MENÜ

Mpi

Mpi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mpi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 341 Mpi haberi bulunmuştur.

MPİ, ( Milli Piyango İdaresi) İdarenin Merkez Teşkilatı ana hizmet, danışma ve denetim birimlerinden, Taşra Teşkilatı ise 18 ilde 22 şubeden oluşmaktadır.

İdarenin karar organı Yönetim Kuruludur. Yönetim Kurulu Genel Müdür, iki Genel Müdür Yardımcısı, Başbakanın önerisi ile atanan bir, Bakanın önerisi ile atanan iki üye olmak üzere altı kişiden oluşur. Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdürdür.

Milli Piyango İdaresi, kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak sağlamak, piyango, hemen-kazan, sayısal loto ve benzeri oyunları tertip etmek ve çekiliş düzenlemek, talih oyunları ve işletmelerini denetlemek, karşılığı nakit olmayan her türlü piyangonun tertip ve çekilişine izin vermek ve denetlemek üzere kurulmuştur.

Mpi Haberleri

Şans Topu 21 Haziran sonuçları Büyük ikramiye bu hafta sahibini buldu

Şans Topu 21 Haziran sonuçları! Büyük ikramiye bu hafta sahibini buldu

Şans Topu sonuçları, Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen çekilişin ardından belli oldu. Toplam 1 milyon 393 bin TL'lik büyük ikramiyenin Osmaniye Merkez'e çıktığı çekilişte, 5 bilen 24 kişi 3 bin liranın sahibi oldu. İşte, geçtiğimiz hafta gerçekleşen devrin ardından yüz binlerce kişinin merakla beklediği Şans Topu sonuçları ve ikramiyenin dağılımı hakkında detaylı bilgiler

22.6.2017Gündem
Milli Piyango sonuçları açıklandı 19 Haziran Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango sonuçları açıklandı! 19 Haziran Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango sonuçları açıklandı. Her ayın 9,19 ve 29'nda çekilen Milli Piyango bu akşam da milyonlarca vatandaşa umut kapısı oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi yapılan Milli Piyango'da büyük ikramiyeyi kazanan iller İstanbul ve Kıbrıs'tan çıktı. İşte, 19 Haziran Milli Piyango sonuçları ve kazanan numaralar.

19.6.2017Gündem
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı 15 Haziran Süper Loto MPİ sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 15 Haziran Süper Loto MPİ sorgulama

Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından bu hafta da çekildi ve milyonlarca vatandaşa umut kapısı oldu. Süper Loto çekiliş sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı? İşte, 15 Haziran Süper Loto çekiliş sonuçları.

15.6.2017Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı 9 Haziran Milli Piyango sorgulama sayfası

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 9 Haziran Milli Piyango sorgulama sayfası

Milli Piyango çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından biraz önce açıklandı. Her ayın 9,19 ve 29'unda gerçekleşen Milli Piyango çekilişi binlerce vatandaşa umut kapısı olmaya devam ediyor. Milli Piyangonun bu haftaki çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan il açıklandı. Peki, Milli Piyango sonuçlarında kazanan numaralar hangileri oldu? İşte, 9 Haziran Milli Piyango sonuçları ve MPİ sorgulama.

9.6.2017Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı - 31 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı! - 31 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları

Şans Topu çekiliş sonuçları her çarşamba olduğu gibi bu çarşamba da Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Her hafta milyonlarca vatandaşın umudu olan Şans Topu'nda bu haftanın da kazanan numaraları belli oldu. Peki, Şans Topu'nda büyük ikramiye hangi numaralara çıktı? İşte, Şans Topu 31 Mayıs sonuçları.

31.5.2017Gündem
On Numara 29 Mayıs sonuçları açıklandı | Büyük ikramiye hangi rakama çıktı

On Numara 29 Mayıs sonuçları açıklandı | Büyük ikramiye hangi rakama çıktı?

