MENÜ

Merve Keleş

Merve Keleş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Merve Keleş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 138 Merve Keleş haberi bulunmuştur.

Merve Keleş Haberleri

Sahte estetikçi yine cezaevinden kaçmış

'Sahte estetikçi' yine cezaevinden kaçmış

Adana'da internetten kendisini "estetik uzmanı doktor" olarak tanıtıp aralarında hemşirenin de bulunduğu biri erkek 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı gerekçesiyle 6 yıl hapis cezasına çarptırılan kuaförün, "taksirle yaralama" suçundan yargılanmasına devam edildi. Başka bir suçtan dolayı yattığı Adana'daki açık cezaevinden kaçtıktan sonra yakalanıp Patnos Açık Cezaevi İnfaz Kurumu'na gönderilen sanığın yaklaşık 2,5 ay önce yine cezaevinden kaçtığı belirtildi.

12.02.2019Gündem
Dudak dolgusuyla yaralama davasında bilirkişi bekleniyor

'Dudak dolgusuyla yaralama' davasında bilirkişi bekleniyor

Adana'da internetten kendisini "estetik uzmanı doktor" olarak tanıtıp, aralarında hemşirenin de bulunduğu biri erkek 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı gerekçesiyle 6 yıl hapis cezasına çarptırılan kuaförün, "dudak dolgusuyla yaralama" suçundan da hakkında 2 yıl hapis istemiyle açılan davanın duruşması görüldü. Mahkeme hakimi, bilirkişiden raporun beklenilmesi için duruşmayı erteledi.

27.09.2018Gündem
İzmirde estetik faciası... Malzemeci yapmış

İzmir'de estetik faciası... Malzemeci yapmış!

İzmir'deki estetik facialarına yenisi eklendi. İngiltere'den İzmir'e popo dikleştirme ameliyatı olmak için gelen 29 yaşındaki üç çocuk annesi TV spikeri Leah Cambridge ile karın germe denilen liposuction ameliyatı olan iki çocuk annesi Meral Kurtulan'ın hayatlarını kaybetmesinin ardından geçtiğimiz gün İzmir'de üçüncü estetik faciası yaşandı.

20.09.2018Gündem
Türkiye onu dudaklarıyla tanımıştı İşte son hali

Türkiye onu dudaklarıyla tanımıştı! İşte son hali

Silikon mağduru hemşire Merve Keleş’in dudakları Adana’da bir doktor tarafından uygulanan tedavi yöntemiyle eski haline döndü.

24.03.2018Gündem
Bu dudaklar için 6 yıl

Bu dudaklar için 6 yıl

ADANA'da dudak dolgusu yaptığı hemşire Merve Keleş'in de aralarında bulunduğu 3 kişinin hastanelik olmalarına neden olduğu iddiasıyla yargılanan Soner Gülnaz’ın davasında karar çıktı.

16.11.2017Gündem
Sahte estetikçi kuaföre 6 yıl hapis

'Sahte estetikçi' kuaföre 6 yıl hapis

Adana'da internetten kendisini "estetik uzmanı doktor" olarak tanıtıp, hemşirenin de aralarında yer aldığı biri erkek 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaparak hastanelik olmalarına sebebiyet verdiği iddiasıyla yargılanan kuaför 6 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

16.11.2017Gündem
Dudaklarına inşaat slikonu koymuşlar

Dudaklarına inşaat slikonu koymuşlar

ADANA’da sigortacılık işiyle uğraşan Güllü Sel’in yaklaşık 6 ay önce kendisini doktor olarak tanıtan sahte estetikçi Soner G. tarafından dudaklarına yapılan silikonun inşaat silikonu olduğu anlaşıldı.

27.09.2017Gündem
Gerçeği öğrenince şok oldu Dudaklarına silikon diye

Gerçeği öğrenince şok oldu! Dudaklarına 'silikon' diye!

