MENÜ

Mühimmat Deposu

Mühimmat Deposu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mühimmat Deposu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mühimmat Deposu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 461 Mühimmat Deposu haberi bulunmuştur.

Mühimmat Deposu Haberleri

Artık güvendeyiz evinize dönün

Artık güvendeyiz evinize dönün

Barış Pınarı harekâtıyla terör örgütü PKK/YPG’den temizlenen Resulayn’da 50 bin kişi kente döndü. Terör örgütünün tahrip ettiği hastaneler, okullar, kiliseler onarılıyor. Süryani Ortodoks Kilisesi görevlisi Yusef Karmon, teröristlerden kaçan Suriyelilere “Artık güvendeyiz, evinize dönün” çağrısı yaptı.

25.12.2019Gündem
Son dakika... Kemal Kılıçdaroğlundan Talat Atilla açıklaması: Bakın niye doğrudur dedim

Son dakika... Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Talat Atilla açıklaması: Bakın niye 'doğrudur' dedim!

Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce’nin Beştepe’ye gittiğine dair ‘haberin’ kaynağı olduğu belirtilen gazeteci Talat Atilla ile yedi yıldır görüşmediğini söyledi. Kılıçdaroğlu televizyonda yaptığı “Doğrudur” açıklaması için “Partiyi karıştırmanın Erdoğan’ın amaçlarından biri olduğunu söyledim. ‘Doğrudur’ dedim. Gidenlere dair bir bilgim varmış gibi çarpıtılmak isteniyor” dedi.

25.11.2019Gündem
Aleve karşı tank

Aleve karşı tank

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yangınla mücadelede yeni ve etkin bir yöntem için düğmeye bastıklarını belirterek, “Yeşil doğaya kırmızı tank projemizle yangınla mücadelede kullanılmak üzere geliştirilen tanklardan yararlanacağız. Şu anda yurt dışından bir adet tank almak üzere görüşmelerimiz sürüyor. Zamanla bunları kendimiz üreteceğiz” dedi. Rusya’da geliştirilen ‘itfaiye tank’ları 25 bin litre su taşıyor ve 360 derecenin üstünde ısıya dayanabiliyor.

18.11.2019Ekonomi
Bakanlık açıkladı... PKK/YPG Rasulaynda okulu mevzi yapmış

Bakanlık açıkladı... PKK/YPG Rasulayn'da okulu mevzi yapmış

Milli Savunma Bakanlığı, terör örgütü PKK/YPG'nin Rasulayn'a bağlı Nukra köyündeki okulu mevzi yaparak kullanılamaz hale getirdiğinin tespit edildiğini açıkladı.

17.11.2019Gündem
KKTC’de mühimmat deposu patladı: 540 m kuralı Faciayı önledi

KKTC’de mühimmat deposu patladı: 540 m kuralı Faciayı önledi

KKTC’nin turizm başkenti Girne’nin dışında, 5 yıldızlı bir tatil köyünün yakınındaki askeri mühimmat deposu dün 01.30 sıralarında alev aldı, tank ve top mühimmatı sabahın ilk ışıklarına kadar patladı. Patlamaların şiddetinden otelin camları kırıldı, 14 kişi cam kırıklarından hafif yaralandı. Afyonkarahisar’da 2012 yılında 25 askerin şehit olduğu mühimmat deposundaki patlamanın ardından uygulamaya konulan tedbirler, olası bir faciayı önledi. Bu tedbirlerden biri de mühimmat deposuyla çevresindeki herhangi bir bina arasında 540 metre mesafe olması kuralıydı.

13.09.2019 Gündem
KKTCde Girnede askeri bölgedeki cephanelikte patlama meydana geldi

KKTC'de Girne'de askeri bölgedeki cephanelikte patlama meydana geldi

KKTC’nin turizm başkenti Girne’nin doğusunda Çatalköy mevkiinde gece yarısından sonra askeri mühimmat deposu alev aldı, şiddetle patlayan top ve tank mermileri, deponun yakınındaki 5 yıldızlı tatil köyünde ve çevredeki evlerde hasara ve kırılan camlardan yaralanmalara neden oldu. Sabaha kadar devam eden yangın ve patlamalar nedeniyle bölge trafiğe kapatıldı. Olay yerinden açıklama yapan KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, can kaybının yaşanmadığını ve gerekli tüm önlemlerin alındığını söyledi.

