MENÜ

Melis Akbaş

Melis Akbaş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Melis Akbaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 84 Melis Akbaş haberi bulunmuştur.

Melis Akbaş Haberleri

Türkiye Gamzeye ağlıyor

Türkiye Gamze'ye ağlıyor

Lösemi hastalığı ikinci kez tekrar edince 3 yaşındaki oğlu Atakan’ı bırakıp gitmemek için çığlığını, yazdığı mektupla duyuran Gamze Akbaş hayatını kaybetti. 'Seyahate giden anne gibiyim' başlıklı mektubuyla Türkiye'yi ağlatan genç kadın, son yolculuğuna uğurlandı...Acılı eş Emrah Akbaş oğlu Atakan'ın "Annem Atatürk'ün yanına gitti, iyi insanlar cennete gider" dediğini söyleyince gözyaşları sel oldu.

5.3.2015Gündem
Artık oyun zamanı

Artık oyun zamanı

İzmir’deki Ege Üniversitesi Hastanesi’nde ilik nakli yapılan ve 161 gün sonra taburcu edilen Melis Akbaş (8), kendisi için hazırlanan odasında ilk gününü geçirdi.

21.1.2014Gündem
Melisin artık tek bir dileği var: Oyun hasreti

Melis'in artık tek bir dileği var: Oyun hasreti

İZMİR’deki Ege Üniversitesi’nde ilik nakli yapılan ve 161 gün sonra taburcu edilen 8 yaşındaki Melis Akbaş, kendi için özel olarak hazırlanan odasında ilk gününü geçirdi.

19.1.2014Ege
Aramıza hoş geldin

Aramıza hoş geldin

İZMİR’de yaşayan ve sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş, ilik naklinin başarıyla sonuçlanmasının ardından dün taburcu edildi.

18.1.2014Gündem
Hoş geldin Melis

Hoş geldin Melis!

İZMİR (AA) - Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 8 yaşındaki Melis yurt dışından getirilen kemik iliğinin naklinden 3 hafta sonra bugün taburcu olacak.

17.1.2014Ege
Melis Akbaş taburcu oldu

Melis Akbaş taburcu oldu

İzmir’deki Ege Üniversitesi’nde ilik nakli yapılan ve hayata tutunan 8 yaşındaki Melis Akbaş, 161 gün sonra hastaneden taburcu edildi. Minik Melis’in doktoru Prof. Dr. Savaş Kansoy, "Melis’in bu yıl okula gitmesi söz konusu olamaz. Gelecek yıl sınıfına gidebilir diye düşünüyoruz. İlk üç aylık dönem çok önemli" dedi. Akbaş ailesi ise sabırsızlıkla bu anı beklediklerini ve destek olan herkese teşekkür ettiklerini dile getirdi. Hastaneden kardeşi Arda Akbaş’ın elini tutarak çıkan Melis Akbaş, "Çok mutluyum" diyerek duygularını paylaştı. Anne Sevil Akbaş ise gözyaşlarını tutamadı ve ağladı.

17.1.2014Gündem
Melis hastaneden çıktı

Melis hastaneden çıktı

Lösemiyle 4 buçuk yaşından bu yana savaşan, sosyal medyada başlatılan kampanyaya tüm Türkiye’nin seferber olduğu ve geçen haftalardan yapılan ilik nakliyle gündeme gelen İzmirli Melis taburcu oldu.

17.1.2014Gündem
Melis kardeşine kavuşacak

Melis kardeşine kavuşacak

Ege Üniversitesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 8 yaşındaki Melis yurt dışından getirilen kemik ilğinin naklinden 3 hafta sonra bugün taburcu olacak.

16.1.2014Gündem
Ve Melisin kemik iliği tuttu

Ve Melis'in kemik iliği tuttu

Ege Üniversitesi (EÜ) Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'nde tedavi gören ve geçtiğimiz günlerde ilik nakli olan lösemi hastası 8 yaşındaki Melis'in son tetkiklerinde yeni kemik iliğinin tuttuğu tespit edildi.

