MENÜ

Mesleğim Hayatım

Mesleğim Hayatım ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Mesleğim Hayatım haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 241 Mesleğim Hayatım haberi bulunmuştur.

Mesleğim Hayatım Haberleri

‘Mesleğim Hayatım’ portalı tanıtıldı

‘Mesleğim Hayatım’ portalı tanıtıldı

İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Mesleğim Hayatım’ portalı tanıtıldı. Türkiye'de iş hayatıyla eğitim dünyasını buluşturması açısından önem taşıyan portal, mesleki ve teknik eğitim alanında öğrenim gören nitelikli mezunlar ile işletmesine uygun bir çalışan arayan işverenlerin buluşma adresi olacak.

27.03.2019Eğitim
Bakan Selçuk: Birçok gencimiz, lise sona geldiği halde bazı tereddütler yaşıyor

Bakan Selçuk: Birçok gencimiz, lise sona geldiği halde bazı tereddütler yaşıyor

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’nün ‘Mesleğim Hayatım Portalı’nın önemli olduğunu söyledi. Selçuk, "Birçok gencimiz, lise sona geldiği halde hangi alanda okuması gerektiği konusunda bazı tereddütler yaşıyor. Bu portal, bizim onlara güçlü rehberlik hizmetinin önemli bir boyutu" dedi.

1.03.2019Eğitim
Türkiye’nin  ilk engelli belediye başkanı anlatıyor: “Bana elini uzatana ben yanağımı uzatıyorum”

Türkiye’nin ilk engelli belediye başkanı anlatıyor: “Bana elini uzatana ben yanağımı uzatıyorum”

Tarlada çalışırken bir kaza geçirdi, iki kolunu kaybetti. Kendi deyişiyle güçlü oldu, tutundu, hayatta kaldı. Tutunmak yetmedi, yürüdü. Yürümek yetmedi, koştu. Avukat oldu, engelli bireylerin hakları için mücadele etti. 25 yıllık bir sivil toplum mücadelesinden sonra CHP’den siyasete girdi. Türkiye’nin ilk engelli belediye başkanı seçildi. Avcılar’da seçilen Turan Hançerli: “Engelli arkadaşlarım ayrımcılığa maruz kalmaya devam ediyor. Toplum ayrımcılık, eşitsizlik üzerine kurulunca bunlar hep oluyor.”

12.05.2019Hürriyet Pazar
Saadet Işıl Aksoy: Cesur seçimler yapmaktan çekinmeyin

Saadet Işıl Aksoy: Cesur seçimler yapmaktan çekinmeyin

Kariyerini hayranlıkla takip ettiğimiz, enerjisiyle başımızı döndüren başarılı oyuncu Saadet Işıl Aksoy, 19 Nisan’da vizyona giren Saf filmindeki performansıyla 122. sayımızın ilham sayfasında. Sinema-TV sektöründeki dijitalleşme akımından Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’ndeki öğrencilik yıllarına uzanan doyurucu bir sohbete ne dersiniz?

22.04.2019Kampüs
Yaşamıyoruz ama ölü de değiliz...Türkiyenin 4 farklı şehrinden Suriyeli 53 kadın anlatıyor

Yaşamıyoruz ama ölü de değiliz...Türkiye'nin 4 farklı şehrinden Suriyeli 53 kadın anlatıyor

Türkiye’de 1 milyon 667 bin 192 Suriyeli mülteci kadın var. İçlerinden Türkiye’nin farklı şehirlerinde yaşayan 53’üyle sohbet ettik. İstanbul, Bursa, Mardin ve Eskişehir’de... Bu kadınlarla bizi üç kurum buluşturdu: BM Nüfus Fonu, Hayata Destek Derneği ve bu konuda çalışan İstanbul Arel Üniversitesi. Bazıları bize evini açtı, aileleriyle tanıştırdı. Diğer röportajları bu kuruluşlara ait merkezlerde gerçekleştirdik. Aralarından “Bizi Suriye’ye geri mi göndereceksiniz” diye soranlar oldu. Bu yüzden evlere psikologlarla gittik. Onlardan Türkiye’deki yaşamlarını dinledik. Ve anladık ki Türkiye’de kadın olmak zor ama Suriyeli kadın olmak daha da zor. Hayata bir de onların gözüyle bakmanız umuduyla...