On Numara çekilişinin 29 Mayıs tarihli sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından, noter huzurunda gerçekleşen On Numara çekilişinin sonuçlarına göre büyük ikramiye rakamlarını bu hafta 2 kişi bildi. Peki, 773. hafta sonuçları kimi zengin etti? İşte Milli Piyango İdaresi’nce gerçekleştirilen On Numara çekilişine ait detaylar ve ikramiye dağılımı…

30.5.2017Gündem
29 Mayıs Milli Piyango sonuçları sorgulama sayfası MPİ bilet sorgulama

29 Mayıs Milli Piyango sonuçları sorgulama sayfası! MPİ bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları, 29 Mayıs çekilişinin ardından adaylarla paylaşıldı. Çeyrek, yarım ve tam biletleri satın alarak Milli Piyango İdaresi'nin yaptığı çekilişe katılım sağlayan vatandaşlar, kurumun yaptığı çekiliş sonuçlarını internet sitesi üzerinden sorguladı. Büyük ikramiyenin iki bilete isabet ettiği çekilişin talihlileri İstanbul'dan çıktı. İşte, 29 Mayıs Milli Piyango sonuçları sorgulama sayfası

30.5.2017Gündem
Milli Piyango sonuçları açıklandı - 19 Mayıs Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango sonuçları açıklandı! - 19 Mayıs Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango sonuçları her ayın 9,19 ve 29'unda çekiliyor. Milli Piyango idaresi tarafından 19 Mayıs tarihli milli Piyango sonuçları bugün açıklandı. Büyük umutlarla Milli Piyango oynayan vatandaşlar, büyük ikramiyenin kendilerine çıkması hayaliyle hemen MPİ sorgulama sayfasına akın etti. Peki, büyük ikramiye hangi illere çıktı? İşte, 19 Mayıs Milli Piyango sonuçları ve büyük ikramiyeyi kazanan numaralar.

19.5.2017Gündem
18 Mayıs Süper Loto sonuçları belli oldu.. İşte kazandıran rakamlar

18 Mayıs Süper Loto sonuçları belli oldu.. İşte kazandıran rakamlar

Süper Loto çekilişi gerçekleştirildi. Yapılan çekilişte 6 bilen çıkmayınca Süper Loto haftayı devirle kapattı. İşte Süper Loto 18 Mayıs çekilişinin sonuçları ve dağıtılan ikramiyeler

19.5.2017Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı – 17 Mayıs Şans Topu sonucu bilet sorgulama

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı – 17 Mayıs Şans Topu sonucu bilet sorgulama

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. 17 Mayıs tarihli Şans Topu çekilişine ilgi bu hafta da yoğun oldu. 831. hafta Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi’nin resmi sayfası üzerinden duyuruldu. İşte, bu haftanın sonuçlarına ilişkin detaylar ve MPİ bilet sorgulama sayfası!

18.5.2017Gündem
17 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları - Şans Topu sonuçları bilet sorgulama sayfası

17 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları - Şans Topu sonuçları bilet sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçları dün akşam açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Şans Topu çekilişinin 17 Mayıs tarihli sonuçları online sistem üzerinden açıklandı. Peki, Şans Topu çekiliş sonuçlarında bu haftanın kazanan numaraları hangi numaralar oldu? İBüyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? İşte, 17 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçları ve MPİ bilet sorgulama sayfası!

18.5.2017Gündem
Araçların özellikleri kısaltmalarda gizli

Araçların özellikleri kısaltmalarda gizli

Gelişen teknolojiyle otomobillere eklenen yeni özellikler, ESP, CSV, AUF, SPI, EBD gibi her marka da farklı kısaltmalarla ifade edilince sürücülerde kafa karışıklığına yol açıyor.

15.5.2017Ekonomi
13 Mayıs Sayısal Loto sonuçları Tam 5 buçuk milyon TL o şehire gitti

13 Mayıs Sayısal Loto sonuçları! Tam 5 buçuk milyon TL o şehire gitti!

Sayısal Loto sonuçları, haftaya zengin başlama ümidi olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Altı rakam arasından hepsini tutturarak haftanın büyük ödülünü kazanmak isteyen vatandaşlar, 13 Mayıs Sayısal Loto sonuçları için araştırmalarını gerçekleştirdi. bu hafta Kocaeli'nin Çayırova ilçesine isabet eden büyük ikramiye, bir kişiye 5 milyon 468 bin TL ikramiye kazandırdı. İşte, 13 Mayıs Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran rakamlar

15.5.2017Gündem
Süper Loto 11 Mayıs çekiliş sonuçları açıklandı – Devreden büyük ikramiye ne kadar oldu

Süper Loto 11 Mayıs çekiliş sonuçları açıklandı – Devreden büyük ikramiye ne kadar oldu?

