MENÜ

Moda Foto

Moda Foto ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Moda Foto haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 545 Moda Foto haberi bulunmuştur.

Moda Foto Haberleri

Ankarada son moda

Ankara'da son moda

Ankara'da gün boyu devam eden kar yağışı trafiğin durmasına ve bir çok köy yolunun kapanmasına neden oldu. Karlı ve buzlu yollar araç trafiğine kapandı. Kapanan yollar, Ankaralı gençlerin son zamanlarda yaptığı tehlikeli bir oyuna sahne oldu. Bir cipin arkasına halatla bağladıkları minderlere oturarak kayak yapan gençlerin görüntüsünü araçtaki bir arkadaşları kaydetti

10.02.2012Gündem
Dünyayı saran yeni çılgınlık

Dünyayı saran yeni çılgınlık

Planking, Owling, Leisure Dive derken sanal alemi saran yeni moda şimdi de Batmanning…

7.09.2011Gündem
Dünyayı saran yeni çılgınlık: Horsemaning

Dünyayı saran yeni çılgınlık: Horsemaning

Planking, Owling, Leisure Dive derken sanal alemi saran yeni moda şimdi de Horsemaning…

14.08.2011Gündem
Fransada grev gerginleşirken polis barikat dağıttı

Fransa'da grev gerginleşirken polis barikat dağıttı

Fransa'da günlerdir devam eylemler, bir yandan Avrupa genelinde tedirginlik yaratırken diğer yandan göstericilerin farklı protesto yöntemleriyle, yeni bir moda oluşturdu. Polis, hükümetin ekonomi politikasını protesto eden göstericilerin Paris'in doğusundaki bir petrol rafinerisi önünde kurdukları bir barikatı dağıttı.

23.10.2010Gündem
Fransada gerginlik tırmanıyor

Fransa'da gerginlik tırmanıyor

Fransa'da polis hükümetin ekonomi politikasını protesto eden göstericilerin Paris'in doğusundaki bir petrol rafinerisi önünde kurdukları bir barikatı dağıttı.

22.10.2010Gündem
Gençlik aşkına abartılı manalar yüklemeye gerek yok

'Gençlik aşkına abartılı manalar yüklemeye gerek yok'

Miray Daner ve Kubilay Aka ilişkisi, Aka’nın Instagram sayfasına “ilişkimizin sonuna kadar o güzel gözlerden başka güzel göze bakmadım, ihanet söz konusu bile olamaz” yazmasıyla sona ermişti. Ama Aka’nın Hilal Altınbilek ile görüntülenmesi ihanet dedikodularına neden oldu. Konsey durumu nasıl değerlendiriyor?

5.08.2019Magazin
FETÖ ihanete böyle hazırlandı: İstanbuldaki darbeye hazırlık toplantıları

FETÖ ihanete böyle hazırlandı: İstanbul'daki darbeye hazırlık toplantıları

FETÖ elebaşının talimatının ardından İstanbul'da darbeci askerlerin katılımıyla 3 farklı darbeye hazırlık toplantısı yapıldı.

20.04.2019Gündem
Dünya karması gibi: 36 saatte Miami sahili

Dünya karması gibi: 36 saatte Miami sahili

Bir zamanlar Amerika’da South Beach, Miami’nin adını gölgeleyecek kadar ünlüydü. Son yıllarda eğlence yerleri karşıdaki Biscayne Körfezi’ne taşındı. Ünlü sanat galerileri, restoranlar, şık butikler de bu göçe katıldı. Değişim, kentin çok kültürlü dokusunu zenginleştirdi. Little Haiti ile Little Havana, Little Venezuela ile Little Moscow arasındaki rekabet kızıştı. Bununla birlikte South Beach’in beyaz kumsalları eskisi kadar güzel.

15.04.2019Seyahat
Fotoğrafın kısa ve öz öyküsü

Fotoğrafın kısa ve öz öyküsü

Belgeselci, yazar Ian Haydn Smith’ in yazdığı ‘Fotoğrafın Kısa Öyküsü’ kitabı fotoğrafçılığın tarihini kısa ve öz bir biçimde sunuyor. Smith, sıkıcı teknik terimler yerine ilk bölüme tarihsel 32 fotoğraf ile merak uyandıran bir giriş yapıyor.