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtan sahte estetikçiye dudaklarına silikon yaptıran Gülle Sel, "Dudaklarımda inşaat silikonu varmış bunu acı bir şekilde öğrendim ameliyat olmam gerekiyor" dedi.

27.09.2017Gündem
Son dakika... Sahte estetikçiden işkence iddiası

Son dakika... Sahte estetikçiden işkence iddiası

Adana'da dudak dolgusu yaptığı hemşire Merve Keleş'in de aralarında bulunduğu 3 kişiyi hastanelik ettiği iddiasıyla yargılanan ve cezaevinden firar ettikten sonra yakalanan Soner Gülnaz, açık cezaevinde işkence gördüğü iddiası üzerine Adli Tıp Kurumu'nda muayeneden geçirildi.

18.08.2017Gündem
Firari sahte estetikçi: Swingerı ben ortaya çıkardım

Firari sahte estetikçi: 'Swinger'ı ben ortaya çıkardım'

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtarak, aralarında bir hemşirenin de bulunduğu 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı iddiasıyla yargılanırken hükümlü bulunduğu Adana Açık Ceza İnfaz Kurumundan kaçan kuaför Soner Gülnaz yakalandı. Gülnaz, adliye çıkışında gazetecilere, "Swinger çetesini ortaya çıkardım. Cezaevinde üzerime adam yolladılar" iddiasında bulundu.

15.08.2017Gündem
Son dakika... Cezaevinden firar eden sahte estetikçi yakalandı

Son dakika... Cezaevinden firar eden sahte estetikçi yakalandı

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtarak, aralarında bir hemşirenin de bulunduğu 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı iddiasıyla yargılanırken hükümlü bulunduğu Adana Açık Ceza İnfaz Kurumundan kaçan kuaför Soner G. yakalandı. Soner G.'nin, ilk ifadesinde, Adana Açık Ceza İnfaz Kurumu'na geldikten sonra oradaki mahkumların kendisine baskı yaptığını ileri sürüp, buna dayanamayarak kaçtığını söylediği öğrenildi.

15.08.2017Gündem
Sahte estetikçi kuaför cezaevinden kaçtı

"Sahte estetikçi" kuaför cezaevinden kaçtı

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtarak, aralarında bir hemşirenin de bulunduğu 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı iddiasıyla yargılanan kuaför, hırsızlıktan hükümlü bulunduğu Adana Açık Ceza İnfaz Kurumundan kaçtı.

10.08.2017Gündem
Genç kızı bu hale getirmişti Davada yeni gelişme

Genç kızı bu hale getirmişti! Davada yeni gelişme

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtarak aralarında bir hemşirenin de bulunduğu 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı iddiasıyla yargılanan kuaförün tahliye edilmesine yapılan itiraz reddedildi.

8.08.2017Gündem
Sahte estetikçi tahliye edildi

Sahte estetikçi tahliye edildi

Adana'da kendisini 'medikal estetik uzmanı doktor' olarak tanıtıp, aralarında hemşire Merve Keleş'in de olduğu 4 kişiye dudak dolgusu yaparak hastanelik ettiği öne sürülen 34 yaşındaki Soner Gülnar, 3 suçtan 17 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı mahkemece tahliye edildi. Gülnaz, başka suçtan kesinleşmiş hapis cezası olduğu için cezaevinde kalacak.

1.08.2017Gündem
Estetikçi kuaföre darbe üstüne darbe

Estetikçi kuaföre darbe üstüne darbe

Adana'da internetten kendisini "estetik uzmanı doktor" olarak tanıtıp, aralarında hemşirenin de bulunduğu biri erkek 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaparak hastanelik olmalarına sebebiyet verdiği iddia edilen kuaför hakkında "dolandırıcılık" ve "taksirle yaralama" suçlarından 12 yıla kadar hapis cezası istemiyle 2 ayrı dava daha açıldı.

29.07.2017Gündem
Hayatı böyle karardı...

Hayatı böyle karardı...