Süper Loto çekiliş heyecanı dün akşam yaşandı. Üç haftadır devreden Süper Loto'nun sonuçlar her hafta olduğu gibi bu hafta da saat 21.15 gibi açıklandı. 5 bilen kişilerse 9.436,70 TL'lik ikramiyenin sahibi olurken; bu hafta da 6 bilen çıkmaması nedeniyle büyük ikramiye 4. kez devretti. Peki, büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? Devreden büyük ikramiye ne kadar oldu? İşte, Süper Loto 11 Mayıs çekiliş sonuçlarının detayları ve MPİ bilet sorgulama sayfası!

12.5.2017Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Şans Topu çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta çarşamba günleri gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi bu hafta 11 Mayıs Çarşamba günü yapıldı. 5+1 bilen sadece bir kişi 696.252,75 TL'lik büyük ikramiyenin sahibi oldu. Peki, Büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? İşte, 10 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçlarına ilişkin detaylar!

11.5.2017Gündem
Milli Piyango sonuçları açıklandı - 9 Mayıs Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları açıklandı - 9 Mayıs Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları açıklandı MPİ'nin resmi sayfası üzerinden duyuruldu. 9 Mayıs Milli Piyango sonuçlarına göre bu kez 6 bilen kişi sayısı 4'ü buldu. Bu kişilerin 3'ü İstanbul'dan çıktı. Peki, Milli Piyango sonuçlarında büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? 9 Mayıs 2017 tarihli Milli Piyango çekiliş sonuçlarının tam listesini haberimizden bulabilir, bilet sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

10.5.2017Gündem
4 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı işte kazanan numaralar

4 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! işte kazanan numaralar

4 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları, binlerce umutlu vatandaş tarafından merakla bekleniyordu. Süper Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından biraz önce açıklandı. İşte, 4 Mayıs Süper Loto çekiliş sonuçları ve kazanan şanslı numaralar.

4.5.2017Gündem
Akıllı televizyon alacaklar dikkat

Akıllı televizyon alacaklar dikkat!

Akıllı televizyonlar artık hayatımızın bir parçası... Ancak televizyon alırken artık bir şeyine değil pek çok şeyine bakmak zorundayız; hangi ekran büyüklüğüne sahip olması gerektiğinden tutun da kullandığı son teknolojiye ve tabii ki maliyetine kadar dikkat edilmesi gereken noktalar var. Bu anlamda LG Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü Ergün Altay, akıllı televizyonların son durumunu anlattı ve televizyon alacaklara önemli uyarılarda bulundu.

1.5.2017Teknoloji
Milli Piyango 23 Nisan sonuçları – Milli Piyango bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango 23 Nisan sonuçları – Milli Piyango bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango sonuçları açıklandı. 23 Nisan'a özel olarak gerçekleştirilen çekilişin sıralı tam listesi dün akşam saatlerinde yayınlandı. 23 Nisan Milli Piyango sonuçları resmi sayfa üzerinde yer alan bilet sorgulama sayfasından incelenebiliyor. Peki, Milli Piyango 23 Nisan'a özel çekiliş sonuçlarında büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? Tam sıralı liste ve MPİ bilet sorgulama sayfası detayda!

24.4.2017Gündem
9 Nisan Milli Piyango bilet sorgulama nasıl yapılır MPİ sonuçları tam liste

9 Nisan Milli Piyango bilet sorgulama nasıl yapılır? MPİ sonuçları tam liste

Milli Piyango sonuçları kurumun internet sitesi üzerinden açıklandı. Büyük ikramiye çekilişini her ayın 9'u, 19'u ve 29'unda gerçekleştiren Milli Piyango İdaresi, çekiliş sonuçları sorgulama işlemini resmi internet sitesi üzerinden vatandaşların hizmetine açtı. İşte, 9 Nisan Milli Piyango bilet sorgulama ve tam liste sonuçları hakkında detaylı bilgiler

11.4.2017Gündem
Milli Piyango sonuçları açıklandı - 29 Mart Milli Piyango bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları açıklandı - 29 Mart Milli Piyango bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları açıklandı açıklandı. 29 Mart Milli Piyango sonuçlarına göre büyük ikramiye Bursa, İstanbul ve İzmir'e çıktı. Aldıkları bilete ikramiye çıkıp çıkmadığını merak eden vatandaşlar, MPİ resmi internet sayfası üzerinden bilet sorgulaması yapabiliyor, sıralı tam listeye ulaşabiliyor. Peki, hangi rakamlara büyük ikramiye çıktı. İşte, 29 Mart Milli Piyango sonuçları!

