MENÜ

Mpi

Mpi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mpi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 113 Mpi haberi bulunmuştur.

MPİ, ( Milli Piyango İdaresi) İdarenin Merkez Teşkilatı ana hizmet, danışma ve denetim birimlerinden, Taşra Teşkilatı ise 18 ilde 22 şubeden oluşmaktadır.

İdarenin karar organı Yönetim Kuruludur. Yönetim Kurulu Genel Müdür, iki Genel Müdür Yardımcısı, Başbakanın önerisi ile atanan bir, Bakanın önerisi ile atanan iki üye olmak üzere altı kişiden oluşur. Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdürdür.

Milli Piyango İdaresi, kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak sağlamak, piyango, hemen-kazan, sayısal loto ve benzeri oyunları tertip etmek ve çekiliş düzenlemek, talih oyunları ve işletmelerini denetlemek, karşılığı nakit olmayan her türlü piyangonun tertip ve çekilişine izin vermek ve denetlemek üzere kurulmuştur.

Mpi Haberleri

Yarım ve çeyrek bilet ne kadar Yılbaşı biletleri ne kadar

Yarım ve çeyrek bilet ne kadar? Yılbaşı biletleri ne kadar?

Yarım ve çeyrek bilet fiyatları, yılbaşı yaklaşırken vatandaşların en çok araştırdığı konu olmaya başladı. Tüm Türkiye'de satışa sunulan tam, yarım ve çeyrek bilet fiyatları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu. Peki, yarım ve çeyrek bilet fiyatları ne kadar oldu? İşte, biletlerle ilgili detaylı bilgiler

30.11.2017Gündem
Süper Loto sonuçları 527. hafta | Süper Loto yeniden devretti - Büyük ikramiye ne kadar

Süper Loto sonuçları 527. hafta | Süper Loto yeniden devretti - Büyük ikramiye ne kadar?

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu. Şans oyunu tutkunlarının her hafta olduğu gibi bu hafta da yakından takip ettiği Süper Loto çekilişinin detaylı sonuçları MPİ'nin resmi sayfası üzerinden de paylaşıldı. Son 2 haftadır olduğu gibi bu hafta da büyük ikramiye devretti. Peki 527. hafta Süper Loto sonuçları neticesinde büyük ikramiye ne kadar oldu?

23.11.2017Gündem
On Numara sonuçları hangi illerde yüzleri güldürdü 13 Kasım On Numara sonuçları

On Numara sonuçları hangi illerde yüzleri güldürdü? 13 Kasım On Numara sonuçları

On Numara çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi internet sitesi üzerinden açıklandı. 10 bilen bir kişinin büyük ikramiyenin sahibi olduğu bu hafta, Milli Piyango İdaresi toplam 2 milyon 145 bin liralık ikramiye dağıttı. Peki, On Numara sonuçları bilgisine göre büyük ikramiye hangi ile isabet etti? İşte, On Numara sonuçlarına göre merak edilen detaylı bilgiler

13.11.2017Gündem
On Numara sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu 6 Kasım On Numara sonuçları ekranı

On Numara sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından duyuruldu! 6 Kasım On Numara sonuçları ekranı

On Numara sonuçları 6 Kasım tarihinde gerçekleştirilen çekilişin ardından kupon sahiplerinin erişimine açıldı. Bu hafta 4 kişinin yüzünü güldüren On Numara sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişle birlikte kamuoyu ile paylaşıldı. Peki, 6 Kasım On Numara sonuçları hangi illerin yüzünü güldürdü? İşte, merakla araştırılan konunun detayları

6.11.2017Gündem
Süper Loto 1 kişinin yüzünü güldürdü... 2 Kasım MPİ Süper Loto sonuçları

Süper Loto 1 kişinin yüzünü güldürdü... 2 Kasım MPİ Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekilişi her hafta olduğu gibi dün akşam şans oyunu tutkunlarına büyük bir heyecan yaşattı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Süper Loto sonuçları neticesinde 6 sayıyı da doğru tahmin eden bir kişi büyük ikramiyeyi almaya hak kazandı. Peki Süper Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıkt? İşte 2 Kasım Süper Loto sonuçları!