Adana'da, vücudundaki dövmelerden rahatsız olup sildirmek için ameliyat olan 23 yaşındaki Dilan Deniz Kılıç'ın bedeninde kalıcı izler oluştu. Psikolojisinin bozulup hayatının karardığını belirten Kılıç, doktora 500 bin liralık tazminat davası açtı.

20.07.2017Gündem
Dudakları şişiren sahte estetikçi, mağdur Merve Keleşi suçladı

Dudakları şişiren sahte estetikçi, mağdur Merve Keleş'i suçladı

Adana'da kendisini ’medikal estetik uzmanı doktor’ olarak tanıtıp, aralarında hemşire Merve Keleş’in de olduğu 4 kişiye dudak dolgusu yaparak hastanelik ettiği öne sürülen 34 yaşındaki Soner Gülnaz, tutuklu yargılandığı davanın duruşmasında, pişman olduğunu söyledi. Gülnaz, kullandığı dolgu malzemesini hemşire Keleş’in görev yaptığı hastaneden izinsiz alarak kendisine verdiğini öne sürdü.

4.07.2017Haber
Dudakları şişiren sahte estetikçi, mağdur Merve Keleşi suçladı

Dudakları şişiren sahte estetikçi, mağdur Merve Keleş'i suçladı

Adana'da kendisini ’medikal estetik uzmanı doktor’ olarak tanıtıp, aralarında hemşire Merve Keleş’in de olduğu 4 kişiye dudak dolgusu yaparak hastanelik ettiği öne sürülen 34 yaşındaki Soner Gülnaz, tutuklu yargılandığı davanın duruşmasında, pişman olduğunu söyledi. Gülnaz, kullandığı dolgu malzemesini hemşire Keleş’in görev yaptığı hastaneden izinsiz alarak kendisine verdiğini öne sürdü.

4.07.2017Gündem
Hukuk herkese lazım

'Hukuk herkese lazım'

Demokrasi ve hukuk su gibi, ekmek gibi ihtiyaç. Hepimize lazım. Bu köşede her hafta sizlerden hukuki konularda gelen sorulara yanıt arayıp, yeni yargı kararlarını yazacağım.

11.06.2017Gündem
Az kalsın dudaklarından ediyordu Soruşturma tamamlandı

Az kalsın dudaklarından ediyordu! Soruşturma tamamlandı

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtarak 4 kişiye dudak dolgusu ve botoks yaptığı iddia edilen tutuklu kuaförün 5 yıla kadar hapsi isteniyor. Müştekilerden hemşire Merve Keleş'in sanıkla arkadaşı aracılığıyla tanıştığı ve 400 lira karşılığında dudaklarına dolgu yaptırdığı belirtilen iddianamede, Soner G'nin yaptığı botoks uygulamasının bir müştekinin eşi tarafından sosyal medyadan canlı olarak yayınlandığı bilgisine de yer verildi.

6.06.2017Gündem
Silikon mağduru hemşirenin son hali

Silikon mağduru hemşirenin son hali

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtan kadın kuaförüne dudak silikonu yaptırdıktan sonra dudaklarını kaybetme tehlikesi yaşayan hemşire Merve Keleş, sosyal medyadan son halini paylaştı.

4.06.2017Gündem
İşte Estetik mağduru hemşirenin son hali

İşte "Estetik" mağduru hemşirenin son hali!

Adana'da, kendisini doktor olarak tanıttığını öne sürdüğü kuaförün dolgunlaştırdığı dudağı enfeksiyon kaparak şişen hemşirenin hastanedeki tedavisi tamamlandı. Tedaviyi yürüten ÇÜ Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yavuz: "Hastanın taburcu edilme isteği var. Biz de şu anda hastanede yatmasına gerek olmadığını ve kendisini muhtemelen yarın taburcu etmeyi düşünüyoruz"

23.05.2017Gündem
Silikon mağduru hemşireden haber var

Silikon mağduru hemşireden haber var

Adana'da kendisini doktor olarak tanıtan bayan kuaförüne dudak silikonu yaptırdıktan sonra dudaklarını kaybetme korkusu yaşayan hemşire Merve Keleş, sosyal paylaşım sitesinden ameliyat olduğunu ve iyileşmeye başladığını bildirdi