30.3.2017Gündem
Şovla Birlikte Geliyor

Şovla Birlikte Geliyor

Güney Koreli Hyundai’nin orta sınıfta başarılı modeli i30 tamamen yenilenerek 3’üncü nesliyle Türkiye’de yollara çıkmaya hazırlanıyor.

26.3.2017Ekonomi
9 Mart Milli Piyango çekiliş sonuçları Milli Piyango sorgulama

9 Mart Milli Piyango çekiliş sonuçları! Milli Piyango sorgulama

Milli Piyango 9 Mart çekilişi dün gerçekleştirildi. Milli Piyango'nun 9 Mart tarihli sonuçları dün yapılan çekiliş ile belli oldu. Büyük ikramiye kazanan il, Ankara Merkez oldu. İşte Milli Piyango 9 Mart çekiliş sonuçlarının tam listesi ve Milli Piyango bilet sorgulama ekranı

10.3.2017Gündem
19 Şubat Milli Piyango sonuçları - İşte MPİ bilet sorgulama sayfası

19 Şubat Milli Piyango sonuçları - İşte MPİ bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango 19 Şubat tarihli sonuçları dün akşam açıklandı. Milli Piyango sonuçlarına göre biletine ikramiye vurup vurmadığını merak eden vatandaşlar, şimdi biletlerini sorgulamak ve sonuçları öğrenmek için sık sık MPİ bilet sorgulama sayfasını ziyaret ediyor. Peki, büyük ikramiye hangi rakamlara ve ilçeye çıktı. İşte Milli Piyango sonuçlarının tam listesi!

20.2.2017Gündem
Milli Piyango bilet sorgulama - İşte, 9 Şubat Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango bilet sorgulama - İşte, 9 Şubat Milli Piyango sonuçları

Milli Piyang çekilişi sonuçları MPİ'nin resmi internet sayfası üzerinden açıklandı. Vatandaşlar, resmi sayfa üzerinden bilet sorgulama işlemini gerçekleştiriyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre 3 milyon TL'lik büyük ikramiye Ankara, İzmir, İstanbul'a dağıtıldı. İşte, Milli Piyango bilet sorgulama sayfası ve tam sıralı listesi!

10.2.2017Ekonomi
29 Ocak Milli Piyango sonuçları açıklandı - İşte, MPİ bilet sorgulama sayfası

29 Ocak Milli Piyango sonuçları açıklandı - İşte, MPİ bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango 29 Ocak çekiliş sonuçları dün akşam itibariyle belli oldu. Bu ayın son çekilişi olan 29 Ocak MPİ sonuçları, Milli Piyango İdaresi Başkanlığı'nın resmi sitesi üzerinden duyuruldu. Milli Piyango sonuçları resmi sayfa üzerinde yer alan bilet sorgulama sayfasından incelenebiliyor. Peki, 29 Milli Piyango çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? İşte, Milli Piyango bilet sorgulama sayfası ve tam sıralı listesi!

30.1.2017Gündem
Trumpın onayının ardından Nietodan flaş karar

Trump'ın onayının ardından Nieto'dan flaş karar

ABD Başkanı Trump, Meksika sınırına duvar örülmesini öngören kararnameyi imzaladığını açıkladı. Meksika Devlet Başkanı Pena Nieto, duvar için para ödemeye niyetleri olmadığını söyleyince, Trump, "Eğer Meksika ödeme yapma niyetinde değilse, önümüzdeki görüşmeyi iptal etmek daha iyi olur” ifadesini kullandı. Meksika, ziyaretin iptal edildiğini açıkladı.

