MENÜ

Memur Maaşlari

Memur Maaşlari ile ilgili tüm haberleri, son dakika Memur Maaşlari haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Memur Maaşlari haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.278 Memur Maaşlari haberi bulunmuştur.

Memur Maaşlari Haberleri

Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ve memur maaşları E-Bordro giriş ekranında

Kurban Bayramı emekli ikramiyeleri ve memur maaşları E-Bordro giriş ekranında!

Bayrama günler kala, emekli ve memur maaşlarının ödeme tarihi vatandaşlar tarafından en fazla araştırılan konulardan biri oldu. Geçtiğimiz günlerde emekli maaşlarının hesaplara yatacağı tarihle ilgili detaylar resmi kaynaklar tarafından açıklanmıştı. Emekli ve memurların hesaplara yatıp yatmadığı E-Bordro sistemi üzerinden öğrenilecek. Peki, Kurban Bayramı emekli ve memur maaşları ödendi mi? İşte, o konu hakkında bilgiler.

8.08.2019Ekonomi
Memur maaşları Kurban Bayramı öncesi o tarihte hesaplara yatacak

Memur maaşları Kurban Bayramı öncesi o tarihte hesaplara yatacak!

Memur maaşları hesaplara ne zaman yatacak sorusu devletin en üst kademesinden cevap buldu. Kurban Bayramı öncesinde memur maaşları ne zaman yatacak sorusuna cevap arayan binlerce kişi için Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklama geldi. Peki, memur maaşları ne zaman yatırılacak? İşte, memur maaşlarının hesaplara yatırılacağı tarih hakkında bazı bilgiler

5.08.2019Ekonomi
Ağustos ayı memur maaşları ne zaman yatacak

Ağustos ayı memur maaşları ne zaman yatacak?

Ağustos ayında memur maaşları ne zaman yatacak sorusu, son günlerin araştırılan konuları arasında yer almaya devam ediyor. Milyonlarca kişinin bayram öncesinde planlarını yapmak için merakla sorguladığı ağustos ayı memur maaşları için resmi açıklama bekleniyor. Peki, ağustos ayı memur maaşları ne zaman yatacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

4.08.2019Ekonomi
Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak Maaşlar bayramdan önce ödenir mi

Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? Maaşlar bayramdan önce ödenir mi?

Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı sorusu, birçok kamu personelinin merakla sorguladığı konular arasında yer alıyor. Memur maaşlarının normal vakitte yattığı 15 Ağustos tarihinin Kurban Bayramı'ndan bir gün sonraya denk gelmesi dolayısıyla, konuya dair araştırmalar bayramdan önce hız kazandı. Peki, Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? Maaşlar bayramdan önce ödenir mi? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

1.08.2019Ekonomi
Emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek Maaşlar bayramdan önce yatacak mı

Emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek? Maaşlar bayramdan önce yatacak mı?

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, emekli maaş ikramiyeleri gündemdeki yerini aldı. Emekli ve memur maaşlarının bayramdan önce yatıp yatmayacağını merak eden vatandaşlar, yetkili mercilerin konuyla ilgili açıklama yapıp yapmadığını merak ediyor. Peki, emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek? Maaşlar bayramdan önce yatacak mı? İşte, o konu hakkında bilgiler.

30.07.2019Ekonomi
Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı Gözler 1 Ağustosta

Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı? Gözler 1 Ağustos'ta!

Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı sorusu, birçok kamu personelinin merakla sorguladığı konu olmaya başladı. Memur maaşlarının yatacağı normal süreç olan 15 Ağustos tarihinin Kurban Bayramı'ndan bir gün sonraya denk gelmesi dolayısıyla gözler bakanlığa çevrildi. Peki, memur maaşları bayramdan önce yatacak mı? İşte, toplu sözleşme ve memur maaşları hakkında bazı bilgiler

29.07.2019Ekonomi
Memur ve emekli zamları ne kadar oldu Emekli zamları ne zaman hesaba yatacak

Memur ve emekli zamları ne kadar oldu? Emekli zamları ne zaman hesaba yatacak?

Temmuz ayının ilk haftasına girilmesiyle, Haziran ayı enflasyon verilerine göre belirlenecek olan memur ve memur emekli zamları gündemdeki yerini aldı. Buna göre enflasyon, haziranda yüzde 0,03 artarken, yıllık bazda yüzde 15,72 oldu. Bu rakam sonrası zamlı memur ve emekli maaşları bilgisi de geldi. Zam oranlarını öğrenen emekli ve memurlar bir yandan da tarih araştırması yapıyor. Peki, zamlı emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

5.07.2019Gündem
Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar oldu

Temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar oldu?