12.09.2019Dünya
Son dakika... KKTCde Girnede askeri bölgedeki cephanelikte patlama meydana geldi

Son dakika... KKTC'de Girne'de askeri bölgedeki cephanelikte patlama meydana geldi

KKTC’nin turizm başkenti Girne’nin doğusunda Çatalköy mevkiinde gece yarısından sonra askeri mühimmat deposu alev aldı, şiddetle patlayan top ve tank mermileri, deponun yakınındaki 5 yıldızlı tatil köyünde ve çevredeki evlerde hasara ve kırılan camlardan yaralanmalara neden oldu.

12.09.2019Dünya
Türkiyeden BMGKde YPG/PKKnın meşrulaştırılmaması çağrısı

Türkiye'den BMGK'de YPG/PKK'nın meşrulaştırılmaması çağrısı

Türkiye'nin Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilciliği Maslahatgüzarı Rauf Alp Denktaş,''Türkiye, PKK'nın işlediği suç ve ihlallerin belgelenmesini takdirle karşılıyor ancak teröristlerin (BM tarafından) tanınma ya da meşruiyet arayışlarına yönelik hiçbir hareketi onaylamayacaktır.'' dedi.

3.08.2019Dünya
Erbil için PKKya ağır darbe

Erbil için PKK'ya ağır darbe

Türk Hava Kuvvetleri’nin Erbil Başkonsolosluğu görevlisi Osman Köse’nin şehit edilmesine misilleme niteliği de taşıyan; 17 Temmuz’da Kandil’e, 19 Temmuz’da da Karacak bölgelerine düzenlediği hava harekâtlarının bilançosu belli oldu.

28.07.2019Gündem
YPG/PKK çocukları savaşçı, okulları mühimmat deposu yaptı

YPG/PKK çocukları savaşçı, okulları mühimmat deposu yaptı

Birleşmiş Milletler (BM) raporu, terör örgütü YPG/PKK'nın Suriye'de okulları mühimmat deposu olarak kullandığını, en fazla çocuk savaşçının ise örgüt içinde yer aldığını ortaya koydu.

27.07.2019Dünya
Erbil’e karşı büyük misilleme

Erbil’e karşı büyük misilleme

Kuzey Irak’ta Türk Başkonsolosluk görevlisinin şehit edilmesinin ardından Türk savaş uçakları ikinci kez bölgedeki PKK terör hedeflerini vurdu. 20’den fazla hedef lazer güdümlü ve beton delici olarak bilinen bombalarla imha edildi.

20.07.2019Gündem
Afrin’de, PKK’nın mühimmat deposu ele geçti

Afrin’de, PKK’nın mühimmat deposu ele geçti

TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nin düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı ile terör örgütlerinden arındırılan Suriye’nin Afrin kentinde, terör örgütü PKK/YPG’nin mühimmat deposu bulundu. Depoda 300 kilo patlayıcı, onlarca el bombası, füzeler ile mühimmat ele geçirilirken, 3 terörist yakalandı.

7.07.2019Gündem
Son dakika: Bakanlık duyurdu PKKya ağır darbe

Son dakika: Bakanlık duyurdu! PKK'ya ağır darbe

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Pençe Harekâtı ile koordineli olarak Irak kuzeyi Kandil bölgesinde düzenlenen hava harekâtında, PKK bölücü terör örgütü tarafından kullanılan  hedeflerin vurulduğunu açıkladı. Ayrıca Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde devam eden Pençe Harekâtı'nda, 2 terörist daha etkisiz hale getirildi. Böylece harekatta etkisiz hale getirilen terörist sayısı 60'a ulaştı.

28.06.2019Gündem
MSB duyurdu Terör hedefleri imha edildi…

MSB duyurdu! Terör hedefleri imha edildi…

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Irak kuzeyi Sinat-Haftanin bölgesine düzenlenen hava harekâtı neticesinde, PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler vuruldu" ifadeleri kullanıldı.

23.06.2019Gündem
Son dakika Bakanlık açıkladı... Terör hedefleri vuruldu

Son dakika! Bakanlık açıkladı... Terör hedefleri vuruldu

Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, ''Irak kuzeyi Sinat-Haftanin bölgesine düzenlenen hava harekâtı neticesinde, PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler vuruldu.'' denildi.

