MENÜ

Mustafa Yağcı

Mustafa Yağcı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mustafa Yağcı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 689 Mustafa Yağcı haberi bulunmuştur.

Mustafa Yağcı Haberleri

Üsküdar Kulüpler Birliğine Mustafa Gürlü seçildi

Üsküdar Kulüpler Birliği'ne Mustafa Gürlü seçildi

Üsküdar Kulüpler Birliği Başkanlığına yeniden Mustafa Gürlü seçildi.

31.05.2018Futbol
Gece yarısı otomobil, önce bisikletlilere sonra ağaca çarptı: 2 ölü

Gece yarısı otomobil, önce bisikletlilere sonra ağaca çarptı: 2 ölü

İzmir’in Narlıdere ilçesinde bir otomobil kontrolden çıkarak önce iki bisiklet sürücüsüne daha sonrada yol kenarındaki ağaca çarptı. Kaza sonucu, hurdaya dönen otomobilin içerisindeki sürücü olay yerinde, bir bisiklet sürücüsü de kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

25.05.2018Gündem
İYİ Partinin milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti'nin milletvekili adayları belli oldu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk ve beraberindeki heyet milletvekili aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) teslim etti. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da Afyon'dan aday gösterildi.

21.05.2018Gündem
Son dakika... AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu

Son dakika... AK Parti milletvekili aday listesi belli oldu

AK Parti milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi. Mevcut AK Parti milletvekillerinden 167'si yeniden aday gösterildi. Listeyi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun YSK'ya götürdü.

21.05.2018Gündem
Aday olmak için istifa ettiler

Aday olmak için istifa ettiler

Çok sayıda kamu görevlisi, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak için görevlerinden ayrıldı.

27.04.2018Gündem
Akın akın adaylık

Akın akın adaylık

24 Haziran seçimlerinde milletvekili aday adayı olmak isteyen kamu görevlileri, il başkanları ve belediye başkanları için istifa etme süresi dün saat 17.00 itibarıyla doldu. Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Selim Bağlı, Burdur Valisi Şerif Yılmaz AK Parti’den milletvekili olmak için görevlerinden istifa etti.

26.04.2018Gündem
Adaylık istifaları peş peşe geliyor. İşte o isimler...

Adaylık istifaları peş peşe geliyor. İşte o isimler...

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok milletvekili aday adaylığı için istifasını verdi. Burdur Valisi Şerif Yılmaz da istifa etti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç ile Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı milletvekili aday adaylığı için görevlerinden istifa etti. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun ekonomi danışmanı Turgay Bozoğlu da Çankaya Belediyesi’nde başkan yardımcılığı görevinden istifa ederek CHP’den milletvekili aday adayı oldu. Bu arada Ankara'dan da şu ana kadar en üst düzeyde ilk istifa haberi TRT'den geldi. Genel Müdür Yardımcısı Fethi Fahri Kaya görevinden istifa ederek AK Parti'den Eskişehir milletvekili aday adayı oldu. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Selim Bağlı da istifa ediyor. Bağlı'nın Gaziantep'ten milletvekili olmak istediği ancak AK Parti yönetiminin kendisine Şanlıurfa'yı önerdiği belirtiliyor. En son gelen sürpriz istifa haberine göre, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir de milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini açıkladı.

26.04.2018Gündem
NATOdaki skandalı ortaya çıkaran Ebru Binbaşı terfi ettirildi

NATO'daki skandalı ortaya çıkaran Ebru Binbaşı terfi ettirildi

Geçtiğimiz yıl Norveç'te yapılan NATO tatbikatında Atatürk ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef haline getiren skandalı ortaya çıkaran Binbaşı Ebru Nilhan Bozkurt terfi ettirildi. Daha önce Kocaeli’deki Cengiz Topel Deniz Hava Üssü Komutanlığı’nı yürüten Bozkurt, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Genel Sekreterliği’nde görev yapacak.

7.03.2018Gündem
Türkiye son dakika kazandı

Türkiye son dakika kazandı!

Türkiye 18 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında Karadağ’ı 2-1 mağlup etti.

12.12.2017Futbol
Son dakika... Gökçekin bürokratlarına ilk neşter: Çok sayıda üst düzey bürokratın istifası kabul edildi

Son dakika... Gökçek'in bürokratlarına ilk neşter: Çok sayıda üst düzey bürokratın istifası kabul edildi

Ankara'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na hızlı bir başlangıç yaparak tüm bürokratların istifasını isteyen Mustafa Tuna, 6 bürokratın istifasını kabul etti. Öte yandan belediyeye bağlı bütün şirketlerdeki 100 yönetim kurulu üyesinin de istifaları istendi.

13.11.2017Gündem

Yazar Sonuçları

İki turlu seçimde taktikler

İKİ turlu Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ilk turda güçlü adaya karşı 4-5 adayın çıkması onun birinci turu geçmesini zora sokar.

26.04.2018

Gazi'nin bölünmesi öğrenciye mi hastaya mı yararlı olacaktır

GAZİ, İstanbul ve İnönü üniversitelerinin adının değiştirilmesini bir sene önce köşemizden duyurduğunu hatırlatan Prof. Dr. Münci Yağcı, “YÖK seçim kargaşasında bu tasarıyı TBMM’ye gönderdi. Neden ‘bölünme’ ve ‘isim değiştirme’” diye soruyor.

24.04.2018