MENÜ

Mıss Turkey 2019

Mıss Turkey 2019 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mıss Turkey 2019 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 50 Mıss Turkey 2019 haberi bulunmuştur.

Mıss Turkey 2019 Haberleri

Hadi ipucu: Miss Turkey 2019 yarışmasını kim kazanmıştı

Hadi ipucu: Miss Turkey 2019 yarışmasını kim kazanmıştı?

Hadi’nin 10 Ekim tarihli ipucu Miss Turkey 2019’dan geldi. Instagram hesabından paylaşılan ipucu sorusu şu şekilde: ‘Geçtiğimiz hafta düzenlenen Miss Turkey 2019 yarışmasını kim kazanmıştır? Ülkemizi İngiltere’de düzenlenecek olan Miss World 2019’da temsil edecektir.’ İşte, Hadi’ye konu olan Miss Turkey 2019 yarışmasının kazananı…

10.10.2019Gündem
Simay Rasimoğlu Çirkin bulabilirler,saygı duyuyorum

Simay Rasimoğlu "Çirkin bulabilirler,saygı duyuyorum"

Miss Turkey 2019’un finali geçen çarşamba yapıldı. Yarışmada kraliçe tacını Simay Rasimoğlu taktı, ikinciliği Bilgi Nur Aydoğmuş ve üçüncülüğü de Büşra Turan kazandı. Yarışmanın heyecanı soğumadan, ilk üç güzeli hızlıca sorguya çektik!

6.10.2019Magazin
Miss Turkey ikincisi Bilgi Nur Aydoğmuş kimdir Kaç yaşında ve nereli

Miss Turkey ikincisi Bilgi Nur Aydoğmuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Miss Turkey 2019'un büyük finali geçtiğimiz günlerde tamamlandı. 20 adayın finale kaldığı yarışmada ikinci 23 yaşındaki Bilgi Nur Aydoğmuş oldu. Bu gelişmenin ardından Miss Turkey ikincisi Bilgi Nur Aydoğmuş hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Peki, Bilgi Nur Aydoğmuş kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

4.10.2019Hayat
Miss Turkey üçüncüsü Büşra Turan kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç

Miss Turkey üçüncüsü Büşra Turan kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç?

Miss Turkey üçüncüsü Büşra Turan, yarışmada derece elde etmesinin ardından araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Özellikle boyu merak edilen Miss Turkey üçüncüsü Büşra Turan, hangi okulda okuduğu ve nereli olduğu ile sorgulanıyor. Peki, Miss Turkey üçüncüsü Büşra Turan kimdir? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

4.10.2019Hayat
MİSS Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu kimdir, kaç yaşında

MİSS Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu kimdir, kaç yaşında?

Miss Turkey 2019 güzellik yarışmasının birincisi Simay Rasimoğlu oldu. 20 aday arasına seçildikten sonra MİSS Turkey 2019 birincisi tacını takan Simay Rasimoğlu'nun hayatına ilişkin bilgiler merak ediliyor. MİSS Turkey'in yeni güzeli, Türkiye'yi İngiltere'de düzenlenecek olan Miss World 2019 yarışmasında temsil edecek. Peki, MİSS Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu kimdir, kaç yaşında?

4.10.2019Magazin
Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç

Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç?

Miss Turkey birincisi Simay Rasimoğlu, jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucu kazanan isim oldu. Yarışmanın birincisi olmasının ardından kariyeri, nereli, kaç yaşında olduğu ile birlikte boyu da merak edilen Simay Rasimoğlu, internet üzerinden sorgulanan isimler arasında yer alıyor. Peki, Miss Turkey birincisi Simay Rasimoğlu kimdir, kaç yaşında ve boyu kaç? İşte, Miss Turkey 2019 birincisi Simay Rasimoğlu hakkında merak edilen bazı bilgiler

3.10.2019Hayat
Miss Turkey 2019 birincisi belli oldu

Miss Turkey 2019 birincisi belli oldu

Miss Turkey 2019'un büyük finali dün akşam Grand Pera Emek Sahnesi’nde yapıldı.

