MENÜ

Mtv Ödeme

Mtv Ödeme ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mtv Ödeme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mtv Ödeme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 209 Mtv Ödeme haberi bulunmuştur.

Mtv Ödeme Haberleri

MTV ikinci taksit ödemeleri için son gün... Online MTV ödeme nasıl yapılır

MTV ikinci taksit ödemeleri için son gün... Online MTV ödeme nasıl yapılır?

Motorlu Taşıtlar Kanunu gereğince Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) ikinci taksit ödemeler için bugün son gün. MTV ödemesi yılda iki eşit taksit olarak ocak ve temmuz aylarında ödeniyor. Ödemeleri belirtilen tarihler içerisinde gerçekleştirmeyenler için günlük olarak gecikme faizi uygulanır. Peki, online MTV ödeme nasıl yapılır?

31.07.2019Ekonomi
Kredi kartıyla MTV ödeme nasıl yapılır MTV borç sorgulama ekranı

Kredi kartıyla MTV ödeme nasıl yapılır? MTV borç sorgulama ekranı

Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) ödemeleri son günlere girildi. İnternet Vergi Dairesi üzerinden Motorlu Taşıt Vergisini ödeyebilen araç sahipleri, dilerlerse anlaşmalı bankalar ve PTT iş yerlerinden de ödemelerini gerçekleştirebilecek. Peki, kredi kartıyla MTV ödeme işlemi nasıl yapılacak? İşte, MTV ödeme işlemi hakkında merak edilen bazı detaylar

29.07.2019Ekonomi
Ödemeyen yandı Sakın bu tarihi geçirmeyin

Ödemeyen yandı! Sakın bu tarihi geçirmeyin

Yılda iki kez alınan MTV 2.taksit ödemesi başladı. Araç sahipleri internetten GİB tarafından yayınlanan 2019 takvimine bakmayı sürdürüyor. Vatandaşlar internetten ‘MTV ödeme ve sorgulaması nasıl yapılır?’ sorusuna yanıt arıyor. 1 Temmuz'da başlayan MTV 2. taksit ödemeleri ne zaman tamamlanacak, hangi otomobil için ne kadar ödenecek işte tüm detaylar...

1.07.2019Ekonomi
MTV 2. dönem ödemesi nasıl yapılır

MTV 2. dönem ödemesi nasıl yapılır?

MTV ödemesi yılda iki eşit taksit olarak ocak ve temmuz aylarında ödeniyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) ilk taksit ödemesi, 31 Ocak'ta sona ermişti, ikinci taksit ödemeleri ise bu ay içerisinde gerçekleşecek. Özellikle ilk kez MTV ödemesi yapacakların kafasında pek çok soru işareti var. Online ödeme de bunlardan biri. Peki, MTV ödemesi nasıl yapılır? İşte, o konuya dair detaylar.

1.07.2019Ekonomi
MTV ödeme işlemi kredi kartıyla gib.gov.tr üzerinden nasıl yapılır

MTV ödeme işlemi kredi kartıyla gib.gov.tr üzerinden nasıl yapılır?

MTV ödeme işlemi Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) internet sitesi ve anlaşmalı ödeme noktaları aracılığıyla bugün gerçekleştirilebilecek. Son günü 31 Ocak Çarşamba günü olan MTV ödemeleri, gib.gov.tr 'Borç Sorgulama ve Ödeme' ekranı üzerinden gerçekleştirilebilecek. İşte, MTV ödemeleri hakkında merak edilen bazı detaylar ve araçların motor hacimlerine göre ödenecek olan oranlar hakkında ücret bilgileri

30.01.2018Ekonomi
Araç sahipleri dikkat O ödemeler için son 2 gün

Araç sahipleri dikkat! O ödemeler için son 2 gün

Vatandaşlar 2018 yılında ne kadar MTV ödeyeceğini internet üzerinden araştırıyor. MTV ödemeleri internet üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesinden ödenebiliyor. İlk taksidin son ödeme günü ne zaman? Peki 2018 yılında hangi araç için ne kadar MTV ödenmesi gerekiyor? İşte MTV ödeme sayfası ve MTV hakkında bilinmesi gerekenler.

