MENÜ

Mehmet Özer

Mehmet Özer ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Özer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Özer haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 8.122 Mehmet Özer haberi bulunmuştur.

Mehmet Özer Haberleri

Bu aşklar karın doyuruyor

Bu aşklar karın doyuruyor

'Aşk karın doyurmaz' diyenlerin aksine sanat dünyasında yaşanan aşklar çiftlerin karnını doyuruyor.

13.09.2004Aşk
Etekteki ‘yırtmaç’a takan müdüre TCK 312’den dava

Etekteki ‘yırtmaç’a takan müdüre TCK 312’den dava

Konya’da kadın öğretmenlerin giyimlerine tepki gösteren İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özer hakkında TCK’nin 312’nci maddesinde düzenlenen suçu işlediği gerekçesiyle dava açıldı.

18.08.2004Gündem
Tatil Alaska’da

Tatil Alaska’da

Antalya’daki Kiriş World tatil köylerinin baş animatörü Ümit Okur, ‘Kahpe Bizans’ filmindeki oyunuyla bir anda adını duyurmuştu.

18.08.2004Kelebek
Yırtmaç-türban kıyaslamasına 312den dava

Yırtmaç-türban kıyaslamasına 312'den dava

Konya’da kadın öğretmenlerin giyimlerine tepki göstererek "Öğrenci 15 yaşında, karşısında da tüm hatları belirgin bir kadın. Bana o öğretmen, o öğrenciyi tahrik ediyor gibi geliyor. Başörtüsünü açacaksın, yırtmaçlıya bir şey demeyeceksin" diyen İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özer’in hakkında Türk Ceza Kanunu’nun (TCK) 312’nci maddesinde düzenlenen suçu işlediği gerekçesiyle dava açıldı.

18.08.2004Gündem
Uzun süre sonra eşiyle

Uzun süre sonra eşiyle

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül geçen hafta Karadeniz gezisine çıktı. Vatandaşlar Sarıgül’e ‘Seni başbakan olarak görmek istiyoruz’ diye seslenirken, Sarıgül ise CHP’den gelen tepkilere ‘Genel merkezimiz ilçe başkanlarının il dışına çıkmalarını yasaklayan genelge yayınlarsa, ben de uyarım’ diye yanıt verdi. Bu arada Sarıgül uzun bir aradan sonra eşi Aylin Hanım’la da görüntü verdi ve Açıkhava Tiyatrosu’nda Candan Erçetin’i izledi.

27.07.2004Kelebek
Editör

Editör

11.06.2004Spor
Editör

Editör

10.06.2004Kelebek
23 Nisan törenlerle kutlanıyor

23 Nisan törenlerle kutlanıyor

TBMM'deki tören, saat 09.00'da gerçekleşti. Törene ilk olarak AK Parti ve CHP'li parti yöneticileri, grup başkanvekilleri ve milletvekilleri geldi. DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, Sağlık Bakanı Recep Akdağ ve TBMM Başkanlık Divanı üyeleri de törene katıldı.

23.04.2004Gündem
Şener’e çifte pastalı kutlama

Şener’e çifte pastalı kutlama

Demet Şener, 28. doğum gününü önceki akşam Levent’teki People adlı gece kulübünde kutladı. Sevgilisi İbrahim Kutluay, Tülin Şahin, Mehmet Özer ve Arzum Onan’ın da aralarında bulunduğu 40 kişilik bir davetli topluluğunun katıldığı kutlamada, Şener için iki ayrı doğum günü pastası hazırlandı.

12.04.2004Kelebek
İşten atıldığı belediyeye başkan oldu

İşten atıldığı belediyeye başkan oldu

Konya'nın Hüyük İlçesi'ne bağlı Çavuş Beldesi'nde kendisini işten çıkardığını iddia ettiği belediye başkanına rakip olan eski işçi, seçimleri kazanarak koltuğa oturdu.

2.04.2004Gündem
Yerel seçimde ilginç olaylar

Yerel seçimde ilginç olaylar

Her seçimde olduğu gibi 28 Mart yerel seçimlerinde de sıradışı olaylar yaşandı. Kimi yerde işten atıldığı belediyeye, belediye başkanı olarak dönen oldu, kimi yerde mühür yerine parmak basanlar koltuğu rakiplerine kaptırdı... Seçimde meydana gelen ilginç olaylardan bazıları şöyle:

31.03.2004Gündem
Konyalılara Zümrüt tedavisi

Konyalılara 'Zümrüt' tedavisi

Konya'daki Zümrüt Apartmanı faciası nedeniyle psikolojik desteğe ihtiyaç duyan öğrenci ve öğretmenlere psikolojik yardım için 13 kişiden oluşan uzman heyet okullarda göreve başladı.