Fotoğraflar: Miss Turkey Instagram

3.10.2019Magazin
Miss Turkey birincisi Simay Rasimoğlu kimdir ve kaç yaşındadır

Miss Turkey birincisi Simay Rasimoğlu kimdir ve kaç yaşındadır?

Miss Turkey 2019 güzellik yarışmasında birinci olan isim belli oldu. Jürinin yaptığı oylamaya göre, bu sene Miss Turkey'i Simay Rasimoğlu kazandı. 1,88 boyundaki Simay Rasimoğlu, Türkiye kraliçesi seçilmesinin ardından, internette en fazla aranan ve merak edilen isimlerden oldu. Peki, Miss Turkey birincisi Simay Rasimoğlu kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, Simay Rasimoğlu'nun hayatı ve biyografisi.

2.10.2019Televizyon
Miss Turkey 2019da kim birinci oldu İşte Miss Turkey birinci ikinci ve üçüncüsü

Miss Turkey 2019'da kim birinci oldu? İşte Miss Turkey birinci ikinci ve üçüncüsü

Miss Turkey 2019 güzellik yarışmasında, çarşamba akşamı final heyecanı yaşandı. 20 adayın podyumda boy gösterdiği yarışmada, jüriden geçer not alan bir yarışmacı Türkiye'nin en güzel kadını seçildi. Miss Turkey finalinde birinci seçilen yarışmacı ülkemizi Miss World yarışmasında temsil etme hakkı kazandı. Peki, Miss Turkey 2019'da kim birinci oldu? İşte Miss Turkey birinci ikinci ve üçüncüsü hakkında detaylar.

2.10.2019Magazin
Kraliçe belli oldu Miss Turkey 2019u Simay Rasimoğlu kazandı

Kraliçe belli oldu! Miss Turkey 2019'u Simay Rasimoğlu kazandı

Mİss Turkey 2019'un büyük finali dün akşam Grand Pera Emek sahnesi’nde yapıldı. 20 adayın finale kaldığı yarışmada birinci 22 yaşındaki Simay Rasimoğlu birinci oldu. Yarışmanın ikincisi Bilgi Nur Aydoğmuş olurken, Türkiye'yi Polonya'daki 'Miss Supranational 2019' yarışmasında temsil etmeye ise Büşra Turan hak kazandı.

2.10.2019Magazin
Miss Turkey adaylarından Nursena Özcanlı kimdir

Miss Turkey adaylarından Nursena Özcanlı kimdir?

Miss Turkey yarışmasının finali bu akşam sahne alacak. Yarışma öncesinde bu akşam final sahnesinde boy gösterecek Miss Turkey 2019 adayları merak ediliyor. 1.85 boyundaki yarışmacı Nursena Özcanlı 16 numara ile yarışacak. Peki Nursena Özcanlı kimdir?

2.10.2019Televizyon
Melike Kanbur kimdir ve kaç yaşında İşte Miss Turkeyin 3 numaralı yarışmacısı Melike Kanburun hayatı

Melike Kanbur kimdir ve kaç yaşında? İşte Miss Turkey'in 3 numaralı yarışmacısı Melike Kanbur'un hayatı

Miss Turkey 2019'da büyük final heyecanı başladı. Türkiye'nin en güzelinin seçmek için organize edilen yarışma devam ederken podyumda boy gösteren finalistlerden olan 3 numaralı yarışmacısı Melike Kanbur'un hayatı da merak konusu oldu. Melike Kanbur'un hayatını boyunu ve kilosunu merak edenler, Melike Kanbur'un biyofrafisini araştırıyor. Peki, Melike Kanbur kimdir ve kaç yaşında? İşte, Miss Turkey'in 3 numaralı yarışmacısı Melike Kanbur'un hayatı.