29.01.2018Ekonomi
2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde son gün ne zaman MTV ödeme işlemi nasıl yapılır

2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinde son gün ne zaman? MTV ödeme işlemi nasıl yapılır?

Araç sahipleri yeni yıla girdiğimiz bugünlerde MTV ödemelerini yapmak için bir takım araştırmalar yapıyorlar. Motorlu Taşıtlar Vergisi taksitini ödemek isteyen vatandaşlar aynı zamanda ödeme seçenekleri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorlar. Çeşitli kanallar aracılığı ile MTV ödemesi gerçekleştirilebiliyor. PTT, İnternet bankacılığı, ve GİB gibi bir çok seçenek mevcut. Peki MTV ödemelerinde son gün ne zaman?

19.01.2018Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır 2018 yılı MTV fiyatları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır? 2018 yılı MTV fiyatları

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri için, araç sahipleri tarafından araştırmalar ve sorgulamalar sürmeye devam ediyor. 2018 yılı Ocak ayı itibariyle başlayan MTV ödemelerinde online olarak ödeyebileceğiniz birçok farklı sistem bulunuyor. Araç sahipleri ise MTV ödemelerini kolay yoldan halletmeye çalışıyorlar. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) internet sitesinden MTV ödemenizi kolayca halledebilirsiniz.

17.01.2018Ekonomi
MTV hesaplama nasıl yapılır - 2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi ücretleri

MTV hesaplama nasıl yapılır? - 2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi ücretleri

Motorlu Taşıtlar Vergisi için yeni yılda araç sahiplerinin ne kadar vergi ödeyeceği belirlendi. Şimdi araç sahibi olan vatandaşlar merakla MTV ücretlerinin ne kadar olduğunu sorguluyorlar. Peki 2018 Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir? İşte MTV ödemeleri hakkında tüm detaylar

28.12.2017Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir (MTV ödeme ve borç sorgulama işlemleri)

Motorlu Taşıtlar Vergisi nasıl ödenir (MTV ödeme ve borç sorgulama işlemleri)

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri yeni yılla birlikte yapılacak. Bir çok taşıt sahibide MTV ödemelerini nasıl yapacağını ve borç sorgulama işlemlerinin nasıl gerçekleştirildiğini merak ediyor. Peki Bankalardan veya GİB'den Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi ve sorgulama işlemleri nasıl yapılır? İşte detaylar

20.10.2017Gündem
Yeni MTV ödeme tablosu nasıl olacak Zam ardından MTV hesaplamanın yolu

Yeni MTV ödeme tablosu nasıl olacak? Zam ardından MTV hesaplamanın yolu

MTV'ye yapılan yüzde 40 zammın fiyatlara nasıl yansıdığı araç sahipleri tarafından merak konusu oldu. Yeni fiyatları merak eden vatandaşlar MTV hesaplaması yapıyor. Peki hangi araç ne kadar motorlu taşıl vergisi ödeyecek. İşte Yeni MTV ödeme tablosu!

29.09.2017Ekonomi
MTV ödeme işlemi nasıl yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi borcu ödeme ekranı

MTV ödeme işlemi nasıl yapılacak? Motorlu Taşıtlar Vergi borcu ödeme ekranı

MTV ödeme işlemi için son güne girildi. Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren Motorlu Taşıtlar Vergisi, vergi daireleri ve internet şubeleri aracılığıyla kolayca ödenebilecek. Peki, son gününe girilen MTV ödeme işlemi nasıl yapılacak? İşte, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme ekranına nasıl ulaşılır sorusunun cevabı

31.07.2017Gündem
MTV ödeme sayfası… GİB 2017 MTV hesaplama

MTV ödeme sayfası… GİB 2017 MTV hesaplama

MTV'de 2. taksit ödeme dönemi devam ediyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin ilk taksit ödemeleri ocak ayı içerisinde yapılmıştı. Peki trafiğe kayıtlı olan her aracı ilgilendiren MTV’nin ödemesi nasıl yapılır? Taşıt vergisi nasıl hesaplanır? MTV hesaplama ve ödeme hakkında bilinmesi gerekenleri özetledik.

