MENÜ

Mtv Fiyatları

Mtv Fiyatları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mtv Fiyatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 96 Mtv Fiyatları haberi bulunmuştur.

Mtv Fiyatları Haberleri

2018 yılı MTV fiyatları belli oldu... Hangi araç ne kadar MTV ödeyecek

2018 yılı MTV fiyatları belli oldu... Hangi araç ne kadar MTV ödeyecek?

Kısa bir süre önce kesinleşen MTV zam oranları torba yasa ile yürürlüğe girdi 2018 yılı MTVaraç vergileri 1300 motora kadar olanlar için yüzde 15 zamlanırken üstündeki araçlarda ise yüzde 25 zam gördü. Peki yeni zamla birlikte fiyatlar ne kadar oldu? İşte 2018 MTV fiyatları!

5.12.2017Gündem
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) fiyatları belli oldu... Kim ne kadar MTV ödeyecek İşte MTV hesaplama sayfası

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) fiyatları belli oldu... Kim ne kadar MTV ödeyecek? İşte MTV hesaplama sayfası

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerinin miktarının belli olması ile birlikte şimdi araç sahipleri MTV hesapla araştırmasında bulunuyor. MTV hesaplaması yapmak için Gelir İdaresi Başkanlığı'nın resmi adresinden ilgili sorgulamaya ulaşabilirsiniz. İşte 2018 MTV fiyatları ve MTV hesaplama

30.11.2017Gündem
MTV ödeme işlemi nasıl yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergi borcu ödeme ekranı

MTV ödeme işlemi nasıl yapılacak? Motorlu Taşıtlar Vergi borcu ödeme ekranı

MTV ödeme işlemi için son güne girildi. Milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren Motorlu Taşıtlar Vergisi, vergi daireleri ve internet şubeleri aracılığıyla kolayca ödenebilecek. Peki, son gününe girilen MTV ödeme işlemi nasıl yapılacak? İşte, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme ekranına nasıl ulaşılır sorusunun cevabı

31.7.2017Gündem
MTV ödemesini yapmamış olanlar bu habere dikkat Son gün...

MTV ödemesini yapmamış olanlar bu habere dikkat! Son gün...

MTV ödemelerinin 2. taksit ödemelerinde son gün geldi çattı. Trafiğe kayıtlı olan tüm araç sahiplerini ilgilendiren Vatandaşlar Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) her yıl ocak ve temmuz ayı olmak üzere yılda 2 kez ödeniyor. Merak edilen bir diğer konuda gelir vergisi yapılandırılmasının en son hangi güne kadar yapılabileceği. İşte MTV ödemesini henüz yapmamış olanlar için kritik detaylar!

31.7.2017Ekonomi
MTV ve gelir vergisi yapılandırması için son gün ne zaman

MTV ve gelir vergisi yapılandırması için son gün ne zaman?

Vatandaşlar Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV)'de son gün ne zaman sorusunun cevabını arıyor.. Merak edilen bir diğer konuda gelir vergisi yapılandırılmasının en son hangi güne kadar yapılabileceği oldu. 6736 sayılı kanun kapsamında yapılandırılan borçların 3'üncü, 7020 sayılı kanun kapsamında yapılandırılanların ise 1'inci taksit ödemeleri için son gün pazartesi. MTV ve gelir vergisinin ikinci taksiti ödemelerinin de 31 Temmuz'a kadar yapılması gerekiyor.

29.7.2017Ekonomi
Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır MTV hesaplama yöntemi

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi nasıl yapılır? MTV hesaplama yöntemi

MTV'de ikinci taksit dönemi başladı, ödeme işlemini internet üzerinden yapmak isteyenler araştırmalara başladı. Trafiğe kayıtlı her aracın sorumlu tutulduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi motor silindir hacmi ve araç yaşına göre farklılık gösteriyor. Araç sahiplerinin ödeme işlemini gerçekleştirmeden önce MTV hesaplaması yapabiliyor. İşte MTV ödeme ve hesaplamaya dair detaylar!

