MENÜ

Meme Estetiği

Meme Estetiği ile ilgili tüm haberleri, son dakika Meme Estetiği haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Meme Estetiği haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 267 Meme Estetiği haberi bulunmuştur.

Meme Estetiği Haberleri

Meme Estetiği Hakkında En Merak Edilenler

Meme Estetiği Hakkında En Merak Edilenler

Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkin Önsal, meme estetiği hakkında merak edilen soruları cevapladı.

Daha Dolgun Göğüsler Mümkün mü

Daha Dolgun Göğüsler Mümkün mü?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs estetiği hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı.

27.09.2019Kişisel Bakım
Kadınlar Neden Meme Estetiği İstiyor

Kadınlar Neden Meme Estetiği İstiyor?

Kadınların en çok tercih ettiği estetik operasyonlar arasında başta gelen meme estetiğine gösterilen ilginin nedeni sadece estetik kaygılar değil. Kadınlar aslında günlük yaşamlarını olumsuz etkileyen bir çok sağlık sorununun da kurtulmuş oluyor. Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahisi Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Can Şakı, kadınların meme estetiği istemesinin sebeplerinden bahsetti.

22.08.2019Kişisel Bakım

Hızlı Kilo Alıp Vermek Göğüsleri Sarkıtıyor!

Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ayşen Bilge Sezgin, ilerleyen yaşlarda meme deformitelerinin daha sık görülebileceğini, fakat hızlı gelişim, hormon dengesizliği, genetik asimetriler, ani kilo kaybı gibi nedenlerden dolayı da erken yaşlarda, hatta ergenlik dönemlerinde de memede sarkmalar görülebileceğini belirtti.

Meme Estetiği İle İlgili Bilmeniz Gerkenler

Meme Estetiği İle İlgili Bilmeniz Gerkenler

Hızla gelişen teknolojinin yansımalarını gördüğümüz plastik cerrahide bu gelişmelerden en çok faydalanan operasyonlardan birisi de meme implant işlemleri. Gelişen görüntülü teknolojilerle ameliyat sonrasında nasıl bir değişiklik olacağını gören hasta, aynı zamanda yeni nesil implantlar sayesinde çok konforlu bir süreç geçirebiliyor.

Herkes yatak odamıza girdi...İlk kez konuştu

Herkes yatak odamıza girdi...İlk kez konuştu

Halen “Savaşçı” dizisinde oynayan Berk Oktay ve boşanma davası süren eşi Merve Şarapçıoğlu’nun iCloud hesapları geçen yıl hack’lenmiş ve çiftin mahrem fotoğrafları sosyal medyaya yayılmıştı. Berk Oktay cephesi bu çıplak fotoğrafların Merve Şarapçıoğlu’nun IP adresinden yayıldığını iddia etti. Geçen hafta ruhsatını alıp, baroya kayıtlı bir avukat olan Merve Şarapçıoğlu’nu sonunda bu konuyu konuşmaya ikna ettim. Berk Oktay’la 1,5 yılı evli olmak üzere, 8 yıllık beraberliğini ve o fotoğrafları neden çektiklerini ilk kez anlattı... “Benim de mahrem fotoğraflarım çıktı, ben Berk’ten daha mağdurum, hangi kadın bunu kendine yapar? Benim canımı en çok yakan 8 yılımı verdiğim Berk’in buna inanması” diyor...

17.02.2019Magazin
Göğüs Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Göğüs Estetiği Hakkında Merak Edilenler

Göğüs estetiği, kadınlar arasında sıklıkla tercih edilen bir işlemdir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı Doç. Dr. Yalçın Bayram göğüs ve meme estetiği ameliyatları, operasyon süreci, uygulamanın öncesi ve sonrası hakkında bilgiler verdi.