2.10.2019Hayat
Miss Turkey finalisti Bilgi Nur Aydoğmuş kimdir ve kaç yaşında İşte 2 numaralı finalist Bilgi Nur Aydoğmuşun hayatı

Miss Turkey finalisti Bilgi Nur Aydoğmuş kimdir ve kaç yaşında? İşte 2 numaralı finalist Bilgi Nur Aydoğmuş'un hayatı

Güzellik yarışması Miss Turkey 2019'da bu akşam final heyecanı yaşanacak. Yarışmada 2 numara boy gösterecek olan Bilgi Nur Aydoğmuş genç isimler arasında yer alıyor. Yarışmaya kısa süre kala Bilgi Nur Aydoğmuş'un hayatını ve biyografisi de merak konusu oldu. Miss Turkey finalistlerinden 2 numara Bilgi Nur Aydoğmuş hakkında bilgi edinmek isteyenler, "Bilgi Nur Aydoğmuş kimdir?" sorusunun cevabını arıyor. İşte, Bilgi Nur Aydoğmuş'un hayatı...

2.10.2019Hayat
Miss Turkey’in 15 numaralı finalisti  Tiffany İnci Kurak kimdir, kaç yaşında

Miss Turkey’in 15 numaralı finalisti Tiffany İnci Kurak kimdir, kaç yaşında?

Miss Turkey 2019’un büyük finaline kalmayı başaran isimlerden biri de Tiffany İnci Kurak oldu. Zorlu aşamalardan başarıyla geçen Tiffany İnci Kurak’ın Miss Turkey 2019 (Türkiye Güzellik Yarışması) finalinde derece alıp almayı kısa bir süre sonra belli olacak. Peki, Peki, Miss Turkey’in 15 numaralı finalisti Tiffany İnci Kurak kimdir, kaç yaşında?

2.10.2019Magazin
Miss Turkey’in 14 numaralı finalisti Sandra Deniz Karslı kimdir, kaç yaşında

Miss Turkey’in 14 numaralı finalisti Sandra Deniz Karslı kimdir, kaç yaşında?

Sandra Deniz Karsl, Miss Turkey 2019’un büyük finaline kalmayı başaran yarışmacılardan biri oldu. Zorlu aşamalardan geçerek 20 finalist arasına girmeyi başaran Sandra Deniz Karslı, 14 numarayla Miss Turkey 2019 podyumuna çıkacak. Peki, Miss Turkey’in 14 numaralı finalisti Sandra Deniz Karslı kimdir, kaç yaşında?

2.10.2019Magazin
Miss Turkey 2019 yarışmacısı Naz Özdeğirmenci kimdir

Miss Turkey 2019 yarışmacısı Naz Özdeğirmenci kimdir?

Bu akşam sahne alacak olan Miss Turkey 2019 yarışmasında, yarışmacılar ve final adayları merak ediliyor. O isimlerden biri olan Naz Özdeğirmenci de bu isimlerden birisi. Peki Miss Turkey 2019 yarışmacısı olan Naz Özdeğirmenci kimdir?

2.10.2019Televizyon
Miss Turkey adaylarından Büşra Turan kimdir

Miss Turkey adaylarından Büşra Turan kimdir?

Miss Turkey yarışmasının finali bu akşam sahne alacak. Yarışma öncesinde bu akşam final sahnesinde boy gösterecek Miss Turkey 2019 adayları merak ediliyor. 1.85 boyundaki yarışmacı Büşra Turan 19 numara ile yarışacak. Peki Büşra Turan kimdir?

2.10.2019Televizyon
Miss Turkey finalisti Aleyna Yavaş kimdir

Miss Turkey finalisti Aleyna Yavaş kimdir?

Miss Turkey 2019'un finalinde yarışan isimlerden biri olan Aleyna Yavaş, fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Aleyna Yavaş'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Aleyna Yavaş hakkında bilgi almak adına internete araştırma yapıyor. Peki, Aleyna Yavaş kimdir? Aleyna Yavaş kaç yaşında ve nereli?

2.10.2019Hayat
Miss Turkey finalisti Reyhan Kasapoğlu kimdir

Miss Turkey finalisti Reyhan Kasapoğlu kimdir?

Miss Turkey 2019'un finalinde yarışan isimlerden biri olan Reyhan Kasapoğlu, fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Reyhan Kasapoğlu'nun kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Reyhan Kasapoğlu hakkında bilgi almak adına internete araştırma yapıyor. Peki, Reyhan Kasapoğlu kimdir? Reyhan Kasapoğlu kaç yaşında ve nereli?