22.06.2019Gündem
Afrinde 10 terörist öldürüldü

Afrin'de 10 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ''Afrin'de terör örgütü PKK/YPG üyesi 10 terörist etkisiz hale getirildi'' denildi

11.06.2019Gündem
Son dakika: Pençe Harekâtına hava desteği PKK hedefleri vuruldu

Son dakika: Pençe Harekâtına hava desteği! PKK hedefleri vuruldu

Irak'ın kuzeyindeki Zap bölgesine düzenlenen hava harekatlarında, terör örgütünün silah mevzi, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullandığı hedeflerin vurulduğu bildirildi.

1.06.2019Gündem
Son dakika: Bakanlık duyurdu... Pençe Harekatında hedefler vuruldu

Son dakika: Bakanlık duyurdu... Pençe Harekatı'nda hedefler vuruldu

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyi Zap bölgesine düzenlenen hava harekâtında bölücü terör örgütü PKK'ya ait hedeflerin vurulduğunu açıkladı.

31.05.2019Gündem
PKK’ya NEB pençesi

PKK’ya NEB pençesi

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Kuzey Irak’ta Hakurk bölgesinde sürdürdüğü ‘Pençe harekâtı’ sürerken, Türk Hava Kuvvetleri’ne ait savaş uçakları da bu harekâtla koordineli taarruzlarında terör örgütü PKK hedeflerine bomba yağdırdı.

31.05.2019Gündem
Pençe Harekatında son dakika gelişmesi Tek tek imha ediliyorlar…

'Pençe Harekatı'nda son dakika gelişmesi! Tek tek imha ediliyorlar…

Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde süren Pençe Harekatı'nda, teröristlerce bölgeye önceden yerleştirilen patlayıcı ve mayınlar imha edilirken Milli Savunma Bakanlığı da yaptığı son dakika açıklamasında Zap bölgesine düzenlenen hava harekâtı neticesinde, PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler vurulduğunu bildirdi.

30.05.2019Gündem
Son dakika: Pençe Harekâtında 4 PKK’lı terörist daha etkisiz hale getirildi

Son dakika: Pençe Harekâtı'nda 4 PKK’lı terörist daha etkisiz hale getirildi

Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde devam eden Pençe Harekatı'nda 4 PKK'lı terörist daha etkisiz hale getirildi.

30.05.2019Gündem
Son dakika: Bakanlık duyurdu... Pençe Harekatında o hedefler vuruldu

Son dakika: Bakanlık duyurdu... Pençe Harekatı'nda o hedefler vuruldu

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Avaşin-Basyan, Hakurk ve Zap bölgelerinde düzenlenen hava harekâtlarında, bölücü terör örgütü PKK'ya ait hedeflerin vurulduğunu açıkladı.

29.05.2019Gündem
Terör örgütü PKK’ya TSK ‘Pençe’si... Kuzey Irak’a karadan ve havadan harekât

Terör örgütü PKK’ya TSK ‘Pençe’si... Kuzey Irak’a karadan ve havadan harekât

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), terör örgütü PKK’ya karşı son ayların en kapsamlı sınır ötesi harekâtını başlattı. Komandoların da katıldığı ‘Pençe’ adlı operasyon kapsamında Kuzey Irak’taki Hakurk bölgesinde bulunan terör kampları, sığınak ve barınaklar hedef alındı. Karadan ve havadan yapılan harekâtın, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dün Irak Cumhurbaşkanı Salih’le İstanbul’da buluşmasından önce başlaması dikkat çekti.

29.05.2019Gündem
Terör örgütü PKKya Pençe harekatı... Komandolar PKK kamplarını böyle imha etti

Terör örgütü PKK'ya Pençe harekatı... Komandolar PKK kamplarını böyle imha etti

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada (MSB) "Pençe Harekâtı kapsamında Komandolar Hakurk'ta PKK’lı teröristlerin inlerinde... 8 bölmeli bir sığınakta bulunan EYP malzemeleri, tuzaklı EYP’ler, roket mühimmatları ve çok miktarda yaşam malzemesi imha edildi" denildi.

28.05.2019Gündem
MSB’den son dakika Pençe harekatı açıklaması

MSB’den son dakika Pençe harekatı açıklaması!

Milli Savunma Bakanlığından (MSB) Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesinde dün başlatılan Pençe Harekatı'nda şu ana kadar 9 teröristin etkisiz hale getirildiği bildirildi.    

28.05.2019Gündem
MSB duyurdu Kuzey Irak’a hava harekatı…

MSB duyurdu! Kuzey Irak’a hava harekatı…

TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın kuzeyindeki Avaşin, Basyan ve Hakurk bölgelerine düzenlenen hava harekâtında, PKK'lı teröristler tarafından kullanılan hedefler vuruldu.