Temmuz ayında emekli ve memur zam oranları maaş dönemine girilmesiyle birlikte gündeme geldi. Temmuz ayı emekli maaş zammı ile birlikte en çok araştırılan konular arasında memur maaşları da yer alıyor. Peki, temmuz ayı emekli ve memur maaş zammı ne kadar olacak? İşte, o konu hakkında merak edilen bazı detaylar

2.07.2019Ekonomi
Memurlara ne kadar zam yapılacak Temmuz zammı miktarı belli oldu mu

Memurlara ne kadar zam yapılacak? Temmuz zammı miktarı belli oldu mu?

Kamu işçisinin zam pazarlığı başladı. Milyonlarca memur temmuz ayında alacakları zammın miktarının ne zaman belli olacağını merak ediyor. Bu hususta son olarak, Türk-İş Genel Başkanı Atalay, 2019 Dönemi Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmesine dair taleplerini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk'a sundu. Peki, memurlara ne kadar zam yapılacak? Temmuz zammı miktarı belli oldu mu?

20.06.2019Gündem
3600 ek gösterge ne zaman çıkacak 3600 ek göstergede son gelişmeler

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? 3600 ek göstergede son gelişmeler

Öğretmen, polis, hemşire, din görevlileri ayırım yapılmaksızın 3600 kapsamına alınırken, yeni göstergeyle emekli olacak memurların maaşları, emekli ikramiyeleri yaklaşık yüzde 20 yükselecek. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

18.06.2019Gündem
Bakan Varank: Mottomuz Türkiyeyi global üretici ülke konumuna getirmek

Bakan Varank: Mottomuz Türkiye'yi global üretici ülke konumuna getirmek

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank "Bundan sonraki dönemde temel amacımız, 'milli teknoloji, güçlü sanayi' mottosuyla Türkiye'yi global bir üretici ülke konumuna getirmek. Yüksek teknolojide, katma değerli üretimde dünyanın en önemli ülkelerinden biri haline getirmek" dedi.

28.03.2019Ekonomi
3600 ek göstergede yeni gelişme oldu mu En son ek gösterge haberleri

3600 ek göstergede yeni gelişme oldu mu? En son ek gösterge haberleri

Farklı branşlardan pek çok memur 3600 ek gösterge hakkındaki en son gelişmelerden haberdar olmak istiyor. Konuya dair son açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. Erdoğan, hemşirelerin 3600 ek gösterge meselesini çözeceklerini söyledi. İşte, 3600 ek göstergeye dair son gelişmeler...

17.03.2019Gündem
3600 ek göstergede son durum ne En son ek gösterge gelişmeleri

3600 ek göstergede son durum ne? En son ek gösterge gelişmeleri

Geçtiğimiz aylarda açıklanan 3600 ek gösterge için gözler resmi mercilere çevrildi. Bilkent Şehir Hastanesi açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3600 ek gösterge meselesinin söz verildiği gibi çözüleceğini ifade etti. İşte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gelen o açıklamalar...

14.03.2019Gündem
3600 ek göstergede yeni gelişme var mı En son ek gösterge haberleri

3600 ek göstergede yeni gelişme var mı? En son ek gösterge haberleri

Yüz binlerce memurun geçtiğimiz yılın son döneminden bu yana yakından takip ettiği 3600 ek gösterge konusunda, yeni gelişme olup olmadığı memurlar tarafından araştırılıyor. Konuya dair siyasiler geçtiğimiz haftalarda açıklamalarda bulunmuştu. Peki, 3600 ek göstergede yeni gelişme var mı?

9.03.2019Gündem
3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek İşte gündemden gelen son haberler

3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? İşte gündemden gelen son haberler

Polisler, hemşireler ve din görevlilerinin ek göstergesinin 3600'e çıkarılmasına yönelik beklentiler son günlerde tavan yaptı. Ek göstergelerinde yapılacak artış sonrası maaş ve ikramiyeleri yükselecek olacak memurlar, bir süredir gündemde olan konunun ne zaman yasalaşacağını merak ediyor. Peki, 3600 ek göstergede son durum ne?