2.10.2019Hayat
Miss Turkey finalisti Ada Demirelli kimdir

Miss Turkey finalisti Ada Demirelli kimdir?

Miss Turkey 2019'un finalinde yarışan isimlerden biri olan Ada Demirelli, fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Ada Demirelli'nin kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Ada Demirelli hakkında bilgi almak adına internete araştırma yapıyor. Peki, Ada Demirelli kimdir? Ada Demirelli kaç yaşında ve nereli?

2.10.2019Hayat
Miss Turkey finalisti Selin Karaarslan kimdir

Miss Turkey finalisti Selin Karaarslan kimdir?

Miss Turkey 2019'un finalinde yarışan isimlerden biri olan Selin Karaarslan, fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Selin Karaarslan'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar, Selin Karaarslan hakkında bilgi almak adına internete araştırma yapıyor. Peki, Selin Karaarslan kimdir? Selin Karaarslan kaç yaşında ve nereli?

2.10.2019Hayat
Miss Turkey finalisti İdil Doğa Oral kimdir

Miss Turkey finalisti İdil Doğa Oral kimdir?

Miss Turkey 2019'un finalinde yarışan isimlerden biri olan İdil Doğa Oral, fiziği ve güzelliğiyle dikkatleri hemen üzerine çekiyor. İdil Doğa Oral'ın kim olduğunu merak eden vatandaşlar, İdil Doğa Oral hakkında bilgi almak adına internete araştırma yapıyor. Peki, İdil Doğa Oral kimdir? İdil Doğa Oral kaç yaşında ve nereli?

2.10.2019Hayat
Miss Turkey’in 13 numaralı finalisti Elif Yahyaoğlu kimdir, kaç yaşında

Miss Turkey’in 13 numaralı finalisti Elif Yahyaoğlu kimdir, kaç yaşında?

Elif Yahyaoğlu, Miss Turkey 2019’un büyük finaline kalmayı başaran yarışmacılardan biri oldu. Zorlu aşamalardan geçerek 20 aday arasına girmeyi başaran Zübeyde Lokmanoğlu, 13 numarayla Miss Turkey 2019 jürilerinin karşısına çıkacak. Peki, Miss Turkey’in 13 numaralı finalisti Elif Yahyaoğlu kimdir, kaç yaşında?

2.10.2019Magazin
Miss Turkey yarışmacısı Pelin Kahraman kimdir

Miss Turkey yarışmacısı Pelin Kahraman kimdir?

Miss Turkey yarışmasının finali bu akşam sahne alacak. Yarışma öncesinde bu akşam final sahnesinde boy gösterecek Miss Turkey 2019 adayları merak ediliyor. 1.80 boyundaki yarışmacı Ece Demiralp 18 numara ile yarışacak. Peki Ece Demiralp kimdir?

2.10.2019Televizyon
Miss Turkey’in 12 numaralı finalisti Zübeyde Lokmanoğlu kimdir, kaç yaşında

Miss Turkey’in 12 numaralı finalisti Zübeyde Lokmanoğlu kimdir, kaç yaşında?

Zübeyde Lokmanoğlu, Miss Turkey 2019’un büyük finaline kalmayı başaran isimlerden biri oldu. 20 aday arasına girmeyi başaran Zübeyde Lokmanoğlu, 12 numarayla Miss Turkey 2019 jürilerinin karşısına çıkacak. Peki, Miss Turkey’in 12 numaralı finalisti Zübeyde Lokmanoğlu kimdir, kaç yaşında?

2.10.2019Magazin
Miss Turkey’in 11 numaralı finalisti Nazlı Can Çetin kimdir, kaç yaşında

Miss Turkey’in 11 numaralı finalisti Nazlı Can Çetin kimdir, kaç yaşında?

Nazlı Can Çetin, Miss Turkey 2019’un finalistlerinden biri oldu. Büyük finale kadar kalmayı başaran Nazlı Can Çetin, 11 numarayla Miss Turkey 2019 jürilerinin karşısına çıkacak. Peki, Miss Turkey’in 11 numaralı finalisti Nazlı Can Çetin kimdir?