4.7.2017Ekonomi
Motorlu taşıtlar vergisinde son ödeme günü ne zaman - MTV sorgulama ve hesaplama ekranı

Motorlu taşıtlar vergisinde son ödeme günü ne zaman? - MTV sorgulama ve hesaplama ekranı

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) son günlere yaklaşıldıkça vatandaşlar merakla tarih bilgilerini sorguluyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında araç sahipleri aynı zamanda MTV borçlarını nasıl sorgulayacağını ve hesaplama ekran bilgilerini de araştırıyor. İşte MTV sorgulamaları hakkında tüm detaylar

19.1.2017Ekonomi
MTV ödemesinde son gün ne zaman İşte MTV hesaplama yöntemi

MTV ödemesinde son gün ne zaman? İşte MTV hesaplama yöntemi

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesi tarih aralıkları belirlendi. Araç sahipleri, 1 Ocak itibariyle vergilerini ödemeye başladı. Henüz ödememiş olanlar ise 'MTV ödemesinde son gün ne zaman?' sorusuna yanıt aramayı sürdürüyor. Vergilerin zamanında ödenmemesi ise faizi beraberinde getiriyor. Peki, Son gün ne zaman? MTV hesaplaması nasıl yapılıyor? İşte, Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında bilinmesi gerekenler!

17.1.2017Ekonomi
MTV ödemelerinde son gün ne zaman İşte, 2017 MTV fiyatları

MTV ödemelerinde son gün ne zaman? İşte, 2017 MTV fiyatları

MTV - Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinin ilk taksiti 1 Ocak itibariyle başladı, araç sahipleri ödemelerini son günü bırakmamak için ne kadar ödemesi gerektiğini araştırmaya başladı. Peki, MTV ödemelerinde son gün ne zaman? Hangi araç türü ne kadar ödeyecek? İşte, 2017 MTV fiyatları ve Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında merak edilenler!

6.1.2017Ekonomi
MTV 2017 fiyatları açıklandı En düşük Motorlu Taşıtlar Vergisi 68 TL

MTV 2017 fiyatları açıklandı! En düşük Motorlu Taşıtlar Vergisi 68 TL

Yeni Motorlu Taşıtlar Vergisi araç sahiplerinin bilgisine sunuldu. 2017 yılı MTV fiyatları, araçların yaş ve motor hacimlerine göre değişiklik gösterdi. Peki yeni MTV fiyatları hangi araç için ne kadar oldu. İşte MTV fiyatlarına dair bazı bilgiler

29.12.2016Ekonomi
MTV fiyatları yayımlandı İşte 2017 Motorlu Taşıtlar Vergi tablosu

MTV fiyatları yayımlandı! İşte 2017 Motorlu Taşıtlar Vergi tablosu

2017 Motorlu Taşıtlar Vergisi konusunda gerekli açıklama Resmi Gazete üzerinden yapıldı. Sürücüleri yakından ilgilendiren MTV ücretleri, 2017 yılında artış gösterdi. Yayınlanan MTV tablosuna göre fiyatlarda meydana gelen değişiklikler, vatandaşların merakına neden oldu. Peki 2017 yılı MTV ücretleri ne kadar olacak? İşte yeni Motorlu Taşıtlar Vergisi hakkında detaylı bilgiler

28.12.2016Ekonomi
2016 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ne zaman ödenecek

2016 MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) ne zaman ödenecek?

Araç sahipleri tarafından yılda 2 defa devlete ödemekle yükümlü olunan Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ilk taksitinin ödemesi sona erdi. 2016 senesinde asgari ücrete yapılan zammın ardından MTV ücretlerine de %5,58 zam yapılmıştı. Peki, MTV borç sorgulaması nasıl yapılır? MTV 2. taksiti ne zaman ödenecek? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

8.3.2016Gündem
MTV borç sorgulama MTV 2. taksiti ne zaman ödenecek

MTV borç sorgulama! MTV 2. taksiti ne zaman ödenecek?

