MENÜ

Melanie Trump

Melanie Trump ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Melanie Trump haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 40 Melanie Trump haberi bulunmuştur.

Melanie Trump Haberleri

Trumptan Talibana: ABDnin daha önce hiç kullanmadığı kadar güç kullanırız

Trump'tan Taliban'a: ABD'nin daha önce hiç kullanmadığı kadar güç kullanırız

ABD Başkanı Donald Trump, 11 Eylül saldırılarının yıl dönümünde, Taliban ile ilgili "Her ne sebeple olursa olsun eğer ülkemize geri gelirlerse, onların olduğu yere gider ve ABD'nin daha önce hiç kullanmadığı kadar güç kullanırız." ifadelerini kullandı.

11.09.2019Dünya
Sahte meteoroloji haritası gösteren Trump 90 gün hapis cezası alabilir

Sahte meteoroloji haritası gösteren Trump 90 gün hapis cezası alabilir

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray'daki bir brifingde, Dorian kasırgasının Alabama eyaletini de vuracağı iddiasını haklı çıkarmak için tahrif edilmiş "sahte" bir harita gösterdi.

5.09.2019Dünya
First Ladyden şapkalı ayar

First Lady'den şapkalı 'ayar'

Seçtiği kıyafetlerle ‘subliminal mesajlar’ vermeyi seven Başkan Donald Trump’ın eşi Melanie Trump, İngiltere ziyaretine de damgasını vurdu.

5.06.2019Dünya
Melanie Trump anne ve babası ABD vatandaşı oldu

Melanie Trump anne ve babası ABD vatandaşı oldu

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın annesi ve babası ABD vatandaşı oldu.

9.08.2018Dünya
ABD Başkanı Trump İngiltere’de

ABD Başkanı Trump İngiltere’de

ABD Başkanı Donald Trump’ın ve eşi Melania Trump, İngiltere Başbakanı Theresa May ve Kraliçe 2. Elizabeth ile görüşmek üzere İngiltere’ye geldi.

12.07.2018Dünya
Trumpın krize dönüşen İngiltere ziyareti bugün başlıyor

Trump'ın krize dönüşen İngiltere ziyareti bugün başlıyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın İngiltere Başbakanı Theresa May ve Kraliçe 2. Elizabeth ile bir araya geleceği tartışmalı İngiltere ziyareti bugün başlıyor.

12.07.2018Dünya
Trump çiftinin arasındaki gerilim kameralara yansıdı

Trump çiftinin arasındaki gerilim kameralara yansıdı

ABD Başkanı Trump ve bir süredir arasının açık olduğu iddia edilen Melania Trump uçağa binerken ve inerken ilginç görüntüler verdi.

3.03.2018Dünya
Trump çiftinin arasındaki gerilim kameralara yansıdı

Trump çiftinin arasındaki gerilim kameralara yansıdı

ABD Başkanı Trump ve bir süredir arasının açık olduğu iddia edilen Melanie Trump uçağa binerken ve inerken ilginç görüntüler verdi. Şiddetli rüzgar eserken Trump eşinin topuklu ayakkabılar yüzünden daha yavaş yürümesine aldırış etmedi ve hızla uçağa bindi. Uçaktan inerken ise Donald Trump, Melanie Trump’ın elini tutmaya çalışırken First Lady elini vermemeyi tercih etti.

3.03.2018Haber
First Ladynin hareketi Trumpı şoke etti

First Lady'nin hareketi Trump'ı şoke etti

ABD Başkanı Trump ve Fırst Lady Melania Trump arasında sular durulmuyor. Çiftin uçaktan inerken kameralara yansıyan görüntülerinde yine aralarının kötü olduğunu düşündüren anlar yaşandı.

17.02.2018Dünya
ABDyi karıştıran iddia Melanie Trump Beyaz Sarayı terk etti

ABD'yi karıştıran iddia! Melanie Trump Beyaz Saray'ı terk etti

ABD'nin First Lady'si Melanie Trump'ın Donald Trump'la arasının çok kötü olduğu ve bir süredir otelde kaldığı iddia edildi. İngiliz medyasında çıkan habere göre Trump'ın 2006 yılında birlikte olduğu Stormy Daniels'le ilgili çıkan iddialar çiftin arasını bozdu.

27.01.2018Dünya
Saadet öğretmene ödül

Saadet öğretmene ödül

İki yıl önce, 6 kız öğrencisine cinsel istismarda bulunan emekli okul müdürünün tutuklanmasını sağlayan öğretmen Saadet Özkan’a, İstanbul’da bulunan bir vakıf üniversite tarafından özel ödül verildi.

