MENÜ

Mit Müsteşarı

Mit Müsteşarı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mit Müsteşarı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mit Müsteşarı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.065 Mit Müsteşarı haberi bulunmuştur.

Mit Müsteşarı Haberleri

CHPden kontrollü darbe açıklaması

CHP'den 'kontrollü darbe' açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 15 Temmuz darbe girişimi için kullandığı 'kontrollü darbe' iddiası siyaset dünyasını karıştırmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Açıkla, 16 Nisan’dan sonra sana faydası olmaz" derken Başbakan Binali Yıldırım ise "Bu millete kimse hakaret edemez, iddianı ispatla." demişti. Konuyla ilgili CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'dan açıklama geldi.

4.04.2017Gündem
Türkiye ile Almanya arasında kriz... En alt seviyeye indirildi...

Türkiye ile Almanya arasında kriz... En alt seviyeye indirildi...

Türkiye ile Almanya arasındaki "FETÖ" krizinde Ankara'nın Berlin yönetimi ile istihbarat işbirliğini en alt seviyeye çektiği belirtiliyor.

3.04.2017Gündem
İnternette Hakan Fidan tuzağı

İnternette 'Hakan Fidan' tuzağı!

FETÖ’cüler sosyal medyada vatandaşları sahte hesaplardan atılan asparagas haberler üzerinden tuzak kurmaya başladı!

23.07.2016Gündem
flaş //2

flaş //2

22.07.2016Ankara
flaş

flaş

22.07.2016Ankara
Filiz Akın vasiyetinde Ötenazi istedi

Filiz Akın vasiyetinde Ötenazi istedi

Usta oyuncu Filiz Akın, İzmir Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi ile Ege Geriatri Derneği işbirliğinde düzenlenen İleri Yaş Sempozyumunda vasiyetini açıkladı. Usta oyuncu bitkisel hayata girmesi durumunda ötenazi istediğini söyledi. Peki; Filiz Akın kimdir? İşte detaylar.

23.03.2016Hayat
Filiz Akın eşiyle vasiyetini açıkladı

Filiz Akın eşiyle vasiyetini açıkladı

İzmir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Ege Geriatri Derneği işbirliğinde düzenlenen İzmir 9. İleri Yaş Sempozyumu’na katılan Türk sinemasının usta oyuncusu Filiz Akın, nazofarenks kanserini nasıl yendiğini anlattı. Eşi eski Mit Müsteşarı Sönmez Köksal ile vasiyetlerini de dile getiren Filiz Akın, "Yaşayacaksam kaliteli yaşayayım, eğer bağımlı olacaksam ve bitkisel hayata gireceksem öleyim. Eşimle birbirimize vasiyet ettik, eğer öyle bir durum doğar ve ötenazi hakkı tanınırsa bunu kullanma sözü verdik. Elbette beni hayata en çok bağlayan şey sevgi ve sizlerin duası" diye konuştu. Akın konuşması sırasında zaman zaman duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

22.03.2016Magazin
Filiz Akın eşiyle vasiyetini açıkladı

Filiz Akın eşiyle vasiyetini açıkladı

İzmir Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve Ege Geriatri Derneği işbirliğinde düzenlenen İzmir 9. İleri Yaş Sempozyumu'na katılan Türk sinemasının usta oyuncusu Filiz Akın, nazofarenks kanserini nasıl yendiğini anlattı. Eşi eski Mit Müsteşarı Sönmez Köksal ile vasiyetlerini de dile getiren Filiz Akın, "Yaşayacaksam kaliteli yaşayayım, eğer bağımlı olacaksam ve bitkisel hayata gireceksem öleyim. Eşimle birbirimize vasiyet ettik, eğer öyle bir durum doğar ve Ötenazi hakkı tanınırsa bunu kullanma sözü verdik. Elbette beni hayata en çok bağlayan şey sevgi ve sizlerin duası" diye konuştu. Akın konuşması sırasında zaman zaman duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

22.03.2016Haber
Sultanahmetteki canlı bomba saldırısı Türkiyeyi şoke etti

Sultanahmet'teki canlı bomba saldırısı Türkiye'yi şoke etti

Sultanahmet Meydanı'nda saat 10.20'de meydana gelen şiddetli patlama ve sonrasında ortaya çıkan dehşet tablosu, Türkiye'yi şoke etti. Canlı bomba saldırısı olduğu açıklanan olayda, saldırıyı gerçekleştiren terörist dahil 11 kişi öldü, 15 kişi de yaralandı. İşte patlamanın meydana geldiği ilk andan itibaren dakika dakika yaşananlar...

12.01.2016Gündem
Ahmet Hakana ölüm tehdidi Meclis gündeminde

Ahmet Hakan'a ölüm tehdidi Meclis gündeminde

Star gazetesi yazarı Cem Küçük’ün Ahmet Hakan’a tehditleri Meclis gündemine geldi.

14.09.2015Gündem
Rehineler için mağaza açtırıldı, takım elbise istendi

Rehineler için mağaza açtırıldı, takım elbise istendi

Irak'ta kaçırıldıktan sonra 101 gün sonra özgürlüklerine kavuşan Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz ve 48 çalışan sabah Şanlıurfa'ya getirildiler. Getirildiklerinde 101 günün izlerini de üzerlerinde taşıyan rehineler için hummalı bir çalışma başladı. Urfa'da bir mağaza açtırıldı ve 150 takım elbise getirtildi. Erkek rehineler sakal traşı olmak sitedi, ancak zaman darlığından sadece Başkonsolos traş olabildi.