Araç sahipleri tarafından yılda 2 defa devlete ödemekle yükümlü olunan Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ilk taksitinin ödemesi sona erdi. 2016 senesinde asgari ücrete yapılan zammın ardından MTV ücretlerine de %5,58 zam yapılmıştı. Peki, MTV borç sorgulaması nasıl yapılır? MTV 2. taksiti ne zaman ödenecek? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

25.2.2016Gündem
MTV borç sorgulama MTV ödeme işlemleri nasıl yapılır

MTV borç sorgulama! MTV ödeme işlemleri nasıl yapılır?

Araç sahiplerinin yılda 2 kez devlete ödenmekle yükümlü olduğu Motorlu Taşıtlar Vergisi, 2016 senesinde %5,58 zamlandı. Peki, MTV ödemeleri nasıl yapılır? MTV sorgulaması nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

22.2.2016Gündem
Yüzde 10.26 zam geldi, en düşük taşıt vergisi 480 liraya çıktı

Yüzde 10.26 zam geldi, en düşük taşıt vergisi 480 liraya çıktı

Maliye Bakanlığı, motorlu taşıt vergilerini 1 Ocak 2012’den itibaren yüzde 10.26 olarak öngörülen yeniden değerleme oranı çerçevesinde artırdı.

26.12.2011Ekonomi
Otomotiv pazarı 2018de kur baskısında

Otomotiv pazarı 2018'de kur baskısında

Otomotiv markası yöneticileri, bu yıl 950-975 bin seviyesinde tamamlanmasını bekledikleri toplam pazarda, 2018'de döviz kuru nedeniyle bir miktar gerileme yaşanabileceğini öngörüyor.

17.12.2017Ekonomi
Milletvekili Şahin: ‘Torba yasa’ mevzuat sorunlarına çözüm getirecek

Milletvekili Şahin: ‘Torba yasa’ mevzuat sorunlarına çözüm getirecek

Milletvekili Şahin: ‘Torba yasa’ mevzuat sorunlarına çözüm getirecek

11.12.2017Merkez
Bu fiyatlar bir daha zor

Bu fiyatlar bir daha zor

Toyota Türkiye CEO’su Ali Haydar Bozkurt, aralık ayına çok agresif girdiklerini belirterek, “Bu ay zarar da etsek 10 bin araç satmayı hedefledik. Bizim için özel bir ay. 2018’e temiz başlangıç yapacağız. Rakiplerimiz zam yaparken biz kur artışını fiyatlarımıza yansıtmadık. Tüm araçlarda MTV’yi karşıladık. Ayrıca hibrit modellerimizde 3 bin TL indirim yaptık. Bir daha bu fiyatları göremeyeceğimizi düşünüyoruz” dedi.

10.12.2017Ekonomi
Bakan Ağbaldan asgari ücret açıklaması... 2018de asgari ücret ne kadar olacak

Bakan Ağbal'dan asgari ücret açıklaması... 2018'de asgari ücret ne kadar olacak?

Maliye Bakanı Naci Ağbal, asgari ücretin hiçbir şekilde bin 404 liranın altına düşmeyecek şekilde bir düzenleme yaptıklarını belirtti.

3.11.2017Ekonomi
Son dakika... Yeniden değerleme oranı netleşti İşte vergi ve cezalara gelecek zam

Son dakika... Yeniden değerleme oranı netleşti! İşte vergi ve cezalara gelecek zam

Vergi, harç ve cezalara gelecek zam belli oldu. Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) enflasyon rakamlarına göre, 2018'de çeşitli vergi, harç ve cezaların yüzde 14,47'lik yeniden değerleme oranında artırılması bekleniyor.

3.11.2017Ekonomi
Sigaraya zam yok, içkiye var

Sigaraya zam yok, içkiye var

Sigara ve içkide her yıl temmuz ve ocakta üretici enflasyon oranına göre Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) zammı yapılıyor. Hükümetin bu yılın başında içkide vergiyi artırması, sigarada ise aynı bırakması bekleniyor. Nedeni ise sigara zammının enflasyonu daha fazla arttırıyor olması.