17.01.2018Eğitim
Trumptan Kanadaya alternatif NAFTA teklifi

Trump'tan Kanada'ya alternatif NAFTA teklifi

ABD Başkanı Donald Trump ile Kanada Başbakanı Justin Trudeau Beyaz Saray’da görüşme gerçekleştirdi. Trump, NAFTA'nın aksine Meksika olmadan Kanada’yla bir ticaret anlaşması düşünebileceğini söyledi.

11.10.2017Dünya
Melania Trumpa benzemek için servet harcadı

Melania Trump'a benzemek için servet harcadı!

ABD'nin Texas eyaletinde yaşayan 42 yaşındaki Claudia Sierra, ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'a benzemek için 37.000 sterlin harcadı. Sierra geçirdiği bir dizi estetik ameliyatın ardından yeniden doğduğunu düşünüyor. Kadın, geçmişte kendisine sataşanların şimdi kendisiyle sevgili olmak istediğini söyledi.

4.10.2017Dünya
Trump’ın eli havada kaldı

Trump’ın eli havada kaldı

ABD Başkanı Donald Trump, Polonya gezisi sırasında bir kez daha tokalaşma krizi yaşadı.

6.07.2017Dünya
Bakan Zühal Demir lider eşlerine eşlik etmeyecek

Bakan Zühal Demir lider eşlerine eşlik etmeyecek

Terör örgütü PKK’nın etkinliğine katılmakla suçlanan Belçika Eşit Haklar ve Yoksullukla Mücadeleden Sorumlu Devlet Bakanı Zuhal Demir’in, iddiasının aksine NATO Zirvesi sırasında liderlerin eşlerine refakat etmeyeceği bildirildi.

22.05.2017Dünya
Trumpın Riyad ziyaretinden kareler

Trump'ın Riyad ziyaretinden kareler

ABD Başkanı Donald Trump ilk yurtdışı turuna başladı. İlk olarak Suudi Arabistan’a giden Trump, bu ülkede İran ve Suriye hariç Müslüman ülkelerden lider ve temsilcilere seslenecek. Beyaz Saray kaynaklarına göre Trump, Ortadoğu için “NATO benzeri” bir teşkilat düşünüyor. Riyad'a ulaşan Trump'ı Kral Selman havalimanında karşıladı. First Lady Melanie Trump'ın giydiği kapalı kıyafet dikkat çekti.

20.05.2017Dünya
Hiç değişmemişiz

Hiç değişmemişiz

1960’lı yılların ilk yarısındaydı.Ortaokul öğrencisiydim.

12.05.2017Dünya
Saadet Öğretmen ödülünü Melanie Trumptan aldı

Saadet Öğretmen ödülünü Melanie Trump'tan aldı

Saadet Öğretmen'e ABD’den "Uluslararası Kadınlar Cesaret Ödülü" verildi.

29.03.2017Haber
Saadet Öğretmen ödülünü Melanie Trumptan aldı

Saadet Öğretmen ödülünü Melanie Trump'tan aldı

İzmir’in Menderes İlçesi’nde, yaşları 6 ile 11 arasında değişen 6 kız öğrencisine cinsel içerikli film izlettiren ve istismarda bulunan okul müdürü Adil Ş.’nin tutuklanmasını sağlayan Öğretmen Saadet Özkan, ABD Dışişleri Bakanlığı’nın geleneksel Uluslararası Kadınlar Cesaret Ödülü’nü, Başkan Donald Trump’ın eşi First Lady Melanie Trump’tan aldı. Saadet Öğretmen ödülünü alırken ayakta alkışlandı.

29.03.2017Gündem
ABDde başkanlık yarış bel altına indi

ABD'de başkanlık yarış bel altına indi

ABD başkanlığı için yarışan Cumhuriyetçi aday adaylarından Donald Trump ve Ted Cruz, ezeli rekabetlerini ‘eş kulvarına’ taşıdı. Trump karşıtı ‘Make America Awesome’ grubunun Utah eyaletinde dün düzenlenen ve Cruz’un kazandığı ön seçim öncesinde hazırladığı reklam afişinde Trump’ın eşi Melania’yi hedef alması, Trump’ı küplere bindirirken Twitter üzerinden yapılan tehdit ve ithamlar havada uçuştu.

24.03.2016Dünya
Trump, Boltonın adını bazen hatırlayamıyor

'Trump, Bolton'ın adını bazen hatırlayamıyor'

ABD'de yayınlanan New York Times gazetesi ABD Başkanı Donald Trump'ın, Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton ile yakın bir ilişki kuramadığını yazdı.

9.01.2019Dünya
ABD Başkanı Trump, NATO’yu karıştırdı... Para kavgası

ABD Başkanı Trump, NATO’yu karıştırdı... Para kavgası

ABD Başkanı Donald Trump, Brüksel’de dün sona eren NATO zirvesine ‘para kavgasıyla’ damga vurdu. Başta Almanya olmak üzere zengin NATO ülkelerini savunma harcamalarını yüzde 2’ye çıkarmadıkları için yerden yere vuran Trump, bir soru üzerine “Kongre’nin onayı olmadan NATO’dan çıkabilirim, ama buna gerek yok” dedi.