26.1.2017Dünya
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı - İşte MPİ 19 Ocak çekilişi sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! - İşte MPİ 19 Ocak çekilişi sıralı tam liste

Milli Piyango sonuçları dün yapılan çekilişin ardından açıklandı. 19 Ocak MPİ çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiye talihlileri İstanbul ve Samsun'dan çıktı. Büyük hayallerle oynadıkları Milli Piyango oyunundan güzel bir miktar kazanmak isteyen milyonlarca vatandaş, açıklanan çekiliş sonuçlarının ardından numaralarını sorgulamaya başladılar. İşte, Milli Piyango sonuçları ve 19 Ocak çekilişi sıralı tam liste!

20.1.2017Ekonomi
Milli Piyango 9 Ocak çekiliş sonuçları açıklandı İşte Milli Piyango sıralı tam liste

Milli Piyango 9 Ocak çekiliş sonuçları açıklandı! İşte Milli Piyango sıralı tam liste

Milli Piyango 9 Ocak çekiliş sonuçları dün akşam açıklandı. Büyük ikramiyeyi kazanma umuduyla aldıkları Milli Piyango biletlerini sorgulamaya başlayan vatandaşlar için dün akşam heyecan doruktaydı. 9 Ocak 2017 tarihli yapılan Milli Piyango çekilişinde büyük ikramiye çeyrek bilete isabet etti. Adana, Antalya, Bursa ve İstanbul büyük ikramiye kazanan iller oldu. Büyük ikramiye umudunu kaybeden vatandaşlar en azından bilet parasını tekrardan alabilmek için amorti rakamlarını merak ettiler. Amorti rakamları 9 Ocak 2017 çekiliş sonuçlarına göre 4 ve 8 olarak açıklandı. İşte, Milli Piyango bileti sorgulama sayfası ve sıralı tam liste.

10.1.2017Gündem
Milli Piyango 2017 sorgulama sonuçları - Yılbaşı bileti otomatik sorgulama işlemi

Milli Piyango 2017 sorgulama sonuçları - Yılbaşı bileti otomatik sorgulama işlemi

Milli Piyango 2017 sonuçları sorgulama işlemi artık son demlerini yaşıyor. Çeşitli problemler nedeniyle yılbaşı biletini sorgulama şansını elde edemeyen vatandaşlar, Milli Piyango 2017 sonuçları sorgulama işlemini kullanarak bu sonuçları görmek istiyor. Eski tam liste sistemine göre otomatik sorgulamanın daha önemli bir hal aldığı Milli Piyango 2017 sonuçları sorgulama sistemi, yılbaşı çekiliş sonuçlarını öğrenmek isteyen vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlıyor. İşte vatandaşların merak ettiği MPİ bilet sorgulama ve sonuçları

3.1.2017Ekonomi
Milli Piyango sonuçları 2017 bilet sorgulama - Büyük ikramiye hangi illere çıktı

Milli Piyango sonuçları 2017 bilet sorgulama - Büyük ikramiye hangi illere çıktı?

2017 Milli Piyango bilet sorgulama işlemi tüm yurtta büyük heyecana neden oldu. Gece yarısı itibariyle yılbaşı çekilişinin tamamlanması, büyük ikramiye nereye çıktı ve amorti numaraları hangileri sorularını gündeme getirdi. 60 Milyon TL'nin biletlerine isabet etmediğini gören vatandaşlar, tam, yarım ve çeyrek bilet sorgulama işleminin nasıl yapıldığını araştırdı. İşte 2017 Milli Piyango sıralı tam liste ve bilet sorgulama işlemi

31.12.2016Gündem
Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar Bilet fiyatları netleşti

Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar? Bilet fiyatları netleşti

Vatandaşların üzerine büyük hayaller kurduğu Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı açıklandı. 31 Aralık'ta yapılacak çekiliş sonucunda büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda tarihin en büyük tutarı verilmiş olacak. Peki, 2017 Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar? Milli Piyango bilet fiyatları ne kadardan satılıyor. İşte, tam, yarım ve çeyrek bilet fiyatları!

2.12.2016Gündem
Çekilişler MPİnin web sitesinden canlı yayınlanacak

Çekilişler MPİ'nin web sitesinden canlı yayınlanacak

Çekilişler MPİ'nin web sitesinden canlı yayınlanacak

1.10.2016İzmir
Şans oyunları artık canlı yayınlanacak

Şans oyunları artık canlı yayınlanacak

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği şans oyunları çekilişlerinin, web sitesinden canlı yayınlanması önerisi kabul edildi.