9.1.2014Gündem
Melis nakilden sonra ilk kez

Melis nakilden sonra ilk kez

Binlerce kişinin yaşatmak ve ilik vermek için seferber olduğu 8 yaşındaki lösemi hastası Melis, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi'ndeki başarılı nakil işleminden 2 hafta sonra tedavi gördüğü hastane odasının penceresinde ilk kez görüntülendi.

3.1.2014Gündem
Baba kardeşime çok iyi bak

'Baba kardeşime çok iyi bak'

İzmir'de 3 gün önce kemik iliği hücresi nakledilen ve steril ortamda tutulduğu için annesi dışında kimseyle görüşemeyen 8 yaşındaki Melis Akbaş'ın tek isteğinin 2 yaşındaki kardeşini görmek olduğu öğrenildi.

24.12.2013Spor Arena
Melisin teşekkürü

Melis'in teşekkürü

Almanya'da bulunan ilik geçtiğimiz gün başarıyla Melis Akbaş'a nakledildi. Küçük Melis, kendisi için kampanya başlatanlara gülümsemesiyle teşekkür etti.

24.12.2013Gündem
Melisin yüzü gülüyor

Melis'in yüzü gülüyor

İzmir'de sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu, başarılı geçen ilik nakli sonrası yeni yaşamına 'Merhaba' diyen 7 yaşındaki Melis Akbaş, hastane odasında mutluluk pozu verdi.

22.12.2013Ege
Tekrar hoş geldin Melis

Tekrar hoş geldin Melis

Tüm Türkiye’nin sağlığına kavuşması için seferber olduğu küçük Melis’e uygun ilik sonunda nakledildi. Küçük kız dün sabah gözlerini yeni hayatına açtı.

20.12.2013Gündem
Melise nakil yapıldı

Melis'e nakil yapıldı

Aylardır beklenen gün geldi. Melis Akbaş'a Almanya'da bulunan ilik dün başarıyla nakledildi. 3 hafta içerisinde iliğin vücuda uyum sağlayıp sağlamadığı belli olacak. Eğer her şey yolunda giderse küçük Melis 1 ay içinde taburcu olacak. Ege Üniversitesi (EÜ) Tıp Fakültesi'nden alınan son bilgilere göre Melis'in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

20.12.2013Gündem
Melis´ten yeni yaşamına Merhaba

Melis´ten yeni yaşamına "Merhaba''

İZMİR´de, sağlığına kavuşması için Türkiye´nin seferber olduğu Melis Akbaş, ilik naklinin ardından yeni yaşamına "Merhaba'' dedi.

20.12.2013Ege
Meliste sürpriz gelişme

Melis'te sürpriz gelişme

Lösemi hastası Melis Akbaş'ın doktoru, Pediatrik Kemik İliği Nakli Ünitesi Sorumlusu Prof. Dr. Savaş Aksoy'dan açıklama yaptı.

19.12.2013Ege
O pencerenin ardından yeniden doğacak

O pencerenin ardından yeniden 'doğacak'

İzmir'de sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu 7 yaşındaki Melis Akbaş’a, Almanya’dan gelen vericinin kemik iliğinin nakli için süreç başladı.

19.12.2013Gündem
Melis için beklenen an geldi

Melis için beklenen an geldi

İZMİR´de, sağlığına kavuşması için Türkiye´nin seferber olduğu Melis Akbaş´a, Almanya´dan gelen vericinin kemik iliğinin nakli için süreç başladı.

19.12.2013Ege
Melis’in umutları bugün yola çıkıyor

Melis’in umutları bugün yola çıkıyor

İzmirli Melis artık saat sayıyor… Lösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli Melis’in naklinin yarın sabah saatlerinde yapılması bekleniyor.

