MENÜ

Muammer Aydın

Muammer Aydın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Muammer Aydın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.913 Muammer Aydın haberi bulunmuştur.

Muammer Aydın Haberleri

Son dakika: DSPnin İstanbul adayı yarıştan çekildiğini açıkladı

Son dakika: DSP'nin İstanbul adayı yarıştan çekildiğini açıkladı

DSP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muammer Aydın, 23 Haziran'da yeniden gerçekleşecek olan seçimler için yarıştan çekildiğini açıkladı.

12.05.2019Gündem
DSP çekilmeyi değerlendirecek

DSP çekilmeyi değerlendirecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı dün DSP Genel Merkezi’nde Genel Başkan Yardımcısı Hasan Erçelebi ile bir araya geldi.

9.05.2019Gündem
Son dakika.. CHP İstanbul İl Başkanlığı: Ekrem İmamoğlu mazbata için çağrıldı

Son dakika.. CHP İstanbul İl Başkanlığı: Ekrem İmamoğlu mazbata için çağrıldı

CHP İstanbul İl Başkanlığı, Ekrem İmamoğlu'nun mazbatasını almak üzere İstanbul İl Seçim Kurulu'na çağrıldığını duyurdu.İmamoğlu da saat 16.35 civarında mazbatasını almak üzere Çağlayan Adliyesi'ndeki İl Seçim Kurulu'na geldi.

17.04.2019Gündem
DSP adayı Benli: Ekrem İmamoğlu kadına şiddetin bir örneğini sergiledi

DSP adayı Benli: Ekrem İmamoğlu kadına şiddetin bir örneğini sergiledi

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’nun, partisinin Avcılar Belediye Başkan adayı Handan Toprak Benli’ye çekilme çağrısında bulunarak tehdit ettiğini söyledi. Sözlerin odağındaki isim DSP Avcılar Belediye Başkan adayı Handan Toprak Benli, Posta Gazetesi'nden Alev Gürsoy Cimin'e konuştu...

26.03.2019Gündem
DSPnin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muammer Aydın

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muammer Aydın

DSP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı, partinin Genel Başkan Yardımcısı ve eski İstanbul Barosu Başkanı Muammer Aydın oldu.

19.02.2019Gündem
Büyük Kulüp’te seçim heyecanı başladı: Kulüp huzur arayışında

Büyük Kulüp’te seçim heyecanı başladı: Kulüp huzur arayışında

İstanbul cemiyet hayatının önemli merkezlerinden biri olan Büyük Kulüp’te seçim heyecanı başladı. 18 Mart Pazar günü yapılacak olağan seçimler için mevcut başkan Gündüz Kaptanoğlu ile emekli Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarı Tevfik Altınok adaylığını açıkladı. Altınok, “Hedefim itibar ve huzur ortamını yeniden sağlamak” dedi.

10.03.2018Ekonomi
Ümit Kocasakal kimdir nerelidir

Ümit Kocasakal kimdir nerelidir?

Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığı'na aday olmasının ardından merakla araştırılan isim oldu. Bir dönem İstanbul Barosu Başkanlığı görevini de yürüten Ümit Kocasakal, hukuk alanında birçok makaleye sahiptir. İşte, gündemde yer alması nedeniyle birçok kişinin merak ettiği CHP Genel Başkan Adayı Ümit Kocasakal hakkında bazı bilgiler

17.01.2018Gündem
Gençlik ve Dayak İl Müdürü

Gençlik ve Dayak İl Müdürü

Darp ve yağma suçlarından tutuklanan Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürü Muammer Aydın hakkındaki kararın, bir skandala dayandığı ortaya çıktı: Aydın’ın iki yıl önce kızıyla görüşen liseli öğrenciyi zorla boş bir araziye götürdüğü, öldüresiye dövdüğü, kimliğini ve cep telefonuna el koyduğu ileri sürülüyor. Öğrencinin şikayeti üzerine hakkında dava açılan Aydın’ın bir ay öncesine kadar tutuksuz yargılandığı ve hala görevine devam ettiği anlaşıldı.

9.10.2017Gündem
Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın tutuklandı

Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın tutuklandı

Kızıyla görüştüğü iddiasıyla bir lise öğrencisini ormanlık alana götürerek cep telefonunu gasbettiği gerekçesiyle yargılanan Aydın'ın tutuklanmasına karar verildi.

26.09.2017Gündem
Trabzonspor eski başkanı Hacıosmanoğlu Erzurumspor yöneticisi oldu

Trabzonspor eski başkanı Hacıosmanoğlu Erzurumspor yöneticisi oldu

Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor’un kongresinde Ali Demirhan, yeniden başkan olurken Trabzonspor’un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’da yönetim kuruluna seçildi.

19.06.2016Spor Arena
Metrodaki bomba şakanın davası başladı

'Metrodaki bomba şaka'nın davası başladı

Kadıköy-Kartal Metrosu'nda ellerindeki çantayı yere atıp "bomba" diye bağırdıkları iddia edilen 3 lise öğrencisinin "halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit" ve "ulaşım araçlarının kaçırılması veya alıkonulması" suçlarından yargılanmasına başlandı

15.06.2016Gündem
TBB koltuğu için İstanbul-Ankara savaşı

TBB koltuğu için İstanbul-Ankara savaşı

TBB’de Başkanlık yarışında İstanbul-İzmir baroları birleşti.

