MENÜ

Milliyetçi Hareket Partisi

Milliyetçi Hareket Partisi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Milliyetçi Hareket Partisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Milliyetçi Hareket Partisi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.483 Milliyetçi Hareket Partisi haberi bulunmuştur.

Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

Muharrem İnceden flaş açıklamalar

Muharrem İnce'den flaş açıklamalar

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, katıldığı bir canlı yayınında soruları yanıtladı. İnce olası Kandil operayonu için "Şimdi diyelim ki Kandil’e operasyon yapacaksınız davulla zurnayla operasyon olur mu? Bu çıkın oradan biz geliyoruz demektir" dedi. İnce seçim çalışmalarında yardım eden ekibinden bahsederken "12 genç var iyi üniversitelerden mezun zeki çocuklar. Bunlar klipleri, videoları hazırlıyorlar. Kendi aralarında bir takma adları da var, “10.Kat” diye. Ayrıca ekonomi ekibi var. Yıllardır birlikte çalıştığım bir ekibim var. Kendilerini kanıtlamış insanlar" ifadelerini kullandı.

9.06.2018Gündem
Bedelli askerlik ve yerli otomobil konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş açıklamalar

Bedelli askerlik ve yerli otomobil konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV ve Star televizyonlarının ortak yayınında soruları yanıtladı. Merak edilen konular arasında yer alan bedelli askerlik ve yerli otomobil hakkında da açıklamalarda bulunan Erdoğan, erken seçim kararının nasıl alındığı hakkında da bilgi verdi. İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından satır başları..

1.06.2018Gündem
MHP Genel Başkan Yardımcısı: Üniversite sınavını kaldıracağız

MHP Genel Başkan Yardımcısı: 'Üniversite sınavını kaldıracağız'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, “Gençlerimize, üniversiteye sınavsız girebilme imkanın getirecek eğitim reformunu gerçekleştireceğiz. Üniversite sınavını kaldıracağız" dedi.

1.06.2018Gündem
MHP Genel Başkan Yardımcısının aracı kaza yaptı

MHP Genel Başkan Yardımcısının aracı kaza yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın milletvekili Deniz Depboylu’nun makam aracı kaza geçirdi. Depboylu kazayı yara almadan atlattı.

31.05.2018Gündem
MHPli Mustafa Kalaycı: Af çıkacak bunun geri dönüşü yok

MHP'li Mustafa Kalaycı: Af çıkacak bunun geri dönüşü yok

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, “Bunun geri dönüşü yok artık af çıkacak” dedi.

31.05.2018Gündem
Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

24 Haziran Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı. Yüksek Seçim Kurulu (YSK) aday listelerine yapılan itirazları inceleyerek kararını verdi. YSK'nın kararına göre, Adalet ve Kalkınma Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi, Halkların Demokratik Partisi, Hür Dava Partisi, İYİ Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Saadet Partisi ve Vatan Partisi seçimlere katılacak. Türkiye genelinde 68 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

31.05.2018Gündem
Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

Milletvekili kesin aday listesi açıklandı

24 Haziran Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listesi Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

30.05.2018Gündem
Binali Yıldırım: Ayrımcı zihniyetleri tamamen tarihin derinliklerine göndereceğiz

Binali Yıldırım: Ayrımcı zihniyetleri tamamen tarihin derinliklerine göndereceğiz

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, "Yenikapı ruhunu devam ettiren Cumhur İttifakı'yla gelecek hedeflerimizi de inşallah Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi ile AK Parti olarak aynen devam ettireceğiz. Darbeci, vesayetçi, ayrımcı zihniyetleri tamamen tarihin derinliklerine göndereceğiz." dedi.

27.05.2018Gündem
Ankarada bayrak asma kavgası Valilikten ilk açıklama geldi

Ankara'da bayrak asma kavgası! Valilikten ilk açıklama geldi

Ankara’da Saadet Partisi (SP) ile MHP’liler arasında çıktığı öne sürülen bayrak asma kavgasıyla ilgili Valilik açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

26.05.2018Gündem