MENÜ

Muhiddin Gülal

Muhiddin Gülal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muhiddin Gülal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 62 Muhiddin Gülal haberi bulunmuştur.

Muhiddin Gülal Haberleri

Kayyum atanmıştı 2 dev inşaat şirketine Almanlar talip

Kayyum atanmıştı! 2 dev inşaat şirketine Almanlar talip

TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu Başkanı Muhiddin Gülal, kayyum atanan 985 şirketten en sorunlu şirketin borçlarını çevirmekte zorlandıkları Naksan, en üzüntü veren şirketlerin ise Dumankaya ve Fi Yapı olduğunu söylüyor.

17.03.2018Ekonomi
Dumankaya ve Fi Yapı satılıyor

Dumankaya ve Fi Yapı satılıyor

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, devraldıkları FETÖ şirketlerini büyüttüklerini dile getirerek kendilerini en fazla zorlayanın parasını verip dairesini bekleyen mağdurların olduğu inşaat firmaları olduğunu vurguladı. Gülal, Dumankaya ve Fi Yapı’nın satışı için uluslararası bir firmayla görüşme halinde olduklarını duyurdu.

3.03.2018Ekonomi
Dumankaya ve Fi Yapı ile ilgili flaş açıklama

Dumankaya ve Fi Yapı ile ilgili flaş açıklama

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Bank Asya'daki mevduat sahiplerine sigorta kapsamında ödenen 974 milyon TL'nin bir kısmının Bank Asya tarafından TMSF'ye ödendiğini ve kalan 610 milyon TL'lik tutarın da önümüzdeki günlerde ödeneceğini belirterek, "Bank Asya'daki taşınmazlar iflas hükümleri çerçevesinde aktif-pasif dengesi gözetilerek masa idaresi tarafından tasfiye edilecek." dedi. "Dumankaya ve Fi Yapı'nın satışı masada" diyen Gülal, "Uluslararası firmayla görüşme halindeyiz. Onlar bitmemiş inşaatları tamamlayarak mağduriyetleri giderecek. Satışı da henüz taslak halinde" şeklinde konuştu.

3.03.2018Ekonomi
Dikkat çeken yönetim

Dikkat çeken yönetim!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nda sadece Başkan Mehmet Ali Akben ve tek kurul üyesi Olcay Turan bulunuyor. Ancak bu durum BDDK'nın çalışmasını ve yönetimini etkilemiyor.

5.12.2017Ekonomi
Maliyeti bildirin, FETÖ ödeyecek

Maliyeti bildirin, FETÖ ödeyecek

Darbe girişiminin kamuya faturası çıkarılıyor. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Başbakanlık’ın talebiyle zararın hesaplanması için tüm kamu kurumlarına yazı gönderdi. Yazıda, hem ekonomik hem de ülkenin uğradığı imaj zedelenmesinin zararının faturaya eklenmesi istendi. Zararın karşılanması için darbecilerden tazminat istenecek.

3.12.2017Ekonomi
TMSF’de Gülal dönemi başladı

TMSF’de Gülal dönemi başladı

TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) yeni başkanı Muhiddin Gülal oldu. TMSF Kurul üyeliğine Muhiddin Gülal'ın atanması ve başkan olarak görevlendirilmesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

7.07.2017Ekonomi
TMSFnin yeni başkanı Muhiddin Gülal oldu

TMSF'nin yeni başkanı Muhiddin Gülal oldu

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) boş bulunan üyeliğe Muhiddin Gülal Atandı ve Başkan olarak görevlendirildi. TMSF'nin hali hazırdaki başkanı Şakir Ercan Gül ise, Şubat 2010'da bu göreve getirilmişti. TMSF bünyesindeki şirket sayısı ise 965 olarak açıklandı. Bu şirketlerin toplam aktif varlığı 41 milyar lira.

7.07.2017Ekonomi
İşte TMSFnin yeni başkanı

İşte TMSF'nin yeni başkanı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Kurulu üyeliğine Muhiddin Gülal'ın atanması ve başkan olarak görevlendirilmesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.

7.07.2017Ekonomi
Boydak Holding yönetimde değişiklik yapıldı

Boydak Holding yönetimde değişiklik yapıldı

TASARRUF Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından yönetilen Boydak Holding’de yeni görevlendirmeler yapıldı.

2.02.2017Ekonomi
BDDK Başkanlığına Murat Yülekin geleceği iddiası

BDDK Başkanlığı'na Murat Yülek'in geleceği iddiası

BİR süredir boş olan BDDK başkanlığına Prof. Dr. Murat Yülek’in geleceği iddia ediliyor. IMF ve İslam Kalkınma Bankası’nda iktisatçı olarak görev yapmış olan Murat Yülek’in Bakanlar Kurulu kararı ile atanması bekleniyor.

10.04.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

Asker krizi ‘İş Forumu’nu vurdu

Türkiye sınırını geçen iki Yunan askerinin yakalanması, ticari ilişkileri de etkilemeye başladı. DEİK tarafından 15-16 Mart tarihlerinde Gümülcine’de yapılması beklenen ve Türk-Yunan işinsanlarının katılacağı “İşForumu” ertelendi.

17.03.2018