MENÜ

Murat Akıncı Kimdir

Murat Akıncı Kimdir ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Murat Akıncı Kimdir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Murat Akıncı Kimdir haberi bulunmuştur.

Murat Akıncı Kimdir Haberleri

Murat Akıncı kimdir Zerrin Özerin boşanma davası açtığı Murat Akıncının biyografisi

Murat Akıncı kimdir? Zerrin Özer'in boşanma davası açtığı Murat Akıncı'nın biyografisi

Zerrin Özer, geçen ay evlendiği Murat Akıncı’ya boşanma davası açtı. Bu gelişmenin ardından, Murat Akıncı'nın kim olduğu ve hayat öyküsü magazin basınını yakından takip eden kişilerce merak konusu oldu. Peki, Zerrin Özer'in boşanma davası açtığı Murat Akıncı kimdir?

10.07.2019Magazin
Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı kimdir Son günlerin en çok konuşulan ismi oldu

Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı kimdir? Son günlerin en çok konuşulan ismi oldu

Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı, son günlerin en çok konuşulan ismi oldu. Pek çok kişinin Murat Akıncı hakkında dolandırıcılık iddiasında bulunması ve ‘öldü’ dediği babasının yaşadığının ortaya çıkması ardından Zerrin Özer, boşanma zararı aldı. Peki, Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı kimdir?

24.06.2019Magazin
Zerrin Özer kiminle evli Zerrin Özerin eşi Murat Akıncı kimdir

Zerrin Özer kiminle evli? Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı kimdir?

Zerrin Özer, 3 yıllık beraberlikten sonra evlendiği Murat Akıncı’dan nikahtan boşanma kararı aldı. Zerrin Özer’den yaşça küçük olan Murat Akıncı’nın birçok kadını dolandırdığı ortaya çıktı Haberler ardından Murat Akıncı’nın hayatına ilişkin bilgiler internet üzerinden araştırılıyor. Peki, Murat Akıncı kimdir?

19.06.2019Magazin
Zerrin Özerin kendisinden 27 yaş küçük eşi Murat Akıncı kimdir

Zerrin Özer'in kendisinden 27 yaş küçük eşi Murat Akıncı kimdir?

Yaklaşık üç yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı ile geçtiğimiz gün evlenen Zerrin Özer'den boşanma açıklaması geldi. Ünlü şarkıcı, dolandırılık iddialarının ardından evliliğinin temelden sarsıldığını ve Murat Akın’a boşanma davası açtığını yazılı olarak duyurdu. Açıklama ardından Murat Akıncı ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Peki, Murat Akıncı kimdir?

18.06.2019Magazin
Hakan Kakız kimdir

Hakan Kakız kimdir?

Hakan Kakız, Zerrin Özer'in dolandırıcı olduğu iddia edilen eşi Murat Akıncı ile ilgili bulunduğu iddiayla gündeme geldi. Murat Akıncı’nın kendisiyle de bir dönem ilişki içerisine girmeye çalıştığını ifade eden Hakan Kakız, hikayeler bölümünden açıklamada bulundu. Peki, Hakan Kakız kimdir?

20.06.2019Magazin
Murat Akıncı’nın annesi Sevilay Hanım kimdir

Murat Akıncı’nın annesi Sevilay Hanım kimdir?

Zerrin Özer’in eşi Murat Akıncı’nın kendilerini dolandırdığını söyleyen üç kadın Kanal D ekranların yayınlanan 2. Sayfa programına bağlandı. Murat Akıncı’nın eski sevgilileri, anne Sevilay Hanım’ın da oğluyla işbirliği yaptığını iddia etti. Peki, Murat Akıncı’nın annesi Sevilay Hanım kimdir?

19.06.2019Magazin