MENÜ

Muhtar

Muhtar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Muhtar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Muhtar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12.553 Muhtar haberi bulunmuştur.

Muhtar Haberleri

Siirtte buğday tarlasında 40 metre çapında obruk oluştu

Siirt'te buğday tarlasında 40 metre çapında obruk oluştu

Siirt'te merkeze bağlı Konacık köyünün Demirkapı mezrasında yaklaşık 20 metre derinliğinde 40 metre çapında obruk oluştu. Obruk oluşan tarlanın sahibi Mazlum Taş, 3 gün önce sağanak yağışın çok şiddetli bir ses duyduklarını belirtip, "Gelip baktığımızda çok derin bir çukur oluştuğunu gördük'' dedi.

20.04.2019Gündem
Berat Kandilinde nasıl namaz kılınır Berat Kandili namazında niyet nasıl edilir

Berat Kandili'nde nasıl namaz kılınır? Berat Kandili namazında niyet nasıl edilir?

Mübarek Berat Kandili gecesi ile beraber, yurt genelinde milyonlarca Müslüman Berat Kandili'nde namaz ibadeti ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bilgileri doğrultusunda, vatandaşlar Berat Kandili namazında nasıl niyet edildiğini sorguluyor. Berat Kandili bu sene 19 Nisan tarihine denk geldi. Peki, Berat Kandili'nde nasıl namaz kılınır? Berat Kandili namazında niyet nasıl edilir?

19.04.2019Gündem
Engel tanımayan muhtar

Engel tanımayan muhtar

19.04.2019Ankara
Cuma namazı nasıl kılınır ve kaç rekattır

Cuma namazı nasıl kılınır ve kaç rekattır?

Cuma namazının nasıl kılındığı ve kaç rekat olduğu, bugün camilere gidecek olan binlerce kişinin araştırdığı konu olmaya devam ediyor. İbadetlerini gerçekleştirmek isteyen birçok vatandaşın araştırdığı Cuma namazı nasıl kılınır sorusu, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yanıtlandı. Peki, Cuma namazı kaç rekat ve nasıl kılınır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

19.04.2019Gündem
Ağız spreyi ve sakız orucu bozar mı Diyanet Kurulu bilgileri

Ağız spreyi ve sakız orucu bozar mı? Diyanet Kurulu bilgileri

Sakız orucu bozar mı sorusu, Ramazan ayı içerisinde birçok Müslüman'ın gündemindeki konu olacak. Ağız spreyi ve sakız orucu bozar mı sorusuna alacakları cevaba göre ibadetlerine yön verecek olan vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştirmeye devam edecek. Peki, sakız çiğnemek ve ağız spreyi kullanmak orucu bozar mı? İşte, o konu hakkında Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan alınan bazı bilgiler

16.04.2019Gündem
Rahatsız oldular, mahallenin adını değiştirdiler

Rahatsız oldular, mahallenin adını değiştirdiler

Trabzon'un Araklı ilçesinde adı nedeniyle alay konusu olduğu iddiasıyla Dul Mahallesi sakinleri, mahallenin adının değiştirilmesi için belediyeye başvuruda bulundu. Mahallede az sayıda kişi ise adının Dulkadiroğulları Beyliği'nden geldiğini belirttiği mahalle adının değişikliğine karşı çıktı. Ancak çoğunluğun isteği üzerine 3 ay önce belediye meclis kararı ile mahallenin adı 'Çamlıca' olarak değiştirildi. Mahalle sakini kadınlar, "Herkes köydeki kadınları dul sanıyordu, dul adından kurtulduğumuz için mutluyuz" diyor.

16.04.2019Gündem
Üniversite mezunu kasap, muhtar oldu

Üniversite mezunu kasap, muhtar oldu

Elektronik Teknolojisi bölümü mezunu Muhammed Var, Mersin Erdemli'de, kasaplık yaptığı mahallede muhtar oldu.

