MENÜ

Mustafa Şenocak

Mustafa Şenocak ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Şenocak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Şenocak haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 297 Mustafa Şenocak haberi bulunmuştur.

Mustafa Şenocak Haberleri

Maltepede Edibe Sözen sürprizi

Maltepe'de Edibe Sözen sürprizi

Başbakan Tayyip Erdoğan, İstanbul’daki hafta sonu programını seçim mesaisine ayırdı. Kurmaylarıyla birlikte 100’e yakın ilçe belediye başkan adayını tek tek gözden geçiren Erdoğan, listeye son halini verdi. AK Parti'nin Maltepe Belediye Başkan adayı Prof. Edibe Sözen oldu. Beyoğlu'nda Ahmet Misbah Demircan, Fatih'te Mustafa Demir ile yola devam kararı alındı.

19.01.2014Gündem
AK Partinin İstanbul adayları belli oldu

AK Parti'nin İstanbul adayları belli oldu

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yaklaşık 6 saat süren AK Parti Seçim İşleri Üst Kurulu toplantısı sona erdi. Başbakan Erdoğan'ın ilçe belediye başkan adaylarını belirleme çalışmaları tamamlandı.

19.01.2014Gündem
Milletvekilleri yeşil sahada

Milletvekilleri yeşil sahada

Ak Parti İzmir milletvekilleri Ali Aşlık, Aydın Şengül ve Hamza Dağ, MESEV tarafından düzenlenen Bahar Şenliği'nde EXPO 2020 formalarını giyip sahaya çıktı.

15.04.2013Ege
Her güne bir oyun seçin

Her güne bir oyun seçin

Henüz keşfetmemiş olanlar ve meraklıları için işte İstanbul’un alternatif tiyatro mekânları...

22.12.2012Kelebek
Yeni Yasaklar

Yeni Yasaklar

Kandemir Konduk, “Yasaklar” oyunundan sonra şimdi de “Yeni Yasaklar”ı yazdı.

13.12.2012Kelebek
MHP’de Haberal sürprizi

MHP’de Haberal sürprizi

CHP’nin tutuklu Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal’ın oğlu Erkan Bülent Haberal da MHP'de yönetime girdi.

5.11.2012Gündem
Tahliye yok

Tahliye yok

Ergenekon davasında, aralarında CHP’li milletvekilleri Mehmet Haberal, Mustafa Balbay ve eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ’un da bulunduğu 68 sanıktan 65’inin tahliye talebi reddedildi. Balbay kararı, “Katiller dışarıda, vekiller içerde” diyerek protesto etti.

27.07.2012Gündem
Balbay,Haberal ve Başbuğa yine tahliye yok

Balbay,Haberal ve Başbuğ'a yine tahliye yok

3. Yargı paketinin tutuklama işlemlerine getirdiği sınırlamalar gözleri CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay ve Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal'ın yargılandığı Ergenekon davasına çevirdi. Ancak mahkeme, 3,5 yıldır tutuklu bulunan Mustafa Balbay, Mehmet Haberal ve İlker Başbuğ'un tahliye taleplerini yine reddetti.Mahkemenin kararı üzerine Haberal ve Balbay, "Katiller dışarı çıktı' diyerek tepki gösterdiler. Davada Hayrettin Ertekin, Bora Ballı ve Muzaffer Şenocak tahliye edildi.

27.07.2012Gündem
Basın şehitlerimizi uğurladık

Basın şehitlerimizi uğurladık

DEPREM bölgesi Van’da görev yaparken, çarşamba günkü 5.6 büyüklüğündeki depremde, kaldıkları otelin enkazında hayatlarını kaybeden sevgili arkadaşlarımız Sebahattin Yılmaz ve Cem Emir’i bugün gözyaşlarıyla uğurladık.

