MENÜ

Mehmet Gunes

Mehmet Gunes ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mehmet Gunes haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mehmet Gunes haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9.889 Mehmet Gunes haberi bulunmuştur.

Mehmet Gunes Haberleri

Çocuk parkında dehşete düşüren olay

Çocuk parkında dehşete düşüren olay

İZMİR'in Bornova ilçesinde Mehmet Güneş (40), baldızı Fatma Yıldız'ı (37) tabanca ile vurup öldürdükten sonra intihar etti.

18.03.2019Gündem
CHPde 102 başkan adayı daha belli oldu... Bir şehirde sürpriz değişiklik

CHP'de 102 başkan adayı daha belli oldu... Bir şehirde sürpriz değişiklik

 CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Bursa'da Mustafa Bozbey, Kahramanmaraş'ta Ali Öztunç, Van'da Nurettin Beyaz, Mersin'de ise Vahap Seçer büyükşehir belediye başkan adayımız oldu." dedi.

4.01.2019Gündem
Okul iklimi güvene muhtaçtır

Okul iklimi güvene muhtaçtır

Terakki Vakfı Okulları Genel Müdürü Mehmet Güneş, tam 29 yıldır Terakki Okulları’nda çalışıyor. 1989’da ücretli öğretmen olarak başladığı Terakki kariyerine şimdi genel müdür olarak devam ediyor. 17 yıldır Genel Müdürlük yapan Güneş, eğitimin güvene ihtiyaç duyduğunu, kurum yöneticilerinin empatik davranması ve güven vermesi gerektiğini belirtiyor.

7.10.2018Eğitim
Tapu beklerken evlerinden oldular

Tapu beklerken evlerinden oldular

Ankara’da bir inşaat firmasından daire alan 231 vatandaş, tapularını almayı beklerken evlerinden oldu. İddiaya göre vatandaşların daireleri aldıkları inşaat şirketinin bankadan kredi çekmesi ve daireleri ipotek göstermesi, bankanın evlere el koymasına neden oldu.

1.07.2018Ekonomi
İki kadının cinayet sanığına müebbet ve 40 yıl hapis

İki kadının cinayet sanığına müebbet ve 40 yıl hapis

Antalya'da 2004 ile 2009 yıllarında 2 kadını öldürmekle suçlanan 34 yaşındaki Mehmet Güneş, ağırlaştırılmış müebbet ve 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

29.03.2017Gündem
Hanefi Avcı için flaş talep

Hanefi Avcı için flaş talep

Devrimci Karargah örgütü üyesi oldukları ve örgüte yardım ettikleri iddiasıyla 69 sanığın yargılandığı davada esas hakkındaki mütalaasını açıklayan savcı, eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın beraatini istedi.

6.03.2017Gündem
15 kilo altın valize zor sığdı

15 kilo altın valize zor sığdı

Eski ANAP Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Güneş'in oğlunun düğününde davetliler takı yarışına girdi. Gecede yaklaşık 2 milyon TL tutarında takı takıldı.

16.01.2017Gündem
Rahvan gitti, ceza yedi

'Rahvan' gitti, ceza yedi

İzmir’de, rahvan yarış atıyla trafiğe çıkan bir kişiye 92 lira tutarında trafik cezası kesildi. Polisler ceza tutanağındaki araç bilgileri ve plaka kısmına ise “Rahvan At” yazdı.

6.09.2016Gündem
Alkol, beraberinde kavgayı getirdi

Alkol, beraberinde kavgayı getirdi

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesi'nde, Tekel bayii O.S.(41) gece arkadaşları E.K. (34) ve Mehmet Güneş (34) ile birlikte alkol aldı. Gece eve gideceğini belirten O.S. işyerini kapatacağını söyleyince, alkolün de etkisi ile Mehmet Güneş ile tartışıp kavga etti. Bu sırada O.S., Güneş'i 12 yerinden bıçakladı. Güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülenen olay sonrası Güneş hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan O.S. ile E.K. tutuklandı.Olay, geçen ay merkez Osmangazi İlçesi Çırpan Mahallesi'nde Tekel bayiinde meydana geldi. İddiaya göre Tekel bayii sahibi O.S., arkadaşları E.K. ve Mehmet Güneş ile birlikte işyerinde alkol almaya başladı. Saatin geç olduğunu söyleyen O.S., arkadaşlarına dükkanı kapatacağını ve eve gideceğini söyledi. Bu sırada alkolün etkisiyle Mehmet Güneş, O.S.'ye karşı çıkarak üzerine yürümeye başladı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. O.S., tezgahın arkasından çıkardığı bıçakla, kendisine karşı çıkan Güneş'i 12 yerinden bıçakladı. O.S.'nin arkadaşı E.K. ise, defalarca bıçaklanan Güneş'i yumrukladı. E.K., ardından yere yığılan Mehmet Güneş'i sürükleyerek iş yerinden dışarıya çıkardı. Bu arada dükkanda bulunan bir müşterinin de kavga başlayınca, önce ayırmaya çalıştığı, ardından da olay yerinden uzaklaştığı görüldü. Bu anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

18.05.2016Haber
46 Yok Olanın hangi gün yayınlanacağı belli oldu

46 Yok Olan'ın hangi gün yayınlanacağı belli oldu!

Star TV’nin iddialı dizilerinden olan 46 Yok Olan’ın 2 hafta yayınlanmaması izleyenleri şüpheye düşürmüştü. Yayınlandığı ilk günden beri her bölümü merakla beklenen dizinin bundan sonra yeni bölümleri Cuma günleri ekrana gelecek. 46 Yok Olan kaldığı yerden aynı heyecanla Cuma günü 23.45’te Star TV’de!

6.05.2016Kelebek