15.04.2019Kampüs
Seçmen taşımaya önlem: ‘Muhtar seçimi ayrı yapılsın’ önerisi

Seçmen taşımaya önlem: ‘Muhtar seçimi ayrı yapılsın’ önerisi

SEÇİMLERE damgasını vuran seçmen taşıma tartışması, AK Parti’nin önceki günkü Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında da gündem oluşturdu.

14.04.2019Gündem
İstanbul Ankara ve diğer illerde Cuma namazı saat kaçta kılınacak

İstanbul Ankara ve diğer illerde Cuma namazı saat kaçta kılınacak?

İstanbul ve Ankara Cuma namazı saati, bu kentlerde ikamet eden birçok vatandaşın gündeminde yer alıyor. Cuma namazının saat kaçta kılınacağını merak eden vatandaşlar, Diyanet'in yayımladığı bilgilere odaklandı. Peki, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm illerde Cuma namazı saat kaçta kılınacak? İşte, tüm illerin Cuma namazı saatleri

12.04.2019Gündem
KHK’lı başkan tartışması

KHK’lı başkan tartışması

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) kanun hükmünde kararname (KHK) ile kamudan ihraç edilen ve YSK’dan adaylık vizesi alarak seçime giren belediye başkanlarına mazbata verilmeyip ikinci sıradaki adaya mazbata verilmesi kararı tartışma yarattı. HDP, mazbataların verilmediği yerlerde seçimin iptal edilmesini isterken, CHP’den “Seçilme hakları ellerinden alındı” değerlendirmesi geldi.

12.04.2019Gündem
Köprü su altında kaldı... Öğrenciler okula gidemiyor

Köprü su altında kaldı... Öğrenciler okula gidemiyor

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde aşırı yağışta Kral Kızı Barajı'ndan geçen taş köprünün sular altında kalması sonucu 20 öğrenci 4 gündür okula gidemiyor.

11.04.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ elektrik kesintisi programı

İstanbul Avrupa Yakası’nın birçok ilçesinden elektrik kesintisi haberleri geliyor. Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Fatih elektrik kesintisi yaşanacak ilçelerden bazıları. Peki, elektrikler ne zaman gelecek? İşte BEDAŞ 11 Nisan 2019 Perşembe günü planlı kesinti programı

11.04.2019Gündem
KHK’lı başkanlara mazbata yok

KHK’lı başkanlara mazbata yok

Yüksek Seçim Kurulu, KHK ile kamudan ihraç edilen ve 31 Mart’ta belediye başkanı seçilen adaylara mazbata verilmeyeceğini açıkladı. Mazbatalar seçimi ikinci sırada tamamlayanlara verilecek. Ayrıca YSK, Artvin’in Yusufeli ilçesinde seçimlerin iptal edilerek yeniden yapılmasına karar verdi.

11.04.2019Gündem
Alman vatandaşlığından çıkıp muhtar oldu

Alman vatandaşlığından çıkıp muhtar oldu

Almanya’nın Stuttgart kentinde oturan ve çocukluğunu geçirdiği Bursa’nın İnegöl ilçesinde Bilal Mahallesi’ne muhtar adayı olarak seçimi kazanan Ayşe Gülhan, mazbatasını aldı.

10.04.2019Avrupa
Son dakika... Bakan Soyludan Büyükçekmece açıklaması

Son dakika... Bakan Soylu'dan Büyükçekmece açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Büyükçekmece'deki 'taşıma seçmen' ve 'usulsüzlük' iddialarıyla ilgili idari ve adli tahkikatın sürdüğünü belirterek, "AK Parti itiraz etti, biz tahkikat yapıyoruz. Burada bir hile, suiistimal ve yolsuzluk var" dedi.

9.04.2019Gündem
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ 9 Nisan elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ 9 Nisan elektrik kesintisi programı

Türkiye’nin farklı ilçelerinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. BEDAŞ, elektrik kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi sayfası üzerinden duyurdu. 9 Nisan tarihli kesinti programına göre, Sarıyer, Silivri, Esenler, Şişi gibi birçok ilçede elektrik kesintisi yaşanacak. Peki, elektrikler ne zaman gelecek?