2.10.2019Magazin
MİSS Turkey 2019 büyük finali ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak

MİSS Turkey 2019 büyük finali ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

MİSS Turkey 2019 birincisinin belli olmasına sadece saatler kaldı. Grand Pera Emek Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan MİSS Turkey, 2019 yarışmasının 20 finali geçtiğimiz günlerde belli olmuş, güzellerle ilgili bilgiler MİSS Turkey’in resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşılmıştı. Peki, MİSS Turkey 2019 büyük finali ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda yayınlanacak?

2.10.2019Televizyon
MİSS TURKEY 2019 finali ne zaman İşte, MİSS TURKEY 2019 finalistleri

MİSS TURKEY 2019 finali ne zaman? İşte, MİSS TURKEY 2019 finalistleri

Miss Turkey 2019 finali için geri sayım devam ediyor. 200’den fazla aday arasından seçilen 20 güzel, MİSS TURKEY 2019 finalinde yarışacak ve aralarından bir isim birincilik tacını takacak. Peki, MİSS TURKEY 2019 finali ne zaman? İşte, MİSS TURKEY 2019 finalistleri

1.10.2019Magazin
Miss Turkey 2019 finali bu akşam Kraliçe kim olacak

Miss Turkey 2019 finali bu akşam! Kraliçe kim olacak!

Miss Turkey 2019’un büyük finali bu akşam Grand Pera Emek Sahnesi’nde yapılacak. 20 aday, Türkiye’nin en güzel kızı seçilebilmek için podyuma çıkacak.

29.09.2019Magazin
Mıss Turkey 2019 ne zaman

Mıss Turkey 2019 ne zaman?

Miss Turkey 2019 Finali için geri sayım devam ediyor. 200'den fazla aday Mıss Turkey 2019 ön elemesi için 27 Eylül Cuma günü jüri karşısına çıkacak. Peki, Mıss Turkey 2019 büyük finali ne zaman yapılacak?

27.09.2019Hayat
Çağla Şıkelden Miss Turkey itirafı

Çağla Şıkel'den Miss Turkey itirafı!

Çağla Şıkel, bu akşam Miss Turkey 2019’da yarışacak finalistlere destek verdi.

24.08.2018Magazin
Çağla Pekmezci İzmiri tanıtacak

Çağla Pekmezci İzmir'i tanıtacak

Miss Tourism International 'da Türkiye’yi İzmirli güzel Çağla Pekmezci temsil edecek.

6.11.2019Keyif
Eser Yenenlerin eşi Berfu Yıldız kimdir

Eser Yenenler'in eşi Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler-Berfu Yıldız çiftinin bebekleri Kuzey dünyaya geldi. Annelik heyecanını ‘Hoş geldin ailemize küçük Kuzey... İyi ki geldin’ notuyla paylaşan Berfu Yıldız’ın hayatına ilişkin bilgiler de bir kez daha gündem konusu oldu. Peki, Berfu Yıldız kimdir, kaç yaşında?

7.10.2019Magazin
Miss Turkey finalisti 4 numara Hüray Ertürk kimdir ve kaç yaşında

Miss Turkey finalisti 4 numara Hüray Ertürk kimdir ve kaç yaşında?

Miss Turkey finalisti 4 numaralı Hüray Ertürk, fiziği ve boyu dışında yaşı ile de dikkat çekiyor. Yarışmanın 2019 ayağında duruşu ile dikkat çeken Miss Turkey finalisti 4 numara Hüray Ertürk, hayatı ile merak konusu oldu. Peki, Miss Turkey finalisti 4 numara Hüray Ertürk kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

2.10.2019Hayat
Mr Model, Caroline’in klibinde oynayacak

Mr Model, Caroline’in klibinde oynayacak

Sezen Aksu’nun “Kusura Bakma” adlı şarkısına çektiği Yeşilçam tarzındaki klibiyle beğeni toplayan Caroline Yılmaz, yeni klibinde oynatmak üzere aradığı jönü bulmak için Miss & Mr Model of Turkey 2019 yarışmasında hem jüri koltuğunda oturdu hem de şarkılarını seslendird.