25.02.2019Gündem
3600 ek göstergede son durum ne En son ek gösterge haberleri

3600 ek göstergede son durum ne? En son ek gösterge haberleri

3600 ek gösterge konusu, gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Memurların yıllardır talep ettikleri 3600 ek gösterge, son günlerde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, 3600 ek göstergede son durum ne?

22.02.2019Gündem
3600 ek gösterge hakkında son durum ne İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge hakkında son durum ne? İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge yasası hakkında son gelişmeler vatandaşların sorguladığı ve merak ettiği konular arasında yer almaya devam ediyor. 1.6 milyon memuru ilgilendiren 3600 ek gösterge düzenlemesi ile beraber hem emekli maaşları hem de memur maaşları ve emekli ikramiyelerinde artışlar olacak. Peki, 3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? İşte gündemden son gelişmeler.

19.02.2019Gündem
En son 3600 ek gösterge gelişmeleri | 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak

En son 3600 ek gösterge gelişmeleri | 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

Bir süredir kamuoyunun gündemini meşgul eden ve belli memur branşlarının beklentide olduğu ek gösterge artışına dair gelişmeler özellikle polis, öğretmen ve din görevlisi olarak görev alan memurlar tarafından merakla araştırılıyor. Konuya dair son olarak AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş açıklamalarda bulundu. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

16.02.2019Gündem
Son dakika... 3600 ek gösterge bekleyenler için önemli gelişme

Son dakika... 3600 ek gösterge bekleyenler için önemli gelişme

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, '3600 ek gösterge talebi takvim uygun olursa seçimden önce çıkarılacak. Meclis kapanmadan torba yasa teklifi gündeme gelebilir" dedi.

13.02.2019Ekonomi
3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek 3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne

3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? 3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne?

Memurların uzun süredir talep ettikleri 3600 ek gösterge, son günlerde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Söz konusu düzenlemenin ne zaman TBMM'de kabul edilerek yürürlüğe gireceğini merak eden kamu çalışanları, medyada yer alan en son 3600 ek gösterge haberlerini sorguluyor. Peki, 3600 ek göstergede son durum ne?

11.02.2019Gündem
3600 ek gösterge yasasında son durum ne İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge yasasında son durum ne? İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge yasasıyla ilgili araştırmalar her geçen gün hız kazanmaya devam ediyor. Polis, hemşire, öğretmen ve din görevlisi gibi farklı alanlarda hizmet veren kamu personelinin maaşlarına katkı sağlayacak 3600 ek gösterge yasası hakkında bir gelişme olup olmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte, gündemden gelen son gelişmeler.

6.02.2019Gündem
3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne İşte gündemde yaşanan son gelişmeler

3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne? İşte gündemde yaşanan son gelişmeler

Polis, hemşire, öğretmen ve din görevlisi gibi farklı alanlarda hizmet veren kamu personelinin maaşlarına katkı sağlayacak 3600 ek gösterge hakkındaki araştırmalar, şubat ayının gelmesiyle birlikte hız kazandı. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman verilecek?

4.02.2019Gündem
3600 ek gösterge yasasında son durum ne 3600 ek gösterge kimleri kapsıyor

3600 ek gösterge yasasında son durum ne? 3600 ek gösterge kimleri kapsıyor?

3600 ek gösterge yasası hakkında araştırmalar, binlerce vatandaş tarafından sürdürülmeye devam ediyor. Öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi ve idareciler ile emeklileri kapsayacak olan 3600 ek gösterge yasasının ne zaman yürürlüğe gireceği vatandaşların sorguladığı konular arasında yer alıyor. Peki, 3600 ek gösterge yasasında son durum ne? İşte gündemden gelen son haberler.

29.01.2019Gündem
3600 ek gösterge yasasında son durum ne İşte gündemden gelen son haberler

3600 ek gösterge yasasında son durum ne? İşte gündemden gelen son haberler

3600 ek gösterge yasasıyla ilgili araştırmalar her geçen gün hız kazanmaya devam ediyor. Öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi ve idareciler ile emeklileri kapsayacak olan 3600 ek gösterge yasasıyla ilgili merak sürmeye devam ediyor. Peki, 3600 ek gösterge yasasında son durum ne? İşte gündemden gelen son haberler.

