MENÜ

Mustafa Bulut

Mustafa Bulut ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Bulut haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Bulut haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.545 Mustafa Bulut haberi bulunmuştur.

Mustafa Bulut Haberleri

Yeter dizisine Engin Akyürek dahil oldu

Yeter dizisine Engin Akyürek dahil oldu!

ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana ilgiyle izlenen “Yeter” dizisinde Engin Akyürek sürprizi yaşandı. Peki; Engin Akyürek kimdir? Detaylar haberimizde…

17.03.2016Kelebek
Sultanahmet bombacısının şifreleri ’whatsapp’tan çözüldü

Sultanahmet bombacısının şifreleri ’whatsapp’tan çözüldü

SULTANAHMET’te geçen sene gerçekleştirilen ve bir polisin şehit olduğu saldırıyla ilgili iddianame tamamlandı.Canlı bomba Diana Ramazanova’nın saldırıyla ilgili tüm yazışmaları 'whatsapp’tan yaptığı belirlendi. Ramazanova’nın whatsapp yazışmalarından saldırıyla ilgili ayrıntılar tespit edildi. 7 aylık hamile olan canlı bomba Diana Ramazanova’nın eşinin çatışmalarda öldürülmesinin ardından psikolojik bunalıma girdiği, eşi gibi ’şehit olmaya’ karar verip cennetle buluşacağı ümidini taşıdığı ve saldırıyı yaptığı iddia edildi.

2.03.2016Gündem
İşte bombacı Abdulbaki Sömerin hücre evi

İşte bombacı Abdulbaki Sömer'in hücre evi

28 kişinin şehit düştüğü bombalı saldırıda eylem talimatının PKK üyeleri Mehmet Doğan ve İshak Özçaptu (Porsipi) tarafından verildiği belirtildi. Savcılık yazısına göre eylemde kullanılan bomba düzeneği Eskişehir yolunda, inşaat halindeki bir evde hazırlandı. Bombalı katliamın faili de DNA incelemesiyle kesinleşti: Van doğumlu Abdulbaki Sömer.

22.02.2016Gündem
İş yerine girmeye çalışan hırsızı öldürdü

İş yerine girmeye çalışan hırsızı öldürdü

ADANA’da kuaför 36 yaşındaki Sinan Güzel, sabaha karşı evinin alt katındaki iş yerine hırsızlık amaçlı girmeye çalıştığı öne sürülen 22 yaşındaki Mustafa Bulut’u tabanca ile vurarak öldürdü. Polisi arayarak kendini ihbar eden Güzel, gözaltına alındı.

11.01.2016Çukurova
47 yaşında profesyonel oldu, şampiyonluğu kaptırmıyor

47 yaşında profesyonel oldu, şampiyonluğu kaptırmıyor

Almanya'da yaşayan Mustafa Bulut, 47 yaşında profesyonel olduğu golfte katıldığı 22 turnuvanın hepsinde birinci olarak dikkat çekiyor. Bulut, başarısını futbol ve tekvandoya borçlu olduğunu söylüyor ve ekliyor, "Kulüpte en fakiri benim. Oradaki arkadaşların hepsi milyoner, iş sahipleri, fabrikatör, avukat, hakim..."

28.12.2015Spor

Yazar Sonuçları

Nezir’i nasıl vurdular

DÖRT çocuk babası Nezir, baktı olacak gibi değil...

24.01.2016