31.01.2019Kitap Sanat
Hayatı oyun alanına çeviren tasarımcı: Yılmaz Zenger

Hayatı oyun alanına çeviren tasarımcı: Yılmaz Zenger

60 yıllık üretim ve öğretim hayatının ardından yaşam öyküsünü yazmak için masa başına oturduğunda şunları kaleme almış Yılmaz Zenger: “Yaşam hikâyemi yazmak için masa başındayım, başım iki elimin arasında, kafam karışık, ben ne yaptım diyorum, bende de pişmanlıklar dolu dizgin.” Zenger’in pişmanlıklarından biri de 'gerçekten de karışık ve kocaman' arşivini gelecek kuşaklara bırakmak üzere düzenlememiş olmaması. Studio-X İstanbul’da ve SALT Galata’da 15 Şubat’a kadar devam edecek, Zenger’in de Ağustos 2018’deki vefatına kadar hazırlık aşamalarında bizzat yer aldığı arşiv sergileri, Yılmaz Zenger’in farklı alanlardaki üretiminin bir bölümünü sanat ve tasarım izleyicileriyle buluşturuyor. Studio-X İstanbul’daki sergi üzerine konuştuğumuz küratör Pelin Derviş, Yılmaz Zenger’in bıraktığı kıymetli mirasa sahip çıkılması için, “Zenger Ailesi’nin yalnız bırakılmaması ve onlara destek verilmesi gerektiğine inanıyorum” diyor.

18.01.2019Kitap Sanat
Kırgın Çiçekler oyuncusu Aleyna Solaker modaya el attı

Kırgın Çiçekler oyuncusu Aleyna Solaker modaya el attı

Kendi tasarladığı ürünleri piyasaya sunan başarılı oyuncu moda dünyasında da iddialı olduğunu söyledi…

18.12.2017Televizyon
Photoshop’suz Türkiye

Photoshop’suz Türkiye

ERTUĞRUL Özkök’ün, Fransa’daki “Photoshop yasağı”nı gündeme getirmesi iyi oldu. Medyaya yaptığı “Gazeteler ve gazeteciler fotoğraflarda Photoshop kullanıyorsa utanmasın, bunu ilan etsin” çağrısı da çok haklı. Bence de Photoshop’lu fotoğraflarla okuru kandırma dönemi sona ermeli.

Savaş tamtamları

Savaş tamtamları

YİNE savaş tamtamları çalıyor medyada. Daha önce defalarca yaşadığımız gibi bir kısım medya yine çatışmacı, savaş çığırtkanı bir üslup tutturdu.

Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı

Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı

Nur Yerlitaş sevenlerini korkuttu. Bodrum'da tatil yapan modacı Nur Yerlitaş, dün gece saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

10.07.2017Magazin
Nasıl olur Ajda plajda

Nasıl olur Ajda plajda

Kelebek muhabiri Cenker Tezel, Bodrum’da Ahmet Hakan’a haberini yapmak isteyeceği isimleri listeledi. Cenker’in listesi şöyleydi: 1: Tarkan 2: Hadise 3: Murat Boz 4: Ebru Gündeş 5: Sibel Can 6: Kenan Doğulu-Beren Saat 7: Serenay Sarıkaya 8: Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu 9: Cem Yılmaz 10: Ajda Pekkan. Konsey üyeleri Bodrum’da haber avına çıksa en çok kimi çekip haber yapmak ister?

9.07.2017Magazin
Sosyal medya çok tehlikeli

Sosyal medya çok tehlikeli

Sosyal medyada Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen görüntüler büyük bir hızla yayıldı. Ebru Şallı ise görüntülerdeki kişinin kendisinin olmadığı söyledi. Magazin Konseyi bu olayı masaya yatırdı.

23.04.2017Magazin
Instagramda takipçi sayınızı artırmanın en basit yolu

Instagram'da takipçi sayınızı artırmanın en basit yolu!