9.04.2019Gündem
YSK’yı göreve  davet ediyoruz

"YSK’yı göreve davet ediyoruz"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) seslenerek, “Benim YSK’nın saygıdeğer yargıçlarından istediğim; ıslak imzalı tutanakların tamamını önünüze koyacaksınız, elinizi vicdanınıza koyacaksınız ve oturup karar vereceksiniz. Türkiye’nin seçim atmosferinden çıkmasını istiyoruz. Bu seçim atmosferinden çıkaracak olan da YSK’dır. Kendilerini de göreve davet ediyoruz” dedi. Kılıçdaroğlu dün İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener’i ziyaretinin ardından düzenlenen ortak basın açıklamasında şunları söyledi:

9.04.2019Gündem
Kılıçdaroğlu ve Akşener’den ortak açıklama

Kılıçdaroğlu ve Akşener’den ortak açıklama

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ortak basın toplantısı düzenledi. Kılıçdaroğlu açıklamasında “En son bugün aldığımız verilere göre sandıkların yüzde 92,30'u açıldı ve sayıldı 15 bin 722 oy farkla Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi” dedi.

8.04.2019Gündem
Oy dediğini sabah atacaksın

Oy dediğini sabah atacaksın

Sandık bende stres yapar. Sabah gözümü oy diye açar, akşama kadar demokrasi sayıklarım. Bu seçimde de ne rutinimi ne vatandaşlık görevimi bozdum. (Mehmet İren)

7.04.2019Hürriyet Pazar
Cezaevindeyken yarıştığı muhtarlık seçimini kazandı

Cezaevindeyken yarıştığı muhtarlık seçimini kazandı

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, tutuklu bulunduğu sırada katıldığı muhtarlık seçimlerinde en yüksek oyu alan Ali Uysal, kesin olmayan sonuçlara göre yeniden Çamyayla Mahallesi'nin muhtarı oldu.

6.04.2019Gündem
Diyanet 5 Nisan tarihli cuma namazı saatlerini paylaştı - Cuma namazı İstanbulda saat kaçta

Diyanet 5 Nisan tarihli cuma namazı saatlerini paylaştı - Cuma namazı İstanbul'da saat kaçta?

Cuma namazı saat kaçta kılınacak? Tüm yurt geneli gibi İstanbul’da ikamet eden vatandaşlar da erken saatlerden itibaren bu soruya yanıt aramaya başladı. Camilerin ön safhalarında yer edinmek isteyen İstanbullular, cuma namazı saatini Diyanet’in resmi sayfası üzerinden inceliyor. İşte, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere tüm illerin cuma namazı saatleri

5.04.2019Gündem
Kontrolden çıkan traktör tarlaya devrildi: 2 ölü

Kontrolden çıkan traktör tarlaya devrildi: 2 ölü

Uşak'ta meydana gelen trafik kazasında eski muhtar ve eşi, devrilen traktörün altında kalarak can verdi. Edinilen bilgilere göre, kaza Banaz ilçesi Reşadiye köyü yakınlarından meydana geldi. Reşadiye köyünün eski muhtarlarından Nadir Doğan (61) idaresindeki 64 FC 253 plakalı traktör, köy yakınlarında sürücüsünün henüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak, yol kenarındaki tarlaya devrildi. Kaza sonrası çevredekilerin haber vermesi ile olay yerine jandarma ve 112 Acil sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları incelemelerde Nadir Doğan ve eşi Emine Doğan’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

4.04.2019Haber
Gurbetçi Ayşe, ağabeyini 40 oy fark atarak muhtar oldu

Gurbetçi Ayşe, ağabeyini 40 oy fark atarak muhtar oldu

Almanya’nın Stuttgart şehrinde yaşayan Ayşe Gülhan, çocukluğunun geçtiği mahalleye muhtar seçildi. Alman vatandaşlığından çıkan, seçimlerde en yakın rakibi ağabeyine 40 oy fark atan Gülhan, ”Her şeyimi bu girdiğim hizmet yolu için harcamaya hazırım” dedi.