11.01.2019Kişisel Bakım
Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır

Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; meme estetiği cerrahisi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

9.10.2018Sağlık
Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Aynı operasyonda meme ve karın estetiği bir arada yapılabilir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, kombine estetik operasyon ile hastaların birden fazla estetik sorunu aynı operasyonda tedavi edilebiliyor.

21.06.2018Sağlık
Meme estetiği bebek emzirmeye engel değil

Meme estetiği bebek emzirmeye engel değil

Son yıllarda çok sık talep gören meme estetiğiyle ilgili merak edilenleri Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tuğrul Çelebi anlattı. Çelebi, meme estetik operasyonunun bebek emzirmeye engel olmadığını da belirtti

18.04.2018Sağlık
Meme estetiğinde bunlara dikkat

Meme estetiğinde bunlara dikkat!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, meme büyütme estetiği cerrahisinde dikkat edilmesi gerekenleri anlattı.

11.12.2017Stil
Meme Cerrahisi Sonrası Meme Yeniden Yapılabiliyor

Meme Cerrahisi Sonrası Meme Yeniden Yapılabiliyor

Meme cerrahisi herhangi bir sebeple ama en çok meme kanseri ya da kanser oluşumuna sebep olabilecek doku gelişimi (prekanseröz) saptanması halinde uygulanan etkili bir tedavi yöntemidir.

9 ayda 600 milyon dolar

9 ayda 600 milyon dolar

Türkiye'ye sağlık turizmi kapsamında gelen ziyaretçi sayısı, bu yılın üçüncü çeyreğinde 315 bin 258'e ulaşırken, tedavi için gelenlerden yaklaşık 600 milyon dolar gelir elde edildi.

8.11.2017Ekonomi
JR babam gibiydi

JR babam gibiydi

80’li yıllara damgasını vuran “Dallas” dizisinin Lucy’ci Charlene Tilton, meme estetiği yaptırmak için Türkiye’ye geldi.

29.09.2017Magazin
Eski sevgiliye geri dönmemek için 5 geçerli neden

Eski sevgiliye geri dönmemek için 5 geçerli neden

Ex’ten next olmaz demiş yeni dönem atalarımızdan birisi. Çok da doğru söylemiş. Alışkanlıklarımız nedeniyle biten bir ilişkinin ardından bir süre etrafta dolaştıktan sonra başka bir şansımız olmadığını düşünüp, o çok iyi bildiğimiz limana geri döneriz. Ancak bıraktığımız hiçbir şey eskisi gibi değildir, bilmeyiz.

31.05.2017 Hayat
Hayatta hayır diyebilmenin size kazandıracağı 5 ödül

Hayatta hayır diyebilmenin size kazandıracağı 5 ödül

Karşımızdaki insana ‘hayır’ diyememek toplum olarak bizim en büyük problemlerimizden biri. Oysa çok basit bir kelime ile hayatlarımızı çok daha yaşanılır kılmak ve birçok dramadan kurtulmak mümkün. ‘Hayır’ı bir kabalık gibi algılamadan doğru yerlerde kullanmanın bize neler kazandırabileceğine gelin birlikte bakalım.

31.05.2017Hayat
Meme Estetiği Korkunuzu Yenin

Meme Estetiği Korkunuzu Yenin!

Meme estetiğini nasıl planlamalıyım? Göğüs büyültme sonrası yüzebilir miyim? Ameliyat sonrası ne zaman güneşlenebilirim? Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu eğlenceli üslubuyla kafanıza takılan tüm soruları yanıtlıyor...

31.05.2017Kişisel Bakım
Ünivesiteyi ailesinden uzak okuyanların anlayabileceği 5 hüzünlü durum

Ünivesiteyi ailesinden uzak okuyanların anlayabileceği 5 hüzünlü durum

Üniversiteyi aileden uzak okumak o yaştaki bir genç için çok caziptir. Sonuçta aile baskısından uzakta dilediğince eğlence ve gezme tozma anlamına gelir. Bu nedenle puanım yetmez yalanlarıyla tercihler şehir dışından yapılır. Ancak o koşarak kaçılan ailenin güzelliği yeri geldiğinde derinden hissedilir.