27.05.2019Gündem
Karadenizde PKKya ait mühimmat deposu imha edildi

Karadeniz'de PKK'ya ait mühimmat deposu imha edildi

Karadeniz kırsalında, güvenlik güçlerince yürütülen operasyonlarda yakalanan PKK'lı teröristlerin sorgusu ve arazide yer göstermesi sonucu örgütün depo ve sığınakları tek tek imha ediliyor. Bölgede 20'ye yakın sığınak ve 'ana karargah' sonrası Gümüşhane kırsalında tespit edilen, içinde silah ve roket başlıkları olan depo da imha edildi.

26.05.2019Gündem
Irakın kuzeyindeki hedefler vuruldu

Irak'ın kuzeyindeki hedefler vuruldu

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyi Hakurk bölgesinde düzenlenen hava harekâtında, bölücü terör örgütü tarafından kullanılan hedeflerin vurulduğunu açıkladı.

26.05.2019Gündem
Son dakika: Bakanlık duyurdu...  Terör hedefleri yerle bir edildi

Son dakika: Bakanlık duyurdu... Terör hedefleri yerle bir edildi

 Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesine düzenlenen hava harekatıyla, bölücü terör örgütü tarafından silah mevzisi, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedeflerin imha edildiği bildirildi.

25.05.2019Gündem
Son dakika: Bakanlık duyurdu... Yerle bir edildi

Son dakika: Bakanlık duyurdu... Yerle bir edildi

TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın kuzeyindeki Zap ve Avaşin-Basyan bölgelerine düzenlenen hava harekâtında, PKK'lı teröristler tarafından kullanılan hedefler vuruldu.

24.05.2019Gündem
Son dakika Milli Savunma Bakanlığından iki önemli duyuru

Son dakika! Milli Savunma Bakanlığı'ndan iki önemli duyuru

MİLLİ Savunma Bakanlığı(MSB), Fırat Kalkanı bölgesine, Tel Rıfat’taki YPG/PKK'lı teröristlerce yapılan saldırı ve taciz ateşlerine, bölgedeki ateş destek vasıtaları ile karşılık verildiğini açıkladı. Bakanlık ayrıca, Irak kuzeyi Gara bölgesine düzenlenen hava harekâtı neticesinde terör hedeflerinin imha edildiğini belirtti.

18.05.2019Gündem
Son dakika: PKKya ağır darbe 3 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika: PKK'ya ağır darbe! 3 terörist etkisiz hale getirildi

IRAK kuzeyi Zap, Hakurk ve Avaşin-Basyan bölgelerinde düzenlenen hava harekâtlarında, bölücü terör örgütü PKK tarafından kullanılan hedefler imha edildi. Ayrıca, İçişleri Bakanlığı'nın yaptığı açıklamada, "Siirt-Eruh kırsalında Siirt İl Jandarma Komutanlığınca yapılan 'Şehit Jandarma Üsteğmen Ersan Yenici 2019-18 Operasyonu'nda 3 terörist etkisiz hale getirildi. Bölgede operasyonlar devam ediyor" denildi. 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda 2 güvenlik korucusu yaralandı.

17.05.2019Gündem
Irakın kuzeyine hava harekatı Yerle bir edildi

Irak'ın kuzeyine hava harekatı! Yerle bir edildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyi Zap bölgesine düzenlenen hava harekâtında, PKK bölücü terör örgütü tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini açıkladı.

7.05.2019Gündem
Son dakika: PKKya hava harekatı...Tüm hedefler imha edildi

Son dakika: PKK'ya hava harekatı...Tüm hedefler imha edildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyine düzenlenen hava harekâtında, PKK terör örgütü tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini açıkladı.

6.05.2019Gündem
Irakın kuzeyine hava harekatı: Terör hedefleri imha edildi

Irak'ın kuzeyine hava harekatı: Terör hedefleri imha edildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyine düzenlenen hava harekâtında, PKK'lı teröristler tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini açıkladı.

3.05.2019Gündem
Irakın kuzeyine hava harekatı Yerle bir edildi...

Irak'ın kuzeyine hava harekatı! Yerle bir edildi...

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyine düzenlenen hava harekâtlarında, PKK'lı teröristler tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini açıkladı.