27.07.2017Ekonomi
GİB MTV ödemesi sayfası... MTV hesaplama yöntemi

GİB MTV ödemesi sayfası... MTV hesaplama yöntemi

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde(MTV) ikinci taksit dönemi geldi. Trafiğe kayıtlı her araç için yükümlülüğü bulunan Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ödenmemesi veya gecikmesi halinde ödenecek tutar faiz nedeniyle artıyor. Peki MTV ödemesi nasıl yapılır? İkinci taksitinde hangi araç sahibi ne kadar ödeyecek? MTV hesaplaması nasıl yapılır? İşte Motorlu Taşıtlar Vergisi'nde bilinmesi gerekenler!

10.07.2017Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödeme seçenekleri...  GİB MTV hesaplama robotu

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödeme seçenekleri... GİB MTV hesaplama robotu

MTV'nin ilk taksitini ocak ayı içerisinde yatıran araç sahipleri, ikinci taksiti de bu ay ödeyecek. 2017’de Motorlu Taşıtlar Vergisi yüzde 3,83 arttı. Motorlu Taşıtlat Vergisi (MTV) en düşük 68 liraya, en yüksek 23 bin 586 liraya çıkarıldı. Peki, MTV ödeme seçenekleri neler? Araç yaşına ve motor silindir hacmine göre farklılık gösteren MTV hesaplaması nasıl yapılır?

5.07.2017Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır MTV hesaplama yöntemi

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır? MTV hesaplama yöntemi

MTV'de ikinci taksit dönemi başladı, ödeme işlemini internet üzerinden yapmak isteyenler araştırmalara başladı. Trafiğe kayıtlı her aracın sorumlu tutulduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi motor silindir hacmi ve araç yaşına göre farklılık gösteriyor. Araç sahiplerinin ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce MTV hesaplaması yapabiliyor. İşte MTV ödeme ve hesaplamaya dair detaylar!

4.07.2017Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesinde son gün ne zaman

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesinde son gün ne zaman?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) birinci taksit ödeme süresi yarın sona eriyor. Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sitesinde yer alan duyuruya göre, mükellefler 2017 yılı MTV ilk taksit ödemesini, GİB'in internet sayfası aracılığıyla yarın saat 22.00'ye kadar kredi kartı ve banka kartı ile yapabilecek.       

30.01.2017Ekonomi
Motorlu taşıtlar vergisinde son ödeme günü ne zaman - MTV sorgulama ve hesaplama ekranı

Motorlu taşıtlar vergisinde son ödeme günü ne zaman? - MTV sorgulama ve hesaplama ekranı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) son günlere yaklaşıldıkça vatandaşlar merakla tarih bilgilerini sorguluyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında araç sahipleri aynı zamanda MTV borçlarını nasıl sorgulayacağını ve hesaplama ekran bilgilerini de araştırıyor. İşte MTV sorgulamaları hakkında tüm detaylar

19.01.2017Ekonomi
MTV ödemesinde son gün ne zaman İşte MTV hesaplama yöntemi

MTV ödemesinde son gün ne zaman? İşte MTV hesaplama yöntemi

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi tarih aralıkları belirlendi. Araç sahipleri, 1 Ocak itibariyle vergilerini ödemeye başladı. Henüz ödememiş olanlar ise 'MTV ödemesinde son gün ne zaman?' sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. Vergilerin zamanında ödenmemesi ise faizi beraberinde getiriyor. Peki, Son gün ne zaman? MTV hesaplaması nasıl yapılıyor? İşte, Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında bilinmesi gerekenler!

17.01.2017Ekonomi
Bu vergiyi ödemeyen yolda kalıyor

Bu vergiyi ödemeyen yolda kalıyor!