3.11.2017Gündem
Devretti: Şans Topu sonuçları | Büyük ikramiye ne kadar oldu

Devretti: Şans Topu sonuçları | Büyük ikramiye ne kadar oldu?

Şans Topu sonuçları dün akşam önce canlı yayın ardından Milli Piyango İdaresi'nin online sayfası üzerinden açıklandı. Şans oyunu tutkunlarına her hafta büyük bir heyecan yaşatan Şans Topu'nun 25 Ekim tarihli sonuçlarına göre büyük ikramiye devretti. Peki devir ile birlikte büyük ikramiye ne kadar oldu? İşte 25 Ekim Şans Topu sonuçları !

26.10.2017Gündem
On Numara sonuçları 23 Ekim Pazartesi akşamı duyuruldu Büyük ikramiye hangi ile gitti

On Numara sonuçları 23 Ekim Pazartesi akşamı duyuruldu! Büyük ikramiye hangi ile gitti?

On Numara sonuçları 23 Ekim Pazartesi akşamı Milli Piyango İdaresi merkezinde yapılan çekilişle kamuoyuna duyuruldu. 23 Ekim On Numara sonuçları çekilişinin ardından büyük ikramiyeyi kazanan bir kişi 301 bin liralık ödülün sahibi oldu. İşte, kupon sahiplerinin merakla araştırdığı On Numara sonuçları ve detaylı bilgiler

24.10.2017Gündem
Suskunluk sona eriyor

Suskunluk sona eriyor

Türkiye’de Doğuş Otomotiv’in bünyesindeki Volkswagen, dünyada yaşanan dizel skandalı sonrası suskunluğunu yeni modellerle bozuyor. Ekim ayında yeni Polo’yu ve Tiguan Allspace’yi satışa sunan Volkswagen, 2018 ve 2019’da yeni SUV modellerini, 2020’den itibaren ise 23 modelden oluşacak elektrikli otomobillerini devreye sokacak.

22.10.2017Ekonomi
Süper Loto sonuçları | Büyük ikramiye devretti... Ne kadar oldu

Süper Loto sonuçları | Büyük ikramiye devretti... Ne kadar oldu?

12 Ekim Süper Loto sonuçları canlı yayında açıklandı, çekilişin detayları Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası üzerinden de duyuruldu. Her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinin 521'ncisi hüsranla sonuçlandı. Çekiliş sonuçlarına göre altı bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Peki Süper Loto'da büyük ikramiye ne kadar oldu?

13.10.2017Gündem
Şans Topu sonuçları 11 Ekim | Büyük ikramiye hangi sayılara çıktı

Şans Topu sonuçları 11 Ekim | Büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

Şans Topu çekilişinin 11 Ekim tarihli sonuçları Milli Piyango' İdaresi tarafından açıklandı. Şans Topu oyununun 852. hafta çekilişinde 5 artı 1 bilen 2 kişi, 365 bin 921 lira 75'er kuruş ikramiye kazandı. Peki büyük ikramiye hangi sayılara, kaç kişiye çıktı? İşte 11 Ekim Şans Topu sonuçlarına ilişkin detaylar!

12.10.2017Gündem
9 Ekim Milli Piyango çekiliş sonuçları... MPİ sıralı tam liste

9 Ekim Milli Piyango çekiliş sonuçları... MPİ sıralı tam liste

Milli Piyango'da 9 Ekim çekiliş heyecanı da son buldu. Her ay üç kez gerçekleştirilen Milli Piyango'nun 9 Ekim tarihli sonuçlarının detayları MPİ'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. 5+1 sayıyı doğru tahmin eden talihli büyük ikramiyenin sahibi oldu. Bu haftanın büyük ikramiyesi Ankara'ya çıktı. İşte Milli Piyango çekiliş sonuçları ve sıralı tam liste!