15.05.2017Gündem
Sahte estetik uzmanı kuaföre ünvan dolandırıcılığından soruşturma

Sahte estetik uzmanı kuaföre ünvan dolandırıcılığından soruşturma

Adana'da internet üzerinden kendisini estetik uzmanı doktor olarak tanıtarak, kandırdığı çok sayıda kadın ve erkeğe silikon yaptığı ileri sürülen şahıs hakkında, unvan dolandırıcılığından soruşturma başlatıldı.

10.05.2017Gündem
Yaptığı dudak silikonları ile gündeme gelen sahte estetik uzmanı kuaför, hırsızlıktan tutuklandı

Yaptığı dudak silikonları ile gündeme gelen sahte estetik uzmanı kuaför, hırsızlıktan tutuklandı

Adana'da internet üzerinden kendisini estetik uzmanı olarak tanıtarak kandırdığı hemşire Merve Keleş'e yaptığı dudak silikonu faciası ile ile gündeme gelen Soner Gülnaz'ın 2012 yılında bir marketten çaldığı 2 şişe alkolden dolayı hırsızlık suçundan yargılandığı mahkeme tarafından 5 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı. Firari Soner Gülnaz, polis tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi. Sahte estetikçi Soner Gülnaz'ın 'tehdit ve hakaret', 'kasten yaralama', 'intihara teşebbüs', 'işyeri ve kurumda hırsızlık' gibi birçok suçtan kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

6.05.2017Gündem
Silikon mağdurları artıyor

Silikon mağdurları artıyor

Adana’da internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan kadın kuaförüne dudak silikonu ve botoks yaptıran kişilerin sayısı artmaya devam ediyor. Merve Keleş ile Z.U.’nun ardından Celal ve Güllü Sel çiftinin de dudak dolgusu ve botoks yaptırdığı ortaya çıktı. Evli çift, “Bize kendisinin estetik uzmanı olduğunu söyledi ve çok ikna edici konuştu. Hatta güzellik merkezi açmayı bile teklif etti. Bunun için çalışma yapıyorduk bu olaylar çıktı da vazgeçtik” dedi.

4.05.2017Haber
Dudak skandalında yeni mağdurlar

Dudak skandalında yeni mağdurlar

Adana’da internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan bayan kuaförüne dudak silikonu ve botoks yaptıran kişilerin sayısı artmaya devam ediyor. Merve Keleş ile Z.U.’nun ardından Celal ve Güllü Sel çiftinin de dudak dolgusu ve botoks yaptırdığı ortaya çıktı. Evli çift, “Bize kendisinin estetik uzmanı olduğunu söyledi ve çok ikna edici konuştu. Hatta güzellik merkezi açmayı bile teklif etti. Bunun için çalışma yapıyorduk bu olaylar çıktı da vazgeçtik” dedi.

4.05.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Merdiven altı estetik mağdurları, dikkat

Hukuk herkese lazım... Demokrasi ve hukuk su gibi, ekmek gibi ihtiyaç. Hepimize lazım. Bu köşede her hafta sizlerden hukuki konularda gelen sorulara yanıt arayıp, yeni yargı kararlarını yazacağım. Bana şu adresten ulaşabilirsiniz: oarmutcu@hurriyet.com.tr

12.06.2017

“ Bedenimi değil de ruhumu sevmeyi öğrendim!”

Bu haftaki konuğum Merve Keleş… Hepimiz onu başına gelen talihsiz olayla tanıdık… Kuaför dükkânı olan Soner G. “Doktorum” dedi, o da güvendi dudaklarına doldu yaptırdı. Bir gün içerisinde dudaklarında şişme, sonrasında da morarma oldu. Neredeyse dudaklarını kaybetme noktasına geldi ve tam bir aydır eski sağlığına kavuşmak için çabalıyor.

15.05.2017