MENÜ

Mehmet Özer

Mehmet Özer ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Özer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Özer haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.125 Mehmet Özer haberi bulunmuştur.

Mehmet Özer Haberleri

Malatyanın lüks taksileri

Malatya'nın lüks taksileri

Ticari araçlara tanınan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) muafiyeti ile birlikte Malatya’da birçok taksici esnafı lüks araç aldı. Lüks araçla taksicilik yapan Hikmet Dede, "30 bin TL’yi baba oğluna vermez ama Tayyip baba, bize verdi" dedi.

3.01.2017Gündem
Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi için çözüm talimatı

Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi için çözüm talimatı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde okulları Kız İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülmesi nedeniyle 4 gün eylem yapan Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin bina sorununun çözülmesi için talimat verdi.

29.09.2016Eğitim
Okulları İmam Hatip Lisesine dönüştürülen öğrencilerin eylemi sürdü

Okulları İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürülen öğrencilerin eylemi sürdü

Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde, başka bir okula taşınmalarına karar verilen Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, Kız İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürülen eski okullarına bugün de giderek eylemlerini sürdürdü.Orhangazi Mahallesi'nde eğitim veren Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi, 675 İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi öğrencisinin aynı binada eğitim görmesi nedeniyle Kız İmam Hatip Lisesi'ne dönüştürüldü. 79 yatak kapasiteli pansiyonu da bulunan Sosyal Bilimler Lisesi ise son sınıfta öğrenim gören 90 öğrenci hariç 200 öğrencisi ile daha uzakta olan Barboros Anadolu Lisesi'ne taşındı. 90 öğrencinin, üniversite sınavı öncesi motivasyon kaybı yaşamaması için aynı binada 167 İmam Hatip Lisesili öğrenci ile eğitim görmesi planlandı.Ancak uzak olduğu gerekçesiyle Barbaros Anadolu Lisesi'ne gitmek istemeyen Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, dün okulda eylem başlattı. Öğrenciler, sınıfların girişine sıra koyup barikat oluşturarak İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin içeriye girmesine izin vermedi. Kaymakam Mehmet Özer'in ikna çabasına rağmen öğrenciler eylemlerini sürdürünce İmam Hatip Liseli öğrenciler evlerine gönderildi.BUGÜN EYLEM SÜRDÜSosyal Bilimler Lisesi öğrencileri bugün yine Barboros Anadolu Lisesi'ne gitmeyerek eski okullarında toplandı. İmam Hatip Lisesi öğrencileri sınıflarda derslerine devam ederken okulun koridorları ve kantininde bekleyen Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, kendi okullarında eğitime devam etmek istediklerini söyledi. Kaymakam Mehmet Özer eli birlikte okula gelen İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, öğrencileri Barboros Anadolu Lisesi'ne gitmeleri için ikna etmeye çalıştı. Okulun toplantı salonunda öğrencilere hitaben konuşan Yiğit, şöyle dediSizler okulunuza gidin, velileriniz bu işin mücadelesini versin. Sizler de şikayetçi olup dilekçe verebilirsiniz. Verdiğiniz her dilekçe muhakkak incelenecektir. Tabii ki burası sizin okulunuz, terk etmek istemiyorsunuz bu gayet doğal. Ama sizin böyle düşünmeniz doğru düşündüğünüz anlamına gelmez. Aslında biz bunu duru

22.09.2016Haber
Erken gelen diğerini sokmuyor: Barikat okulu

Erken gelen diğerini sokmuyor: Barikat okulu

Düzce’nin Akçakoca ilçesinde Sosyal Bilimler Lisesi’nin kız imam hatip lisesine dönüştürülmesi nedeniyle yaşanan gerilim tırmandı. Okulun üçüncü günü de eğitim yapılamadı. Sosyal Bilimler Lisesi öğrencilerinin önceki gün erken gelip sınıflara oturmasının ardından, dün de imam hatip lisesi öğrencileri erken gelerek sınıfları doldurdu.

21.09.2016Gündem
Okulları dönüştürülen öğrencilerden tepki

Okulları dönüştürülen öğrencilerden tepki

Düzce’nin Akçakoca İlçesi’nde, okullarının Kız İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülmesine tepki gösteren Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, sınıf girişlerinde barikat oluşturup İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin girişine izin vermedi.

