MENÜ

Mehmet Keleş

Mehmet Keleş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Keleş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Keleş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.676 Mehmet Keleş haberi bulunmuştur.

Mehmet Keleş Haberleri

Sabah saatlerinde başladı Kuyruk oluştu...

Sabah saatlerinde başladı! Kuyruk oluştu...

Yarın yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde oyunu kullanmak için memleketlerine gitmek isteyen yolcular, sabah saatlerinden itibaren havalimanında yoğunluk oluşturdu.

30.03.2019Ekonomi
Konyada korkunç ölüm Silodan düştü...

Konya'da korkunç ölüm! Silodan düştü...

Konya'nın Yunak ilçesinde silodan düşen işçi yaşamını yitirdi.

18.03.2019Gündem
Lüks araç yetmedi, 47 konut satıldı...

Lüks araç yetmedi, 47 konut satıldı...

Eski başkanın makam aracından sonra 47 konut da borca karşılık satıldı

28.02.2018Gündem
Makam aracından sonra bu kez 47 konut satıldı

Makam aracından sonra bu kez 47 konut satıldı

DÜZCE Belediyesi eski Başkanı Mehmet Keleş’in kullandığı lüks makam aracının belediyenin borcu karşılığında temizlik işlerini yürüten firmaya verilmesinin ardından,Camikebir Mahallesi’ne yapılan ve belediyeye ait olan 47 daire de borca karşılık belediyenin işlerini yapan firmalara satıldı.

27.02.2018Gündem
Tartışma yaratan makam aracı satıldı İşte fiyatı

Tartışma yaratan makam aracı satıldı! İşte fiyatı

DÜZCE eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in göreve gelmesinin ardından aldığı ve tartışmalara neden olan Audi A8 marka makam otomobili, belediyenin temizlik işlerini yürüten taşeron firmaya borç karşılığı 600 bin liraya satıldı.

15.02.2018Gündem
Önce Başkan sonra lüks aracı gitti

Önce Başkan sonra lüks aracı gitti

İstifa eden Düzce'nin eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in göreve gelmesinin ardından aldığı ve"Herkes Audi ile gelsin, ben Passat mı çekeyim yanlarına" diyerek savunduğu makam otomobili, belediyenin temizlik işlerini yürüten taşeron firmaya borç karşılığı 600 bin liraya satıldı.

14.02.2018Gündem
Partimden ve belediye başkanlığı görevimden  ayrılma noktasına getirildim

"Partimden ve belediye başkanlığı görevimden ayrılma noktasına getirildim"

AK Parti’de istifası istenen başkanlardan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur dün ağlayarak görevini bırakırken “Yolsuzluğunuz yok, başarısızlığınız yok, FETÖ bağlantınız yok ama ailenize kadar ulaşan tehditler katlanacak bir durum olmanın ötesine geçmiştir. AK Parti’de siyaset yapma imkânımız ortadan kaldırılmıştır. Partimden ve belediye başkanlığı görevimden ayrılıyorum” dedi.

30.10.2017Gündem
Son dakika... Başkanlık ve AK Partiden ağlayarak istifa etti

Son dakika... Başkanlık ve AK Parti'den ağlayarak istifa etti

AK Parti'de istifası istenen Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur açıklama yaptı. Edip Uğur, hem AK Parti hem Belediye Başkanlığı'ndan istifa etti. Uğur, açıklaması sırasında gözyaşlarını tutamadı.

30.10.2017Gündem
O belediye başkanının A takımı da istifa etti

O belediye başkanının 'A takımı' da istifa etti

DÜZCE Belediye Başkan Yardımcıları Ali Güney ve Kadir Badur ile Belediye eski Başkanı Mehmet Keleşin İmar İşleri Müdürü olan teyzesinin kızı Mesude Özcan, görevlerinden istifa etti.

27.10.2017Gündem
‘Bu işte vefa da var, veda da’

‘Bu işte vefa da var, veda da’

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin AK Partili Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, kentteki temel atma töreninde veda gibi bir konuşma yaptı. Tören alanında Atatürk’ün ve Başkan Uğur’un posterleri yer alırken, alışılmışın aksine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posteri bu kez yoktu.

19.10.2017Gündem
İstifaya ikna görüşmeleri

İstifaya ikna görüşmeleri

İKTİDAR partisi, 27 Eylül’de yapılan MKYK toplantısında isimleri belirlenen belediye başkanlarının istifasının gecikmesi üzerine süreci hızlandırdı.