31.05.2017Hayat
Meme Estetiği | Doktor Bu Ne

Meme Estetiği | Doktor Bu Ne?

Meme estetiğini nasıl planlamalıyım? Göğüs büyültme sonrası yüzebilir miyim? Ameliyat sonrası ne zaman güneşlenebilirim? Op. Dr. Serdar Bora Bayraktaroğlu eğlenceli üslubuyla kafanıza takılan tüm soruları yanıtlıyor.

Sevgilinizin kıl olduğunuz özellikleriyle başa çıkmanın 5 rahatlatıcı yolu

Sevgilinizin kıl olduğunuz özellikleriyle başa çıkmanın 5 rahatlatıcı yolu

Sevgili sevilmek ve güzel sözlerini dinleyip, ona güzel sözler etmek için vardır aslında. Ancak aradan zaman geçtikçe bu güzel duyguların yerini bazı ufak anlaşmazlıklardan kaynaklı kıl olmalar alabilir. Bir yandan onu çok sevmeye diğer yandan kıl olmaya devam edebilirsiniz. Ancak bu kıllıkların aşkınıza sekte vurmasını engellemek sizin elinizde.

30.05.2017Hayat
Haliç’te iftar

Haliç’te iftar

İstanbul’un fethinin 564’üncü yıldönümü nedeniyle önceki akşam İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde bir etkinlik düzenlendi.

30.05.2017Hayat
Onkoplastik meme cerrahisiyle travmalara son

Onkoplastik meme cerrahisiyle travmalara son

Onkoplastik cerrahi, meme kanseri tedavisiyle birlikte göğüslere estetik operasyon da uygulanması tekniğidir. Kanser tedavisi sonrası oluşan psikolojik travmaların azalmasına yardımcı oluyor. Üstelik istenirse kanser olmayan diğer göğse de uygulanabiliyor. Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Bahadır Ege, meme kanseri tedavisinde onkoplastik cerrahiyi anlattı.

3.01.2017Sağlık
Göğüs büyütme estetiğinden önce bilmeniz gerekenler

Göğüs büyütme estetiğinden önce bilmeniz gerekenler

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs büyütme estetiği olmak isteyenlere çok önemli tavsiyelerde bulunuyor.

7.12.2016Sağlık
Meme kanseri cerrahisinde estetik operasyon desteği

Meme kanseri cerrahisinde estetik operasyon desteği

Meme kanseri tedavisinde estetik cerrahi de uygulanıyor. Meme eskisinden daha iyi hale getirilebiliyor. Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Bahadır Ege, meme kanseri tedavisinde estetik cerrahi uygulamasını anlatıyor.

1.12.2016Sağlık
Meme estetiğinde hedefi büyütün

Meme estetiğinde hedefi büyütün

Yetersiz meme hacmi yüzünden meme boyutundan mutlu olmayanlar, aşırı büyüklük yüzünden hem estetik hem de sağlık problemleri yaşayanlar, doğum ya da aşırı kilo verme sonrasında sarkıklık şikâyetinden muzdarip olanlar: şimdi artık meme estetiğinde hedeflerinizi büyütün! Çünkü kombine meme estetiği ile, kişiye özel belirlenen adımlarla meme estetiğinde çok tatmin edici sonuçlara ulaşmak mümkün! Hürriyet okurları için, konuyu kombine meme estetiğini en sık uygulayan cerrahlardan biri olan Op. Dr. Mert Demirel kaleme aldı.

12.10.2016Sağlık
Estetik meme kanseri cerrahisi

Estetik meme kanseri cerrahisi

Meme kanseri cerrahisinde meme dikleştirme de yapılarak, meme eskisinden daha estetik hale getirilebiliyor. Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Bahadır Ege, meme kanserini anlatıyor.