27.01.2019Gündem
3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek 3600 ek gösterge hakkında gündemden son haberler

3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? 3600 ek gösterge hakkında gündemden son haberler

3600 ek gösterge artışıyla birlikte öğretmen, polis, hemşire, din görevlisi ve idareciler ile emeklileri gelirlerinin yükseleceği günü bekliyor. Bu kapsamda yasanın ne zaman çıkacağını merak eden yüz binlerce memur, konuya dair yapılan son açıklamalar ve gelişmelerden haberdar olmak istiyor. Peki, 3600 ek göstergede son durum ne?

22.01.2019Gündem
3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek İşte gündemden gelen son haberler

3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? İşte gündemden gelen son haberler

Kamuda görevli yüz binlerce memuru ilgilendiren 3600 ek gösterge konusu, pek çok vatandaşın bir numaralı gündem maddesi olmaya devam ediyor. Özellikle polis memurları, öğretmenler ve din görevlilerinin yakından takip ettiği '3600 ek göstergenin ne zaman yasalaşacağı merak ediliyor. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

18.01.2019Gündem
1.6 milyon çalışana müjdeli haber 3600 ek gösterge için paket hazır, maaşlar yüzde 20 artacak

1.6 milyon çalışana müjdeli haber! 3600 ek gösterge için paket hazır, maaşlar yüzde 20 artacak

3600 ek göstergede 4 meslek için tek paket hazır. 1.6 milyon memuru ilgilendiren 3600 ek gösterge ile ilgili hazırlıklar tamamlandı. Yeni düzenlemeyle beraber hem emekli maaşları, hem memur maaşları hem de emekli ikramiyelerinde artışlar olacak.

17.01.2019Ekonomi
Googleda en çok ne arıyoruz

Google'da en çok ne arıyoruz?

Google, Türkiye genelinde 31 Aralık - 7 Ocak 2019 tarihleri arasında en çok nelerin arandığını açıkladı. İlk sırada haftalarca beklenen Milli Piyango Yılbaşı 2019 arama kriteri göze çarparken bakın listeye başka kimler girdi?

7.01.2019Teknoloji
2019 emekli ve memur maaşı zamları ne kadar oldu İşte emekli ve memur maaşı hesaplama robotu

2019 emekli ve memur maaşı zamları ne kadar oldu? İşte emekli ve memur maaşı hesaplama robotu

Zam oranları, memur ve emekliler tarafından enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından araştırılan konular arasında yer aldı. Milyonlarca kişinin merakla araştırdığı zamlı emekli ve memur maaşı hesaplama işlemi, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) resmi hesaplama robotu üzerinden öğrenilebiliyor. İşte, son güncellemelere göre 2019 yılının zamlı emekli ve memur maaşı listesi

3.01.2019Ekonomi
Gazze’ye baskın bölgeyi karıştırdı

Gazze’ye baskın bölgeyi karıştırdı

Gazze Şeridi’ne önceki gece sivil araçla sızan İsrail özel birliği ile Hamas güçlerinin çatışması bölgede tansiyonu yükseltti. Biri Hamas komutanı 7 Filistinli ve yarbay rütbesinde bir İsrailli subay öldü. Filistin'den atılan roketlere İsrail hava saldırılarıyla yanıt verince yine kan döküldü. BM taraflara itidal çağrısı yaptı.

13.11.2018Dünya
Kıdemde kader yılı

Kıdemde kader yılı

Cumhurbaşkanılığı ilk kez yayımladığı 2019 yılı programında uzun yıllardır tartışılan kıdem tazminatına da son noktayı koydu. Kıdem tazminatında değişiklik 2019 yılı içinde yapılacak. Bireysel hesaplara dönüştürü-lecek kıdem tazminatı için tarafların mutabakatı aranacak.

28.10.2018Ekonomi
Tüm çalışanları ilgilendiren haber Yeni düzenleme yolda, işte detaylar

Tüm çalışanları ilgilendiren haber! Yeni düzenleme yolda, işte detaylar

2019 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'na göre, sosyal tarafların mutabakatıyla tüm işçilerin erişebilirliğini güvence altına alan bireysel hesaba dayalı bir kıdem tazminatı reformu gerçekleştirilecek. Kamu kurum ve kuruluşlarında etkili bir insan kaynakları planlaması yapabilmek için esnek çalışma modelleri geliştirilecek.

28.10.2018Ekonomi
Ocak zammı belli oldu mu Zamlı emekli ve memur maaşı ne kadar olacak

Ocak zammı belli oldu mu? Zamlı emekli ve memur maaşı ne kadar olacak?

