MENÜ

Mehmet Özer

Mehmet Özer ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Özer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Özer haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.145 Mehmet Özer haberi bulunmuştur.

Mehmet Özer Haberleri

Mehmet Özer- Tülin Şahin çifti tek celsede boşandı

Mehmet Özer- Tülin Şahin çifti tek celsede boşandı

5 yıllık birlikteliğin ardından 2005 yılında evlenen Mehmet Özer- Tülin Şahin çifti bugün tek celsede boşandı.

12.05.2017Magazin
Korkunç kazada yürek burkan detay

Korkunç kazada yürek burkan detay  

İZMİR’in Kemalpaşa İlçesi’nde, 28 yaşındaki Halil Güntekin yönetimindeki otomobil yol kenarında duran kamyona çarptı. Kazada, sürücü Halil Güntekin ile aynı otomobildeki kardeşi 15 yaşındaki Tunahan Güntekin ve 62 yaşındaki Mehmet Özer öldü. Güntekin’in kazadan bir gün önce Manisa’nın Demirci İlçesi’nde nişanlandığı ve ailesiyle birlikte nişandan dönerken kaza yaptığı ortaya çıktı.

30.05.2017Gündem
73 milyon dolarlık yatırım

73 milyon dolarlık yatırım

Tunçmatik AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Özer: "Aktifbank'tan bu ay aldığımız 73 milyon dolarlık yatırım kredisi, güneş enerjisi alanında bugüne kadar tek şirkete verilen en büyük finansmanı oluşturuyor. Güneş enerjisinde tek kalemde yapılmış 70 megavatlık en büyük yatırımı planlıyoruz" açıklamasında bulundu.

27.06.2017Ekonomi
Güneşe 73 milyon dolarlık yatırım

'Güneş'e 73 milyon dolarlık yatırım

TUNÇMATİK Elektrik Malzemeleri Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer, güneş enerjisi alanında yatırım yapmak üzere önemli bir yatırım kredisi anlaşmasına imza attıklarını belirterek, “Bu ay aldığımız 73 milyon dolarlık yatırım kredisi, güneş enerjisi alanında bugüne kadar tek şirkete verilen en büyük finansmanı oluşturuyor. Güneş enerjisinde tek kalemde yapılmış 70 megavatlık en büyük yatırımı planlıyoruz. Kredinin tamamı 6 ay içinde yatırıma dönüşecek, güneş santralleri kurulup, en kısa sürede elektrik üretimine başlanacak” dedi.

27.06.2017Gündem
Güneş enerjisi en büyük kredisini aldı

Güneş enerjisi en büyük kredisini aldı

Powergie, Aktif Bank'tan, güneş enerjisi alanında Türkiye'nin en büyük kredisini aldı.

5.07.2017Ekonomi
Özel markalı üründe kalite artıyor

Özel markalı üründe kalite artıyor

Özel Markalı Ürünler Sanayicileri ve Tedarikçileri Derneği üyelerini ağırladı. Genel sektör değerlendirmesinin yapıldığı ve özel markalı ürün pazarının konuşulduğu toplantıda A101 CEO’su Erhan Bostan, özel markalı ürünlerin A101’in cirosunda yüzde 35, adet bazında ise yüzde 50 olduğuna dikkat çekerek, özel markalı ürünlere talepte önemli ölçüde artış gözlediklerini ifade etti.

30.08.2017Ekonomi
Boşanma nedeni ihanet mi

Boşanma nedeni ihanet mi?

Tülin Şahin’le 12 yıllık evliliği 3 ay önce biten Memet Özer, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi.

22.09.2017Magazin
Tövbe tövbe Şaşırdınız galiba

Tövbe tövbe! Şaşırdınız galiba

Demet Şener, Mehmet Özer'in yemek programına konuk oldu ve birlikte çektirdikleri fotoğrafı programı anonslamak için sosyal medya hesabından paylaştı.