10.10.2017Gündem
Milli Piyango sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Bilet sorgulama

Her ay üç kez gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişinin 29 Eylül tarihli sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişte tüm kazandıran numaraların listesi online sistem üzerinden de yayınlandı. Peki büyük ikramiye hangi sayılara çıktı? İşte Milli Piyango sonuç sorgulama sayfası ve detayları!

29.9.2017Gündem
Süper Loto 24 Ağustosta 7. kez devretti... Süper Loto büyük ikramiyesi ne kadar oldu

Süper Loto 24 Ağustos'ta 7. kez devretti... Süper Loto büyük ikramiyesi ne kadar oldu?

Süper Loto çekilişi sonuçları için araştırmalar sürüyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun 514’üncü hafta çekilişi 24 Ağustos Perşembe akşamı gerçekleşti. Altı haftadır devreden Süper Loto büyük ikramiyesinin sahibini bulup bulmayacağını nefeslerini tutarak takip eden vatandaşlar büyük bir heyecan yaşadı, ancak büyük ikramiye 7. kez devretti. Peki 24 Ağustos Süper Loto sonuçları neticesinde, büyük ikramiye ne kadar oldu?

25.8.2017Gündem
Şans Topu 16 Ağustos sonuçları belirlendi... MPİ Şans Topu sonuçları

Şans Topu 16 Ağustos sonuçları belirlendi... MPİ Şans Topu sonuçları

Şans Topu'nun 16 Ağustos tarihli sonuçları dün akşam netlik kazandı. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Şans Topu sonuçları canlı yayınla ilan edildi. 5+1 şanslı numarayı doğru bilen talihli bu kez Ankara'dan çıktı. Peki büyük ikramiye hangi sayılara çıktı? İşte Şans Topu 16 Ağustos sonuçları ve büyük ikramiyenin detayları!

17.8.2017Gündem
Şans Topu sonuçlarında kazandıran numaralar belli oldu... 5 Temmuz Şans Topu sonuçları

Şans Topu sonuçlarında kazandıran numaralar belli oldu... 5 Temmuz Şans Topu sonuçları

Şans Topu çekilişinin 5 Temmuz sonuçları dün akşam saatlerinde açıklandı. Çarşamba günleri Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen Şans Topu sonuçlarında kazandıran numaralar MPİ'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. Bu haftaki sonuçlara göre 5+1 bilen kimse çıkmayınca büyük ikramiye devretti. İşte Şans Topu sonuçlarının detayları!

6.7.2017Spor Arena
On Numara çekiliş sonuçlarında büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı

On Numara çekiliş sonuçlarında büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı?

On Numara çekiliş sonuçları dün akşam saatlerinde belli oldu. Her hafta pazartesi günleri gerçekleştirilen On Numara 778. haftanın çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen canlı yayınla tamamladı. Peki, 3 Temmuz On Numara çekiliş sonuçlarında büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı?

4.7.2017Gündem
Milli Piyango sonuçları açıklandı - 19 Mayıs Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango sonuçları açıklandı! - 19 Mayıs Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango sonuçları her ayın 9,19 ve 29'unda çekiliyor. Milli Piyango idaresi tarafından 19 Mayıs tarihli milli Piyango sonuçları bugün açıklandı. Büyük umutlarla Milli Piyango oynayan vatandaşlar, büyük ikramiyenin kendilerine çıkması hayaliyle hemen MPİ sorgulama sayfasına akın etti. Peki, büyük ikramiye hangi illere çıktı? İşte, 19 Mayıs Milli Piyango sonuçları ve büyük ikramiyeyi kazanan numaralar.

19.5.2017Gündem
Araçların özellikleri kısaltmalarda gizli

Araçların özellikleri kısaltmalarda gizli

Gelişen teknolojiyle otomobillere eklenen yeni özellikler, ESP, CSV, AUF, SPI, EBD gibi her marka da farklı kısaltmalarla ifade edilince sürücülerde kafa karışıklığına yol açıyor.