12.07.2018Dünya
Eşinin ismini yanlış yazdı

Eşinin ismini yanlış yazdı

ABD Başkanı Donald Trump, böbrek rahatsızlığı nedeniyle bir haftadır tedavi gördüğü hastaneden çıkan eşi First Lady Melania Trump’ın taburcu olduğu haberini Twitter’dan verirken, ismini yanlış yazdı.

20.05.2018Dünya
Harvey yıkmaya devam ediyor: Sokağa  çıkma  yasağı

Harvey yıkmaya devam ediyor: Sokağa çıkma yasağı

ABD’nin Teksas eyaletini tarihin en sarsıcı afetlerinden biriyle karşı karşıya bırakan Harvey Kasırgası, Meksika Körfezi’nde dolaştıktan sonra Louisiana eyaletine tekrar geldi.

30.08.2017Dünya
ABD diken üstünde: Barajlar taşabilir

ABD diken üstünde: Barajlar taşabilir

ABD’de son 50 yılın en güçlü kasırgası Harvey’nin bilançosu her geçen gün daha da ağırlaşıyor. Resmi açıklamalara göre ölü sayısı 10’a yükselirken, devam eden şiddetli yağışlar Houston’daki iki barajı taşma noktasına getirdi.

29.08.2017Dünya
Kapalı kapılar ardında rekabet

Kapalı kapılar ardında rekabet

 Sadece ABD değil, tüm dünya böylesini görmemişti... ABD'nin yeni başkanı Donald Trump geçtiğimiz hafta Ortaroğu gezisine çıktı. Yapılan anlaşmalar, konuşulan konular bir yana gezinin en dikkat çeken katılımcıları Trump'un eşi Melanie ile kızı Ivanka oldu. Onları uzaktan izleyen herkes "ABD'nin gerçek "First Lady"si kim" diye sormaya başladı. Daha doğrusu zaten uzun zamandır sorulan bu soru bir kez daha gündeme geldi.

27.05.2017Magazin
ABDnin yeni başkanı Trumptan zafer konuşması

ABD'nin yeni başkanı Trump'tan zafer konuşması

ABD'nin yeni başkanı seçilen Donald Trump, merakla beklenen zafer konuşmasını yaptı. Seçim kampanyası boyunca sert ve tehditkâr açıklamalarda bulunan Trump'ın ilk kez bu kadar ılımlı ve kucaklayıcı bir konuşma yapması dikkat çekti. Trump'ın zafer konuşmasında ailesi de sahnedeydi. ABD'nin yeni başkanı isimlerini tek tek saydı.

9.11.2016Dünya
Ünlüler ’çok çocuk’ sever

Ünlüler ’çok çocuk’ sever

Ünlülerin bazıları çok çocuk seviyor. Ok dergisinin hazırladığı liste, 5 çocuk sahibi emlak kralı Donald Trump’la başlayıp 10 çocuk sahibi efsane boksör George Foreman’la son buluyor.

31.10.2007Kelebek
Milyar dolarlık bebek

Milyar dolarlık bebek

Babasının 2.7 milyar dolarlık bir serveti henüz 1 yaşındaki bu bebeğe kalacak.

24.03.2007Dünya
Varsa yoksa Barron

Varsa yoksa Barron

Daha önceki iki evliliğinden dört kız çocuğuna sahip olan Amerikalı emlak kralı Donald Trump’ın gözü dört ay önce dünya gelen oğlu Barron’dan başkasını görmüyor.

19.07.2006Kelebek
Balayı zehir oldu

Balayı zehir oldu

Geçtiğimiz hafta 34 yaşındaki Slovenyalı model Melanie Knauss ile evlenen ve balayı için Palm Beach Country Club’ı seçen işadamı Donald Trump’ın başı, internet siteleriyle dertte.

31.01.2005Kelebek
New York sosyetesi Luca Luca defilesinde

New York sosyetesi Luca Luca defilesinde

Moda dünyasının heyecanla beklediği New York Moda Haftası'nın açıldığı gece, bir Türk kızının düzenlediği Luca Luca 2003 ilkbahar-yaz defilesi, iş, sanat ve medya dünyasının ünlülerini bir araya getirdi.

19.09.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Trump neden boşanmıyor!

Yapılan araştırmalar, Amerikalıların üçte birinden fazlasının, Donald Trump’la ilgili ihanet iddiaları nedeniyle Melanie Trump’ın boşanma kararı alması gerektiğini düşündüğünü gösteriyor.

19.02.2018

Çabuk kapıyı kır, karıma bir şey oldu!

Üst kat komşunuz acil telefon açıp size bu cümleyi söylese ne yaparsınız?

25.04.2018