10.03.2019Hürriyet Pazar
Genç yıldızlar Millî Reasürans’ta parlayacak

Genç yıldızlar Millî Reasürans’ta parlayacak

İş Sanat, Parlayan Yıldızlar serisinin bu ay konukları, genç çellist Simge Keskin ve fagot sanatçısı Ece Özer oluyor. Simge Keskin ve Ece Özer konseri 25 Şubat Pazartesi akşamı saat 20.30’da Milli Reasürans Konser Salonu’nda ücretsiz olarak gerçekleşecek. Keskin ve Özer konser öncesi sorularımızı yanıtladı.

22.02.2019Kitap Sanat
Çok güzel pişmanlıklarım oldu

Çok güzel pişmanlıklarım oldu

Bu hafta vizyona giren ‘Bizim için Şampiyon’ filmi bir zirveye yükseliş ve aşk hikâyesini konu alıyor. Bir tarafta, binicilik sporunun en köklü ailelerinden Atmanlar ve kızları Begüm Atman... Diğer tarafta Sivaslı bir aileden gelen, Atman harasında işe başladıktan sonra Türkiye’nin en ünlü jokeyi olan Halis Karataş. Ve bu iki gencin yollarının kesişmesine vesile olan, efsanevi at, Bold Pilot. Filmde Begüm Atman’ı canlandıran Farah Zeynep Abdullah’la buluştuk: “Şimdiye kadar hiçbir filmde kalbim böyle çarpmamıştı. Hatırladıkça gözlerimi dolduran bir film oldu.”

Hem tanıdık hem şaşırtıcı: Caner Peçenek

Hem tanıdık hem şaşırtıcı: Caner Peçenek

100. sayımızın İlham sayfasında, balet, koreograf, müzisyen Caner Peçenek ile sanatın birçok disiplinine ve bu noktaya gelene kadar kat edilen çileli yollara dair güzel bir söyleşi gerçekleştirdik.

22.10.2018Kampüs
Dört dörtlük olduğumu düşünmüyorum

Dört dörtlük olduğumu düşünmüyorum

21 yıldır ekranlarda... Sansasyonlara karışmayı bırakın, adına magazin haberlerinde bile pek rastlamıyoruz. Oyuncu Kıvanç Kasabalı ve oğlu Can’la gözlerden uzak bir hayat sürüyor. Sedef Avcı’yla yeni sezonda dahil olduğu ‘Payitaht Abdülhamid’ vesilesiyle buluştuk.

Hülya Koçyiğit: ’Atatürk’ün huzurunda, iyi bir sanatçı olmak için ant içtim’

Hülya Koçyiğit: ’Atatürk’ün huzurunda, iyi bir sanatçı olmak için ant içtim’

TÜRK sinemasının usta isimlerinden Hülya Koçyiğit, bu yıl 2’ncisi düzenlenen Kayseri Kitap Fuarı’nda sevenleriyle bir araya geldi. 8 yaşında annesi ile Anıtkabir’e gittiğini ve Atatürk’e iyi bir sanatçı olmak için söz verdiğini ifade eden Koçyiğit, "Annem, Ata’nın huzuruna çıktığımızda benden iyi bir sanatçı olmamı istemişti. Ben de Atatürk’ün huzurunda iyi bir sanatçı olacağımın sözünü verdim" dedi.

14.10.2018Magazin
Fenerbahçe’de hedef her zaman, her kulvarda şampiyonluktur

"Fenerbahçe’de hedef her zaman, her kulvarda şampiyonluktur"

Elde ettikleri başarılarla her daim Fenerbahçe’nin yüz akı olan kadın basketbol şubesinin iki önemli ismi, takım menajeri Didem Akın ve asistan koç Tolga Esenci yeni sezon öncesi Spor Arena’ya özel ve detaylı açıklamalarda bulundu.

2.10.2018Basketbol
Aykırılık iyidir

Aykırılık iyidir

Yazıyor, oynuyor, resim yapıyor, şarkı söylüyor, durmuyor, durmak istemiyor... “En mutlu olduğum saatler çalıştığım saatler” diyen, şimdilerde bir yandan yeni senaryoları değerlendirip bir yandan albümü üzerinde çalışan Gonca Vuslateri, Quality of Magazine’e konuştu.

30.08.2018Magazin
Teoman çıplak

Teoman çıplak!