15.5.2017Ekonomi
Şans Topu çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Şans Topu çekiliş sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Şans Topu çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta çarşamba günleri gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi bu hafta 11 Mayıs Çarşamba günü yapıldı. 5+1 bilen sadece bir kişi 696.252,75 TL'lik büyük ikramiyenin sahibi oldu. Peki, Büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? İşte, 10 Mayıs Şans Topu çekiliş sonuçlarına ilişkin detaylar!

11.5.2017Gündem
Milli Piyango sonuçları açıklandı - 9 Mayıs Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları açıklandı - 9 Mayıs Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama

Milli Piyango sonuçları açıklandı MPİ'nin resmi sayfası üzerinden duyuruldu. 9 Mayıs Milli Piyango sonuçlarına göre bu kez 6 bilen kişi sayısı 4'ü buldu. Bu kişilerin 3'ü İstanbul'dan çıktı. Peki, Milli Piyango sonuçlarında büyük ikramiye hangi rakamlara çıktı? 9 Mayıs 2017 tarihli Milli Piyango çekiliş sonuçlarının tam listesini haberimizden bulabilir, bilet sorgulama sayfasına ulaşabilirsiniz.

10.5.2017Gündem
Akıllı televizyon alacaklar dikkat

Akıllı televizyon alacaklar dikkat!

Akıllı televizyonlar artık hayatımızın bir parçası... Ancak televizyon alırken artık bir şeyine değil pek çok şeyine bakmak zorundayız; hangi ekran büyüklüğüne sahip olması gerektiğinden tutun da kullandığı son teknolojiye ve tabii ki maliyetine kadar dikkat edilmesi gereken noktalar var. Bu anlamda LG Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği ve Beyaz Eşya Satış Direktörü Ergün Altay, akıllı televizyonların son durumunu anlattı ve televizyon alacaklara önemli uyarılarda bulundu.

1.5.2017Teknoloji
Şovla Birlikte Geliyor

Şovla Birlikte Geliyor

Güney Koreli Hyundai’nin orta sınıfta başarılı modeli i30 tamamen yenilenerek 3’üncü nesliyle Türkiye’de yollara çıkmaya hazırlanıyor.

26.3.2017Ekonomi
Milli Piyango bilet sorgulama - İşte, 9 Şubat Milli Piyango sonuçları

Milli Piyango bilet sorgulama - İşte, 9 Şubat Milli Piyango sonuçları

Milli Piyang çekilişi sonuçları MPİ'nin resmi internet sayfası üzerinden açıklandı. Vatandaşlar, resmi sayfa üzerinden bilet sorgulama işlemini gerçekleştiriyor. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre 3 milyon TL'lik büyük ikramiye Ankara, İzmir, İstanbul'a dağıtıldı. İşte, Milli Piyango bilet sorgulama sayfası ve tam sıralı listesi!

10.2.2017Ekonomi
Trumpın onayının ardından Nietodan flaş karar

Trump'ın onayının ardından Nieto'dan flaş karar

ABD Başkanı Trump, Meksika sınırına duvar örülmesini öngören kararnameyi imzaladığını açıkladı. Meksika Devlet Başkanı Pena Nieto, duvar için para ödemeye niyetleri olmadığını söyleyince, Trump, "Eğer Meksika ödeme yapma niyetinde değilse, önümüzdeki görüşmeyi iptal etmek daha iyi olur” ifadesini kullandı. Meksika, ziyaretin iptal edildiğini açıkladı.

26.1.2017Dünya
Milli Piyango sonuçları 2017 bilet sorgulama - Büyük ikramiye hangi illere çıktı

Milli Piyango sonuçları 2017 bilet sorgulama - Büyük ikramiye hangi illere çıktı?