2.05.2019Gündem
Son dakika Kuzey Iraka hava harekatı

Son dakika! Kuzey Irak'a hava harekatı

Irak’ın kuzeyi Metina, Gara, Hakurk ve Haftanin bölgelerine düzenlenen hava harekatları neticesinde, PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edildi.

1.05.2019Gündem
Irakın kuzeyine hava harekatı Terör hedefleri yerle bir edildi

Irak'ın kuzeyine hava harekatı! Terör hedefleri yerle bir edildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyine düzenlenen hava harekâtlarında, PKK'lı teröristler tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini açıkladı.

30.04.2019Gündem
Irak’ın kuzeyinde terör hedefleri imha edildi

Irak’ın kuzeyinde terör hedefleri imha edildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı’nca Irak’ın kuzeyindeki Haftanin bölgesine düzenlenen hava harekatıyla terör örgütü PKK hedeflerinin imha edildiği açıklandı.

28.04.2019Gündem
Son dakika... Kuzey Iraka hava harekatı

Son dakika... Kuzey Irak'a hava harekatı

TÜRK savaş uçaklarının Irak'ın kuzeyine düzenlediği hava harekatında, PKK'lı teröristlerin kullandığı hedefler, imha edildi.

27.04.2019Gündem
Son dakika: Irakın kuzeyine hava harekatı

Son dakika: Irak'ın kuzeyine hava harekatı

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "Irak kuzeyi Gara, Zap ve Avaşin bölgelerine düzenlenen hava harekâtları neticesinde, PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edildi" denildi.

26.04.2019Gündem
Son dakika: Irakın kuzeyine hava harekatı

Son dakika: Irak'ın kuzeyine hava harekatı

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Irak'ın kuzeyindeki Gara bölgesine düzenlenen hava harekatında, terör örgütü PKK tarafından silah mevzisi, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edildi.

25.04.2019Gündem
PKKya bir darbe daha: İmha edildi

PKK'ya bir darbe daha: İmha edildi

Türk Silahlı Kuvvetlerince (TSK), Irak'ın kuzeyindeki Hakurk, Zap, Avaşin-Basyan, Gara ve Kandil bölgelerine düzenlenen hava harekatlarıyla terör örgütü PKK tarafından silah mevzisi, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edildiği bildirildi.

24.04.2019Gündem
Irakın kuzeyine hava harekatı

Irak'ın kuzeyine hava harekatı

Irak'ın kuzeyindeki Hakurk bölgesine düzenlenen hava harekatında PKK'lı teröristlerce silah mevzisi, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedefler imha edildi.

23.04.2019Gündem
MSB duyurdu Hedefler imha edildi...

MSB duyurdu! Hedefler imha edildi...

Mili Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyi Metina bölgesine düzenlenen hava harekâtı neticesinde, PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedeflerin imha edildiğini duyurdu.

16.04.2019Gündem
Son dakika... Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Hedefler imha edildi

Son dakika... Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Hedefler imha edildi

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'a yapılan hava harekatında terör örgütü PKK tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini duyurdu.

15.04.2019Gündem
Son dakika... Kuzey Iraka hava harekatı: Hedefler imha edildi

Son dakika... Kuzey Irak'a hava harekatı: Hedefler imha edildi

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Kuzey Irak'a yapılan hava harekatında PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedeflerin imha edildiği belirtildi.

14.04.2019Gündem
Irakın kuzeyine hava harekatı Terör örgütü hedefleri imha edildi

Irak'ın kuzeyine hava harekatı! Terör örgütü hedefleri imha edildi

MİLLİ Savunma Bakanlığı, Irak kuzeyinde düzenlenen hava harekâtlarında, PKK bölücü terör örgütü tarafından kullanılan hedeflerin imha edildiğini açıkladı.

13.04.2019Gündem
Son dakika... Kuzey Iraka hava harekatı: Hedefler imha edildi

Son dakika... Kuzey Irak'a hava harekatı: Hedefler imha edildi

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'a düzenlenen hava harekatında PKK bölücü terör örgütü tarafından silah mevzii, barınak, sığınak ve mühimmat deposu olarak kullanılan hedeflerin imha edildiğini açıkladı.

12.04.2019Gündem
Son dakika: MSB duyurdu Terör hedefleri imha edildi

Son dakika: MSB duyurdu! Terör hedefleri imha edildi

TÜRK savaş uçaklarının, Irak'ın kuzeyine düzenlediği hava harekâtında, terör örgütü PKK'ya ait hedefler imha edildi.

11.04.2019Gündem