30.10.2017Ekonomi
MTV zammı düşecek mi Fiyatlar ne kadar olacak

MTV zammı düşecek mi? Fiyatlar ne kadar olacak?

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, son günlerin en çok tartışılan konusu Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) zammı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Şimşek, MTV yeni zam oranı için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

5.10.2017Ekonomi
Mehmet Şimşekten son dakika vergi açıklaması

Mehmet Şimşek'ten son dakika 'vergi' açıklaması

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, katıldığı televizyon yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Şimşek, MTV'den gelecek gelirin 2 milyar lira olacağını söyledi. Şimşek 'Gelecek yıl etrafımızdaki tehditlerle başedebilmek için ilave silah sistemleri gündemde, bunu borç yerine vergiyle karşılamak istiyoruz".' dedi.

5.10.2017Ekonomi
Çekirdek rekoru

Çekirdek rekoru

Eylülde yıllık enflasyon yüzde 11.20 ile yüksek seyrini sürdürürken çekirdek enflasyondan rekor geldi. Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK), enerji, gıda ve içecek, içki ile sigara ve altın fiyat artışlarını göz ardı ederek hesapladığı C çekirdek enflasyonu yüzde 10.98 ile 2004 sonrası en yüksek seviyesini gördü.

3.10.2017Ekonomi
MTV zammı ardından fiyatlar ne kadar oldu MTV 2018 hesaplama

MTV zammı ardından fiyatlar ne kadar oldu? MTV 2018 hesaplama

MTV'ye (Motorlu Taşıtlar Vergisi) yapılan yüzde 40 zammın ardından 2018 fiyatları merak konusu oldu. Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiren zam, 2018 yılında binek araçlar için uygulanacak. %40 civarında gerçekleşecek olan zam, aracın yaşı ve motor büyüklüğüne göre değişiklik gösterecek. Peki MTV zammı ardından fiyatlar ne kadar oldu? MTV 2018 hesaplaması nasıl yapılıyor?

2.10.2017Ekonomi
MTV zammıyla ilgili flaş gelişme... Zam oranı düşürülecek

MTV zammıyla ilgili flaş gelişme... Zam oranı düşürülecek

MTV zammıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, MTV zammı konusunda yapılan değerlendirme sonrasında zam oranının düşürüleceğini ifade etti. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek de katıldığı programda MTV zammından etkilenecek araçlarla ilgili açıklamada bulundu.

2.10.2017Ekonomi
Yeni MTV ödeme tablosu nasıl olacak Zam ardından MTV hesaplamanın yolu

Yeni MTV ödeme tablosu nasıl olacak? Zam ardından MTV hesaplamanın yolu

MTV'ye yapılan yüzde 40 zammın fiyatlara nasıl yansıdığı araç sahipleri tarafından merak konusu oldu. Yeni fiyatları merak eden vatandaşlar MTV hesaplaması yapıyor. Peki hangi araç ne kadar motorlu taşıl vergisi ödeyecek. İşte Yeni MTV ödeme tablosu!

29.9.2017Ekonomi
MTV zammına tepki

MTV zammına tepki

MOTORLU Taşıtlar Vergisi’ne (MTV) 2018’den itibaren yüzde 40 oranında zam yapılacağının açıklanması, hem araç sahiplerini hem de galericileri üzdü.

29.9.2017Ekonomi
MTV zammına tepki

MTV zammına tepki

MTV zammına tepki

29.9.2017Manisa
Uzun dönem otomobil kiralayanlar MTV artışından muaf

Uzun dönem otomobil kiralayanlar MTV artışından muaf

Uzun dönem otomobil kiralayanlar MTV artışından muaf

28.9.2017Ankara
CHPli Yalım: Kamyoncunun elinde sadece direksiyon kaldı

CHP'li Yalım: Kamyoncunun elinde sadece direksiyon kaldı

CHP'li Yalım: Kamyoncunun elinde sadece direksiyon kaldı

19.12.2016Uşak
İşte yeni yılın ceza, vergi ve harçları

İşte yeni yılın ceza, vergi ve harçları

Ekim ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte 2017 yılı vergi artış oranları da belli oldu. Buna göre emlaktan taşıt ve çöpe; trafik cezasından iletişim vergisine kadar onlarca vergi iyi ihtimalle yüzde 3.83; kötü ihtimalle yaklaşık yüzde 6 artacak.

