken sıra geldi, en iyileri seçmeye...

23.12.2018Hürriyet Pazar
Bir yemek bir müze döngüsünde 48 saatte Gaziantep

Bir yemek bir müze döngüsünde 48 saatte Gaziantep

Gaziantep’te bir söz vardır. “Biz 20 saat yeriz, dört saat ne yiyeceğimizi düşünürüz” o hesap. Öyle net bir rehber hazırlıyorum ki, bir yemek bir müze. Sonra yine bir yemek yine bir müze. Bu döngüye hazırsanız başlıyorum.

11.10.2018Seyahat
Dünyanın dört bir yanında çocuk dostu restoranlar

Dünyanın dört bir yanında çocuk dostu restoranlar

23 Nisan’da klasik bir tema parkı yerine çocuklarınıza orijinal bir et şinitzel ya da gerçek bir İtalyan makarnası tattırmaya ne dersiniz? Roma’da karakterli esnaf lokantası, New York’ta şehrin en havalı balık restoranı, Fransa’da bir semt pazarı... Oğullarım Deha ve Yekta ile favori yeme-içme mekânlarımızı, seyahat rotanıza ekleyerek çocuklarınızla gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz.

24.04.2018Seyahat
Kadınlara konut satışında şampiyonluk Balıkesir ve Muğla

Kadınlara konut satışında şampiyonluk Balıkesir ve Muğla

Geçen yıl satılan 1 milyon 409 bin 314 konutun yüzde 29,1'ini yani 409 bin 453 adedini kadınlar aldı. Balıkesir, yüzde 37,5 ile kadınların en yüksek ev alma oranına sahip olduğu illerin başında geldi.

23.04.2018Ekonomi
Tüm duyular harekete geçecek

Tüm duyular harekete geçecek

Raffles İstanbul’un Pan-Asya mutfağı sunduğu yeni restoranı Isokyo, yeme-içme dünyasına farklı bir bakış açısı getiriyor. Şef Clinton Cooper, “Sadece lezzete değil, göze, kulağa ve sürprizlere odaklanıyoruz” diyor.

Herkesin evine girmek istiyoruz

Herkesin evine girmek istiyoruz

Uluslararası mutfak eşyaları, ev dekorasyonu, züccaciye, aksesuvar ve hediyelik eşya fuarı Ambiente 2018, Frankfurt’ta açıldı. Fuar, 100’e yakın ülkeden 4 bin 500’ün üzerinde şirket katıldı. Türkiye’den de 150 şirket ürünlerini tanıtıyor.

12.02.2018Dünya
36 saatte Orlando

36 saatte Orlando

Walt Disney’in 1960’larda eğlence parkları için Florida’yı merkez seçmesiyle Orlando kenti ABD’de miki fare ve eğlenceyle özdeşleşti. Kentteki gerçek yaşam ise farklı bir cazibeye sahip: Sakin semtler, ilginç sanat galerileri, kafeler, yaratıcı şeflerin yarıştığı restoranlar… Göllerle dolu şehirde, termal su kaynakları, parklar diğer cazibe noktası. 2014’te açılan cam duvarlı Dr. Phillips Center Gösteri Sanatları Merkezi, kentteki kültürel canlılığı artırdı.

12.02.2018Seyahat
Mutfakçı Almanya’ya 150 firma ile çıkarma yaptı

Mutfakçı Almanya’ya 150 firma ile çıkarma yaptı

Uluslararası mutfak eşyaları, ev dekorasyonu, züccaciye, aksesuar ve hediyelik eşya fuarı "Ambiente 2018" Frankfurt’ta kapılarını açtı. Ambiente 2018 fuarına, 100’e yakın farklı ülkeden 4 bin 500’ün üzerinde firma katılırken Türkiye’den fuara 150 firma katıldı.

11.02.2018Ekonomi
Bu evde her şey ters dönmüş halde Üstelik Türkiyede...

Bu evde her şey ters dönmüş halde! Üstelik Türkiye'de...

Antalya'nın turistik bölgesi Kundu'daki dünyanın 13'üncü, Türkiye'nin ise ilk ters evi ziyaretçi rekoru kırıyor. Farklı dekorasyonuyla ilgi çeken ev birçok milletten ziyaretçileri de ağırlıyor. işte her şeyin tepetaklak olduğu o ev...