2017 Milli Piyango bilet sorgulama işlemi tüm yurtta büyük heyecana neden oldu. Gece yarısı itibariyle yılbaşı çekilişinin tamamlanması, büyük ikramiye nereye çıktı ve amorti numaraları hangileri sorularını gündeme getirdi. 60 Milyon TL'nin biletlerine isabet etmediğini gören vatandaşlar, tam, yarım ve çeyrek bilet sorgulama işleminin nasıl yapıldığını araştırdı. İşte 2017 Milli Piyango sıralı tam liste ve bilet sorgulama işlemi

31.12.2016Gündem
Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar Bilet fiyatları netleşti

Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar? Bilet fiyatları netleşti

Vatandaşların üzerine büyük hayaller kurduğu Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye tutarı açıklandı. 31 Aralık'ta yapılacak çekiliş sonucunda büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda tarihin en büyük tutarı verilmiş olacak. Peki, 2017 Milli Piyango Yılbaşı büyük ikramiyesi ne kadar? Milli Piyango bilet fiyatları ne kadardan satılıyor. İşte, tam, yarım ve çeyrek bilet fiyatları!

2.12.2016Gündem
Çekilişler MPİnin web sitesinden canlı yayınlanacak

Çekilişler MPİ'nin web sitesinden canlı yayınlanacak

Çekilişler MPİ'nin web sitesinden canlı yayınlanacak

1.10.2016İzmir
Şans oyunları artık canlı yayınlanacak

Şans oyunları artık canlı yayınlanacak

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel’in Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği şans oyunları çekilişlerinin, web sitesinden canlı yayınlanması önerisi kabul edildi.

1.10.2016Gündem
50.000 TLye alınabilecek 0 otomobiller

50.000 TL'ye alınabilecek 0 otomobiller

Yeni bir araç almak için kolları sıvayan ve belli bir bütçenin üstüne çıkamayanlar, bu haber sizin için. Bu günlerde otomobil fiyatlarını araştırmaya başlayan birinin ilk kurduğu cümle büyük ihtimalle "Yok kardeşim fiyatlar uçmuş, 0 araç alınmaz" oluyordur.

26.8.2016Oto
9 Mart Çarşamba Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste

9 Mart Çarşamba Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste!

9 Mart 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişi sonucunda şanslı rakamlar belli oldu. Yapılan açıklamaya göre büyük ikramiye tek bir kişiye çıktı. Peki, Milli Piyango çekilişinde hangi rakamlar büyük ikramiyeyi kazandı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

10.3.2016Gündem
29 Şubat Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste

29 Şubat Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste!

29 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişi sonucunda şanslı rakamlar belli oldu. Yapılan açıklamaya göre büyük ikramiye ikiye bölündü. Peki, Milli Piyango çekilişinde hangi rakamlar büyük ikramiyeyi kazandı? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

1.3.2016Gündem
Sıfır otomobilde kapı 40 bin liradan açılıyor

"Sıfır otomobil"de kapı 40 bin liradan açılıyor

- Kurlarda yaşanan artış nedeniyle piyasada 40 bin liranın altında "sıfır otomobil" bulunamıyor- Tasarruflu yakıt tüketimi ve vergi avantajı gibi nedenlerle tercih edilen "küçük sınıf" otomobillerin 1000-1200 cc motor hacmine sahip modellerinde bile 40-50 bin lira seviyesinde seyreden fiyatlar, 1300-1400 cc motor hacimli olanlarda 50 bin liradan 70 bin liraya kadar çıkabiliyor

1.3.2016Bursa
Milli Piyango bilet sorgulama Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste - 9 Şubat 2016

Milli Piyango bilet sorgulama! Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste! - 9 Şubat 2016

9 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen Milli Piyango çekilişi sonucunda şanslı rakamlar belli oldu. Yapılan açıklamaya göre büyük ikramiye dörde bölündü. Milli Piyango İdaresi 038905 numaralı çeyrek biletin 2 tanesinin Ankara’daki bayilerden, 2 tanesinin ise İstanbul’daki bayilerden alındığı bilgisini verdi.