Otomobil sahibi olmaya karar verdiniz. Peki, hangi vergileri nasıl ödemeniz gerektiğini biliyor musunuz?

5.08.2016Otomobil
MTV borç sorgulama MTV ödeme işlemleri nasıl yapılır

MTV borç sorgulama! MTV ödeme işlemleri nasıl yapılır?

Araç sahiplerinin yılda 2 kez devlete ödenmekle yükümlü olduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi, 2016 senesinde %5,58 zamlandı. Peki, MTV ödemeleri nasıl yapılır? MTV sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

22.02.2016Gündem
MTV ödemelerinde son gün

MTV ödemelerinde son gün

Motorlu Taşıtlar Vergisinde uzatılan ödeme süresi pazartesi günü yani bugün sona eriyor. MTV ödemeleri nasıl gerçekleşir? Hangi araç ne kadar MTV ödeyecek? Detayları haberimizde.

1.02.2016Gündem
MTV için son gün ne zaman

MTV için son gün ne zaman?

MTV ödemelerinde süre uzatıldı. MTV için son gün ne zaman? MTV ödemeleri nasıl yapılır? Araç yaşı nasıl hesaplanır? Araç sahiplerini ilgilendiren MTV ödemeleri ile ilgili son gelişmeler haberimizde.

26.01.2016Gündem
MTV ödeme süresi 1 gün uzatıldı

MTV ödeme süresi 1 gün uzatıldı

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin son ödeme günü pazar gününe gelince süre 1 gün uzatıldı.

25.01.2016Ekonomi
MTV ödeme Araç vergi borcu sorgulama

MTV ödeme! Araç vergi borcu sorgulama!

Türkiye’de araç sektörüne yönelik olarak uygulanan vergi sistemi olan MTV, 2016 yılı için ilk taksit ödemeleri başladı. Maliye Bakanlığı’na bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet vergi dairesi üzerinden MTV ödemesi yapılabiliyor.

10.01.2016Gündem
MTV sorgulama ve online araç vergi borcu ödeme

MTV sorgulama ve online araç vergi borcu ödeme!

Türkiye’de araç sahiplerinin yılda iki defa olmak üzere devlete ödemekle yükümlü olduğu MTV, 2016'da yeniden değerleme oranı olan yüzde 5.58 zamlandı. Motorlu Taşıt Vergisi neye göre hesaplanır? MTV ödemeleri nasıl yapılır? İşte detaylar...

6.01.2016Gündem
MTV sorgulama ve ödeme işlemleri

MTV sorgulama ve ödeme işlemleri

Yeni yılın gelişi ile birlikte zamlar da birbiri ardına gelmeye başladı. 2016' da MTV ödemelerin ne kadar olduğu merak konusu oldu. Araç sahipleri için MTV sorgulama ve ödeme işlemleri konusunda detaylara haberimizden ulaşabilirler.

5.01.2016Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 zammı

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 zammı

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 yılına zamlı girdi. MTV zammı ne kadar olacak? MTV hesaplama nasıl yapılır? MTV ile ilgili bütün detaylar haberimizde.

4.01.2016Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi zamlandı

Motorlu Taşıtlar Vergisi zamlandı

Motorlu Taşıt Vergisi tarifesine göre; MTV tutarları 2016 yılına ait vergi, harç ve cezalarına ilişkin tebliğlerin yeniden değerleme oranı olan yüzde 5.58 zamlandı. Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne kadar arttı? 2016'da MTV ne kadar olacak? MTV hesaplama nasıl yapılır? MTV, 2016'da yüzde kaç zamlandı? İşte detaylar...

4.01.2016Gündem
Kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi ödeme | Online MTV sorgulama

Kredi kartı ile motorlu taşıtlar vergisi ödeme | Online MTV sorgulama

Motorlu Taşıtlar Vergisi online olarak nasıl sorgulanır? Ödemeler kredi kartı ile yapılabilir mi, kredi kartı taksit yapıyor mu, anlaşmalı bankalar hangisi gibi Mtv ödeme hakkında merak ettikleriniz detaylarıyla haberimizde..