18.12.2013Gündem
Melis gün sayıyor

Melis gün sayıyor

UYGUN kemik iliği arayışı televizyon programları ve sosyal paylaşım sitelerindeki kampanyalarla Türkiye’ye yayılan 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş’ın Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi’nde tedavisi sürüyor.

16.12.2013Ege
Melis gün sayıyor

Melis gün sayıyor

İzmir'de tedavi gören 8 yaşındaki lösemi hastası Melis Akbaş, Almanya'da bulunan iliğin nakli için 3 gün sonra ameliyat edilecek.

15.12.2013Gündem
Melise hastanede doğum günü kutlaması

Melis'e hastanede doğum günü kutlaması

İZMİR’de, kemik iliği nakliyle sağlığına kavuşması için Türkiye’nin seferber olduğu Melis Akbaş’a, tedavi gördüğü hastanede doğum günü partisi düzenlendi.

8.12.2013Ege
Büyük gün yaklaşıyor

Büyük gün yaklaşıyor

Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi'nde tedavi gören lösemi hastası 7 yaşındaki Melis Akbaş'a uyumlu iliğin bulunduğu ve ameliyat için 17 Aralık tarihinin belirlendiği bildirildi.

26.11.2013Gündem
Mutlu sona hazır

Mutlu sona hazır

İZMİR’de, kemik iliği nakliyle sağlığına kavuşması için Sağlık Bakanlığı ile çok sayıda kişinin seferber olduğu 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın yaşam mücadelesinde mutlu sona az kaldı.

25.11.2013Gündem
Doğduğu gün yeniden doğacak

Doğduğu gün yeniden doğacak

Lösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli minik Melis’in naklinin 8 Aralık’taki doğum gününe yetişmesi bekleniyor. Hastanede kızlarının başından bir an olsun ayrılmayan ailesi, “Kızımız doğum gününde yeniden doğacak” dedi.

20.11.2013Gündem
Doğduğu gün yeniden doğacak

Doğduğu gün yeniden doğacak

Lösemiyle savaşı Türkiye’yi ayağa kaldıran İzmirli minik Melis’in naklinin 8 Aralık’taki doğum gününe yetişmesi bekleniyor. Hastanede kızlarının başından bir an olsun ayrılmayan ailesi, “Kızımız doğum gününde yeniden doğacak” dedi.

20.11.2013Ege
Melislere hayat bayram olsa

Melis'lere hayat bayram olsa

İZMİR'de, löseminin pençesinden kurtuldu derken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği ABD'de bulunan minik Melis Akbaş, için “Mutlu Olalım Projesi Gönüllüleri” ilik bekleyen çocuklar için davullu zurnalı gösteri yaptı.

17.11.2013Ege
Melis için kan verdiler

Melis için kan verdiler

Yıldız Teknik Üniversitesi'nden öğrenciler, düzenlediği kampanya ile lösemi hastası Melis Akbaş için birçok gönüllü toplayarak kan örneği vermeye götürdü.

31.10.2013Sağlık
Beşiktaşlılar Cezafestte buluştu

Beşiktaşlılar 'Cezafest'te buluştu

Beşiktaş'ın taraftar grubu Çarşı'nın, Galatasaray derbisinde çıkan olaylar nedeniyle futbol takımına verilen 4 maç seyircisiz oynama cezasının ardından kulübe destek sağlamak için düzenlediği "Cezafest" Küçükçiftlik Park'ta düzenlendi.

21.10.2013Futbol
Melis’e desteğe devam

Melis’e desteğe devam

İzmir’de, löseminin pençesinden kurtuldu denilirken hastalığı nükseden Melis Akbaş’ın sağlığına kavuşması için ilik nakli için başlatılan seferberlik her geçen gün büyüyor.