Ocak zammı için sorgulamalar devam ediyor. Açıklanan enflasyon rakamıyla birlikte milyonlarca memur, sözleşmeli personel ve emeklinin alacağı zam oranları da belli olacak. Öngörülere göre, aktif memurlar için minimum enflasyon farkı zammı 349 TL olacak ve en düşük memur maaşı 3.133 TL’den 3.482 TL’ye çıkacak. İşte, mesleklere göre emekli ve memur maaşları

5.10.2018Ekonomi
2019da kim ne kadar maaş alacak İşte zamlı memur maaşları

2019'da kim ne kadar maaş alacak? İşte zamlı memur maaşları

Yeni Ekonomi Programı’nda açıklanan enflasyon hedefi tutar ve yıllık enflasyon yüzde 20.8 olduğu takdirde aylık enflasyon oranı yüzde 10.65 olarak gerçekleşecek. Böylelikle memur ve memur emeklileri 2019 yılı başında yüzde 4 zamma ek olarak yüzde 7.15 daha zam alacak. Memur maaşları toplamda yüzde 11.15 zamlanmış olacak. Peki 2019 yılında en düşük memur maaşı ne kadar olacak? İşte mesleklere göre memur maaşları

28.09.2018 Ekonomi
E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır E-Devlet sorgulama sayfası

E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır? E-Devlet sorgulama sayfası

E-Bordro maaş sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce memur tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Her ayın 14'ünde yatırılan memur maaşları, temmuz ayı zamlarının ardından arttı ve memurlar maaşlarını e-Bordro üzerinden sorgulamaya başladı. Peki, E-Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır? e-Devlet sorgulama sayfası.

15.07.2018Gündem
Memur ve emekli maaş zammı Temmuz ayında artış gösterdi

Memur ve emekli maaş zammı Temmuz ayında artış gösterdi

Memur maaş zammı, enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte netlik kazandı. Yapılan toplu sözleşmeler kapsamında enflasyon karşısında garanti altına alınan memur maaşları, bu artışla birlikte en düşük 3 bin 133 lira olarak belirlendi. Bu çerçevede gerçekleşen artışa göre en düşük emekli maaşı ise 2 bin 149 liraya yükseldi. Peki, memur ve emekli maaş zammı son enflasyon verileriyle birlikte ne kadar olarak belirlendi? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

3.07.2018Ekonomi
Memur maaşı ne zaman yatırılacak Haziran maaş ne zaman yatar

Memur maaşı ne zaman yatırılacak? Haziran maaş ne zaman yatar?

Maaşlar ne zaman yatacak sorusu, memur maaşları için geri sayıma geçen vatandaşların merak ettiği konular arasında yer alıyor. Normalde her ayın 15'nde yatırılan memur maaşları, Ramazan Bayramı'nın bu güne denk gelmesi nedeniyle daha erken bir tarihte hesaplara geçirilecek. Peki, memur maaşları ne zaman yatacak? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı memur maaşları için Maliye Bakanı'ndan net tarih açıklaması

11.06.2018Gündem
Yemende memur maaşları 19 aydır ödenmiyor

Yemen'de memur maaşları 19 aydır ödenmiyor

İç savaşın yaşandığı Yemen'de memur maaşlarının 19 aydır ödenmemesi nedeniyle 6 milyonu aşkın kişinin aşırı yoksul duruma düştüğü bildirildi.

20.05.2018Dünya
E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır - E-Bordro maaş sorgulama

E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? - E-Bordro maaş sorgulama

E-Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı binlerce memur tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her ayın 14'ünde memur maaşları bordroları yayınlanıyor. Böylece memurlar maaşlarındaki hareketleri görme fırsatı buluyor. Peki, e-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, e-Bordro maaş sorgulama sayfası.

5.04.2018Gündem
E Devletten bordro sorgulama işlemi nasıl yapılıyor Maaş bordrosu için takip edilecek adımlar

E Devlet'ten bordro sorgulama işlemi nasıl yapılıyor? Maaş bordrosu için takip edilecek adımlar

E-Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce çalışan vatandaş tarafından büyük bir merakla araştırılan ve takip edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. E-Bordro maaş bordrosu sorgulama işlemi e-Devlet üzerinden oldukça kolay bir şekilde kullanıcılar tarafından sorgulanabiliyor. Her ayın 14'ünde yayınlanan memur maaşı bordroları da e-Devlet üzerinden memurlar tarafından kontrol edilebiliyor. Peki, E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

20.03.2018Gündem
E Bordro sorgulama | Maaş bordrosu nasıl alınır

E Bordro sorgulama | Maaş bordrosu nasıl alınır?