13.11.2011Gündem
Almanyaya göçeli yarım asır oldu

Almanya'ya göçeli yarım asır oldu

“Türkler göçebe millettir” denir ya, Cumhuriyet döneminin en büyük göçünü gerçekleştirmeye başladığımız tarihin üzerinden tam 50 yıl geçti. 1961’deki ilk ‘konuk Türk işçisi’nin ardından milyonlarca erkek ve kadın ‘acı vatan’a gitti. Başta hepsi 1-2 yıllığına diye niyetlendi ama çoğu geri dönmedi. Orada evlendiler, çocuk sahibi oldular, iş kurdular, yaşlandılar ve öldüler. En büyük zorluğu ‘Alamancı’ olarak anılan ilk nesil çekti. Ne Almanya’da Alman ne de Türkiye’de Türk olabildiler. Hep yabancı gibi yaşadılar. Ama onların çocukları ve torunları, bugün Alman toplumunda her alanda söz sahibi. Üçüncü nesil, kendini iki ülkenin ve kültürün karışımı olarak tanımlıyor. Aralarından dünyaca ünlü yönetmenler, yazarlar, oyuncular, sporcular, bilim insanları ve siyasetçiler çıkıyor

30.07.2011Gündem
Optimistte dereceler belirlendi

Optimistte dereceler belirlendi

Martı Marina Optimist Laser Federasyon Kupası'nda Optimist sınıfında 12 yarış yapıldı.

23.05.2011Spor
Son dakikayı beklediler

Son dakikayı beklediler

İzmir ve Ege’de milletvekili aday adayı olmak için uzun zamandır nabız tutan isimler istifa için son dakikaya kadar ‘yeşil ışık’ bekledi. Alamayanlar ise koltuklarını terk etmedi.

10.03.2011Ege
İzmirde adaylık istifaları

İzmir'de adaylık istifaları

İZMİR’de sanayici ve işadamları, milletvekilliğine iktidardan yola çıktı.

10.03.2011Gündem
90 yıl sonra gelen İstiklal Madalyası

90 yıl sonra gelen İstiklal Madalyası

1893 Sarıkamış doğumlu Rifat Acarşeki 21 yaşında esir düştü, Rusların elinden kaçarak Kazım Karabekir’in komutasında savaştı.

15.01.2011Gündem
Kayseri Şeker operasyonuna manken ve şarkıcı adı karıştı

Kayseri Şeker operasyonuna manken ve şarkıcı adı karıştı

Ankara Özel Yetkili Cumhuriyet Savcılığı’nın yürüttüğü Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. yolsuzluk operasyonu kapsamında, manken Özge Şenocak ve şarkıcı Fulden Uras’ın da ifadeleri alındı. Şirket hesaplarından Şenocak’ın hesabına 40 bin lira, Uras’a da değişik tarihlerde 30 bin lira aktarıldığı iddia ediliyor.

1.12.2010Ekonomi
Çocuk hastanesinde çok önemli ünite

Çocuk hastanesinde çok önemli ünite

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi içinde kök hücre nakli ünitesi açıldı. Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Savaş Kansu, kök hücre naklinin lösemi başta olmak üzere kanserli ve bazı hastalık türleri için tedavi yöntemi olduğunu anlattı, ünitenin büyük önem taşıdığını vurguladı.

21.10.2010Ege
4 yeni film

4 yeni film

Sinemaseverler 2010 yılının son aylarında 4 muhteşem film ile buluşacak.

14.08.2010Kelebek
Optimist Sınıf Haberleri

Optimist Sınıf Haberleri

Avrupa Takım Yarışı ve Balkan Şampiyonaları Hazırlık Kampı Adana'da 16-20 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

4.08.2010Spor
İstanbul Emniyetinde terfi ve tayin furyası

İstanbul Emniyeti'nde terfi ve tayin furyası

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan İl Emniyet Müdür Yardımcısı ve Emniyet Müdürlerinin görev yerleri değiştirildi.

16.07.2010Gündem
Rektör adayları belirlendi

Rektör adayları belirlendi

YÖK, Giresun, Marmara ve Erzincan üniversitelerinin rektör adaylarını belirledi.

1.07.2010Gündem
Yarışlar yapıldı

Yarışlar yapıldı

Tüm Türkiye'deki yelken faaliyeti yapılan 5 bölgede toplam 401 sporcunun katılımı ile ilgili illerde,Bölge Kupası 1. ayak yarışları yapıldı.