24.05.2013Gündem
KAR ÜSTÜNDE CİRİT KEYFİ

KAR ÜSTÜNDE CİRİT KEYFİ

Erzincan Muammer Aydın Cirit Spor Kulübüne bağlı sporcular, kar kış demeden antrenmanlarını sürdürüyor. Sekiz kişiden oluşan cirit ekibi üyeleri karlı zemine aldırış etmeden antrenmanlarını yaparken, kar üstünde cirit yapmanın daha zevkli olduğunu söylediler.

8.01.2013Spor
Kocasakal yeniden başkan

Kocasakal yeniden başkan

İstanbul Barosu başkanlık seçiminde, Baro Başkanı Ümit Kocasakal, kullanılan 22 bin 19 oydan 12 bin 836'sını alarak yeniden başkan seçildi.Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen başkanlık seçiminde, oy kullanılan 73 sandığın tamamı açıldı.

14.10.2012Gündem
Heyecan dorukta

Heyecan dorukta

İstanbul Barosu Yönetim Kurulu, 2012 İstanbul Baro Başkanlığı seçimi için Haliç Kongre Merkezi’nde toplandı. 2 gün sürecek kongrede ilk gün, baro başkanlığına aday avukatlar konuştu. Başkanlık için Filiz Kerestecioğlu, Muammer Aydın, Ümit Kocasakal ve Rıza Saka çekişiyor. Baro, yarın yapacağı seçimle yeni başkanını seçecek.

13.10.2012Gündem
Sis faciası 5 ölü

Sis faciası 5 ölü

Konya’da Hasan Özdemir yönetimindeki belediye otobüsü, dün sabah yoğun sis nedeniyle özel bir lisenin yemekhanesinde çalışan işçileri taşıyan Osman Dilbar (29) yönetimindeki minibüsle kafa kafaya çarpıştı.

19.01.2012Gündem
Bu dava bitmez

Bu dava bitmez

Ergenekon sürecinde yaşananlar, hukukçuları da endişelendiriyor. Davada sürekli yeni delillerle suçlamalar getirilmesi, sürecin uzaması ve hukuki hataları dile getiren hukukçulara göre, bu süreç hiç bitmeyebilir.

4.03.2011Gündem
Tetikçiye giden yol tıkanıyor

Tetikçiye giden yol tıkanıyor

24 Ocak 1993’te otomobiline konulan bombanın patlaması sonucu hayatını kaybeden araştırmacı gazeteciliğin öncüsü Uğur Mumcu, ölümünün 18’inci yılında anılacak.

23.01.2011Gündem
İstanbul Barosu başkanını seçti

İstanbul Barosu başkanını seçti

İstanbul Barosu’nun yeni başkanı Önce İlke Çağdaş Avukatlar Grubu adayı Doç. Dr. Ümit Kocasakal oldu.

7.11.2010Gündem
Baronun yeni başkanı Kocasakal

Baro'nun yeni başkanı Kocasakal

Haliç Kongre Merkezi'nde İstanbul Barosu Genel Kurulu kapsamında gerçekleştirilen seçimlerde, 26 bin 94 avukattan 19 bin 816'sı oy kullandı. Sabah 09.00'da başlayan oy verme işleminin akşam 17.00'de sona ermesinin ardından oy sayımına geçildi. Sonuçların salonda bulunan ekranlarda yansıtıldığı seçimlerde, Ümit Kocasakal 6 bin 80 oyla yeni Baro Başkanı oldu.

7.11.2010Gündem

Yazar Sonuçları

İstanbul seçiminin rakamsal denklemi

İstanbul’da bundan bir ay sonra 23 Haziran’da tekrarlanacak olan büyükşehir belediye başkanlığı seçiminde sandıktan çıkacak sonuç üzerindeki en belirleyici faktörlerden birinin ‘katılım oranı’ olacağı hususunda herkes görüş birliği içinde.

22.05.2019

İstanbul’da seçim rüzgârı nereden esiyor?

PARTİLER İstanbul seçimleri için kolları sıvadılar. AK Parti, yeni bir strateji ile seçimlere hazırlanıyor.

9.05.2019

İstanbul seçiminin gerisindeki dinamikler

İSTANBUL’daki yerel seçimlerin sonucu önceki gün itibarıyla kesinlik kazandığına göre, bu ilde 31 Mart’ta sandıkta hangi dinamiklerin rol oynadığı sorusuna daha detaylı bir şekilde bakabiliriz. Bunu yaparken yöntem olarak İstanbul’da 24 Haziran 2018 genel seçimiyle 31 Mart yerel seçimi sonuçlarını karşılaştırarak yola koyulabiliriz.

19.04.2019

MÜSİAD 50 milyon TL’lik meraya göz koydu

“BEN Marmara Ereğlisi’nden bir çiftçi vatandaşım. Geçen gün Şahpaz Köyü (Angusların inatla barındırıldığı köy) üzerinden Çorlu’ya giderken Seymen’den bir akrabamla karşılaştım.

16.12.2013

Namı büyük Necdet Paşa

DÜN gazeteleri açtım...

11.10.2012