4.04.2019Avrupa
Çocuklara yeni park

Çocuklara yeni park

ZONGULDAK’ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar köyünde seçimi kaybedince bir hafta önce yaptırdığı çocuk parkını söken eski muhtar Mehmet Akyol, “Hata yaptım” dedi.

4.04.2019Gündem
Oy kullanamayan seçmenlerden HDP hakkında suç duyurusu

Oy kullanamayan seçmenlerden HDP hakkında suç duyurusu

Gaziantep'te, HDP'nin "kendilerini habersiz bir şekilde kentin farklı semtlerindeki okullarda sandık kurulu üyesi gösterdiği için oy kullanamadıklarını" iddia eden 20 seçmen, Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

3.04.2019Gündem
Almanya’dan gitti, köyüne muhtar oldu

Almanya’dan gitti, köyüne muhtar oldu

Geçirdiği iş kazası sonucu engelli kalan ve tedavi için gittiği Almanya’dan 20 yıl sonra memleketi Tunceli’ye dönen 54 yaşındaki Haydar Koç, girdiği seçimi kazanarak köyüne muhtar oldu.

3.04.2019Avrupa
Aday olmayan muhtar sandıktan birinci çıktı... Kendi bile şaşırdı

Aday olmayan muhtar sandıktan birinci çıktı... Kendi bile şaşırdı

KÜTAHYA'nın Hisarcık ilçesine bağlı Aşağı Yoncaağaç köyünde 3 dönem muhtarlık yaptıktan sonra aday olmayan İhsan Pektaş (52), seçim sonucu açılan sandıktan 116 oyla birinci çıktı. Seçmenlerin el yazısıyla kağıtlara ismini yazarak seçtiği Pektaş, "Aday olmamıştım ama sandıktan birinci çıktım, göreve sırtımı dönemem" dedi.

3.04.2019Gündem

Muhtar seçildi, mazbatasını alamadan öldü

KIRKLARELİ'nin Karadere köyünde pazar günü yapılan yerel seçimlerde muhtarlığı kazanan Ahmet Özen (53), henüz mazbatasını almadan geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.

3.04.2019Gündem
10 yıllık rakibini devirdi muhtar seçildi

10 yıllık rakibini devirdi muhtar seçildi

Elazığ’da girdiği seçimde 10 yıllık muhtarı deviren üniversite mezunu 28 yaşındaki Seda Gündoğan, Elazığ’ın en genç ve merkezde tek kadın muhtarı oldu. Küçük yaşta annesini, 11 yaşında babası ile amcasını kazada kaybeden Gündoğan, hafta içi özel bir şirkette çalışarak, hafta sonları da yerine göre traktör kullanıp hayvanlara bakmasıyla takdirle karşılanıyor.

3.04.2019Haber
10 yıllık rakibini devirdi muhtar seçildi

10 yıllık rakibini devirdi muhtar seçildi

Elazığ’da girdiği seçimde 10 yıllık muhtarı deviren üniversite mezunu 28 yaşındaki Seda Gündoğan, Elazığ’ın en genç ve merkezde tek kadın muhtarı oldu. Küçük yaşta annesini, 11 yaşında babası ile amcasını kazada kaybeden Gündoğan, hafta içi özel bir şirkette çalışarak, hafta sonları da yerine göre traktör kullanıp hayvanlara bakmasıyla takdirle karşılanıyor.

3.04.2019Gündem
Kooperatif mücadelesi

Kooperatif mücadelesi

Tanzim satışlarla birlikte ‘kooperatifçilik’ de yine gündemde. Bu sistemin iyi örneklerinden biri ise 7 bin yıllık tarihe sahip, arazileri birinci derece tarımsal sit alanı olan Dokuzhöyük köyünde yaşanıyor. Kırklareli’ne bağlı köyde yaşayanlar 50 yıl önce bir samanlıkta kurulan kooperatifi ayakta tutmaya çalışıyor. 80 üyenin günde 7 ton sütünü işleyip satan kooperatifin üyeleri, devletin yanlarında olmalarını bekliyor.