5.10.2015Gündem
MTV ve Gelir Vergisinde son gün yarın (MTV Ödeme)

MTV ve Gelir Vergisi'nde son gün yarın (MTV Ödeme)

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ile Gelir Vergisi'ne ilişkin ikinci taksit ödeme süresi 31 Temmuz Cuma günü sona erecek.

30.07.2015Ekonomi
Kredi kartı ile Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme (MTV nasıl sorgulanır, MTV ödemelerinde kredi kartına taksit yapılıyor mu)

Kredi kartı ile Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme (MTV nasıl sorgulanır, MTV ödemelerinde kredi kartına taksit yapılıyor mu?)

Motorlu Taşıtlar Vergisi online olarak nasıl sorgulanır? Ödemeler kredi kartı ile yapılabilir mi, kredi kartı taksit yapıyor mu, anlaşmalı bankalar hangisi gibi Mtv ödeme hakkında merak ettikleriniz detaylarıyla haberimizde..

29.07.2015Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisini nasıl daha az ödersiniz

Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni nasıl daha az ödersiniz?

Temmuz ayında Türkiye'de otomobili olanlar, 2014 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) ikinci taksitini ödeyecekler. Daha düşük MTV ödemek mümkün.

8.07.2014Avrupa
MTV’de ilk taksit Ocak ikincisi Temmuzda

MTV’de ilk taksit Ocak ikincisi Temmuz'da

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödeme tebliği dün Resmi Gazete'de yayımlandı. İlk taksit Ocak'ta, ikinci taksit ise Temmuz'da ödenecek. Bu yıl ilk kez motorsiklet sahipleri de ilk kez MTV ödeyecekler. Motorsiklet için ilk taksit ise Nisan'da ödenecek.

10.01.2004Ekonomi
Özel bankadan vergi tahsilatı yok

Özel bankadan vergi tahsilatı yok

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB), 26 Kasım tarihinde bankalara gönderdiği bir yazı ile özel bankaların vergi tahsilatına ilişkin protokollerini iptal etti.

29.11.2019Ekonomi
60 bin memur müjdesi

60 bin memur müjdesi!

2020 yılı bütçesi Meclis’e sunuldu. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, 2020 yılında kamuya 60 bin yeni personel alınacağı müjdesini verirken yüzde 5 büyüme sayesinde baz etkisinin katkısıyla vergi gelirlerinde artış yaşanacağını söyledi. Ağbal, savunma ve güvenlik için her türlü kaynağın süratle karşılanacağı esneklikte bir bütçe hazırladıklarını vurguladı.

18.10.2019Ekonomi
MTV borcu nedir MTV borcu nasıl ödenir

MTV borcu nedir? MTV borcu nasıl ödenir?

Vergi ve SGK borcu olan yüz binlerce işletmeye elektronik haciz (e-haciz) yapılmaya başlandı. E haciz uygulamasıyla birlikte gündeme gelen konulardan biri de MTV borcu oldu. Peki, e haciz nedeni olarak gösterilen MTV borcu nedir? MTV borcu nasıl ödenir?

3.10.2019Gündem
Kurban Bayramında kartlı ödeme rekoru

Kurban Bayramı'nda kartlı ödeme rekoru

BKM verilerine göre, temmuz ayında banka kartları ve kredi kartlarıyla toplam 88,1 milyar TL’lik ödeme yapıldı. Kurban Bayramı ve arife gününde kartlarla 7,7 milyar TL tutarında ödeme gerçekleştirildi.

22.08.2019Ekonomi
MTV ödemelerinde son gün ne zaman MTV 2. taksit ödemesi nasıl yapılır

MTV ödemelerinde son gün ne zaman? MTV 2. taksit ödemesi nasıl yapılır?