Şarkılarının en karanlık hallerini “Koyu Antoloji” albümünde yorumlayan Teoman, bir sürpriz çalışmayla daha karşımızda. Ünlü rock’çı, “Faso Fiso” adlı kitabında çocukluğunu en saf, gençliğini ve kariyer serüvenini en çıplak haliyle aktardı.

6.04.2018Magazin
‘Müziğim Galliano’nun müziği olarak tanımlanabilir’

‘Müziğim Galliano’nun müziği olarak tanımlanabilir’

Zürih Oda Orkestrası ve kemanın yükselen yıldızı Leticia Moreno’yla 9 Ocak’ta İş Sanat’ta aynı sahneyi paylaşacak günümüzün en büyük akordeon sanatçılarından Richard Galliano, “Ufak bir stres var çünkü Moreno ile daha önce sahneyi hiç paylaşmadım. Çok iyi bir müzisyen olduğunu düşünüyorum, benim için de iyi bir keşif olacak” diyor.

28.12.2017Kitap Sanat
Zorla evlendirilmek istenen Hatice: Hayalim var, sesimi duyun

Zorla evlendirilmek istenen Hatice: 'Hayalim var, sesimi duyun'

Babası evlendirmek isteyince çatıya çıkıp intihara kalkıştı. Güçlükle ikna edilip kurtarılan 20 yaşındaki Hatice Avcı, "Babam vazgeçti ama belli mi olur! Hayalim var, okumalıyım. Sesimi duyun" diyor.

15.12.2017Gündem
Bilim, sanat ve kadına kıymet vermeyen uçamaz, tavuk olur

Bilim, sanat ve kadına kıymet vermeyen uçamaz, tavuk olur

O Kuzeyin Oğlu... Alabildiğine hırçın, alabildiğine dobra... Bir müzik öğretmeni sayesinde hayatı değişen, Orhan Gencebay sayesinde rüzgarı arkasına alan Volkan Konak, yıllardır şarkıları, şiirleri ve sert çıkışlarıyla hayatımızda... “Ben hep devrimciydim” diyen Konak ile bir araya geldik, Maçka’dan İstanbul’a uzanan serüvenini, aşkı, Türkiye’de kadın olmayı, kurallarını ve tabii siyasetçileri konuştuk... Bu sohbetle iç dünyasına doğru da bir yolculuğa çıktık.

20.11.2017Magazin
Alışveriş Melekleri geliyor

Alışveriş Melekleri geliyor

Ivana Sert ve Kemal Doğulu’nun hem sunuculuğunu hem de jüri üyeliğini yaptığı “Alışveriş Melekleri” başlıyor. Hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelecek olan yarışmada moda programlarının fenomen yarışmacıları Ayşegül Doğan, Nihal Candan ve Simay Tokatlı da yarışmacılara koçluk yapacak. Yarışmacılar ve koçları, jüri üyelerinin belirlediği konsept ve bütçeye göre tarz yaratacak ve büyük ödül olan 10 bin TL’yi kazanmak için çabalayacak. Sert ile Doğulu, yarın ilk bölümüyle ekrana gelecek olan programın detaylarını anlattı.

11.11.2017Magazin
O şaşkınlık görülmeye değerdi

O şaşkınlık görülmeye değerdi

Serkan Altunorak, geçtiğimiz haftalarda BluTV’nin iddialı yapımı “7YÜZ” için kamera karşısına geçti. Oyuncu, Amerika’da tatil yaptığı dönemde gelen bu teklifin kendisini şaşırttığını söyledi: “Proje bana geldiğinde yaşadığım şaşkınlık ve heyecan görülmeye değerdi. Biz oyuncular böyle kaliteli işlerin içinde olmayı o kadar çok istiyoruz ki.”

19.10.2017Televizyon
Hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum

Hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum

Astronot olmak isterken baleye başladı, derken sahnelerden podyumlara transfer oldu. Çok geçmedi sunucu olarak karşımıza çıktı. Şimdilerde Kanal D’de, hafta arası ekrana gelen “Magazin D”yi sunan Özge Ulusoy, durmak bilmiyor. Sanat Yönetimi eğitimi de alan ve o olanda ilerlemeyi aklına koymuş görünen Ulusoy’la çocukluğundan bugüne uzanan bir söyleşi yaptık, gizli yeteneklerini açığa çıkarmaya çalıştık.