Instagram'da takipçi sayınızı artırmak o kadar da zor değil! Fotoğraflarınızı büyük bir kitleye paylaşmak istemez misiniz? Instagram’da bu kitleye sahip olmak kolay. Takipçi sayılarınızı arttırmak için yapmanız gerekenler için sırasıyla doğru adımı izlemeniz gerekiyor. Bu yöntemleri kullanarak takipçi sayınızı ve popülerliğinizi arttırabilirsiniz.

3.04.2017Teknoloji
Aynaların gücü adına

Aynaların gücü adına!

Nişantaşı’nda bugün açılan adidas, bir mağazadan fazlası olmayı, semte yeni bir ruh kazandırmayı hedefliyor. Peki amacına ulaşabilecek mi? Öncesinde adidas Originals Nişantaşı’na girdik ve yerinde inceledik.

24.03.2017Stil
En popüler Instagram hashtagleri

En popüler Instagram hashtag'leri

Instagram'da paylaştığınız fotoğraflar daha fazla kişiye mi ulaşsın istiyorsunuz? Beğenilerinizi artıracak en popüler Instagram hashtag'lerini derledik.

3.11.2016Teknoloji
Sokak fotoğrafçısı Timur Emek: Stil sokaktan yükselir

Sokak fotoğrafçısı Timur Emek: Stil sokaktan yükselir

O, sokak fotoğrafçılığının en önemli ismi: Timur Emek. Üç sene içerisinde dünya çapındaki en önemli top model ve blogger’ların çalıştığı tek isim haline gelen 27 yaşındaki fotoğrafçı, sokakta nasıl parladığını anlattı.

28.10.2016Stil
36 saatte Amsterdamda gezilecek yerler

36 saatte Amsterdam'da gezilecek yerler

Yaratıcılığın öne çıktığı Avrupa başkentleri söz konusu olduğunda her zaman Berlin, Kopenhag gibi komşularından sonra söz Amsterdam’a gelir. Meşhur kanallar her zamanki kadar güzel. Bununla birlikte Amsterdam'ın her köşesinde yenilenmenin heyecanı yaşanıyor!

Muz cumhuriyetinde rüzgâra ve güneşe karşı 200 kilometre

Muz cumhuriyetinde rüzgâra ve güneşe karşı 200 kilometre

Dünyanın en stres göstermeyen insanları neden bisikletçiler? Bir organizasyon bir ordudan büyük müdür? Bizden Fransa’da, İtalya’da asfalt ağlatacak şampiyon çıkar mı? Ve neden her tarafta muz var? Bugün sona eren 52’nci Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Alanya-Kemer etabındaydık.

30.04.2016Hayat
Rüzgar Erkoçlar modaya el attı Rüzgar Erkoçlar kimdir

Rüzgar Erkoçlar modaya el attı! Rüzgar Erkoçlar kimdir?

Uzun bir süredir ortalarda görünmeyen ancak kısa bir süre önce cinsiyet değiştirdiği için gündemde yer alan Rüzgar Erkoçlar, oyunculuğu bırakmasının ardından farklı alanlara yöneldi. Hayatını kazanmak için çeşitli işlerde çalışan Rüzgar Erkoçlar şimdilerde uzun zamandır hayalini kurduğu bir iş yapıyor. Peki Rüzgar Erkoçlar’ın yeni işi ne? Rüzgar Erkoçlar kimdir? İşte tüm detaylar...

3.02.2016Kelebek
Rüzgar Erkoçlar hayalindeki işine kavuştu

Rüzgar Erkoçlar hayalindeki işine kavuştu!

Geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirerek magazin gündemine damga vuran oyuncu Rüzgar (Nil) Erkoçlar sonunda hayal ettiği işi bulduğunu açıkladı. Modaya el atan Erkoçlar, kendi çoraplarını tasarlayıp internetten satıyor. İşte detaylar…

3.02.2016Kelebek
Hayattaki en büyük başarınız çocuğunuz mu

Hayattaki en büyük başarınız çocuğunuz mu?

