MENÜ

Mustafa Şenocak

Mustafa Şenocak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Şenocak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Şenocak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 297 Mustafa Şenocak haberi bulunmuştur.

Mustafa Şenocak Haberleri

Altın Portakalda adaylar açıklandı

Altın Portakal'da adaylar açıklandı

Türkiye'nin en uzun soluklu film festivali Altın Portakal'da ‘En iyi film’ dışındaki tüm kategorilerde ‘Altın Portakal’ adayı ilk 3 film açıklandı. Jürinin yaptığı değerlendirmeye göre, ilk 3'e en fazla giren film ‘Yazı Tura’ ile ‘Mustafa Hakkında Herşey’ oldu. ‘Yazı Tura' 13 dalda ilk 3'e girerken, ‘Mustafa Hakkında Her Şey’ 12 dalda finale kaldı.

8.10.2004 Gündem
Hedef kitlem erkekler değil

Hedef kitlem erkekler değil

Boğaziçi Üniversitesi’nde ekonomi eğitimi aldıktan sonra kendisini şov dünyasının içinde bulan Seray Sever şu sıralar aşktan elini eteğini çekmiş, tüm enerjisini kariyerine adamış durumda. Sever, çok özel açıklamalarıyla Elle dergisinin haziran sayısında yer aldı.

1.06.2004Kelebek
İşte belediye başkan adayları

İşte belediye başkan adayları

Siyasi partilerin 28 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde büyükşehir belediyeleri, merkez ilçe belediyeleri, alt kademe belediyeleri, il ve ilçe belediye başkan adayları belli oldu.

24.02.2004Gündem
CHP, 22 il ve 182 ilçe adayını belirledi

CHP, 22 il ve 182 ilçe adayını belirledi

CHP Parti Meclisi (PM), dün gece yaptığı toplantıda, 5'i büyükşehir olmak üzere 17 il ve 182 ilçede daha belediye başkan adaylarını belirledi.

23.02.2004Gündem
Bahçeli: AKPnin başına çuval geçireceğiz

Bahçeli: AKP'nin başına çuval geçireceğiz

MHP Kongresi'nde hükümete yüklenen Devlet Bahçeli, iktidarın tam teslimiyetçi olduğunu savundu. Bahçeli, ‘‘11 subayımızı gözaltına alan ABD askerleri, AKP'nin bu teslimiyetçi anlayışından cesaret aldılar. Bu iktidar bunun hesabını milli vicdan önünde verecek’’ diye konuştu. Bahçeli 688 oyla yeniden başkanlığa seçildi.

12.10.2003Gündem
İki şehrin levantenleri

İki şehrin levantenleri

Osmanlılara göre Batılı, Avrupalılara göre Doğuluydular. Batı Avrupa'dan yola çıkıp Levant'a yani Doğu'ya yerleşmişlerdi. Bu yüzden onlara Doğulu anlamında Levanten adı takıldı. Genellikle İtalyan, Fransız ve İngiliz kökenli, kozmopolit bir tüccar sınıfıydılar.

12.07.2003Gündem
İstanbul Emniyetinde atamalar belli oldu

İstanbul Emniyeti'nde atamalar belli oldu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde şubeler ve ilçelerden sorumlu emniyet müdür yardımcıları belirlenirken, şube ve ilçe emniyet müdürü ile müdür yardımcıları atamaları da yapıldı.

11.07.2003Gündem
Emniyette önemli atama

Emniyette önemli atama

TBMM Yolsuzlukları Araştırma Komisyonu'nda verdiği ifadede, ‘‘Türkiye'de yakında önemli gelişmeler olacak. Mavi Akım, Beyaz Enerji dosyaları yeniden açılmalı’’ diyen Şerafettin Bural, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Mali Şube Müdürlüğü'ne atandı.

2.07.2003Gündem
MHPnin adayları

MHP'nin adayları

MHP milletvekili aday listesi

11.09.2002Spor Arena
Ölüm oruçlarının filmine ödül

Ölüm oruçlarının filmine ödül

Macaristan'da bu yıl 9'uncu kez düzenlenen Retina Uluslararası Film ve Video Festivali'nde "en iyi film" ödülünü yapım ve yönetimini Metin Yeğin'in üstlendiği "Sonra" adlı film kazandı. Film, 96 kişinin hayatını kaybettiği, pek çok kişinin de Wernicke-Korsakoff hastalığına yakalanmasına sebep olan, ölüm oruçlarını konu alıyor.

4.09.2002Gündem
Yargıtaydan Paraşüte cezaya onay

Yargıtay'dan Paraşüt'e cezaya onay

Yargıtay, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Altınbaş'ın da aralarında bulunduğu 26 kişiye, cürüm işlemek için teşekkül oluşturmak ve teşekküle yardım etmekten verilen hapis cezalarını onadı.

8.06.2002Gündem
Beyoğlunda cinayet

Beyoğlu'nda cinayet

Size bu yazıda, 125 yıldır dimdik ayakta duran tarihi bir binanın nasıl bir cinayete kurban gittiğini anlatmaya çalışacağım. Evet binalar da ölür; ama Türkiye'de elbirliğiyle öldürülür!

24.11.2001Gündem
Paraşüt Operasyonu davaları birleşti

Paraşüt Operasyonu davaları birleşti

Kilis Ağır Ceza mahkemesi, aynı nitelikte olduğu gerekçesiyle, Paraşüt Operasyonu kapsamında açılan Yasin Altınbaş ve gümrükçülerin davalarını birleştirdi.

14.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Maalesef gerçek kürk

Geçtiğimiz gece Tepebaşı’ndaki Wanna’da rastladığım Esin Maraşlıoğlu, dert yandı.

20.02.2005

Bir Gripin ve bir rüşvet öyküsü

Bir Gripin ve bir rüşvet öyküsü ‘VATANDAŞ’ Nusret Çakıroğlu, Kızılay’da bir eczaneye gider; üzerinde 111.900 yazan bir Gripin ister.

2.06.2004