28.04.2010Spor
TDF Yüksek İrtifa Milli Takım kampı başladı

TDF Yüksek İrtifa Milli Takım kampı başladı

Türkiye Dağcılık Federasyonu (TDF) Yüksek İrtifa Milli Takımı kampı Kaçkar Dağı'nda başladı.

30.06.2009Futbol
‘Çaykara Canavarı’ ceza yağıyor

‘Çaykara Canavarı’ ceza yağıyor

TRABZON'un Çaykara İlçesi'nde yaklaşık 2 yıl önce 5 kişiyi öldürmek suçundan 5 kez ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Eyüp Terzi'ye, daha önce işlediği ‘gasp’ suçu nedeniyle de 20 yıl ağır hapis cezası verildi.

26.05.2009Gündem
Festival marks a movie scene evolve from a spark to a flame

Festival marks a movie scene evolve from a spark to a flame

ALANYA - Long gone are the days when Alanya did not have a single movie theater of its own. Now this tourist town in the Western city of Antalya has its own documentary film festival, where movie enthusiasts can see real-life stories from all over the world. The eighth Alanya Documentary Film Festival starts today and will continue until Saturday

3.05.2009Gündem
Ergenekon sanıklarının kiralık kasaları BDDK takibinde

Ergenekon sanıklarının kiralık kasaları BDDK takibinde

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), bankalardan 143 kişinin kiralık kasası olup olmadığı bilgisini sordu. 143 kişinin büyük bölümü Ergenekon Davası sanıkları ve bunların akrabalarından oluşuyor.

26.03.2009Ekonomi
Stüdyoya gittiğimde Sezen Aksu karşımdaydı

Stüdyoya gittiğimde Sezen Aksu karşımdaydı

Taha Özer, genç, heyecanlı ve biraz da şanslı bir müzisyen.

18.09.2008Kelebek
Pamir 7 bin 105

Pamir 7 bin 105

Tacikistan sınırları içinde kalan Pamir Dağları’na çıkan Türk Dağcılık Federasyonu’ndan (TDF) 15 dağcı, Korjenevskaya Tepesi’nin 7 bin 105 metredeki zirvesine tırmanmayı başardı.

20.08.2008Gündem
Pamir Dağlarının zirvesine Türk bayrağı

Pamir Dağları'nın zirvesine Türk bayrağı

TACİKİSTAN sınırları içinde kalan Pamir Dağları'na çıkan Türk Dağcılık Federasyonu’ndan (TDF) 15 dağcısı, Korjenevskaya Tepesi'nin 7 bin 105 metredeki zirvesine tırmanmayı başardı.

20.08.2008Gündem
Türk Dağcıları, Pamir Dağlarına tırmanıyor

Türk Dağcıları, Pamir Dağları'na tırmanıyor

TÜRKİYE Dağcılık Federasyonu'nun (TDF) Ağrı Dağı'ndaki seçmelerinde üstün performans gösteren 15 sporcu, Orta Asya’daki Pamir Dağları'nda kariyer tırmanışına başladı. Türk dağcıları, deniz seviyesinden ortalama 7 bin metre yükseklikte ve birbirinden 13 kilometre uzaklıkta olan iki ayrı zirveye tırmanacak ve bayrağımızı dalgalandıracak.

22.07.2008Gündem
İstanbul Emniyetinde görev değişiklikleri

İstanbul Emniyeti'nde görev değişiklikleri

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde, şube ve ilçe emniyet müdürlüklerinde yapılan değişikliklerin ardından, bu birimlerden sorumlu il emniyet müdür yardımcılığı görevine getirilenler de belli oldu.

17.07.2008Gündem
Mahkeme nasıl belirlendi

Mahkeme nasıl belirlendi

“Ergenekon” soruşturması kapsamında 48'i tutuklu 86 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamenin Ulusal Yargı Ağı Projesi (UYAP) sisteminde onaylanması ve mahkemesinin bilgisayar ortamında belirlenmesi sırasında, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Aykut Cengiz Engin ile Başsavcı Vekili Turan Çolakkadı ve 6 ayrı ağır ceza mahkemesinin başkan veya temsilcileri hazır bulundu.