18.10.2017Gündem
Düzce Belediyesinin yeni başkanı seçildi

Düzce Belediyesi'nin yeni başkanı seçildi

Mehmet Keleş'in istifasıyla boşalan Düzce Belediye Başkanlığı için yapılan seçimlerde başkan seçilen AK Parti'li Dursun Ay, görevi devraldı.

6.10.2017Haber
O ilde belediye başkanı belli oldu

O ilde belediye başkanı belli oldu

Mehmet Keleş'in istifasıyla boşalan Düzce Belediye Başkanlığı için yapılan seçimlerde başkan seçilen AK Parti'li Dursun Ay, görevi devraldı.

6.10.2017Gündem
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan istifa açıklaması: Böyle bir talep bize gelmedi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan istifa açıklaması: Böyle bir talep bize gelmedi

BOLU Belediye Başkanı AK Partili Alaaddin Yılmaz, bazı belediye başkanlarının istifalarının istendiği iddialarıyla ilgili "Böyle bir talep bizden istenmiş değildir. Bu partinin Bolu’daki anasıyım. Bir ananın kendi çocuğuna karşı tavrı ne ise Alaaddin Yılmaz’ın da partisine karşı tavrı odur. Partinin zarar görme durumu varsa eğer, kesinlikle benim zarar görmem daha iyidir" dedi.

4.10.2017Gündem
AK Partide Balıkesir krizi... Belediye Başkanı Edip Uğur İstifa etmiyorum, siz görevden alın mesajı verdi

AK Parti'de Balıkesir krizi... Belediye Başkanı Edip Uğur 'İstifa etmiyorum, siz görevden alın' mesajı verdi

İstifası istenen başkanlar listesinde adı olduğu öne sürülen Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş önceki gün istifa ederken, Balıkesir Belediye Başkanı Edip Uğur’la ilgili sıkıntı yaşandığı bildirildi. Uğur’un, “İstifa etmiyorum, istiyorsanız siz görevden alın” mesajı gönderdiği öne sürülüyor.

4.10.2017Gündem
Son dakika... Düzce Belediye Başkanından flaş istifa

Son dakika... Düzce Belediye Başkanı'ndan flaş istifa

Düzce Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Keleş, yazılı açıklama yaparak belediye başkanlığı görevinden istifa ettiğini duyurdu.

2.10.2017Gündem
flaş

flaş

2.10.2017Düzce
Son dakika... Düzce Belediye Başkanı’na şok Damat tutuklandı

Son dakika... Düzce Belediye Başkanı’na şok! Damat tutuklandı

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında gözaltına alınan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in damadı Emre Kurt, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mehmet Keleş, geçen yıl, 650 bin TL'ye aldırdığı makam otomobiliyle gündeme gelmişti.

29.08.2017Gündem
Gübreye tepki gösteren o vatandaş konuştu...

Gübre'ye tepki gösteren o vatandaş konuştu...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun ’Adalet Yürüyüşü’nde 13’üncü gün konakladığı Düzce Kalıcı Konutlar yolu üzerindeki kamp alanına gübre dökülmesine tepki gösteren videosu ile sosyal medyada ilgi gören Düzceli 71 yaşındaki Münir Emiral, DHA’ya konuştu. Emiral, "O akşam da söyledim. Düzce’ye yakışmadı. Üzüldüm. Benim Düzcem güzeldir, yeşildir" dedi.

29.06.2017Gündem
’İntihar etti’ denilen gencin eski nişanlısı cinayetten tutuklandı

’İntihar etti’ denilen gencin eski nişanlısı cinayetten tutuklandı

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesinde başına ateş ederek intihar ettiği iddia edilen 29 yaşındaki Mehmet Keleşin eski nişanlısı Ayşe İşleyen, elinden alınan swap örneğinde barut izine rastlanması üzerine çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

29.06.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Oburluğa 8.5 milyon abone

Reynmen, YouTube gerçeğinden bahsetmiş, bu dünyanın dinamiklerinin farklı olduğunu söylemişti.

23.07.2019

Erdoğan, Gökçek’e mecbur mu?

Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek’i Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Tahran’a uğurlarken el sıkışırken gösteren bu fotoğraf dün, 4 Ekim’de ilk olarak Hürriyet internet sitesi tarafından yayınlandı.

4.10.2017