1.10.2016Gündem
50.000 TLye alınabilecek 0 otomobiller

50.000 TL'ye alınabilecek 0 otomobiller

Yeni bir araç almak için kolları sıvayan ve belli bir bütçenin üstüne çıkamayanlar, bu haber sizin için. Bu günlerde otomobil fiyatlarını araştırmaya başlayan birinin ilk kurduğu cümle büyük ihtimalle "Yok kardeşim fiyatlar uçmuş, 0 araç alınmaz" oluyordur.

26.8.2016Oto
29 Mart Milli Piyango sonuçları

29 Mart Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango sonuçları ile bu ayın son çekilişindeki talihli belli oldu. Milli Piyango çekilişi bilindiği üzere her ayın 9, 19, 29'unda çekilişleri gerçekleşen bir organizasyon. Peki bu haftaki Milli Piyango çekilişinde hangi numaralar haftanın kazananını belirledi. İşte 29 Mart çekiliş sonuçları

30.3.2016Gündem
Süper Loto Sonuçları - Milli Piyango Süper Loto 24 Mart 2016

Süper Loto Sonuçları - Milli Piyango Süper Loto 24 Mart 2016

Milli Piyango Süper Loto sonuçları az önce yapılan çekilişle belli oldu. Süper Loto'da bu hafta da 6 bilen çıkmayınca 8 milyon 998 bin 641 lira 37 kuruş ikramiye haftaya devretti. Milli Piyango sonuçlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

24.3.2016Gündem
Milli Piyango Süper Loto çekilişi sonuçları - 17 Mart 2016 Perşembe

Milli Piyango Süper Loto çekilişi sonuçları! - 17 Mart 2016 Perşembe

Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe günü düzenlenen Süper Loto’nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Peki, 17 Mart Perşembe günü Süper Loto çekilişinde 6 bilen oldu mu? Büyük ikramiye kaç kişiye çıktı? Süper Loto şanslı rakamlar hangileri oldu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

18.3.2016Gündem
10 Mart Perşembe Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları

10 Mart Perşembe Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları!

Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe günü düzenlenen Süper Loto’nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Peki, 10 Mart Perşembe günü Süper Loto çekilişinde 6 bilen oldu mu? Büyük ikramiye kaç kişiye çıktı? Süper Loto şanslı rakamlar hangileri oldu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

11.3.2016Gündem
9 Mart Çarşamba Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste

9 Mart Çarşamba Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste!

9 Mart 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişi sonucunda şanslı rakamlar belli oldu. Yapılan açıklamaya göre büyük ikramiye tek bir kişiye çıktı. Peki, Milli Piyango çekilişinde hangi rakamlar büyük ikramiyeyi kazandı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

10.3.2016Gündem
3 Mart Perşembe Milli Piyango Süper Loto çekilişi sonuçları

3 Mart Perşembe Milli Piyango Süper Loto çekilişi sonuçları!

Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe günü düzenlenen Süper Loto’nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Peki, 3 Mart Perşembe günü Süper Loto çekilişinde 6 bilen oldu mu? Büyük ikramiye kaç kişiye çıktı? Süper Loto şanslı rakamlar hangileri oldu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

4.3.2016Gündem
29 Şubat Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste

29 Şubat Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste!

29 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişi sonucunda şanslı rakamlar belli oldu. Yapılan açıklamaya göre büyük ikramiye ikiye bölündü. Peki, Milli Piyango çekilişinde hangi rakamlar büyük ikramiyeyi kazandı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

1.3.2016Gündem
Sıfır otomobilde kapı 40 bin liradan açılıyor

"Sıfır otomobil"de kapı 40 bin liradan açılıyor

- Kurlarda yaşanan artış nedeniyle piyasada 40 bin liranın altında "sıfır otomobil" bulunamıyor- Tasarruflu yakıt tüketimi ve vergi avantajı gibi nedenlerle tercih edilen "küçük sınıf" otomobillerin 1000-1200 cc motor hacmine sahip modellerinde bile 40-50 bin lira seviyesinde seyreden fiyatlar, 1300-1400 cc motor hacimli olanlarda 50 bin liradan 70 bin liraya kadar çıkabiliyor