14.07.2008Gündem
Star TVde yaz şöleni

Star TV'de yaz şöleni

Star TV, yaz boyunca birbirinden kaliteli dizi, şov ve yarışmaları izleyicilerle buluşturacak.

5.06.2008Gündem
Şehit Komando Onbaşı Demirkol toprağa verildi

Şehit Komando Onbaşı Demirkol toprağa verildi

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Irak'ın kuzeyinde üslenmiş PKK terör örgütü mensuplarına karşı başlattığı kara harekatında şehit olan Piyade Komando Onbaşı Dursun Demirkol'un (22) cenazesi Çorum'un Mecitözü ilçesinde toprağa verildi.

28.02.2008Gündem
İşte Anavatanın aday listeleri

İşte Anavatan'ın aday listeleri

Anavatan Partisi 22 Temmuz'da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri için aday listesini eksikleri sonradan tamamlamak üzere YSK'ya verdi.

4.06.2007Spor Arena
SP adaylarının tam listesi

SP adaylarının tam listesi

Saadet Partisi'nin, 22 Temmuz milletvekili genel seçimlerine ilişkin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdiği aday listesi belli oldu.

4.06.2007Spor Arena
MHPde, MYK ve MDK üyeleri belli oldu

MHP'de, MYK ve MDK üyeleri belli oldu

MHP 8. Olağan Büyük Kongresi'nde Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyelikleri için seçim yapıldı.

19.11.2006Spor Arena
İstanbul Emniyetinde 14 şube müdürünün yeri değişti

İstanbul Emniyetinde 14 şube müdürünün yeri değişti

İstanbul Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapan 14 şube müdürü ile 18 ilçe emniyet müdürünün görev yerlerinde değişiklik yapıldı.

23.07.2006Gündem
Konservatuvar kapılarını amatörlere de açıyor

Konservatuvar kapılarını amatörlere de açıyor

Hayatı boyunca gitar, keman ya da bağlama çalmak isteyip, buna fırsat bulamayan, Türk Müziği, halk müziği, caz, modern dans, baleyle ilgilenip derinlemesine bilgi edinemeyenlere İTÜ Türk Müziği Devlet Konservatuvarı kapılarını ön sınavsız açıyor. 8 Ekim’den itibaren hafta içi saat 18.00’de, hafta sonu saat 11.00’de düzenlenecek özel kurslara 7’den 77’e tüm amatörler katılabilecek.

18.09.2005Kelebek
İstanbul Emniyet Müdürlüğüne yeni atamalar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne yeni atamalar

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün bazı şube ve ilçe emniyet müdürlüklerine yeni görevlendirmeler yapıldı.

13.07.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Emekliye yine bir parmak bal

Bankalar bu kadar cimri olur mu?

16.09.2013

23 Nisan müsamerelerinden kurtulamayacak mıyız?

Sizleri bilemem, ancak emin olun bana artık bıkkınlık veriyor. Her yıl aynı sahneleri yaşıyoruz. Çok bilmiş çocuklar bulunuyor, besbelli önceden hazırlanmış senaryolarla koltuklara oturtuluyor ve onlar da “Başbakancılık”, “Valicilik” oynuyorlar. Hoşunuza gidiyor mu? Bana son derece çağdışı geliyor.

24.04.2012

Her parti için kritik bir seçim

HER partinin temsilcileriyle, yetkilileriyle, gönül verenleriyle bir araya geliyorum.

30.11.2010

Her keseye ve damak zevkine uygun

İzmir’de iftar için yıllardır değişmeyen beş favori yerim var. Hilton, Altınkapı, Kırçiçeği, Köfteci Ramiz ve Çeşme’de Dost Pide.

17.08.2010

Nen’s..

Nevra Şenocak tarafından yönetilen galeride, Mustafa Tunçalp’in seramik sergisi açıldı.

24.07.2010

Popun starlarında büyük hayal kırıklığı

Sevgililer Günü’ne, kimse kusura bakmasın, gıcık oluyorum...

19.02.2010