21.09.2014Gündem
Türkiye ile ilgili şok iddia

Türkiye ile ilgili şok iddia

Pulitzer ödüllü ABD’li gazeteci Seymour Hersh "London Review of Books" dergisinde yayimlanan makalesinde, Ağustos 2013'te Suriye’nin başkenti Şam’ın Doğu Guta banliyösünde gerçekleştirilen kimyasal saldırının arkasında Türk hükümetinin bulunduğunu iddia etti.

7.04.2014Gündem
Son düzenlemelerle neler değişti

Son düzenlemelerle neler değişti

Hükümet, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonun hemen ardından başlattığı yasa çıkarma harekatı ve torba yasalarla eğitimden yargıya, internetten askeriyeye kadar pek çok alanda hem bürokratik yapıda, hem de bürokrasinin kendisinde değişime gidiyor.

7.02.2014Gündem
Kaplan: İmralı ile görüşmeler başlamış olabilir

Kaplan: "İmralı ile görüşmeler başlamış olabilir"

BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, 28 Temmuz 2011 tarihinden beri avukatları ile görüştürülmeyen PKK elebaşı Abdullah Öcalan ile İmralı’da devlet heyetinin yeniden görüşmelere başladığını tahmin ettiğini söyledi.

21.10.2012Gündem
Önce subaylara seslendi sonra Fidanla buluştu

Önce subaylara seslendi sonra Fidan'la buluştu

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, içeriği açıklanmayan bir konferansta subaylara seslendi. Cuma namazı sonrası Harp Akademileri Komutanlığı'na giden Erdoğan, Orgeneral Arslan Güner tarafından karşılandı. Benzer ziyaretlerin aksine bu kez içeriye Anadolu Ajansı muhabiri dahi alınmadı. Yaklaşık 1 saat süren konferans sonrası Erdoğan MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile bir araya geldi.

23.03.2012Gündem
MİT Müsteşarı Şam’da

MİT Müsteşarı Şam’da

Suriye’de bir aydır 600’den fazla sivilin yaşamına mal olan olayların ardından Türkiye’nin başlattığı diplomatik girişimlere bir yenisi daha eklendi ve MiT Müsteşarı Hakan Fidan, dün DPT Müsteşarı Kemal Madenoğlu ile Şam’a gitti.

28.04.2011Gündem
Krizde dakika dakika ikinci gün

Krizde dakika dakika ikinci gün

İsrail, Gazze'ye yardım malzemeleri götüren gemi konvoyuna saldırdı. İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak, Davutoğlu'nu arayarak 9 kişinin öldüğünü ve 25 civarında yaralı olduğunu belirtti. BM Güvenlik Konseyi Türkiye'nin talebi üzerine acil toplandı. Bugün NATO'nun da olağanüstü toplanması bekleniyor. Saldırının ikinci gününde dakika dakika gelişmeler:

1.06.2010Dünya
Ankarada Barzani krizi mi çıktı

Ankara'da Barzani krizi mi çıktı

Washington- Ankara arasında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt, Talabani ve Barzani'yi "PKK'ya destek veriyorlar" diye suçladı ve "Ben onlarla görüşmem kim görüşürse görüşsün" diyerek Kürt liderle görüşülmesi konusunda çok sert tepki gösterdi.

17.02.2007Gündem
MİTten çarpıcı mesajlar

MİT'ten çarpıcı mesajlar

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Müsteşarı Emre Taner, Türkiye'nin, gerek stratejik, gerekse jeopolitik önemi nedeniyle kendisini hiçbir zaman olayların akışına bırakma ya da 'bekle-gör-tavır al' taktiği ile sınırlama lüksüne sahip olmadığını belirterek, “yalnız savunma pozisyonunda olmak Türkiye'ye haiz şartlar nedeniyle kabul edilemez bir davranış olacaktır” dedi.

5.01.2007Gündem
Emre Taner Başbakanlık’ta

Emre Taner Başbakanlık’ta

Mit Müsteşarı Şenkal Atasagun’un emeklilik başvurusunu yapmasından sonra vekaleten MİT Müsteşarlığı görevini yürüten, Müsteşar Yardımcısı Emre Taner, Başbakan Tayyip Erdoğan ile 40 dakika süren bir görüşme yaptı.

23.05.2005Gündem
Savcı yatak odasına girmeyecek

'Savcı yatak odasına girmeyecek'

Adalet Bakanı Cemil Çiçek, partisinin görüşünün zinaya ilişkin düzenlemenin TCK’da yer alması yönünde olduğunu belirtirken, bunun "suç sayılsın" ve "suç sayılmasın" diyenlerin görüşlerini dengeleyecek biçimde yapılacağını söyledi.

2.09.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Şimdi “Şaşırma” zamanıdır…

Ne zaman, “hak eden” kazanacak maçı?Biz ne zaman “Demokratik hukuk devleti” olacağız?

17.12.2013

Pardon

4 sene 9 ay önce, Mustafa Balbay tutuklandığında...

10.12.2013

Bir belediyenin çırpınışı ve duyarsızları

DÜN, ‘CHP’nin kökleri nereye uzanıyor?’ demiştik. Bugün de aynı örnekten yola çıkarak, “CHP köklerine niye sahip çıkamıyor?” sorusuna, örnekleme yöntemi ile cevap arayacağız.

21.07.2011