9.10.2017Magazin
Muhterem Nur: 12 yaşında tecavüze uğradım okulu bıraktım

Muhterem Nur: 12 yaşında tecavüze uğradım okulu bıraktım

Bir dönem sinemanın, sahnelerin yıldızı olan Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur’un hayatı kitap oldu. Asıl adı Olga olan, bebekken ölüme terk edilen, 12 yaşında tecavüze, 14 yaşında enişte tacizine uğrayan ve kitabın adında yazdığı gibi ‘ömrünce ağlayan’ ancak her zaman dimdik duran bir kadının hikâyesi bu. Muhterem Nur ile buluştuk, “Artık gerçekler bilinsin” diyerek anlattığı acılarını, bitmeyen sızısını paylaştık.

18.06.2017Gündem
Ahlaksız mesajın faturası ağır oldu

Ahlaksız mesajın faturası ağır oldu

Murat Dalkılıç’ın sahne koreografilerini hazırlayan ve aynı zamanda baş dansçısı olan Ömer Yeşilbaşş’ın, Rus şarkıcı Tasha’ya, Dalkılıç’ın adını kullanarak yazdığı ahlaksız mesajların faturası ağır olurken, Yeşilbaş instagram sayfasından yazışmaların fotomontaj yapıldığı iddia etti.

25.03.2017Magazin
Sert görüntüm kendimi koruma içgüdüsünden

Sert görüntüm kendimi koruma içgüdüsünden

Onu ‘Acemi Cadı’ dizisinin tatlı kızı olarak tanıdık. Sonra sert duruşu ve canlandırdığı kötü karakterleriyle çıktı karşımıza. Sadece Burak Özçivit, Kıvanç Tatlıtuğ gibi popüler jönlerle oynadığı dizilerle değil, özel hayatıyla da hep gündemdeydi. Ta ki bir buçuk sene önce Murat Dalkılıç’la evlenene kadar... Merve Boluğur’la yeni başlayacak ‘İçimdeki Fırtına’ için buluştuk; dizinin yanı sıra ilk defa o bir buçuk seneyi de konuştuk.

28.01.2017Hayat
Hande Yener: Türk popunun üç büyükleri Tarkan, Gülşen ve benim...

Hande Yener: Türk popunun üç büyükleri Tarkan, Gülşen ve benim...

Hande Yener’le gittiğimiz MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde müthiş bir sahne şovu, harika bir ödül töreni izlemekle kalmadık. Yağmurlu bir günde Rotterdam sokaklarını gezdik, bol bol sohbet ettik, dedikodu yaptık, müzik, ilişkiler ve nişanlısı Cem Şenol üzerine konuştuk. “Allah bana her şeyin en güzelini ve en özelini nasip etti.

12.11.2016Magazin
Kırmızı halıya nasıl hazırlanmalı

Kırmızı halıya nasıl hazırlanmalı

Bu sene 43.’sü düzenlenecek Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne sayılı günler kaldı… Hayranı olduğu sanatçılarla birlikte ödül töreni heyecanını yaşayacak olan, güçlü ve sağlıklı görünen saçları ile fotoğrafını paylaşanlar arasından Pantene ve Hürriyet özel jürisi tarafından seçilen 10 şanslı kız, Pantene Kırmızı Halıya Hazırlık Akademisi ile bu özel geceye hazırlanmaya devam ediyor. 10 kız bu hafta Sibel Arna, Başak Dizer ve blogger’lar; Çizenbayan, Rüya Büyüktetik ve Cansu Akın’la bir araya geldi.

21.10.2016Magazin
Azizenin eğitimine BM’den destek

Azize'nin eğitimine BM’den destek

Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA), Eskişehir'in Alpu ilçesinde mevsimlik tarım işçilerinin çocukları için açılan Göç Okulu'nda öğrenim gören 10 yaşındaki Azize Önay'a, eğitim hayatı boyunca destek verecek.