3.11.2016Ekonomi
40 milyar liralık ‘ek vergi’ önerisi

40 milyar liralık ‘ek vergi’ önerisi

Belediyelerin gelir sıkıntılarına çözümü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 40 milyar liralık kaynak yaratacak ek vergide buldu. Bakanlığın hazırladığı taslakta cep telefonu, internet ve doğalğaza yüzde 1 ek belediye vergisi konması yer alıyor. Motorlu Taşıtlar Vergisi gelirlerinin yüzde 10’unun da belediyelere aktarılması öngörülüyor.

16.8.2016Ekonomi
Vergi affının detayları belli oldu (Vergi affından kimler faydalanabilecek)

Vergi affının detayları belli oldu (Vergi affından kimler faydalanabilecek?)

Vergi affının detaylarını Maliye Bakanı Naci Ağbal açıkladı. Vergi ve sosyal güvenlik prim borçlarından trafik cezalarına kadar pek çok borcun yapılandırmasına ilişkin düzenleme vatandaşlarda büyük mutluluğa sebep oldu. Vergi affı ile birlikte vergi dairesine 50 liranın altında borcu olanların borcu silinecek.

6.8.2016Ekonomi
2016 vergi ve ceza artış oranları belli oldu

2016 vergi ve ceza artış oranları belli oldu

TÜİK'in enflasyon rakamlarına göre, yeni yılda çeşitli vergi, harç ve cezaların, yüzde 5,58 olan yeniden değerleme oranında artırılması bekleniyor. Buna göre, 1-3 yaş grubunda 1300 cm3'e kadarki otomobillerin MTV'si 624 liraya, 1301-1600 cm3 arasındakilerin 998 liraya, 4001 cm3'ün üzerindekilerin ise 22 bin 717 liraya çıkacak. Yılbaşından itibaren kırmızı ışıkta geçenlere 200 lira, alkollü araç kullananlara ilk yakalamada 845 lira ceza kesilecek. Hız sınırını yüzde 30'a kadar aşan sürücüler 200 lira, yüzde 30'un üzerinde aşanlar ise 413 lira ceza ödeyecek. Yeni yılda emniyet kemeri takmayanlar ve park yasağını ihlal edenler 93 liralık ceza ile karşı karşıya kalacak.

3.11.2015Ekonomi
Vergi ve harçlara zam geldi

Vergi ve harçlara zam geldi

Ekim ayı enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla vatandaşın 2015 yılında ödeyeceği vergi ve cezalardaki artış oranı da belli oldu. Trafikten cep telefonuna, emlaktan taşıta, fiş almamadan iletişim vergisine kadar onlarca kalem vergi ve cezası yüzde 10.11 oranında artacak. Yeni artışlarla birlikte kırmız ışıkta geçmenin cezası 189 liraya, motorlu taşıtlar vergisi 537 liradan 591 liraya yükselecek. İşte 1 Ocak'tan itibaren yürürlüğe girecek yeni vergi, cezalar ve harçlar…

4.11.2014Ekonomi
Borçlarını yapılandıracakların beklediği tebliğ yayımlandı

Borçlarını yapılandıracakların beklediği tebliğ yayımlandı

Bazı kamu alacakların, 6552 sayılı Kanun kapsamında yeniden yapılandırılmasına ilişkin usul ve esasları düzenleyen tebliğ, Resmi Gazete'de yayımlandı. Yapılandırmadan yararlanmak isteyenlerin, 1 Aralık 2014 mesai saati bitimine kadar borçlu bulundukları idareye başvurmaları gerekiyor.