3.04.2019Ekonomi
Elektrikler ne zaman gelecek 3 Nisan tarihli elektrik kesintisi programı

Elektrikler ne zaman gelecek? 3 Nisan tarihli elektrik kesintisi programı

İstanbul’un pek çok ilçesinde planlı elektrik kesintileri yaşanıyor. Bakım programı çalışması süresince elektrik verilemiyor. Peki, elektrik kesintisi ne kadar sürecek, elektrikler ne zaman gelecek? İşte 3 Nisan tarihli elektrik kesintisi programı

3.04.2019Gündem
Cenk Erenden çocuk parkını yıkan muhtara tepki

Cenk Eren'den çocuk parkını yıkan muhtara tepki

Cenk Eren, Zonguldak'ta seçimi kazanamadığı için yaptırdığı çocuk parkını yıkan muhtar Mehmet Akyol'a tepki gösterdi.

2.04.2019Magazin
Miraç Kandili namazı nasıl kılınır Kandil namazına nasıl niyet edilir

Miraç Kandili namazı nasıl kılınır? Kandil namazına nasıl niyet edilir?

Miraç kandili namazına nasıl niyet edilir sorusu, bugün ibadetlerini yerine getirmek isteyen birçok kişinin gündeminde yer alıyor. Akşam saatlerinde evlerinde ya da camilerde Miraç Kandili dolayısıyla namaz kılacak olan vatandaşlar, bu namaza nasıl niyet edileceğini sorguluyor. Peki, Miraç Kandili namazı nasıl kılınır ve nasıl niyet edilir?

2.04.2019Gündem
AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan: Seçim henüz sonuçlanmamıştır

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan: Seçim henüz sonuçlanmamıştır

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, "Kullanılan oyların doğru bir şekilde sonuçlara yansıyıncaya kadar takipçisi olacağız, bu anlamda tüm hukukçularımız ile birlikte yarın 12 bin 180 sandığın büyük bir bölümüne hukuki yollardan gerekli itirazlar gerçekleştirilecektir. Bizim açımızdan bu seçim henüz sonuçlanmamıştır" dedi.

1.04.2019Gündem
AK Partili Şahin: Elimizde çok çarpıcı bulgular var

AK Partili Şahin: Elimizde çok çarpıcı bulgular var

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Ankara'da 25 ilçenin tümünde 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonuçlarına itiraz edeceklerini belirterek, "Çünkü özellikle Ankara Büyükşehir Belediyesi açısından katedeceğimiz bir mesafenin olduğunu görüyoruz" dedi.

1.04.2019Gündem
Türkiyenin en yaşlı muhtarı yeniden seçildi

Türkiye'nin en yaşlı muhtarı yeniden seçildi

Kilis'in Elbeyli ilçesine bağlı Güvendik köyünde 40 yıldır muhtarlık yapan, "Türkiye'nin en yaşlı muhtarı" unvanına sahip Ali Hamurlu yeniden muhtar oldu.

1.04.2019Gündem
Oy pusulasındaki hata yüzünden kazandığı seçimi kaybetti

Oy pusulasındaki hata yüzünden kazandığı seçimi kaybetti

Bursa'nın Keles ilçesinde bir muhtar adayı, oy pusulalarını yanlış bastırması yüzünden kazandığı seçimi kaybetti.