20.10.2016Eğitim
Zeynep Özyağcılar: Hayal kırıklıklarım var

Zeynep Özyağcılar: Hayal kırıklıklarım var

Henüz 6 yaşında İstanbul Devlet Opera Balesini kazanarak burada bale ve dans çalışmalarını tamamlayan Zeynep Özyağcılar oyunculuk eğitimleri de aldı. Birçok kısa film, dizi ve oyunda oynadı. Daha sonra kendi tiyatrosunu kurdu. Özyağcılar ile tiyatroyu, dans ve bale yıllarını, aşk hayatını ve hedeflerini konuştuk…

8.06.2016Magazin
Türkiye’nin en büyük siber güvenlik yarışmasına dakikalar kaldı

Türkiye’nin en büyük siber güvenlik yarışmasına dakikalar kaldı

Maya takviminin sona ermesinden yola çıkılarak ,‘Dünyanın sonu’ teması ile 2012’de gerçekleştirilen, Dünyayı Kurtaran Hacker yarışması yaklaşık 3 bin kişinin katılımıyla gerçekleşerek, o tarihe kadar görülmemiş bir popülerlik elde etmişti. Tamamen çevrimiçi olarak gerçekleştirilen yarışmanın ikincisi olan ‘Dünyayı Kurtaran Hacker’ın Oğlu’ bugün gece yarısı yeniden siber güvenliğe ilgi duyan genç yeteneklerin katılımıyla başlayacak. Yarışmayı düzenleyen ekibin başında ABD Savunma Bakanlığı’nın ‘siber suç’ yarışmasını kazanan Türk hacker Can Yıldızlı var. Yıldızlı, Türkiye’nin ‘en iyi hackerı’nı bulmaya çalışacak.

13.05.2016Gündem
Kezbanın yüzü hiç gülmedi

Kezban'ın yüzü hiç gülmedi

Sur’luydu Kezban. Babası öldü, okuyamadı. Yoksulluktan kurtulmak için 18 yaşında sevmeden, tanımadığı bir adama kaçtı. Sonra şiddet, işkence, bıçaklama, dayak geldi. Son olarak yakılmak istenince iki kızıyla ana evine döndü. Bu kez Sur’da terör vurdu, İzmir’e kaçtı. Şimdi tek amacı, iki kızını okutup, aynı kaderi yaşatmamak.

6.03.2016Gündem
Cengiz Abazoğlu’nun melekleri: Tülin Şahin, Çağla Şikel ve Özge Ulusoy

Cengiz Abazoğlu’nun melekleri: Tülin Şahin, Çağla Şikel ve Özge Ulusoy

Ünlü tasarımcı Cengiz Abazoğlu’na 2016 ilkbahar-yaz sezonunun enlerini sorduk. Vazgeçemediği üç mankeni Çağla Şikel, Tülin Şahin ve Özge Ulusoy’un ise sırlarını sorguladık.

19.02.2016Stil
Maral Büyüksaraç bilinmeyenleri anlattı

Maral Büyüksaraç bilinmeyenleri anlattı

Attığı her adım haber konusu ama O, ortalarda görünmeyi hiç sevmiyor.Türkan Osmanoğlu - Mete Büyüksaraç çiftinin en küçük kızı Maral Büyüksaraç 1 yıl aradan sonra Hürriyet'e konuştu.

22.11.2015Ege

Yazar Sonuçları

Bu aşkın da sonu aynı olmasın

Eşimin yaşadığı depresyon, evliliğimizi bitirdi. Aradan zaman geçti, kalbimi başka birisine kaptırdım. Her şey güzel giderken o da problemleri yüzünden içine kapandı. “Acaba yine aynı tür bir ilişki mi beni buldu” diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

1.04.2019

Emre'nin aşk haberini sunmam

Güzel, akıllı, marifetli, pratik ve çalışkan... Güzelliği ve fitliği malum dillere destan. İki şahane oğlu ile arı gibi bir anne. Sayfamıza bayram neşesi katan Çağla Şıkel ile konuştuk bu hafta...

21.08.2018

Eşim “Seni asker arkadaşım gibi görüyorum” dedi

38 yaşında, 17 yıllık evli ve 3 çocuk annesi bir kadınım. Eşim beni evliliğimizin ilk yıllarından itibaren sürekli aldattı. Öyle ki o kadınlar arasında en yakın kız arkadaşım bile vardı! Aynı evde otursak da birbirimizden nefret ediyoruz. Hatta eşim “Sen de kadın mısın! Artık seni askerlik arkadaşım gibi görüyorum” diye hakaretler ediyor.

2.01.2018

Evrendeki iyiden asla vazgeçme!

Bugünlerde Fazıl Say rüzgârı esiyor. Hem yeni kitabı çıktı hem de yeni albümü… ‘Akılla Bir Konuşmam Oldu’ yeni kitabının adı. Damardan yazılmış, son derece yalın bir kitap.