31.10.2017Magazin
İndirimli diye aldılar, kontak kapattılar

İndirimli diye aldılar, kontak kapattılar

Malatya'da 2500 taksinin bulunduğu taksi şoförlerinden 600'ü, ÖTV muafiyetinden faydalanıp araçlarını yenileyerek lüks model araçlar satın aldı. Taksi duraklarına doluşan sıfır lüks otomobilleri görenler araçlardaki tarife fiyatlarının farklı olduğunu düşünüp eski model taksilere binmeyi tercih etti. Taksiciler, durum karşısında iş yapamaz hale geldi.

27.12.2017Gündem
Kanserli çocuklar için tatlı bir umut

Kanserli çocuklar için tatlı bir umut

KANSERLİ Çocuklara Umut Vakfı (Kaçuv) kanserli çocuklara ve yakınlarına yeni bir ev almak için etkinlik düzenledi.

27.12.2017Keyif
Sivasta Robinho resitali

Sivas'ta Robinho resitali!

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Demir Grup Sivasspor sahasında Osmanlıspor'u 3-2 mağlup etti. Yiğidoların süperstarı Robinho, kaydettiği 2 golle galibiyetin mimarı oldu.

17.02.2018Futbol
Güneş enerjisi en büyük işveren sektör olabilir

Güneş enerjisi en büyük "işveren sektör" olabilir

Elektrik ve elektronik şirketi Tunçmatik'in Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer, Türkiye'de güneş enerjisinde ciddi bir bilgi birikiminin oluştuğunu belirterek, "Planlananlar yapılırsa, 2030'da sadece güneşte 300 bin kişilik istihdam sağlanacağını düşünüyoruz. O zaman milli enerji kaynağımız güneş en büyük işveren sektör olacak." dedi.

18.03.2018Teknoloji
İstihdam güneşi... Güneş enerjisi 10 yılda 300 bin kişilik iş yaratabilir

İstihdam güneşi... Güneş enerjisi 10 yılda 300 bin kişilik iş yaratabilir

Son yıllarda yenilenebilir enerjide görülen büyüme, bu alanda iş fırsatlarının da büyümesini beraberinde getiriyor. Sektör temsilcilerine göre, 10 yıl içinde sadece güneş enerjisi alanında 300 bin kişilik istihdam sağlanabilir. Hatta dünyaya yayılan Türk müteahhitlerin bir benzeri güneş enerjisinde yaşanarak, yurtdışında kurulum yapan “güneş müteahhitleri” olabilir.

18.03.2018Ekonomi
22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağa verildi

22. Aydın Doğan Ödülü Arif Sağ'a verildi

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından, kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen Aydın Doğan Ödülü'ne, bu yıl Türk Halk Müziği sanatçısı Arif Sağ layık bulundu. 22. Aydın Doğan Ödülü’nü aldıktan sonra basın mensuplarına konuşan Sağ, ADV'nin kendisini böyle önemli bir ödüle layık görmesinin önemli olduğunu belirtti. Sağ, yeni neslin halk müziğine olan ilgisi hakkındaki soruya da, "Halk müziği dinliyorlar. Ama tabii dil değişmiştir, müziğin belki ritmi değişmiştir. Belki armonizasyon da değişmiştir. Ama sonuçta bir bakıyorsunuz altında Karacaoğlan diyor, Pir Sultan Abdal diyor, Aşık Veysel diyor; demek ki bu yeni gençlik bu isimleri tanıyor. Tanıyor ki dinliyor" dedi.

5.04.2018Gündem
22. Aydın Doğan Ödülü bağlamanın efendisine

22. Aydın Doğan Ödülü 'bağlamanın efendisi'ne

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından kültür, sanat, edebiyat ve bilim eserlerini, yaratıcılarının kişiliğinde ödüllendirmek amacıyla verilen ‘Aydın Doğan Ödülü’nün, bu yılki sahibi Türk halk müziği sanatçısı Arif Sağ oldu.

5.04.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Güneşi kucaklamaya hazır mısınız?

YILLAR önce yenilenebilir enerji ve özellikle güneş enerjisini yazdığım dönemde sektörle ilgilenen bazı okurlar bana “Güneş Anne” lakabını takmıştı.

15.06.2017