Evli misiniz? Çocuğunuz var mı? Peki başlıktaki soruya yanıtınız ne? Lütfen pek çok Türk annesinin yaptığı gibi çocuğunuzla ilgili bir şey söylemeyin! Çünkü annelik aslında bir seçim ve hayat başarısı olarak görülmesi bir soruna işaret ediyor. Öyleyse, anneliği biraz abartıyor muyuz dersiniz?

21.01.2016Hayat
Yeni yılda hangi programlar var Hangi ünlüler hangi kanalda olacak

Yeni yılda hangi programlar var? Hangi ünlüler hangi kanalda olacak?

Bu gece saat 00.00 itibari ile yeni yıla gireceğiz. Yeni yılda kimileri dışarıda plan yaparken, kimileri de evde olacak. Peki, yılbaşı gecesini evde geçirecek olanlar için TV programlarında bu akşam neler var? Hangi programlar, hangi yılbaşı özel şovu yapacak? TV kanallarında bu akşam hangi ünlüler var?

31.12.2015Kelebek
Yılbaşı ekranında neler var

Yılbaşı ekranında neler var

Yeni yıla evlerinde, sessiz sakin bir şekilde girmek isteyenlerin eğlencesine sevdikleri sanatçılar ortak olacak. İşte 31 Aralık gecesinin yılbaşı ekranından bir kesit...

30.12.2015Magazin
Nasıl ‘Instagram hipster’ı olurum

Nasıl ‘Instagram hipster’ı olurum?

Instagram'da hipster olmayana ekmek yok. Peki nasıl yapmalı?

13.11.2015Hayat
Çocuklar yaz tatilini verimli geçirsin

Çocuklar yaz tatilini verimli geçirsin

Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte yaklaşık 17.5 milyon öğrenci, yoğun geçen bir eğitim öğretim yılının yorgunluğunu atacak. 3 ay boyunca bir yandan dinlenirken diğer yandan kendilerini geliştirme fırsatı da bulabilecek. Çocukların yaz tatilini daha verimli değerlendirmeleri için bir, kaç alternatif derledik.

26.06.2015Keyif

Yazar Sonuçları

‘Hoş Geldin Gazi’

Cengiz Kahraman’ın hazırladığı tarihe ışık tutan bir albüm:

15.08.2019

Sporcu olamadı, spor fotoğrafçısı oldu!

Uğur Utku Sezer, çok istemesine rağmen sporcu olmak için girdiği sınavları kazanamadı ama spora olan merakı onun spor fotoğrafçılığı alanında uzmanlaşmasına neden oldu.

5.03.2018

Yeni dönemin yol harıtası

Bugün, Hürriyet Ankara’nın bizleri çok heyecanlandıran yeni döneminin ilk günü.

18.02.2018

‘En İyi Giyinenler’in tercihi

Son zamanlarda bir Türk moda markasının başarısı hem yerli hem yabancı moda basınının gündeminde. Kendall Jenner’dan Kristen Steward’a, Jessica Biel’a; moda ve şov dünyasının en ünlü kadınlarının peşine düştüğü Zeynep Arçay markası bugün merceğimiz altında…

18.03.2017

Şehirde en son neler oldu

Havasından geçilmeyen iki alışveriş merkezi, Zorlu ve Kanyon, bu sene yılbaşı rekabetine tutuştu.

25.12.2015

Başkentli yanım çok kıskandı...

Yolum Ankara’yla kesişeli 15 yıl oldu. Azda olsa Ankaralı sayacak kadar bu kente ait hissediyorum kendimi.

19.10.2015

Afgan Kızı’nın fotoğrafçısı CerModern’e geliyor

Dünya çapında en çok bilinen fotoğraflardan biri olan ‘Afgan Kızı’ karesini çeken Steve McCurry, 16 Eylül’de başlayıp, 13 Aralık’a kadar sürecek sergisi için Ankara’ya geliyor. McCurry, sergisinin açılışından bir gün önce CerModern’de kısa bir de sohbet toplantısı yapacak.

31.08.2015