10.2.2016Gündem
Sayıştay’dan Talih Kuşu’na kritik uyarı: Çekilişleri canlı yayınlayın

Sayıştay’dan Talih Kuşu’na kritik uyarı:  Çekilişleri canlı yayınlayın

SAYIŞTAY, Milli Piyango İdaresi (MPİ) 2014 yılı denetim raporunda çarpıcı uyarılarda bulundu. Sayıştay raporunda, vatandaşların güveninin sarsılmaması için çekiliş sonuçlarının bir televizyon kanalında canlı yayınlanması, biletlerin karekodlu olması önerileri ile sayısal oyunların işletilmesi işinin özel firmadan alınarak, MPİ Bilgi İşlem birimine bırakılması gerektiğine dikkat çekildi.

20.1.2016Ekonomi
CHPden hükümete şok suçlama

CHP'den hükümete şok suçlama

CHP, hükümeti, internet siteleri üzerinden yasa dışı kumara göz yummakla suçladı. Sayıştay raporlarına rağmen yasa dışı kumarın görmezden gelindiğini iddia eden CHP, Milli Piyango İdaresi'nin tespit ettiği ve bildirdiği yasa dışı siteleri TİB'in kapatmadığını, çocukların internet üzerinden kumar oynadığını ileri sürdü.

14.1.2016Ekonomi
Sıfır otomobilde taban fiyat 40 bin liraya dayandı

"Sıfır" otomobilde taban fiyat 40 bin liraya dayandı

Döviz kurlarında son aylarda yaşanan dalgalanmanın etkisiyle sıfır otomobillerin en düşük motor gücü ve donanıma sahip modellerinde bile taban fiyat, 40 bin lirayı buldu. Yılın ilk çeyreğinde 10 markaya ait 21 model 40 bin liranın altındaki fiyatlarla satılırken, ikinci çeyreğin sonunda fiyatı söz konusu rakamın altında olan model sayısı 12'ye düştü.

28.6.2015Ekonomi
Şans topu sonuçları açıklandı mı

Şans topu sonuçları açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi tarafından her Çarşamba günü yapılan Şans Topu Sonuçları merakla bekleniyor. 25 Şubat 2015 yani bu akşam saat 21.30’da çekilecek olan şans oyunu, yine birilerini mutluluktan havaya uçurup birilerinin de hayallerini bir sonraki haftaya bırakacak.

25.2.2015Ekonomi
Sayısal Loto Sonuçları | MPİ Sayısal Lotonun 14 Şubat Şanslı Numaraları

Sayısal Loto Sonuçları | MPİ Sayısal Loto'nun 14 Şubat Şanslı Numaraları

Sayısal Loto çekildi, talihliler belli oldu. 14 Şubat tarihli çekilişte kazandıran numaralar hangileri? Sayısal Loto çekilişinde 6 rakamın hepsini bilen çıkmadı ve devir gerçekleşti. 21 Şubat’ta yapılacak bir sonraki devirli Sayısal Loto çekilişine 1 milyon 542 bin 322 lira 29 kuruş devretti. İşte detaylar...

16.2.2015Gündem
Beşiktaş durmuyor Bir çalım da Fenerbahçeye...

Beşiktaş durmuyor! Bir çalım da Fenerbahçe'ye...

Trabzonspor’un elinden Tolgay Arslan’ı kapan Beşiktaş, Fenerbahçe’nin ilgilendiği Jimmy Durmaz’a da el attı. Türk asıllı İsveçli futbolcu için Olympiakos’a ara transferdeki ilk teklifi Siyah-Beyazlıların verdiği ortaya çıktı.

28.1.2015Futbol

Şans Topu 12 Kasım çekilişi yapıldı... İşte kazanan numaralar

MPİ'nin düzenlediği Şans Topu oyununun çekilişi yapıldı. İşte kazandıran numaralar...

13.11.2014Keyif
Paris Motor Showda ön plana çıkan modeller

Paris Motor Show'da ön plana çıkan modeller

Dünyanın ünlü otomobil markalarının yeni modelleri Paris Motor Show'da görücüye çıktı.