9.12.2017

Bilim, sanat ve kadına kıymet vermeyen uçamaz, tavuk olur

O Kuzeyin Oğlu... Alabildiğine hırçın, alabildiğine dobra... Bir müzik öğretmeni sayesinde hayatı değişen, Orhan Gencebay sayesinde rüzgarı arkasına alan Volkan Konak, yıllardır şarkıları, şiirleri ve sert çıkışlarıyla hayatımızda... “Ben hep devrimciydim” diyen Konak ile bir araya geldik, Maçka’dan İstanbul’a uzanan serüvenini, aşkı, Türkiye’de kadın olmayı, kurallarını ve tabii siyasetçileri konuştuk... Bu sohbetle iç dünyasına doğru da bir yolculuğa çıktık.

21.11.2017

Hatalarımdan ders çıkarmaya çalışıyorum

Astronot olmak isterken baleye başladı, derken sahnelerden podyumlara transfer oldu. Çok geçmedi sunucu olarak karşımıza çıktı. Şimdilerde Kanal D’de, hafta arası ekrana gelen “Magazin D”yi sunan Özge Ulusoy, durmak bilmiyor. Sanat Yönetimi eğitimi de alan ve o olanda ilerlemeyi aklına koymuş görünen Ulusoy’la çocukluğundan bugüne uzanan bir söyleşi yaptık, gizli yeteneklerini açığa çıkarmaya çalıştık.

9.10.2017

Hata yaparım ama hile yapmam

Yönetmenlik hayalleriyle çıktığı yolda önce oyunculuğa, ardından sunuculuğa meyletmiş bir isim o... Son dönemde ise adı sosyal sorumluluk projeleri ve moda tasarımlarıyla gündemde... Çocukluğundan beri çok yönlülüğüyle dikkat çeken, halen aynı çizgide ilerleyen Gül Gölge Saygı ile İzmir’de başlayan hayatından bugünlere uzanan serüvenini konuştuk, farkında olmadığı yeteneklerini keşfetmeye çalıştık.

11.09.2017

Dünya Tekvando Şampiyonu Zeliha Ağrıs: Tatamide o masum kız gidiyor aslan kesiliyorum

İlham veren kadınlara devam... Bu sefer bir girişimci değil, bir sporcu... Dünya Tekvando Şampiyonu Zeliha Ağrıs...

10.08.2017

Erkekler ağlamaz!

Kızlar hanım hanımcık olur. Erkek mutfağa girmez. Evi dişi kuş kurar. Erkek dediğin pembe giymez. Kız dediğin azıcık cilveli olur.

29.04.2017

Türk popunun üç büyükleri Tarkan, Gülşen ve benim...

Hande Yener’le gittiğimiz MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde müthiş bir sahne şovu, harika bir ödül töreni izlemekle kalmadık. Yağmurlu bir günde Rotterdam sokaklarını gezdik, bol bol sohbet ettik, dedikodu yaptık, müzik, ilişkiler ve nişanlısı Cem Şenol üzerine konuştuk. “Allah bana her şeyin en güzelini ve en özelini nasip etti.

12.11.2016

İlk öpüşme yıldönümü

Biraz hemcinslerime dokundurdum.

22.06.2016

89’um ve hayat doluyum çok şükür!

Yaşarken bu kadar sevilmek herkese nasip olacak bir şey değil! Ama Betûl Mardin öyle.

19.12.2015

Oyuncuysan pazara gideceksin

Kanal D, bu yaza “Yaz’ın Öyküsü” ile merhaba diyor. Dizide Ece Çeşmioğlu yetimhanede büyüyen, yıllar sonra annesi ve babasıyla tanışan Yaz’ı canlandırıyor. Tansel Öngel ise Yaz’ın babası Mert rolünde. Baba-kızı oynayan ikiliyle buluşup oyunculuk, gençlik, güzellik, hayat, aşk ve karşılaşmalar üzerine konuştuk.

13.06.2015

3S kuralı: Sevgi, saygı, sağlıklı ayak!

Bu hafta Özyağcılar Ailesi’yle bilinmeyenleri üzerine keyifli bir sohbet yaptık. Şahane anlar, tükenmeyen kahkahalar paylaştık. Ben muhabbetlerine doyamadım, umarım sizler de aynı tadı alırsınız... Buyrun efendim karşınızda Zeynep, Güzin, Erdal Özyağcılar!

30.05.2015