20.09.2016Eğitim
Okulları İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülen öğrencilerden eylem

Okulları İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülen öğrencilerden eylem

DÜZCE’nin Akçakoca İlçesi’nde, okullarının Kız İmam Hatip Lisesi’ne dönüştürülmesine tepki gösteren Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, sınıf girişlerinde barikat oluşturup İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin girişine izin vermedi. Öğrencilerin ve velilerin eylemi sürdürmesi üzerine İmam Hatip Lisesi öğrencileri evlerine gönderildi.

20.09.2016Gündem
Adana’da güvercin kavgası: 1 ölü, 4 yaralı

Adana’da güvercin kavgası: 1 ölü, 4 yaralı

ADANA’da güvercin meselesi yüzünden çıkan kavgada, 1 kişi bıçaklanarak öldürüldü, 4 kişi de hafif yaralandı.

25.06.2016Çukurova
Buzdolabından kayık sonları oldu

Buzdolabından kayık sonları oldu

Edirne'de, eski bir buzdolabına boş varil bidonlarını bağlayarak gölete açılan biri çocuk 2 kişi, derme çatma yaptıkları kayığın alabora olması sonucu boğuldu.

13.06.2016Gündem
Akçakoca’nın en temiz plajına 9’uncu mavi bayrak

Akçakoca’nın en temiz plajına 9’uncu mavi bayrak

DÜZCE’nin Akçakoca İlçesi’ndeki Ceneviz Kale Plajı’na bu yıl da ’Mavi Bayrak’ verildi. Mavi bayrak, cumartesi günü törenle plaja asıldı. Tören sırasında İstiklal marşı okunurken plajda bulunanların da saygı duruşuna geçmesi ilginç görüntüleri oluşmasına neden oldu.

6.06.2016Gündem
Tülin Şahinin muhteşem evi

Tülin Şahin'in muhteşem evi

Manken Tülin Şahin eşi Mehmet Özer ile, Bağdat Caddesi'nde yaşadıkları evin kapılarını Instyle Home Dergisi'ne açtı.

31.05.2016Magazin
Yaşamlarını birleştirdiler

Yaşamlarını birleştirdiler

Ege İmren Balıkçılık'ın sahibi Serkan Savut ile İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütercim Tercümalık bölümünden mezun olmaya hazırlanan İldeniz İncirmen, Kaya İzmir Thermal& Convention'da düzenlenen düğün töreniyle bir ömür boyu birlikteliğe "evet" dedi.

18.05.2016Ege
PKKya Tarsusta darbe

PKK'ya Tarsus'ta darbe

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde jandarma tarafından yapılan operasyonda PKK/KCK terör örgütünün Tarsus ve Yenice gençlik yapılanması sorumlusu olduğu iddia edilen 22 yaşındaki Mehmet Özer yakalandı. Adliyeye sevk edilen Özer tutuklandı.

10.05.2016Gündem
PLAT’ta İmer Özer yeniden başkan seçildi

PLAT’ta İmer Özer yeniden başkan seçildi

Özel Markalı Ürünler Tedarikçileri Derneği’nin (PLAT) 8. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Sektörün yoğun ilgi gösterdiği genel kurulda, mevcut başkan M. İmer Özer, yeniden başkanlığa seçildi.

2.05.2016Ekonomi
Avrupada Buyurun, Ben Müslümanım Etkinliği

Avrupa'da "Buyurun, Ben Müslümanım" Etkinliği

İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) tarafından organize edilen "Buyurun, Ben Müslümanım" adlı etkinliğin ikincisi sekiz ülkede gerçekleştirildi.

13.03.2016Avrupa
33 milyon sterlini tek rakamla kaçırdı

33 milyon sterlini 'tek rakamla' kaçırdı

İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan mobilya döşeme ustası Mehmet Özer (53), Avrupa’nın dokuz ülkesini kapsayan 'Euro Milyon' piyango çekilişinden 303 bin 465 Sterlin (1 milyon 279 bin TL) kazandı. Özer, 33 milyon sterlini (139 milyon TL ) bir rakam ile kaybetti.

11.02.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Avrupa’dan 1 saat daha uzaklaştık

Yıllardır kaldırılacağı söylenen yaz saati uygulaması sonunda kalktı...

8.09.2016