3.10.2014Ekonomi
MIT’ye seçildi

MIT’ye seçildi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Zahmakıran, Amerika’nın Massachusetts Institute of Technology (MIT) Üniversitesi’nin dünya genelinde seçerek aldığı araştırmacılar arasına girdi. Doç. Dr. Zahmakıran, Erdal İnönü’den sonra MIT’ye Türkiye’den seçilen 14’üncü isim oldu.

25.4.2014Eğitim
Dava açmak için 345 bin lira bulması gerek

Dava açmak için 345 bin lira bulması gerek

Süper Loto’da 21.7 milyon liralık büyük ikramiyenin sahibine ikinci bir kötü haber geldi. Büyük ölçüde tahrip olan kuponun gerçek kupon olduğu anlaşılması durumunda yargı sürecinin başlaması bekleniyor. Ancak dava harcı oldukça yüksek. Talihli ya 345 bin lira bulup dava harcını yatıracak; ya da adli yardım imkânı ile dava açacak.

24.12.2012Ekonomi
Yılın en parlak yeniliği seçiliyor

Yılın en parlak yeniliği seçiliyor

Yılın en önemli otomobil ödülü olarak kabul edilen Golden Steering Wheel yani Altın Direksiyon Yarışması bu yıl 37’inci kez düzenleniyor. Anadolu yakasının ile ve tek Otomobil AVM’si olan Otoworld Asya’nın sponsorluğunda, Auto SHOW’un da dahil olduğu Auto Bild Grubu’nun düzenlediği yarışmada onlarca ülkeden milyonlarca okur oy kullandı.

26.11.2012Advertorial
Yılın en parlak yeniliği seçiliyor

Yılın en parlak yeniliği seçiliyor

Yılın en önemli otomobil ödülü olarak kabul edilen Golden Steering Wheel yani Altın Direksiyon Yarışması bu yıl 37’inci kez düzenleniyor. Auto SHOW’un da dahil olduğu Auto Bild Grubu’nun düzenlediği yarışmada onlarca ülkeden milyonlarca okur oy kullandı.

15.11.2012Advertorial
Başarıları ödülle taçlandırıldı

Başarıları ödülle taçlandırıldı

Geçen yıl Avrupa’nın Lider Konferans ve Toplantı Oteli kategorisinde ödüle aday gösterilen 16 otelden 4’ü Türkiye’dendi. Birinciliği Ankara Sheraton kazandı.

14.10.2012Kelebek
TEKNOLOJİ, GÜVENLİK VE KALİTE SKODADA STANDART

TEKNOLOJİ, GÜVENLİK VE KALİTE SKODA'DA STANDART

Skoda Genel Müdürü Mahmut Kadirbeyoğlu: "Skoda'nın sahip olduğu teknoloji ve güvenlik donanımı gibi üstün özellikleri müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlıyoruz".

23.3.2012Advertorial
Şans oyunlarına zam

Şans oyunlarına zam

Milli Piyango İdaresi (MPİ), Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara oyunlarının kolon ücretini, 2 Ocak 2011'den geçerli olmak üzere artırdı.

29.12.2010Ekonomi
Şirketler yarışa girdi, 46 milyon lira ikramiye dağıttı

Şirketler yarışa girdi, 46 milyon lira ikramiye dağıttı

Daha fazla müşteri çekerek satışlarını artırmak isteyen birçok şirket, son yıllarda nakit olmayan çekiliş ve piyangolara yöneldi.

31.8.2010Ekonomi
Firmalar piyango peşinde

Firmalar piyango peşinde

Bankalardan alışveriş merkezlerine, spor kulüplerinden otomobil firmalarına, GSM şirketlerinden havaalanı işletmelerine kadar değişik sektörlerden pek çok kuruluş, çekiliş ve piyango düzenlemek için Milli Piyango İdaresine (MPİ) başvurdu.

31.8.2010Ekonomi