28.08.2019Keyif
İşte Türkiyenin yeni modelleri

İşte Türkiye'nin yeni modelleri

Bu yıl 19.kez düzenlenen Miss& Mr Model of Turkey 2019 yarışmasının Kaya İzmir Thermal& Convention’daki büyük finalinde, güzel ve yakışıklı gençler podyuma çıktı.

25.08.2019Keyif
Berfu Yıldız kimdir kaç yaşında İşte kariyerinden bazı kesitler

Berfu Yıldız kimdir kaç yaşında? İşte kariyerinden bazı kesitler

Berfu Yıldız, Eser Yenenler ile hayatını birleştirmesinin ardından sosyal medyanın gündemindeki isim olmaya başladı. Aslen İzmitli olan Berfu Yıldız, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. İşte, düğünün ardından sosyal medyada gündem olan Berfu Yıldız hakkında merak edilen detaylar

10.06.2019Hayat
Eser Yenenlerin eşi Berfu Yıldız kimdir

Eser Yenenler'in eşi Berfu Yıldız kimdir?

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, geçtiğimiz günlerde 4 aylık hamile eşi Berfu Yıldız ile nikah masasına oturmuştu. Şimdi ise ikili düğün töreni yapacak. Magazin haberlerini yakından takip eden vatandaşlar, Eser Yenenler'in eşi Berfu Yıldız'ın kim olduğunu sorguluyor. Peki, Eser Yenenler'in eşi Berfu Yıldız kimdir? İşte, Berfu Yıldız hakkında merak edilenler...

9.06.2019Magazin
Amine Gülşe kimdir, kaç yaşındadır Amine Gülşe ile ilgili merak edilenler

Amine Gülşe kimdir, kaç yaşındadır? Amine Gülşe ile ilgili merak edilenler

Başarılı futbolcu Mesut Özil ile evlilik kararı alarak dünya evine giren oyuncu ve model Amine Gülşe, sosyal medyada en fazla konuşulan isimlerden biri oldu. Gündemde yer alan evlilik haberlerinin ardından magazinseverler Amine Gülşe'nin hayatına ilişkin bilgileri araştırılmaya başlandı. Peki, ünlü model Amine Gülşe kimdir, kaç yaşındadır? İşte, merak edilenler.

7.06.2019Televizyon
Eser Yenenlerin nişanlısı Berfu Yıldız kimdir

Eser Yenenler'in nişanlısı Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler'in nişanlısı Berfu Yıldız’ın bebek beklediği öğrenildi. Haberler ardından Berfu Yıldız’ın hayatı ve kariyerine ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Eser Yenenler'in nişanlısı Berfu Yıldız kimdir, kaç yaşında?

16.04.2019Magazin
Berfu Yıldız kimdir

Berfu Yıldız kimdir?

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız çiftinin evlenme tarihi belli oldu. Haberler ardından Berfu Yıldız’ın hayatına ilişkin bilgiler bir kez daha gündeme geldi. İşte, Berfu Yıldız’ın hayatına ilişkin bilgiler

6.04.2019Magazin
Türk modacının tasarımlarını ünlü mankenler tanıttı

Türk modacının tasarımlarını ünlü mankenler tanıttı

Londra Moda Haftası’nda Türk modacı Çiğdem Akın’ın Obsidyen ismini verdiği Sonbahar/Kış 2019-2020 defilesi yapıldı. Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin’in de aralarında bulunduğu ünlü isimlerin podyuma çıktığı geceden elde edilen gelir, Life-time Learning Vakfı’na bağışlandı.

18.02.2019Avrupa
Amine Gülşe kimdir, kaç yaşında

Amine Gülşe kimdir, kaç yaşında?

Oyuncu ve model Amine Gülşe ile futbolcu Mesut Özil’in nişan fotoğrafları sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu. Gündemdeki haberler ardından Amine Gülşe’nin hayatına ilişkin bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, Amine Gülşe kimdir?

15.01.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Two films

I spent most of the weekend at the cinema halls, watching several films, from the Oscar-winning "Slumdog Millionaire" and "Reader," to some good latest examples of Turkish cinema, such as "Güneşi Gördüm" (I saw the sun) and "Issız Adam" (The Lonesome Man) and the horrible "Recep İvedik II".

15.03.2009