MENÜ

Mustafa Çelik

Mustafa Çelik ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Çelik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Çelik haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12.645 Mustafa Çelik haberi bulunmuştur.

Mustafa Çelik Haberleri

Kayserispor için seferberlik

Kayserispor için seferberlik

Kayserispor Kulübü'nün içinde bulunduğu mali krizden kurtulması için dün yapılan zirveye yoğun siyasi trafik nedeniyle katılamayan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, bugün sarı kırmızılı kulübü ziyaret ederek, başkan Erol Bedir ile görüştü.

17.11.2018Futbol
AK Parti 25 adayını belirledi

AK Parti 25 adayını belirledi

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti’de kesinleşen 25 il ve bu illerin ilçe adayları gelecek hafta sonu açıklanacak. Başkan adayları belli illerin arasında İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Diyarbakır da bulunuyor. AK Parti’nin Konya, Gaziantep, Antalya, Gümüşhane ve Artvin’de aynı isimlerle devam edeceği belirtiliyor.

17.11.2018Gündem
Kayseri’de ekmeğe, suya, ulaşıma zam yok

Kayseri’de ekmeğe, suya, ulaşıma zam yok

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri’de yaşayan herkesi yakından ilgilendiren üç konuda önemli açıklamalar yaptı. Ekmek ve su fiyatlarıyla toplu ulaşım fiyatlarını diğer illerle karşılaştırarak Kayseri’deki fiyatların ve kalitenin ülkemizin en iyisi olduğunu vurgulayan Başkan Çelik, buna rağmen her üç konuyla ilgili de zam yapmama kararı aldıklarını açıkladı

13.11.2018Ekonomi
Azerbaycan, Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutladı

Azerbaycan, Cumhuriyet’in 100’üncü yılını kutladı

Azerbaycan Demokratik Cumhuriyeti, Cumhuriyet’in ilanının 100’üncü yılı dolayısıyla Almanya’nın başkenti Berlin’de bir resepsiyon verdi.

10.11.2018Avrupa
Berlin’de döner büfesine ateş açan saldırgan ölü bulundu

Berlin’de döner büfesine ateş açan saldırgan ölü bulundu

Almanya’nın başkenti Berlin yakınlarındaki Glasow kasabasındaki döner büfesi önünde oturan gruba salı akşamı silahla ateş açan saldırgan, dün ölü bulundu.

8.11.2018Avrupa
‘Almanya’da Müslümanlar için yaşam daha da zorlaştı’

‘Almanya’da Müslümanlar için yaşam daha da zorlaştı’

Almanya’da İslam Toplumu Milli Görüş Teşkilatı (IGMG) Berlin Bölge Başkanı Said Jurnal, Almanya’da Müslümanlar için yaşamın zorlaştığını söyledi.

5.11.2018Avrupa
Son gün 31 Ekimdi... O süre uzatılıyor

Son gün 31 Ekim'di... O süre uzatılıyor

Dijital Şehircilik Zirvesi’nde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 31 Ekim’de sona erecek imar barışı başvurularına ilişkin süre uzatma sinyali verdi. Bakan Kurum, “Vatandaşımız da yoğun bir ilgi gösterdi. Talep de hâlâ devam ediyor. Yeniden değerlendireceğiz, bakacağız. Bu talebe kayıtsız kalmayacağız gibi gözüküyor” dedi.

25.10.2018Ekonomi
Kapalı Kale Taraftarlar Derneğinden açıklama

'Kapalı Kale' Taraftarlar Derneği'nden açıklama

Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Kayserispor’da son günlerde alınan kötü sonuçların yanı sıra ekonomik sorunların çözülmesi için girişimler devam ediyor.

24.10.2018Futbol
Kayserisporda başkent zirvesi yapılacak

Kayserispor'da başkent zirvesi yapılacak

 Kayserispor Başkanı Erol Bedir, sarı kırmızılı kulübün içinde bulunduğu mali sıkıntılar ve seçimli genel kurul kararıyla ilgili olarak, Ankara'da Kayseri milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile birlikte yarın veya perşembe günü bir araya gelerek görüşme yapacaklarını açıkladı

23.10.2018Bundesliga