21.10.2013Gündem
Crowe’dan son dakika yardımı

Crowe’dan son dakika yardımı

YENİ filmine mekân bakmak için Türkiye’ye gelen Russell Crowe, ülkesine dönmeden önce lösemi hastası Melis’e yardım eli uzattı.

19.10.2013Gündem
Melis için umutlar Dünya Kemik İliği Bankasında

Melis için umutlar Dünya Kemik İliği Bankası'nda

İZMİR’de, lösemiden kurtulduğu belirtilirken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan ancak, ileri tetkiklerde vericinin liste dışı kalmasıyla hüzne boğulan minik Melis Akbaş için umutlar, Dünya Kemik İliği Bankası’na kaldı. Aile, oradan gelecek müjdeli haberi beklerken, sosyal medyanın ayağa kalktığı Melis için Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da devreye girip danışmanlarını görevlendirdi.

13.10.2013Sağlık
Melise önce iyi sonra kötü haber

Melise önce iyi sonra kötü haber

Melise dokusu uyan Alman verici son anda liste dışında kaldı. Melis için kötü haber geldi.

11.10.2013Sağlık
Melis’in zamanla yaşam savaşı

Melis’in zamanla yaşam savaşı

İZMİR’de, lösemi pençesinden kurtuldu derken hastalığı nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın zamanla yarışı yürek burkuyor.

4.10.2013Ege
Melisin fazla vakti kalmadı

Melis'in fazla vakti kalmadı

İzmir’de, löseminin pençesinden kurtuldu derken hastalığı yeniden nükseden, uzun aramalar sonrası uygun kemik iliği Almanya’da bulunan 7 yaşındaki Melis Akbaş’ın zamanla yarışı yürek burkuyor.

4.10.2013Sağlık
Müzikte yükselen yeni dalganın sizi alıp götürmesine hazır olun

Müzikte yükselen yeni dalganın sizi alıp götürmesine hazır olun

Dünya değişiyor, müzik de öyle... Artık yetenekli insanların ‘keşfedilmek’ için herhangi bir aracıya ihtiyacı yok. Sahneler, ama özellikle ‘bilgisayar ekranları’, ‘akıllı telefonlar’ çok genç sanatçılara emanet. Gazetemiz son dönemde bu isimleri artan bir dikkatle izliyor. Çoğunu sayfalarına taşıyor, manşete çıkarıyor. Hürriyet yazarı Kanat Atkaya geçen pazarki köşe yazısında taşları yerine oturttu: Bu müzikte ‘yeni bir dalga’ dedi. Hızını internet devriminden, gücünü baskı ve özgürlük duygularını bir arada yaşayan gençlerin isyanından alan bu ‘yeni dalga’yı mercek altına aldık. Müzisyenlerle konuştuk, konserlerini izledik. Yaklaşın, size umut ve ilham veren şeyler anlatacağız...

25.2.2017Keyif
Kanıt: Ateş Üstünde dizisi ilk bölümünde aksiyon eksik olmadı

Kanıt: Ateş Üstünde dizisi ilk bölümünde aksiyon eksik olmadı

Kanıt: Ateş Üstünde dizisi ilk bölümü ile ekranlara merhaba dedi. Kanal D'nin yeni projesi Kanıt: Ateş Üstünde, dün akşam aksiyon sahnelerle doluydu. Peki Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin ilk bölümünde neler yaşandı? İşte Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin 1. bölümünde meydana gelen olaylar ve dizinin hikayesi

13.7.2016Kelebek
Olay yerinden en önemli 5 ipucu

Olay yerinden en önemli 5 ipucu

Ortada işlenmiş gizemli bir cinayet var ve sen bu cinayeti çözmeyi kendine iş edindiysen... Sadece cesur ve dikkatli olman yetmez! Kanal D ekranlarında bu akşam başlayacak olan Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin sıkı bir takipçisi olursan, birçok olaya bakışın değişir. İşte, olay yerinden en önemli 5 ipucu!

