MENÜ

Mehmet Selim Kiraz

Mehmet Selim Kiraz ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Selim Kiraz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Selim Kiraz haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 817 Mehmet Selim Kiraz haberi bulunmuştur.

Mehmet Selim Kiraz Haberleri

Avukatlar Çağlayan Adliyesinde arama yaptırmadı, arbede çıktı

Avukatlar Çağlayan Adliyesi'nde arama yaptırmadı, arbede çıktı

CUMHURİYET Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın adliye odasında rehin alındıktan sonra şehit edildiği Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’nda dedektörlerle aranan ve kurulan X-Ray cihazından geçirilen avukatlar, bu duruma tepki gösterdi. Bir süre güvenlik görevlileriyle tartışan avukatlar, güvenlik barikatını aşarak adliyenin C kapısından içeriye girdi. Sloganlar ve alkışlar eşliğinde adliyenin "Themis" heykellerinin olduğu bölüme giden avukatlar, burada bir süre alkış tuttuktan sonra açıklama yaptı. Çevik kuvvetin müdahalesi nedeniyle 1 kadın avukat yaralandı, 2 avukat ise gözaltına alındı.

2.04.2015Gündem
Binali Yıldırım: Japonlar abartmış ama fark ödenir

Binali Yıldırım: Japonlar abartmış ama fark ödenir

Dönemin Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım, ‘Marmaray’da 200 milyon dolarlık ek maliyet konusunda, “Elbette bir maliyet artışı söz konusu. Ancak, Taisei işi biraz abartmış. Çözülmeyecek birşey yok. Oturulur hesap yapılır, ortaya çıkan fark ödenir. Taisei belirlenen farkı kabul etmezse o zaman “tahkim” kapısı açılır” dedi.

2.04.2015Ekonomi
Savcının odasına böyle gittiler

Savcının odasına böyle gittiler

Savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden iki terörist ŞafakYayla ve Bahtiyar Doğruyol’a ait yeni görüntüler ortaya çıktı. İki teröristinÇağlayan Adliyesi’ndeki koridorlardan savcı Kiraz’ın odasına gittiği görülüyor.

2.04.2015Haber
Adliye girişinde aranma gerginliği

Adliye girişinde aranma gerginliği

Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda avukatların aranarak içeri alınmasına tepki gösteren bir grup kadın avukata çevikkuvvet polisi müdahale etti. Avukatar, x-ray cihazından geçerken elbiselerini çıkarıp tişörtlerle kaldılar. Tişörtlerinin üzerinde 'Avukata dokunma, dokunursan yanarsın, diren avukat' yazısı yer aldı. Aramayı geçtikten sonra slogan atan kadın avukatların etrafı çevikkuvvet polisleri tarafından çevrildi. Polis müdürü, avukatlara slogan atmayın uyarısında bulundu. Avukatlar slogan atmaya devam etti. Çevikkuvvet polisi kadın avukatlara ve onlara destek veren erkek avukatlara müdahale etti. kadın avukatlar yerlerde sürüklenerek adliye dışına çıkarılmaya çalışıldı. YARALI AVUKAT HASTANEYE KALDIRILDI.Bir kadın avukat müdahale sırasında yere düşerek başını çarptı. Baygınlık geçiren kadın, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Haber / Kamera: Ümit TÜRK - Yüksel KOÇ, İstanbulDHA

2.04.2015Haber
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gülden beraberlik mesajı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den beraberlik mesajı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, twitter hesabından fotoğraf paylaştı. Gül'ün paylaştığı fotoğrafta, Şehit Savcı Kiraz'ın tabutuna omuz verdiği görülüyor. Ardında mesaj yazan Gül, "Teröristlerce şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın cenaze törenine katıldık. Millet olarak terör olayları karşısında farklı düşüncelerimizi bir yana bırakıp, birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız" dedi.

2.04.2015Gündem
Giresunda tehlikeli gerginlik

Giresun'da tehlikeli gerginlik

İstanbul Çağlayan’daki Adliye Sarayı’na kendilerine avukat süsü vererek girip, rehin aldıkları savcı Mehmet Selim Kiraz’ı şehit eden ve kendisini de operasyon sırasında ölen yasadışı örgüt mensubu Şafak Yayla’nın cenazesi memleketi Giresun’un Çanakçı ilçesine getirildi.

2.04.2015Gündem
Şafak Yaylanın cenazesinde evi taşlandı

Şafak Yayla'nın cenazesinde evi taşlandı

İstanbul Çağlayan’daki AdliyeSarayı’na kendilerine avukat süsü vererek girip, rehin aldıkları savcıMehmet Selim Kiraz’ı şehit eden ve kendisini de operasyon sırasında ölenyasadışı örgüt mensubu Şafak Yayla’nın cenazesi memleketi Giresun’unÇanakçı ilçesine getirildi.

2.04.2015Haber
İstanbul Adalet Sarayında arama kavgası

İstanbul Adalet Sarayı'nda arama kavgası

Çağlayan’da bulunan İstanbul Adliyesi’nde avukatlar ile polis arasında gerginlik yaşanıyor. Üst araması ile ilgili güvenlik görevlileri ile avukatlar arasında yaşanan arbedede, görevliler İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından verildiğini belirtti. Avukatlar ise, Başsavcı ile doğrudan görüşmek istediklerini belirtti.

2.04.2015Gündem