31.03.2019Gündem
Devlet Bahçeli’den son dakika açıklaması: Cumhur ittifakı hedeflerine ulaşmıştır

Devlet Bahçeli’den son dakika açıklaması: Cumhur ittifakı hedeflerine ulaşmıştır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçimde kesin olmaya sonuçların belli olmasının ardından açıklama yaptı. Bahçeli açıklamasında 'Cumhur ittifakının beka çağrısı doğudan batıda, kuzeyden güneye hem duyulmuş, hem benimsenmiş, hem de tasdik edilmiştir. Türk milleti engin sağ duyusunu göstermiş, bekasına muazzam şekilde destek vermiştir. Cumhur İttifakı hedeflerine ulaşmıştır.  31 Mart seçimlerinin kazananı tüm Türkiye’dir' ifadelerini kullandı.

31.03.2019Gündem
Baba oğul muhtar adaylarının yarışında kazanan belli oldu

Baba oğul muhtar adaylarının yarışında kazanan belli oldu

Bursa'nın Orhangazi ilçesi Heceler Mahallesi'nde muhtarlık yarışında birbirlerine rakip ve uzun zamandır küslükleri bulunan Ali Sevinç ile oğlu Zafer Sevinç oy kullanma işlemi devam ederken barıştılar.

31.03.2019Haber
Baba oğul muhtar adaylarının yarışında kazanan belli oldu

Baba oğul muhtar adaylarının yarışında kazanan belli oldu

Bursa'nın Orhangazi ilçesi Heceler Mahallesi'nde muhtarlık yarışında birbirlerine rakip ve uzun zamandır küslükleri bulunan Ali Sevinç ile oğlu Zafer Sevinç oy kullanma işlemi devam ederken barıştılar.

31.03.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Nasıl olacak?

Diyelim ki karar alındı. İstanbul’da seçim tekrarlanıyor.

13.04.2019

İstanbul seçimlerinde ne oluyor?

AK Parti, İstanbul seçimlerine yönelik itirazlarında her geçen gün cepheyi genişletiyor.

8.04.2019

Siyasette görev süreli olmalı

SİYASETİN meslek olmadığını, bir hizmet yarışı olduğunu birçok kez yazdım.

5.04.2019

Kısa mesaj uzun uğraş

Toplu mesajların ne şekilde gönderileceği, nasıl iptal edileceği kanuni düzenlemeler ile belirlenmiş durumda. Ancak birçok ticari kuruluş, parti adayı, meslek örgütü veya şahıs hiçbir kurala uymadan seçim, kutlama, özel gün gibi sebeplerle servis sağlayıcılardan elde ettikleri numaraları mesaj yağmuruna tutuyor. İzin almadan gönderilen mesajları iptal etmek için vatandaş uğraşmak zorunda.

5.04.2019

Yerel seçimlerde bir kez daha kadının adı yok

KA-DER (Kadın Adayları Destekleme Derneği) henüz resmi olmayan yerel seçim sonuçlarına göre sosyal medyada rakamları paylaşmış:1.389 Belediye Başkanı’nın sadece 37’si kadın.

4.04.2019

Çocuk parkından ne istedin muhtar

Zonguldak Yenidoğanlar köyünün 20 yıllık muhtarı seçimden 1 hafta önce yaptırdığı çocuk parkını 31 Mart’ta seçilemeyince yıkmış.

4.04.2019

Üç muhtar da yetmedi...

Adının açıklanmasını istemeyen bir kulüp başkanının isyanına sebep olan şikayetini yerinde görmek ve onu dinlemek için Alacahırka Mahallesi’nde hizmet veren Osmangazi Belediyesi sorumluluğundaki kapalı semt pazarına gittim.

3.04.2019

Erdoğan’ın değişim stratejisi

Seçimlerin en çok koşturanı Cumhurbaşkanı Erdoğan’dı. Tam 59 ilde 102 miting yaptı. Seçimler bitti, Erdoğan birkaç gün dinlenme kararı aldı. Ancak Erdoğan’ın dinlenmesi aynı zamanda yeni dönemin hazırlık kampı gibi olacak.

3.04.2019

Bu kez Survivor değil seçim izlendi

Geçtiğimiz bazı seçimlerde ya da Türkiye’yle ilgili önemli gelişmelerde televizyon seyircisinin “Survivor” izlemesi çok tartışılmıştı.

2.04.2019