Milyonlarca çalışan maaş bordrosunu nasıl sorgulayacağını merak ediyor. Hesaplarına yatan son maaşlarına ait bordroyu görmek isteyen vatandaşlar, kolay bir şekilde bordro sorgulamanın yollarını arıyor. Peki bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

14.03.2018Gündem
E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır E-Devlet maaş bordrosu sorgulama

E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Devlet maaş bordrosu sorgulama

E-Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce çalışan vatandaş tarafından büyük bir merakla araştırılan ve takip edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her ay ortasında yayınlanan memur maaşı bordroları da e-Devlet üzerinden kolayca sorgulanabiliyor. Peki, e-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

26.02.2018Gündem
E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır E-Bordro sorgulama sayfası

E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır? E-Bordro sorgulama sayfası

E-Bordro memur maaşı sorgulama işleminin nasıl yapılacağı binlerce memur tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her ayın 14'ünde yayınlanan memur maaşı bordrolarıyla birlikte, memurlar maaşlarındaki hareketliliği görebiliyorlar. Peki, E-Bordro memur maaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, E-Bordro sorgulama sayfası.

14.02.2018Gündem
Onaya kaldı... Anlaştılar mı

Onaya kaldı... Anlaştılar mı?

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) hükümet sözcüsü Sefin Dizayi, Erbil ile Bağdat arasındaki krizlerin çözümüne ilişkin heyetler arası yapılan görüşmelerde 6 maddede uzlaşma sağlandığını belirtti. Mutabakat metni onay için Irak Başbakanı İbadi'nin nihai kararını bekliyor.

1.02.2018Dünya
E-bordro maaş sorgulama ekranı E-Devlet E-bordro görüntüleme

E-bordro maaş sorgulama ekranı! E-Devlet E-bordro görüntüleme

E bordro maaş sorgulama ekranı üzerinden 2018 yılının ilk maaşlarını görüntülemek isteyen vatandaşlar, maaşlarında herhangi bir fark olup olmadığını bu şekilde öğrenebilecek. E-Devlet üzerinden kolayca erişim sağlanacak olan E-Bordro maaş sorgulama ekranı, maaşa yansıyan tüm kalemleri döküman halinde ekrana getirecek. İşte, E-Bordro sorgulama ekranı hakkında detaylı bilgiler

14.01.2018Gündem
Kritik çıkış Türkiye ile eskisi gibi iyi ilişkiler istiyoruz

Kritik çıkış! "Türkiye ile eskisi gibi iyi ilişkiler istiyoruz"

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Neçirvan Barzani, Türkiye ile eskisi gibi iyi ilişkiler içinde olmayı istediklerini belirtti.

8.01.2018Dünya
Referandum sonrası ilk temas: Söz verdi

Referandum sonrası ilk temas: Söz verdi

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nde (IKBY) muhalefet cephesinde yer alan 3 siyasi parti, Irak Başbakanı Haydar el-İbadi'den Erbil'e memur maaşlarının gönderileceğine dair söz aldıklarını iddia etti. Erbil'den ilk kez bir siyasi heyet, Bağdat'ı ziyaret ediyor.

4.01.2018Ekonomi
2018 memur ve emekliye yapılan zam miktarları belli oldu... İşte değişen memur maaşları

2018 memur ve emekliye yapılan zam miktarları belli oldu... İşte değişen memur maaşları

Memur ve memur emeklilerinin yeni yılda alacağı enflasyon farkı zammı ile işçi emeklilerinin alacağı zam, Aralık enflasyonunun açıklanması ile belli oldu. 2018 emekli ve memur zammı ne kadar? İşte son dakika memur ve emekli maaşları ile ilgili gelişmeler

3.01.2018Ekonomi
E-Devlet girişi ile maaş bordrosu sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet girişi ile maaş bordrosu sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Devlet girişi ile maaş bordrosunu sorgulamak isteyen vatandaşlar konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Her ayın 14'ünde yayınlanan memur maaş bordrolarıyla birlikte vatandaş maaşlarındaki hareketlilikleri kolayca takip edebiliyorlar. Peki, e-Devlet girişi ile maaş bordrosu sorgulama işlemi nasıl yapılır?

27.12.2017Gündem