27.9.2014Ekonomi
Bakan Şimşekten 6 milyon araç sahibine yapılandırma daveti

Bakan Şimşek'ten 6 milyon araç sahibine yapılandırma daveti

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilinen ve kamu alacaklarının yeniden yapılandırılmasını da içeren tasarının, MTV borcu ve trafik para cezası olan yaklaşık 6 milyon kişi ile araç muayenelerini zamanında yaptıramayanlar için çok önemli fırsat sunduğunu belirterek, "6 milyon araç sahibini bu fırsattan yararlanmaya davet ediyorum" dedi.

11.8.2014Ekonomi
12 soruda af paketi

12 soruda af paketi

4.6.2014Ekonomi
Yeni Jobs otodan mı çıkacak

Yeni Jobs otodan mı çıkacak

Apple’nin Tesla ile ortak olup bu kez otoda tarih yazması bekleniyor.

3.11.2013Ekonomi
Oto ve ticari sigortalarda primler artacak

Oto ve ticari sigortalarda primler artacak

Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Recep Koçak, son 6 yılda trafik sigortasında 2.8 milyar TL zarar edildiği, toplanan primin hasarları karşılamaya yetmediğini belirterek, 2013’te başta prim artışı olmak üzere bazı önlemlerin alınacağını söyledi. Koçak, ticari sigortalarda da zarar edilmeye başlandığını açıkladı.

13.1.2013Ekonomi
36 saatte Amsterdam

36 saatte Amsterdam

Çoğu turist kanallar kenti Amsterdam’da kemerli köprüler, tarihi evler ve müzeleri görmekle yetinir.

23.12.2012Seyahat
Yeni zamlar kapıda

Yeni zamlar kapıda

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan’ın gelecek yıl ilave tedbirler olabilir, açıklamasının ardından zam sinyali 2013 programında ortaya çıktı. Motorlu taşıttan ehliyete, pasaporttan kırmızı ışıkta geçmeye yeni yıl vergilerinde yüzde 12 zammın ucu göründü.

23.10.2012Ekonomi

Yazar Sonuçları

Otomotivde büyük kargaşa yaşanıyor!

OTOMOTİV sektöründe çalışıyorsanız ne yazık ki sürekli bir heyecan, endişe ve korku içindesiniz demektir.

10.12.2017

Tarımın ve Türkiye’nin önünü açacak projeyi ABD değerlendiriyor: ‘Erkek kenevir’in kıymetini bilmiyoruz

TÜRKİYE’de 19 bölgede Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan izin alınarak erkek keneviri ekimi serbest (kendir olarak da bilinir).

28.11.2017

Dokunulmayan bir tek KDV kaldı

GEREK üretim ve ihracat gerekse iç pazar ve istihdamla Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan otomotiv sektörü aynı zamanda yıllardır bütçenin de kurtarıcısı.

15.10.2017

Yan sanayi için Almanya tehdidi

EYLÜL ayında Frankfurt’ta düzenlenen otomobil fuarında konuştuğumuz yetkililer Almanya ile yaşanan siyasi kriz sonrasında BMW başta olmak üzere bazı otomotiv üreticilerinin Türkiye’den parça alımını durdurma kararı aldığına ilişkin iddiaları gündeme getirdi.

1.10.2017

İşte turizmcilerin Elitaş’a yazdığı mektup

Turizmci ekonomik önlemler içeren “acil eylem planı”ndan sonra Türkiye’nin dünyadaki güvensiz ülke algısını kıracak “acil algı planı” bekliyor.

27.2.2016

Trafik cezaları ile taşıt vergisine indirim ve af var

Trafik para cezalarını ödemeyen veya dava açanlara, 31 Ekim 2013 tarihine kadar başvuruda bulunmaları halinde, “özel bir avantaj” sağlanacak.

1.9.2013

2013’te ev, otomobil ve tasarruflarınızın vergisi ne olacak

HÜRRİYET okurları, vergi konusunda özellikle üç konuya büyük ilgi gösteriyorlar; tasarrufların vergisi, emlak vergisi ve motorlu taşıtlar vergisi.

26.9.2012