1.3.2016Bursa
Sayısal Loto Sonuçları belli oldu - Sayısal Loto Sorgulama - 27 Şubat 2016

Sayısal Loto Sonuçları belli oldu - Sayısal Loto Sorgulama - 27 Şubat 2016

27 Şubat 2016 Sayısal Loto Sonuçları belli oldu. Milli Piyango İdaresi (MPİ) Sayısal Loto 1007. hafta çekilişi yapıldı. Şubat ayının son Sayısal Loto sonuçlarına göre 6 bilen 3 kişi. Sayısal Loto büyük ikramiyesi İstanbul ve Ankara'ya çıktı. Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango Sayısal Loto Sorgulama sayfasında!

28.2.2016Kelebek
25 Şubat Perşembe Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları

25 Şubat Perşembe Milli Piyango Süper Loto çekiliş sonuçları!

Milli Piyango İdaresi tarafından her Perşembe günü düzenlenen Süper Loto’nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Peki, 25 Şubat Perşembe günü Süper Loto çekilişinde 6 bilen oldu mu? Büyük ikramiye kaç kişiye çıktı? Süper Loto şanslı rakamlar hangileri oldu? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

26.2.2016Gündem
Süper Loto Çekiliş Sonuçları açıklandı MPİ - 11 Şubat 2016

Süper Loto Çekiliş Sonuçları açıklandı! MPİ - 11 Şubat 2016

Süper Loto 11 Şubat çekiliş sonuçları belli oldu. 9 haftadır devreden Süper Loto büyük ikramiyesi nihayet sahiplerini buldu. Süper Loto'da 6 bilen 2 kişi. 23 milyon liralık büyük ikramiye Kahramanmaraş ve Sivas'a gitti. İşte Süper Loto çekiliş sonuçları...

11.2.2016Kelebek
Milli Piyango bilet sorgulama Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste - 9 Şubat 2016

Milli Piyango bilet sorgulama! Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste! - 9 Şubat 2016

9 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişi sonucunda şanslı rakamlar belli oldu. Yapılan açıklamaya göre büyük ikramiye dörde bölündü. Milli Piyango İdaresi 038905 numaralı çeyrek biletin 2 tanesinin Ankara’daki bayilerden, 2 tanesinin ise İstanbul’daki bayilerden alındığı bilgisini verdi.

10.2.2016Gündem
Sayıştay’dan Talih Kuşu’na kritik uyarı: Çekilişleri canlı yayınlayın

Sayıştay’dan Talih Kuşu’na kritik uyarı:  Çekilişleri canlı yayınlayın

SAYIŞTAY, Milli Piyango İdaresi (MPİ) 2014 yılı denetim raporunda çarpıcı uyarılarda bulundu. Sayıştay raporunda, vatandaşların güveninin sarsılmaması için çekiliş sonuçlarının bir televizyon kanalında canlı yayınlanması, biletlerin karekodlu olması önerileri ile sayısal oyunların işletilmesi işinin özel firmadan alınarak, MPİ Bilgi İşlem birimine bırakılması gerektiğine dikkat çekildi.

20.1.2016Ekonomi
CHPden hükümete şok suçlama

CHP'den hükümete şok suçlama

CHP, hükümeti, internet siteleri üzerinden yasa dışı kumara göz yummakla suçladı. Sayıştay raporlarına rağmen yasa dışı kumarın görmezden gelindiğini iddia eden CHP, Milli Piyango İdaresi'nin tespit ettiği ve bildirdiği yasa dışı siteleri TİB'in kapatmadığını, çocukların internet üzerinden kumar oynadığını ileri sürdü.

14.1.2016Ekonomi
19 Ağustos 2015 Mill Piyango sıralı tam liste, Milli Piyango bilet sorgulama

19 Ağustos 2015 Mill Piyango sıralı tam liste, Milli Piyango bilet sorgulama

19 ağustos 2015 Milli Piyango İdaresi çekilişinde büyük ikramiye tam bilete çıktı. Noter huzurunda yapılan 19.08.2015 tarihli çekilişte talih kuşu konan numaralar belli oldu. Şanslı biletin satıldığı yer Ankara olduğu öğrenildi.

20.8.2015Gündem