MENÜ

Müftü Ataması

Müftü Ataması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Müftü Ataması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21 Müftü Ataması haberi bulunmuştur.

Müftü Ataması Haberleri

Diyanet İşleri Başkanlığı müftü yardımcısı ve müftü atayacak | Başvuru şartları neler

Diyanet İşleri Başkanlığı müftü yardımcısı ve müftü atayacak | Başvuru şartları neler?

Diyanet İşleri Başkanlığı yazılı ve sözlü sınavla, kurum içi naklen atama yoluyla 36 ile müftü yardımcısı, 20 ilçeye müftü görevlendirecek. Atama yapılacak 36 müftü yardımcısı kadınlar arasından seçilecek. İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı müftü ve müftü yardımcısı atama sınavı hakkında tüm detaylar...

18.04.2019Gündem
Diyanet resmen harekete geçti… Sınav duyurusu yayınlandı

Diyanet resmen harekete geçti… Sınav duyurusu yayınlandı

DİYANET İşleri Başkanlığı 61 ile kadın müftü yardımcısı atanması için harekete geçti. 61 ilde sınavla kadın müftü yardımcısı atanmasına ilişkin ilan, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlandı.

29.03.2018Gündem
4. kez tayini çıkan Bakırköy müftüsünden jet iade davası

4. kez tayini çıkan Bakırköy müftüsünden jet iade davası

BAKIRKÖY’ün ödüllü müftüsü Zakir Uzun üç kez sürülüp, her defasında mahkeme kararı ile iade edildiği makamından dördüncü kez il dışına atandı. Önce Osmaniye’ye, ardından Tekirdağ’a tayin edildiği belirtilen müftü Uzun, dördüncü kez göreve iade davası açtı.

5.09.2014Gündem
Öğretmenlere müjde

Öğretmenlere müjde

Başbakan Erdoğan, dün Katar’da olduğu için partisinin grup toplantısını bugün yaptı. Erdoğan konuşmasında öğretmenlere Şubat ayında atama müjdesi verdi. Yılda bir kez yapılan öğretmenlerin özür atamaları bu yıl iki kez yapılacak. Şubat ayı eş ve sağlık atama ilanı bugün öğleden sonra Milli Eğitim Bakanlığı'nın internet sitesin den duyurulacak.

30.01.2013Gündem
Gülden vekil bürokratlara asil ataması

Gül'den vekil bürokratlara asil ataması

10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in kararnamelerini imzalamaması nedeniyle vekaleten görev yürüten bürokratların asaleten atanması süreci başladı.

18.09.2007Gündem
İmamdan müftüye suç duyurusu

İmamdan müftüye suç duyurusu

Batman Site Camii İmamı Rıfat Korkmaz, İl Müftüsü Yüksel Kaymak'ın da aralarında bulunduğu 4 Müftülük görevlisi hakkında, savcılığa suç duyurusunda bulundu.

7.10.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Kötü (kirli) su yoktur kötü su yönetimi vardır

BAŞKA su kaynakları ve opsiyonlar dururken, İSKİ ve DSİ İstanbulluları yalnızca yüzeysel su kaynaklarına bağımlı hale getirmiştir.

18.07.2014

Futbolcu: 0 Müftü: 132

TBMM’nin resmi internet sitesine girin...

24.02.2012

Gergedanlaşma

DEVLET Tiyatroları (DT) Genel Sanat Yönetmeni Sayın Lemi Bilgin bir konuşmasında Devlet Tiyatroları’nda bir ‘memurlaşma’dan söz ediyor. İlginç bir tanı. Anlaşılan oyuncular DT kadrolarına girdikten sonra genleri değişime uğruyor, memurlaşıyorlar!

1.09.2010

İmam, cemaati az cami istedi müftü bile camiye uğramaz oldu

ELAZIĞ ve Malatya’daki seçim turlarım sırasında birinci ağızdan imam-müftü öyküleri dinledim. Türkiye’nin kaderini belirleyecek seçim gününde, yaşanmış öyküleri sizlerle paylaşayım.

21.07.2007

Ete su katılıyor

GEÇENLERDE bir gıda mühendisi ile konuşurken ilginç şeyler söyledi. Bu mühendis tanıdığımız, dünyayı izleyen bir uzmandır. Anlattıklarına herkes dikkat çekmelidir:

4.03.2004