12.7.2016Keyif
Kanıt: Ateş Üstünde 1. bölüm fragmanı nefes kesti

Kanıt: Ateş Üstünde 1. bölüm fragmanı nefes kesti

Kanal D'nin yeni dizisi Kanıt: Ateş Üstünde bu akşam yayın hayatına merhaba diyor. Kanıt: Ateş Üstünde dizisi 1. bölüm fragmanları ile izleyicisine kendini tanıttı. Peki Kanıt: Ateş Üstünde dizisinde neler yaşanacak? İşte Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin 1. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar ve dizinin hikayesi

12.7.2016Kelebek
Kanıt: Ateş Üstünde ne zaman başlıyor İşte ilk fragman..

Kanıt: Ateş Üstünde ne zaman başlıyor? İşte ilk fragman..

Kanıt: Ateş Üstünde dizisi Kanal D ekranlarında yayın hayatına merhaba diyecek. Dizinin merakla beklenen ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin yayınlanacağı ilk bölümün tarihide belli oldu. Peki Kanıt: Ateş Üstünde dizisi 1. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte Kanıt: Ateş Üstünde dizisinin ilk bölüm fragmanı ve dizinin hikayesi

6.7.2016Kelebek
Kolpaçino 5 yıl sonra geri dönüyor

Kolpaçino 5 yıl sonra geri dönüyor

Vizyona girmek için gün sayan “Kolpaçino 3. Devre”nin fragmanı yayınlandı.

25.2.2016Magazin
Kolpaçino 3. Devre İşte beklenen fragman izle

Kolpaçino 3. Devre! İşte beklenen fragman izle

Kolpaçino efsanesi uzun bir aradan sonra geri dönüyor. Şafak Sezer'in senarist-yönetmen ve başrol oyuncusu olduğu Kolpaçino serisinin 3. filmi Kolpaçino 3. Devre fragmanı yayınlandı. Sinemaseverlerin merakla bekledikleri film Kolpaçino 3. Devre tanıtım filmini haberimizden izleyebilirsiniz.

25.2.2016Kelebek
Kolpaçino 3. Devre fragmanı - izle

Kolpaçino 3. Devre fragmanı - izle

Şafak Sezer’in yazıp, yönettiği ve başrolünde oynadığı komedi filmi serisi Kolpaçino'nun 3’üncüsü ‘Kolpaçino 3. Devre’ fragmanı yayınlandı. Filmde Aydemir Akbaş ve Erkan Petekkaya da rol alıyor. Serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Kolpaçino 3. Devre'de izleyenleri gülmekten kırıp geçireceğe benziyor. İşte; Kolpaçino 3. Devre Fragmanı...

20.1.2016Kelebek
Şafak Sezerden 5 yıl sonra Kolpaçino

Şafak Sezer'den 5 yıl sonra 'Kolpaçino'

Şafak Sezer’in hem senaryo yazarı, hem yönetmen hem de başrol oyuncusu olarak ismini yazdırdığı “Kolpaçino-3. Devre”nin vizyon tarihi açıklandı.

18.1.2016Magazin
Dünya Şampiyonası Ankarada

Dünya Şampiyonası Ankara'da

23 Yaş Altı Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası, Ankara'nın ev sahipliğinde, yarın başlayacak.

11.8.2015Voleybol
Türk Tenisinin Gurur Abidesi

Türk Tenisinin Gurur Abidesi

Mayıs ayında Majesteleri Roger Federer’i ağırlayan GARANTI KOZA ARENA bu sezon ev sahipliği yaptığı TEB BNP PARIBAS İSTANBUL CUP’ta başta Venus Williams olmak üzere Jankovic, Svitolina ve Giorgi gibi yıldızlara ev sahipliği yapıyor.

24.7.2015Advertorial
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

- Adana BOTAŞ: 74 - Osmaniye Gençlik: 60

21.12.2014Adana

Yazar Sonuçları