24.08.2017Seyahat

Yazar Sonuçları

Sıfır atık için ‘Kullan At-ma’

Hafta içinde WWF’in (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) Akdeniz’de plastik kirliliğine dikkat çeken ve bir süredir İstanbul’da demirleyen Blue Panda Yelkenlisi’ne konuk olduk. WWF-Türkiye ve Turizm Restoran Yatırımcıları ve İşletmeleri Derneği (TURYİD) ‘Sıfır Atık’ hareketine destek amacıyla başlattığı girişim çerçevesinde harekete destek veren dernek üyesi restoranların sahipleriyle bir araya geldik.

28.09.2019

Ortaköy’ün yakutu...

700 kişinin yeni yılı karşıladığı saatlerde Reina’ya düzenlenen ve 39 kişinin aramızdan ayrılmasına sebep olan acımasız saldırının üzerinden iki buçuk yıl geçti...Mekanın işletmeci ortağı Ali Ünal o gece ölümden kıl payı kurtulmuş, Reina sayfasını da kapatmıştı. Ama bir süre sonra “teröre teslim olmak yok” deyip en iyi bildiği işi yapmaya karar verdi.

15.06.2019

Dünyaca ünlü İtalyan şef İzmir’de...

İtalyan mutfağının en önemli temsilcilerinden, Roma’daki 1 Michelin yıldızlı Glass Hostaria’nın sahibi ve şefi Cristina Bowerman, mayıs ayında İzmir-Kesre Koyu’ndaki Club Marvy’nin içinde Buono.Italiano adını verdiği restoranını açıyor.

2.03.2019

Yeni bir şef restoranı: OD Urla

OD Urla, zeytinliğin ortasında cam duvarları ve açık mutfağıyla kapısından içeri girdiğiniz anda kendisine hayran bırakan, enerjisi yüksek bir restoran.

15.12.2018

Bir yemek bir müze döngüsünde 48 saatte Gaziantep

Gaziantep’te bir söz vardır. “Biz 20 saat yeriz, dört saat ne yiyeceğimizi düşünürüz” o hesap. Öyle net bir rehber hazırlıyorum ki, bir yemek bir müze. Sonra yine bir yemek yine bir müze. Bu döngüye hazırsanız başlıyorum.

14.12.2018

Geçmişin mirası Pandeli yeniden açıldı

İki yıl kadar önce Pandeli kapandığı zaman çok üzülmüştüm.

8.12.2018

Kekik ve adaçayı kokuları içinde bir köy

Kaz Dağları’nın yamacında kurulan Adatepe, koruma altında ve taş mimarinin en güzel örneklerinin bulunduğu ender köylerinden biri. İnsan burada sadece görsel bir şölen yaşamıyor, zeytin ve çam ağaçları, kekik, lavanta, adaçayı gibi aromatik otların arasında nefes almanın tadına da varıyor.

3.12.2018

İyi yemek ve yaşam kültürü

Karaca ailesinin ikinci kuşak üyelerinden, Karaca Grubu Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Karaca yeme-içme hobisinden yola çıkarak iki yıl kadar önce Balat’ta “Cooklife” adını verdiği bir konsept oluşturarak dergi çıkarmıştı.

3.08.2018

Beş yıl geçmiş aradan...

Özyeğin Üniversitesi beş yıl önce Fransa’nın efsanevi yemek okullarından Le Cordon Bleu ile işbirliğine giderek üniversite bünyesinde eğitime başlamıştı.

1.12.2017

Gıda atığı mı gıda israfı mı?

Son dönemde gıdanın sürdürülebilirliği konusunda düzenlenen etkinliklerde, konuşmalarda, çıkan haberlerde bakıyorum durmadan gıda atıklarından söz ediliyor.

20.10.2017

Gastronomi dünyası yaz rehavetine kapılmadı

İstanbul gastronomi dünyası yaz rehavetine kapılmadan hareketli günler yaşıyor. Son bir ay içinde birçok yeni yer açıldı ve açılmaya devam ediyor. Kimi mekanlar da şeflerini değiştirdi. Kapanan, başka yerlere taşınma planları yapan yerlerin sayısı da az değil.

18.08.2017

Lunapark’ta çocuklaşmaya hazır mısınız?

Beyoğlu’na paralel olarak kapanan onlarca mekân var Karaköy’de. Ama sayıları az da olsa yenileri açılmıyor değil. Eğer canınız biraz çocuklaşmak ve bir müdavim mekânında takılmak istiyorsa adresiniz Lunapark.

4.08.2017

Porsiyon tartışması

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, BM Gıda ve Tarım Örgütü FAO ile Türkiye arasındaki Ortaklık Programı’nda dünya genelinde üretilen gıdanın yaklaşık üçte birinin israf edildiğini belirtmiş. Lokantalarda ve lüks otellerde porsiyonların küçültülmesi önerisinde bulunmuş.

4.08.2017