MENÜ

michael lohscheller

michael lohscheller ile ilgili tüm haberleri ve son dakika michael lohscheller haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 michael lohscheller haberi bulunmuştur.

michael lohscheller Haberleri

Otomobilde de şampiyon

Otomobilde de şampiyon!

Hırvatistan’ı yenerek Dünya Şampiyonu olan Fransa’nın yüzünü otomotiv markaları da güldürdü. Hem Renault hem de PSA Grubu yılın ilk yarısını rekorlarla tamamlayarak 4.3 milyon adetlik satışa ulaştı. Böylece Fransızlar dünyada satılan her 100 otomobilden 10’una, Avrupa’da ise 28’ine imzasını attı. Renault’nun büyümesinde Bursa’da üretilen Clio, PSA Grubu’nun ise yeni SUV modelleri etkili oldu.

16.07.2018Ekonomi
Canlı yayında dünyaya duyurdular:  21 yıl sonra kâr geliyor

Canlı yayında dünyaya duyurdular: 21 yıl sonra kâr geliyor

1999 yılından bu yana kar elde edemeyen Alman otomotiv devi Opel, Fransız PSA Grubu’nun bünyesine girdikten sonra hedeflerini yükseltti. Opel CEO’su Michael Lohscheller, 2020 yılında yüzde 2, 2026’da yüzde 6’lık kara ulaşacaklarını söyledi. CEO, 2020’de 4 elektrikli otomobili piyasaya sunacaklarını da söyledi.

9.11.2017Ekonomi
Opel çalışanlarının geleceği ne olacak

Opel çalışanlarının geleceği ne olacak?

Otomobil üretici Opel’in, Opel ve Vauxhall markaları ile birlikte Fransız Peugeot Societe Anonyme (PSA) Grubu’na satışı resmen tamamlandı. PSA Yönetim Kurulu Başkanı Carlos Tavares bu durumu, “Bugün gerçek bir Avrupa şampiyonunun doğumuna tanıklık ediyoruz” sözleriyle anlattı.

1.08.2017Ekonomi
Opelin CEOsu Neumann istifa etti

Opel'in CEO'su Neumann istifa etti

Son günlerde görevini bırakacağı yönünde spekülasyonlar yapılan General Motors'un Avrupa kolu Opel’in Ceo’su Karl-Thomas Neumann istifa etti. Yeni CEO Finans Müdürü Michael Lohscheller oldu.

12.06.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Patron Fransızlar, ne isterlerse o olur!

GEÇEN hafta kapılarını açan Cenevre Otomobil fuarı, gerçekten bugüne kadar düzenlenmiş en iyi otomobil fuarıydı.

11.03.2018

30 bin TL’ye elektrikli otomobil

TÜRKİYE’de üretilecek yerli otomobile ilişkin yapılması gerekenleri uzmanların görüşlerine dayanarak ‘İşte reçete!’ başlığıyla yan sayfada madde madde ortaya koyduk.

12.11.2017