7.08.2016Sağlık
Göğüs ölçüsü yaşam kalitesini etkiliyor mu

Göğüs ölçüsü yaşam kalitesini etkiliyor mu?

Uzmanlar göğüs ölçüsündeki memnuniyetsizlikler sebebiyle randevuya gelen birçok hastanın, bu sorunlara bağlı sıkıntılar yaşadığını dile getiriyor. Göğüs ölçüsünün vücuda olan etkileriyse sorunun biçimine bağlı olarak farklılık gösteriyor.

6.04.2016Sağlık
Kadınlar en çok meme küçültme ameliyatı yaptırıyor

Kadınlar en çok meme küçültme ameliyatı yaptırıyor

Burun estetiğinden sonra Türkiye'de en sık yapılan estetik operasyon meme küçültme... Sonrasında ise meme büyütme yer alıyor. Peki meme büyütme ve küçültme ameliyatları hakkında nelere dikkat edilmeli? Op. Dr. Tevfik Şatır, uyarılarda bulundu.

2.03.2016Sağlık
Hamilelik sonrası meme estetiği ameliyatı kimlere,ne zaman yapılabilir

Hamilelik sonrası meme estetiği ameliyatı kimlere,ne zaman yapılabilir?

Prof.Dr. Berkhan Yılmaz hamilelik sonrası meme estetiği hakkında bilgi veriyor.

Yazar Sonuçları

Sevgilimle nasıl tanıştık burun ameliyatım nasıl geçti

Şimdinin magazini YouTuber’lar sayesinde giderek kişiselleşiyor. Sevgilisiyle nasıl tanıştığını anlatan mı ararsınız, yoksa burun ya da meme estetiği ameliyatını anlatmaya doyamayan mı... Herkes özel hayatının tüm detaylarının merak edildiğini düşünüyor! Buyurun yeni akımın çılgın sularına...

17.11.2019

Meme Büyütme Estetiğinde Doğal Görünüm Artıyor

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, günümüzde yapılan meme estetiği operasyonlarındaki başarı oranın artmasını sağlayan faktörleri sizler için anlattı.

10.09.2019

Meme Estetiğinden Neler Beklenmelidir?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, hastaların meme estetiği hakkında yeterli bilgiye sahip olmasının operasyonun başarısındaki önemini anlattı.

8.04.2019

Güzelliğinizi Meme Büyütme Estetiği ile Yansıtın

Kadın vücudunda estetik güzelliğine en çok önem verilen bölgelerden biri olan göğüsler, kadın kimliği ile pekişmiş ve dünya tarihinde bereket ve doğumun simgesi olarak görülmüştür.

29.03.2019

Meme Estetiği Öz Güven Tazeliyor

“Meme estetiği öz güven tazeler” desem ne dersiniz? Göğüslerin güzelliğiyle, öz güven arasında nasıl bir ortak payda var demeyin zira, göğüslerini yaptırdıktan sonra gerçek anlamda mutlu olan ve tekrar öz güvenini kazanan hastalarımı ben biliyorum.

27.02.2019

Meme Büyütme Estetiği Doğal Görünür mü?

Küçük ve düz göğüsleri olan kadınların en fazla endişelendikleri konu, meme büyütme operasyonu sonrası doğal bir görünüm olur mu?

7.06.2017

Marilyn Monroe’nun Estetik Dosyası

Bugün hala efsaneliğini koruyan Marilyn Monroe, bu kadar erken yaşta ölmemiş olsaydı hangi estetik işlemleri yaptırırdı?

5.10.2016

Meme Estetiğinde İşler Yolunda Gitmezse!

Meme estetiği, cerrahi uygulamalar içerisinde en fazla yapılan operasyonlar arasında yer alıyor. Tek seferde istenilen sonuca ulaşmak herkesin hayali fakat bazen işlerin yolunda gitmediği durumlarda oluyor.

17.05.2016