MENÜ

Mehmet Özer

Mehmet Özer ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Özer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Özer haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.160 Mehmet Özer haberi bulunmuştur.

Mehmet Özer Haberleri

Adanada karakola silahlı saldırı

Adana'da karakola silahlı saldırı

ADANA’da merkez Seyhan İlçesi’ndeki Denizli Şehit Özer Özkaya Polis Merkezi’nin önüne 3 terörist tarafından bırakılan bomba yüklü araç, kontrollü şekilde patlatıldı. Şiddetli patlamada karakolun ve çevredeki evlerin camları kırılırken, ölen ve yaralanan olmadı. Patlama, kentin uzak noktalarından da duyuldu.

24.11.2015Gündem
Polis merkezine bombalı saldırı

Polis merkezine bombalı saldırı

ADANA’da merkez Seyhan ilçesindeki Denizli Şehit Özer Özkaya Polis Merkezi’nin önüne 3 terörist tarafından bırakılan bomba yüklü araç, kontrollü şekilde patlatıldı. Şiddetli patlamada karakolun ve çevredeki evlerin camları kırılırken, ölen ve yaralanan olmadı. Patlama, kentin uzak noktalarından da duyuldu.

24.11.2015Çukurova
33 milyon sterlini tek rakamla kaçırdı

33 milyon sterlini 'tek rakamla' kaçırdı

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan mobilya döşeme ustası Mehmet Özer (53), Avrupa’nın dokuz ülkesini kapsayan 'Euro Milyon' piyango çekilişinden 303 bin 465 Sterlin (1 milyon 279 bin TL) kazandı. Özer, 33 milyon sterlini (139 milyon TL ) bir rakam ile kaybetti.

11.02.2016Ekonomi
Avrupada Buyurun, Ben Müslümanım Etkinliği

Avrupa'da "Buyurun, Ben Müslümanım" Etkinliği

İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) tarafından organize edilen "Buyurun, Ben Müslümanım" adlı etkinliğin ikincisi sekiz ülkede gerçekleştirildi.

13.03.2016Avrupa