Temmuz ayı itibariyle başlayan Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri için son gün yaklaşırken, vatandaşlar da konuda dair araştırmalarına hız verdi. İkinci taksit gününü kaçırarak faiz ücreti ödemek istemeyen vatandaşlar, MTV ödemelerinde son gün ne zaman? ve MTV 2. taksit ödemesi nasıl yapılır? sorularının cevabını arıyor. İşte, MTV 2. taksit ödemeleri hakkında bazı bilgiler.

23.07.2019Ekonomi
MTV ödemesi için son 3 gün

MTV ödemesi için son 3 gün

Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin ilk taksit ödeme süresi sona eriyor.

29.01.2019Ekonomi
MTV ödemeleri için son gün ne zaman 2019 MTV ödemesi nasıl yapılır

MTV ödemeleri için son gün ne zaman? 2019 MTV ödemesi nasıl yapılır?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri için son günün ne zaman olduğunu merak eden vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Milyonlarca araç sahibinin ödemekle yükümlü olduğu MTV ödemelerinin ilk taksiti için çok az bir zaman kaldı. Peki, MTV ödemeleri için son gün ne zaman? 2019 MTV ödemesi nasıl yapılır?

23.01.2019Gündem
BKM: Kartlı ödeme 2018’de yüzde 21 artışla 817 milyara çıktı

BKM: Kartlı ödeme 2018’de yüzde 21 artışla 817 milyara çıktı

Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) verilerine göre toplam kartlı ödeme tutarı 2018 yılında yüzde 21 artışla 817 milyar liraya ulaştı. Kredi kartıyla yapılan ödemeler yüzde 18, banka kartıyla yapılan ödemeler ise yüzde 38 arttı. Banka kartlarında 2018 itibariyle artık her 5 işlemden 3'ü alışveriş olarak gerçekleşti. 2018 yılında kredi kartı adedi 66.3 milyona, banka kartı adedi ise 146.4 milyona ve toplam kart adedi yaklaşık 213 milyona ulaştı. En fazla kartlı ödeme adedi 21 milyon ödemeyle 14 Haziran Ramazan Bayramı Arife Gününde gerçekleşti.

22.01.2019Ekonomi
GİB MTV borç sorgulama ve ödeme işlemi nasıl yapılır

GİB MTV borç sorgulama ve ödeme işlemi nasıl yapılır?

Gelirler İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yılda iki kez olmak üzere tahsil edilen Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) ilk taksiti için ödeme işlemleri devam ediyor. Borç sorgulama sürecinin ardından araçlarına ait 2019 MTV borç ödeme işlemini gerçekleştirmek isteyen birçok kişi, internet üzerinden araştırmalarına devam ediyor. Peki, Gelirler İdaresi Başkanlığı borç sorgulama ve ödeme işlemi nasıl yapılır? İşte, o detaylar

14.01.2019Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne zaman ödenir

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne zaman ödenir?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne zaman ödenir sorusunun yanıtı araç sahibi birçok vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Yeni yıla çok az bir zaman kala vatandaşlar Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin ne zaman ödeneceğini merak ediyor. Peki, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne zaman ödenir? İşte detaylar.

28.12.2018Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne zaman ödenir

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne zaman ödenir?

Yeni yıl ile birlikte vatandaşlar internette Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinin ne zaman yapıldığını merak ediyorlar. MTV ile ilgili en çok merak edilen soruları haberimizde derledik. İşte Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında merak edilen soruların cevapları

22.12.2018Gündem
Türkiye Googleda en çok ne arıyor

Türkiye Google'da en çok ne arıyor?

Google'da 26 Kasım - 3 Aralık tarihleri arasında Türkiye'de en çok hangi kelime ve isimler arandı?

3.12.2018Teknoloji

Yazar Sonuçları

Yatına Türk Bayrağı çektirene vergi yok

CEM Yılmaz bu kez yatıyla haber oldu...

12.09.2017

Fazla ödediğiniz taşıt vergisini geri alabilirsiniz

YAKLAŞIK 12 milyon kişinin, 2007 yılı Motorlu Taşıtlar Vergisi birinci taksitini, yarın akşama kadar ödemeleri gerekiyor.

29.01.2007