16.02.2004Gündem
Tunçmatik, dağıtım ağını güçlendiriyor

Tunçmatik, dağıtım ağını güçlendiriyor

GÜÇ Elektroniği'nin güçlü isimlerinden Tunçmatik, ürettiği ve ithal ettiği ürünlerin dağıtım ağını genişletmeye devam ediyor. Tunçmatik, son olarak 2002'den beri distribütörlüğünü yaptığı Tayvanlı Lantech firmasının network ürünleri için yeni dağıtım anlaşmaları yaptı.

14.01.2004Ekonomi
Hamalın çocukları 64 milyon dolarlık çelik devi yarattı

Hamalın çocukları 64 milyon dolarlık çelik devi yarattı

Sivaslı Hüseyin Sarıtaş'ın Karaköy Perşembe Pazarı'nda hamallıkla başlayan ticaret serüveni, ikinci kuşakta 64 milyon dolar cirolu bir işletmeye dönüştü. Sarıtaş Çelik Sanayii, Dudullu'daki tesisleri Ortadoğu ve Balkanlar’ın önde gelen ‘paslanmaz çelik servis merkezi’ unvanını taşıyor.

12.01.2004Ekonomi
Satrancı yasakladı

Satrancı yasakladı

Konya Öğretmenevi'nde satranç ve briç oynanan salon kapatıldı. Bu duruma öğretmenler tepki gösterirken Öğretmenevi Müdürü Mustafa Bahar, salonda ‘‘kumar’’ oynandığı için yasaklama getirildiğini söyledi.

5.12.2003Gündem
Atatürk ölümünün 65. yılında anılıyor

Atatürk ölümünün 65. yılında anılıyor

Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 65. yıldönümünde bugün tüm yurtta, Kıbrıs'ta ve dış temsilciliklerde düzenlenen törenlerle anılıyor.

10.11.2003Gündem
Bağırarak konuşmak, prestij kaybettiriyor

Bağırarak konuşmak, prestij kaybettiriyor

Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Ümit Gürbüz, etkili konuşmadan habersiz olan kişiler, bu açığını kapatabilmek için genellikle ses tonunu yükseltmektedir. Bu davranış, kişinin sosyal prestijini yükseltmediği gibi, tam aksine daha da alçaltmaktadır" dedi

5.11.2003Gündem
ÖSS şampiyonuna Cumhuriyet altını

ÖSS şampiyonuna Cumhuriyet altını

Konya Ticaret Odası (KTO), 2003 ÖSS Türkiye şampiyonu Emre Kacar ile öğretmenlerini, toplam 38 Cumhuriyet altını ile ödüllendirdi.

5.09.2003Gündem
Sezer: Güçlü demokratik ülke olmalıyız

Sezer: Güçlü demokratik ülke olmalıyız

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta, dış temsilciliklerde ve KKTC'de kutlanıyor.

19.05.2003Gündem
Fikret Ercan’a Rotary Meslek Hizmet Ödülü

Fikret Ercan’a Rotary Meslek Hizmet Ödülü

Dokuz Rotary Kulübü, ortak bir gece düzenleyerek Hürriyet Gazetesi Yayın Koordinatörü Fikret Ercan'a ‘‘2002 Meslek Hizmet Ödülü’’ verdi.

7.03.2003Spor Arena

Yazar Sonuçları

Buz pistinde zor anlar

16. yılını kutlayan Galleria’da önceki gün düzenlenen etkinliklerden birinde ünlü mankenler zor anlar yaşadı. Güzeller bu kez yıllardır alışık oldukları podyumlar yerine buz pistindeydi...

11.10.2004

Toprak namustur satılamaz

KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz kentinden fakslar, elektronik mesajlar, telefonlar dinmiyor.

‘Bu basit bir mülkiyet değiştirme hadisesi değildir... Cumhuriyetin teslim alınmasıdır... Türkiye tarımının bitirilmek istenmesidir’ diyorlar.

19.08.2004

Yorumsuz...

TÜRKİYE Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün Roma'ya giderken uçakta gazetecilere yaptığı açıklama:

13.11.2003